Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+45
JAMES BOND
Markan
bošket
Gigo
lord189
KOBAC
probiotik
ssarava1
gare
faraon
enver
ĐEKO
MONSTRUMO
miro katic
nicaze
Sina BL
rico
PSIHO
grga1
angjello
Grga Zlatoper
kain
PESTI
BOCKA
Škuri tić
CIBO
F I N K O
DjordjeVet
Jandrek
arboret
euzebio
domo
ivica
frickočak
portulata
DOMENICO
frzelin
vrca
ivica.milanovic13
Vedran
Moćun
GRANDE
Tic_Bal.
pele
YOGI
49 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysri lis 05, 2011 1:01 am



Bog !!!



već san reka ova pisma je preslaba , trenutno iman u kući 10 puta bolju

pa je ne stavljan na forum jer je to daleko od onoga

što se traži !!!!!

Salu2
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysri lis 05, 2011 5:56 am

slazem se sa tobom, pjesma nije u redu....
da li cemo imati priliku da jednom cujemo kako to grdelin treba da pjeva?
jos nisam imao prilike da cujem i vidim snimak koji ispunjava stroge kriterijume STP...
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysri lis 05, 2011 5:59 am

kako nisi ima prilike?
slusa si messija, ono ti je kako triba pivat: pletivo, zijada, tocka! i tako u nedogled. to ti je po STP-u
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysri lis 05, 2011 6:07 am

bez uvrede, od njega sam cuo samo zijadu...pletiva tamo nema, sem ako ona dva takta ne racunate u pletivo?

ako mislite na ovaj snimak?

https://www.youtube.com/watch?v=3PKFT4N4bjQ&feature=mfu_in_order&list=UL

[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysri lis 05, 2011 6:30 am

Ima tu vise od 2 takta! Ima 2 različita pletiva i zijadu.
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysri lis 05, 2011 6:36 am

koliko taktova ima?
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysri lis 05, 2011 7:02 am

ima 6-7 taktova
[Vrh] Go down
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 48
Lokacija : KAŠTELA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysri lis 05, 2011 8:00 am

DOMENICO je napisao/la:
ima 6-7 taktova




cheers , queen
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysri lis 05, 2011 9:31 am

neko ovdi slabije cuje, hehehhe, ali ja iman program u kompu, tzv. zijometar, tamo lipo vidis ako dobro necujes! Smile
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyčet lis 06, 2011 7:27 am

Je DACO upravu si ja mislim da je 7 takt zijada glatka Smile
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyčet lis 06, 2011 7:46 pm

6 taktova ima u sva tri videa skupa
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyčet lis 06, 2011 9:30 pm




Bog !!!


Kojih 6,7 ..... taktova !!!!!


Ajmo ---- svi nazad na glazbeni !!!!!!



Salu2
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyčet lis 06, 2011 9:34 pm

Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyčet lis 06, 2011 10:04 pm

Hahahah, drugovi, imate program zove se wave lab, u njemu vidite sve ako dobro necujete ! Smile
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyčet lis 06, 2011 10:50 pm

uvo je zakon a ako je kogod gluv može "da ide da se leči"
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyčet lis 06, 2011 11:00 pm

Nisam ja reka da je messi dobar ili los, samo triba priznat da ima 6-7 taktova pa kakvi jesu da jesu!
Ako ko oce program zijometar za nas gluvase poslat ću mu postom! Nije sramota priznat da necujes dobro!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet lis 07, 2011 1:42 am

DOMENICO je napisao/la:
Nisam ja reka da je messi dobar ili los, samo triba priznat da ima 6-7 taktova pa kakvi jesu da jesu!
Ako ko oce program zijometar za nas gluvase poslat ću mu postom! Nije sramota priznat da necujes dobro!

Je 6-7 taktova ako slovkaš
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet lis 07, 2011 2:09 am


Bog!!


Je ima 7 - 8 taktova ako ćemo brojiti na osminke !!!!!


A skoro da more i na 16 -inke !!!!



Salu2
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet lis 07, 2011 2:52 am

E moji tićari znate li kako bi ja zna da su moji tići nekoga ubili a da oni to neće da priznaju evo ovako.Kad bi ja širija svoje tiće a dođu mi moji tkzv prijatelji jer kod mene je moga svak doć i prijatelj i oni drugi.I tako bi oni slušali i slušali i onda navećer u kafiću kažu a neš ti tića a šta pletu e to vam je moji tićari znak da ih je ubilo ali neće da da gušta.Eto toliko a sad vi još brojite taktove u mesija to je koci drago znaći da je položija ,mogu zamislit kako se smije na vaše brojanje.Da bog da meni uvik brojali taktove i govorili da ne valja pletivo to bi mi bija dobar znak da iman zijadu koja ubiva neprijatelje ha ha ha
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet lis 07, 2011 5:15 am

YOGI je napisao/la:
E moji tićari znate li kako bi ja zna da su moji tići nekoga ubili a da oni to neće da priznaju evo ovako.Kad bi ja širija svoje tiće a dođu mi moji tkzv prijatelji jer kod mene je moga svak doć i prijatelj i oni drugi.I tako bi oni slušali i slušali i onda navećer u kafiću kažu a neš ti tića a šta pletu e to vam je moji tićari znak da ih je ubilo ali neće da da gušta.Eto toliko a sad vi još brojite taktove u mesija to je koci drago znaći da je položija ,mogu zamislit kako se smije na vaše brojanje.Da bog da meni uvik brojali taktove i govorili da ne valja pletivo to bi mi bija dobar znak da iman zijadu koja ubiva neprijatelje ha ha ha

bariton nekidan na chatu govori da mu pletiva nevaljaju ništa da su ravna nuli a ti ih sad uveličaješ..dakle raspn baritonovog i tvog znanja je očit
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet lis 07, 2011 6:37 am

Jandrek je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
E moji tićari znate li kako bi ja zna da su moji tići nekoga ubili a da oni to neće da priznaju evo ovako.Kad bi ja širija svoje tiće a dođu mi moji tkzv prijatelji jer kod mene je moga svak doć i prijatelj i oni drugi.I tako bi oni slušali i slušali i onda navećer u kafiću kažu a neš ti tića a šta pletu e to vam je moji tićari znak da ih je ubilo ali neće da da gušta.Eto toliko a sad vi još brojite taktove u mesija to je koci drago znaći da je položija ,mogu zamislit kako se smije na vaše brojanje.Da bog da meni uvik brojali taktove i govorili da ne valja pletivo to bi mi bija dobar znak da iman zijadu koja ubiva neprijatelje ha ha ha

bariton nekidan na chatu govori da mu pletiva nevaljaju ništa da su ravna nuli a ti ih sad uveličaješ..dakle raspn baritonovog i tvog znanja je očit
E moj jandrek oćito je da je tvoje pisanje samo provokacija.Ajde lipo još jedan put ali ovaj put čitaj pomalo a ako treba proćitaj i više puta moj tekst.E sad mi kaži di sam ja to hvalija pletiva od koce,ti očito nisi shvatija moj post,oćito nisi tićar ili si tek počeja držat tiće.Ajde sad pomalo čitaj ne brzaj
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet lis 07, 2011 7:12 am

Evo ja cu vam razrišit enigmu he he he

Da sam tija imat pletiva,ima bi pletiva.

Ali pošto mi je zijada 99 % vridnosti grdelina ,tako se i ponašam.

Ako je zijada po mom guštu ,onda pletiva igraju ,šta bolja ,bolji grdelin ,naravno.

Ako je zijada nategnuta ,greza,tremola ,onda može plest cetvoroduplo i

desetoroduplo za mene je škovaca.

To je moje osobno mišljenje.
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet lis 07, 2011 8:23 pm

bariton je napisao/la:
Evo ja cu vam razrišit enigmu he he he

Da sam tija imat pletiva,ima bi pletiva.

Ali pošto mi je zijada 99 % vridnosti grdelina ,tako se i ponašam.

Ako je zijada po mom guštu ,onda pletiva igraju ,šta bolja ,bolji grdelin ,naravno.

Ako je zijada nategnuta ,greza,tremola ,onda može plest cetvoroduplo i

desetoroduplo za mene je škovaca.

To je moje osobno mišljenje.

nemojte se uvridit ali tako govore polu tičari ,onda učite ptice na same zijade odjebite pletiva sa cd,a i pustite pletaše ća ...tići sa dobron zijadon koja se može gojit mora plest da in doda na prosjeku kvalitete, grdelin koji donekle zijadu ima a nema pletiva nije kompletna tica i prema tome ne vridi, "0" BODOVA cheers
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet lis 07, 2011 11:12 pm

Neznan jandrek koji si, ali si u pravu! Pa koji kurac onda ne puštaju same zijade na CD????? Koji kurac puštaju pletiva???? Ako su pletiva 1% ocjene sta će uopće ??? Ljudi moji di ovo ide, u PM!
Triba se zapitat, šta je to pisma? Šta uopće slusamo ako samo zijadu slusamo? Ako je samo ona važna onda nije bitno ni ako je stavlja na cjacja ili na trrrrr.
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysub lis 08, 2011 2:11 am



Zadnja promjena: DjordjeVet; sub lis 08, 2011 3:46 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 4 / 38.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: