Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo

Go down 
+43
prava zijada
lubinko
mig29
cicibli
enver
Markan
portulata
Gigo
domo
JAMES BOND
DARKO-M
ivica
sole
angjello
MONSTRUMO
euzebio
ĐEKO
VELE1
baketin
nicaze
probiotik
pele
PESTI
CIBO
Jandrek
kain
Škuri tić
arboret
Moćun
ivica.milanovic13
vrca
DOMENICO
GRANDE
KOBAC
Tic_Bal.
bošket
car
lord189
PSIHO
F I N K O
frzelin
YOGI
DjordjeVet
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptysub srp 14, 2012 12:48 am

Ja sam mislio da portulata nije nikad cuo ziju uzivo ali izgleda da je cuo neki dan pa mu je probila bubnjic pa mu zuji u glavi Smile

Portulata sljedeci put stavi čepiće Smile

[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptysub srp 14, 2012 12:52 am

...jedno je misliti a drugo je znati...zato,drugi put razmisli prije nego nesto napises-za baltica
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptysub srp 14, 2012 1:09 am

portulata je napisao/la:
...jedno je misliti a drugo je znati...zato,drugi put razmisli prije nego nesto napises-za baltica


Ok portulata samo sam to mislio.

Nego de mi reci jeli ti prestalo zujati evo mocun ti je blizu pa ako ti jos zuji ima on neki trava ljekoviti Smile
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptysub srp 14, 2012 1:19 am

Koga vraga jebete covika? Cuja je u bore zadre odlične gardeline i šta vas sada to smeta???odrisite kesu pa ćete imat!!!
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptysub srp 14, 2012 1:27 am

Bosanac...ti i drugi koje zanima moje zdravstveno stanje..imas privat pa pitaj slobodno...da ne gusimo temu sa pizdarijama
...MONSTRUMO...ne znan ni ja di je problem...mozda je neko i odrisija kesu pa je skuzija da je u kesi k od ovce a ne gardelin,to bi moglo biti zajebano
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptysub srp 14, 2012 1:48 am

Hihihihi tako je portulata, nedaj se!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptysub srp 14, 2012 2:49 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Koga vraga jebete covika? Cuja je u bore zadre odlične gardeline i šta vas sada to smeta???odrisite kesu pa ćete imat!!!


Monstrumo pa gdje je mogao drugo cuti nego kod zadre hehe nije valjda isao u mocuna Smile

Monstrumo nesmeta meni vec mi je drago da je covjek cuo uzivo Wink

[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptysub srp 14, 2012 5:27 am

Opasan ovaj Balta , valjda će se i u mene nać nešto za

počut, jebiga meni nema tko da pokloni--moran sve jadan sam -hahahaa


Salu2
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptysub srp 14, 2012 8:01 am

Eto mocune vidis sta je napisao MONSTRUM odrisi kesu pa ces imat a nesto samo da ispadne je tesko i vise ce te kostat Wink
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptysub srp 14, 2012 8:36 pm

Fala na savjetu ,evo odma idem kod ovih što imaju za prodat !!! cheers



Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptysub srp 14, 2012 9:51 pm

geek


Zadnja promjena: žako; ned lip 23, 2013 1:18 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptyned srp 15, 2012 7:31 am

Danas sam bija kod jednog prijatelja koji grdeline drži u škuro do 01.07,

kako je poceja širit,zaintrigira me,jer kaže da cuje u jednog mladog odlicnu zijadu.

Odma da kažem da se ne radi o pivanju koje ja držim.

I stvarno,

mladi grdelin pet- šest puta zavrti tu zijadu ,nekako više kroz veršu ,nego na batudu,

jer tu batudu poznam odlicno (možete je donekle cut na videu baštarde makarska - dugiš).

Mladac je ocito zijadu donija sa sobom ,jer je totalno drukcija izvedba i timbar nego u

zijadi koje mu imaju stari grdelini i to njegovo pivanje.

Ljudi ,

ovo je zijada ,ko da slušaš ocaka na stablo ,svaka ista u milimetar,izvedena,lipa,boja

odlicna,po mom guštu.

Iznenađenje ogromno jer možda dvadeset godina nisam cuja da mladi grdelin donese

sa sobom zijadu ovakve kvalitete.

Naravno da to još nije siguran grdelin, jer je tek otvoreni mladac iz škura,ali ipak

sve cestitke gazdi.

Bravo,

izgleda da još ima uja u svici u satrvenoj prirodi.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptyned srp 15, 2012 7:39 am

Ajde neka mu je sasricon, mislim da znam o kom se radi, ako mu još udari zijadu na onu batudu eeeeeeeee to će onda bit UJmEeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptyned srp 15, 2012 7:49 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Ajde neka mu je sasricon, mislim da znam o kom se radi, ako mu još udari zijadu na onu batudu eeeeeeeee to će onda bit UJmEeeeeeeeeeeeeeeee!!!!


Upravo tako,

i ja navijem svim srcem
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptyned srp 15, 2012 7:10 pm

portulata je napisao/la:
...arboret...jebes li sto...meni se cini da ga ti nisi odavno umocija


kolega prtulata vrlo loše u ovakvim ljetnim vrucinama,ali malcice više radim tj turizam je na zadovoljavajucem nivou.

koliko sam upucen u vaše zdrastveno stanje mislim da vi vrlo rijeđe od mene radite na intimnim stvarima jer zvonjava u vašim ušima je vrlo opasna i kronicna bolest gdje covjek može uz takvu bolest osjetiti i psihicku neuravnoteženost.

[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptypon srp 16, 2012 12:17 am

Ode triba doktor i psihijatar meni se cini!!!Ljudi moji pristanite se svadjat i uzivajte u ticima neko ima malo bolje tice neko malo losije pa sta se tu moze.Netriba bit ljubomoran i prezirat druge.Sada je lito uzivajte u zenskima kasnije kad prodje onda u ticima i to je to takav je ritam zivota.Pozdrav svima
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptypon srp 16, 2012 9:22 am

Škuri tić je napisao/la:
Ode triba doktor i psihijatar meni se cini!!!Ljudi moji pristanite se svadjat i uzivajte u ticima neko ima malo bolje tice neko malo losije pa sta se tu moze.Netriba bit ljubomoran i prezirat druge.Sada je lito uzivajte u zenskima kasnije kad prodje onda u ticima i to je to takav je ritam zivota.Pozdrav svima
Tako je škuri,slažem se ! Tribalo bi vas sve dobro udimit,da malo progledate.
Peace brothers... Cool flower
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptypon srp 16, 2012 7:37 pm

...Škuri i FINKO...tako je...malo dobroga kifa i svi veseli i zadovoljni... flower
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptyuto kol 07, 2012 2:40 am

Evo gotova je i ova sezona ,jutros prvi put me nisu probudile batude dobro su i pivali s obzirom da su to sve mladi prva godina.Ovogodišnji mladi su slušali oko misec dana,mislim da je to dovoljno ko je naučija naučija ko nije i neće.još ću popunit s par zadnjih mladih kad se učitelji skoro promijene i čekamo proljeće da vidim rezultate.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptyuto kol 07, 2012 3:10 am

Da,

moda,minjaje,mitarenje,

kako ko zove,uglavnom dosadan i jako važan period o kojem ovisi cila iduca godina.

U pravilu šta se brže obavi,to bolje.

Svatko ima svoje nacine di i kako ucinit modu.

Kako bilo bilo neka je svima sa sricom.

[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptyuto kol 07, 2012 3:38 am





Ovi moji su uranili (moj doprinos) ,tako da je već skoro pa gotovo !!!


Većina se prominila !!

Nikad brže ,a izgleda ni bolje!!



Salu2
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptysri kol 08, 2012 9:02 am

Aj biće sad u svih šta ima veze to što je bilo biž po kantunima , srića još se i porazbijalo , tako da je to sve dobro , more se sad udarat iz svih oružija hahahaha, ali neka ništa lipše od dugih zimskih dana i ŠPIRITANIH TIČARA , USTVARI TO JE JEDNA DRAŽ I FAZA OVOG LIPOG HOBIJA , pozzzzzzzzzz svima tičarima , guštajteeeee
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptysri kol 08, 2012 11:37 pm

Ivice sta ima veze sto se porazbijalo dobar tic pijeva i sa pola krila Wink

Evo moj Zlatan nakon vise od 20 zemljotresa sto su bili u 7 dana jos uvjek pijeva Wink


Basketball
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptyčet kol 09, 2012 12:47 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Ivice sta ima veze sto se porazbijalo dobar tic pijeva i sa pola krila Wink

Evo moj Zlatan nakon vise od 20 zemljotresa sto su bili u 7 dana jos uvjek pijeva Wink


Basketball
Je balta ali ti moraš razumit da je zlatan glatki a to ti je velika razlika ,ja bi se čudija da ne piva.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Emptyčet kol 09, 2012 9:04 am

YOGI je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
Ivice sta ima veze sto se porazbijalo dobar tic pijeva i sa pola krila Wink

Evo moj Zlatan nakon vise od 20 zemljotresa sto su bili u 7 dana jos uvjek pijeva Wink


Basketball
Je balta ali ti moraš razumit da je zlatan glatki a to ti je velika razlika ,ja bi se čudija da ne piva.


YOGI da budem iskren boljeg tica nisam imao od Zlatana , ali cudo taj pijeva i baca perije Wink

GOLEMO ! sunny
[Vrh] Go down
Sponsored content





sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 15 Empty

[Vrh] Go down
 
sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 15 / 25.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Next
 Similar topics
-
» skolovanje - kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» ŠIRENJE VRDUNA
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: