Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 makedonska tradicija

Go down 
+29
euzebio
lord189
MONSTRUMO
pujdo
ĐEKO
skopski22
bric bric
PESTI
Moćun
zokipp
tefik1
Grga Zlatoper
frickočak
nicaze
eumox
kain
F I N K O
arboret
Tic_Bal.
Jandrek
vrca
domo
DOMENICO
portulata
GRANDE
pele
frzelin
BOCKA
CIBO
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptyned vel 12, 2012 8:43 am

Šta je ova tradicija stala pokrenite je malo ................
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptyuto vel 14, 2012 10:37 am

POZ GRANDE 1


pa evo ima neko ko će stvarno netko ozbiljano predstavljati ..mk..tradiciju

pošto je i sam rekao da dolazi od samoga epicentra pjeva grdelina u mk, i da on je tradicioner pravi u ...mk....
prijatelče ne se kri pod drugo ime ..te poznavam ko mojot đep---

pa ako imaš nešto ubavo te molam daj postavi nešto na forumot da vidime što e toa najubavo vo ..mk..
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptysri vel 15, 2012 11:25 am

zokipp je napisao/la:
Postovani svi na ovom forumu.
Ja sam iz Makedonije,tacno iz mjesto gde je nastala tako zvana ovde na ovom forumu MAKEDONSKA TRADICIJA.

Pozdrav od Makedonije gde sunce vjecno sija.

poz čoveče gde ja nastala tradicija Rolling Eyes scratch scratch

pa pošto sam kažeš da ti bolje se razumeš od s.maestra ...pa eto ovi ovde i ja koi sam iz ..mk --očekujemo te tvoje grdeline ili kako i mi nazivamo biljbili ili kod vas trnari

..i nemoj da kažeš OP pred da skočiš

pojavise mk,,tradicioneru ...i eto sam primečuješ da GRANDE meštar iz splita to očekuje od vas takozvanih tradicionera gde sunce sjaa Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ja sam iz ..mk..lakočemo mi ....i niko dosad nije pogazijo svoje ko ti TRADICIONERU GDE SUNCE VJEČNO SIJA

GRANDE PA EVO NETKO KO ČE PREDSTAVLJATI ..MK...TRADICIJU ZOKIPP Suspect Suspect Suspect
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptysri vel 15, 2012 8:32 pm



Bog !!!



I tako dalje.... --hahahaha!!!



Salu2
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptypon vel 20, 2012 5:20 am

prijatelče od zemjata na sonceto kade segogaš sjaje

nesi se predstavil na forumot poradi ponižuvanje na nekogo što ne go poznavaš

daj dokaži se so tvoite đimirinki šo gi imaš ..i dali voopšto si imal nekogaš....skopskiot kolku tolku imal i se ušte ima i toa negovi trnančina.....i ti garantiram deka skopskiot nema ništo od prilepa grda ..možebi porano pred 6 godini


pojavise veče ednaš...ne sramise prijatelče
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptypon vel 20, 2012 6:22 am

[Vrh] Go down
frickočak

frickočak


Broj postova : 38
Points : 42
Join date : 31.08.2011
Lokacija : sinj

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptypon vel 20, 2012 7:56 am

o ovome (radesokol) = rađesokol ! toliko od mene,ubuduće stavi nešto svoje ili se koristi svojim nickom!
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptypon vel 20, 2012 11:53 am

MA NISMO MI JAKI KO TI I TVOI PRIJATELI NA TIPKOVNICU

mi to radimo sa našim tičima ..i još nešto da ti kažem da mi nismo tolko ljubomorni ko ti i još poneko na svoje prijatelje i kolega ko ti i još poneko ,,,evo ti čist primer za to ...da mi je krivo ma ja nebi postavljao tiče od moih prijatelja .....sa ovim sam hteo reči tebi i tvoim jaranima da ne budete ljubomorni ..na KOCETA ,,YOGITA I NJIHOVOG PRIKANA ILI KUMA GRANDA


možete još štogot naučiti od njih ...i žalosno ih negirati njih i njihove tiče

pa ako imate bolje od njihov grdelina ...daj me demantirajte ako boga znate i da više prestanemo ko mala deca se ponašati

svako dobro prijatelji ....eto to vam samo želim
[Vrh] Go down
frickočak

frickočak


Broj postova : 38
Points : 42
Join date : 31.08.2011
Lokacija : sinj

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptypon vel 20, 2012 9:17 pm

A šta si molin te ti od njih naučio?A ljubomoran jesan pogotovo na yogia...HA HA HA HA HA ! Very Happy
[Vrh] Go down
frickočak

frickočak


Broj postova : 38
Points : 42
Join date : 31.08.2011
Lokacija : sinj

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptypon vel 20, 2012 9:20 pm

I još nešto jaaaaaaakkkooooo važno:Da išta pod milin bogom znaš nebi ono što si do sada stavlja nikome pokaziva! I na tebe san ljubomoran ! HAHAHAHAHA! A SAD ADIO!
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptyuto vel 21, 2012 10:32 am

[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptyuto vel 21, 2012 9:05 pm



Bog!!!



Dobar---hahaha --svaki drugi kanarinac će pivat iz ruke u određeno doba,a

neki i stalno!!



Salu2
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptysri vel 22, 2012 12:09 am

ništa lakše od pisanja na forumu ..... svi imaju i svi znaju
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptysri vel 22, 2012 12:16 am

frickočak je napisao/la:
A šta si molin te ti od njih naučio?A ljubomoran jesan pogotovo na yogia...HA HA HA HA HA ! Very Happy


eto ja nisam ljubomoran na nikoga a što bit ljubomoran na takve gospode ko što su oni....imaju ljudi što je tačno tačno je .i to su dokazali i sa pisanjem i grdelinima

a za to što sam naučio od njih Question pa evo da ti rečem to je zijada njihova najispravnija Cool Cool e to sam naučio od njih ....
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptysri vel 22, 2012 12:37 am





Sto puta rečeno --ignoracija -najbolji recept za zaborav!!!
[Vrh] Go down
frickočak

frickočak


Broj postova : 38
Points : 42
Join date : 31.08.2011
Lokacija : sinj

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptysri vel 22, 2012 12:47 am

Bolje bi ti bilo da se uvatiš PAPIGA ! Pošto samo ponavljaš šta pročitaš ! Ignoriraj me MOLIN TE!
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptypet oľu 02, 2012 10:42 am

zokipp

pojavse veče ednaš ...i daj demantiraj ja taa osoba što si ja spomnal deka od kaj vas kupuva škartovi....dokaži ni ti ovdeka na forumot ....zatoa šo ti doagaš od gradot na sonceta scratch scratch
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptypet oľu 23, 2012 10:30 am

zoki pp pig

nemoj da se krieš pod drugo ime ,,,,javise ako si muškarčina ne bidi mama huanita flower flower flower
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptysri tra 25, 2012 8:49 pm

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 10:31 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptysri tra 25, 2012 11:54 pm

Pujdo ma nemoj mi rec da ti voliš vise strankinje od grdelina? Nisan zna!!!
Smile nama je ipak draži pravi glatki grdelin!
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptysri tra 25, 2012 11:57 pm

pujdo ti si moj čovik Smile
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptyčet tra 26, 2012 12:11 am

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 10:29 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptyčet tra 26, 2012 12:30 am

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 10:29 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptyčet tra 26, 2012 3:45 am

više volimo picu nego pticu to je normalno- nemore se to uspoređivat sa tim

ali kad zapjeva jedam grdelin bogami to je lijek za dušu a pogotovo ako ima glatku ziju e to je lijek za glavu i tu ti netreba nikakav antibiotik ni aspirin ni analgin Very Happy a ako još i malo dušmanski Zaštrakne affraid affraid e to je bogami isto ko da te trofazna struja uzdrmala ,produži ti život za 30 posto


grdelina ne čuvam da mi svakako pjeva ko poneko scratch ..ne samo ja iz MK nego i ostali uzgajivači kod nas što se bave isključivo profesionalnome pjevu....a to je da nam grdelini ne pjevaju glasove nego treba da nam izgovaraju isto ko čovjek kad recituje neki stih study .e sad imahi raznih ljudi .neko voli samo da mu pjeva a što mu pjeva nije bitno ....

ma svako neka juri ono što mu paše.......
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Emptyčet tra 26, 2012 4:14 am

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 10:29 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





makedonska tradicija  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
makedonska tradicija
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» makedonsko prilepska tradicija
» DALMATINSKA TRADICIJA PJEVA
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: