Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+53
roko prč
kukuljas
emirgrdelin13
Grga Zlatoper
Oćak
hipy
nicaze
grizli
mig29
Ante
kajzer
portulata
kyty
Baketina
bošket
Zeka_BL
myki
pujdo
lubinko
PESTI
cicibli
ivica.milanovic13
Půjdou
faraon
domo
euzebio
arboret
probiotik
F I N K O
sole
Škuri tić
Tic_Bal.
frzelin
gare
YOGI
lord189
brabus
ivica
keyser soze
Moćun
enver
ĐEKO
grk
Galeb
PSIHO
Sina BL
Markan
vrca
angjello
prava zijada
MONSTRUMO
Gigo
CIBO
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 12:11 am

Evo tićari moji vidite da i bada može izjavit da nevalja oni škavoljin,teškom mukom ali je ipak izjavija.Samo šta se njegov i moj komentar malo razlikuju.Njegov je komentar da NIJE DOBAR,a moj je da nije za nikakvu ocjenu ali to vam dođe na isto.Bravo bada na iskrenom komentaru.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 2:27 am

EVO A BADA JE IZJAVIJA DA OVI I LOŠ JE BOLJI OD VAŠIH , HAHAHA
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 3:50 am

Pozdrav svima!

Ja stvarno neznam šta dobijate sa svim ovim prepucavanjima.
Zašto postavljate snimke i tražite komentar,kad vrlo dobro znate
da se to drugoj ekipi neće svidjeti.Je li razlog isprovocirat one,koji
su vašim tićima zalijepili epitete "guba i škart",ka još jednoj prepirci
u nizu,jer nemožete da se pomirite s tim da je sav vaš rad i trud,
(po njihovom) sa tićima bio uzaludan.I da je tako,šta vas briga,
ako se vama svidja to što imate,netreba vam tudje mišljenje.
Volite to što imate ali pustite i druge da vole to svoje,a kad tražite
komentar onda morate sažvakat i kritiku sa njihove strane.

Što se tiče mog uha,i ja sam jedan od onih,kojemu prija više kad mu
zijada u krasnoj batudi glatko ulazi u uho,ali ima i tamo mali problem
(moje mišljenje),fali joj muda,koja opet imaju tići sa grezom zijadom.
Zato nemogu da omalovažavam ni takvog tića.Pesti,poslušao sam
vašeg tića(sokol)i moje mišljenje je da taj tić je veliki mudonja
sa lijepim pletivima,ali zijada......

Ovaj poslednji tić nebi trebao da se pljuje jer nije vrijeme
za to,postavite ga kad udje u batudu i naravno očekujte svakakve
komentare i reakcije.

Ljudi,malo više respekta,to je jedino što nama nedostaje i
volite tiće takve kakvi jesu.

Svako dobro svima i sve najbolje,a ujedno bih zamolio da ovaj
moj komentar neshvatite kao neku vrstu provokacije jer to mi
nije bila namjera!

Pozdrav od Pujde!!!


Zadnja promjena: pujdo; pon pro 31, 2012 5:33 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 4:17 am

Bravo Pujdo,svaka čast na tekstu.Sviđa mi se tvoje razmišljanje i pogled na pjesmu grdelina.
Žalosno je to što neki blate sve oko sebe,samo da bi uzdigli svoje.Ovo bi trebao biti forum gdje se ljudi druže i zabavljaju,a ne da bude reklamiranje jednih i blatnjenje drugih.Ja ne bi imao ništa protiv da ljudi koji blate sve tuđe ,da stave nešto svoje i da svima pokažu kako treba tica pjevati ,pa onda neka blate tuđe (naravno sa argumentima).A na kraju krajeva ,zašto se mora blatiti tuđi rad i trud?Ja mislim da se svačiji trud,kad izbaci nešto u nivou svog učitelja,treba nagraditi bar sa jednom pohvalnom riječi.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 4:33 am

Pozz cvokooko1!!!

Evo još jedna usporedba!Split ima dva velika muzičara Dragojević
i Giboni!Jedan je izvrstan kompozitor i tekstopisac ali drugi je
vanserijski i bolji pjevač i tek kad se spoje njih dvojica,
tek onda je to prava batuda!

Pozz
[Vrh] Go down
cicibli




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 21.08.2012
Lokacija : bIh

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 4:37 am

faraon je napisao/la:
Profesoee ovaj tić nije dobar i ima dosta grešaka ali pozivam tebe i onog FALŠUNA falšu zijadu da u ovih šest minuta koliko je ovaj tić piva stavite grdelina bilo tko od vas GLATKI u bilo koje doba bilo sada ili bilo u lito svejedno da u šest minuta otpiva manje grešaka od ovog tića kojeg toliko gadite !!!U vjet je jedino da ja snimin tu klasu šta vi posjedujete i od mene zauzvrat dobijate gotovo novog RENAULT KANGO ,a vi meni ako izgubite samo sto EURA!!!!Pesti ovakvi postova šta si ti napisa je na ovom FORUMU premalo jer ova ekipa (ZA PIVO I ČEVAP JE POKUPOVALA ONE ŠTO ZNADU U TIĆE DA ŠUTE)i smatraju da su obavili sve što je potrebno da ih se smatra MAJSTORIMA!!!!Mene neće kupit nikad a vidim ni TEBE ;DAČU ;IVICU ;PELETA .......Pozdrav prijatelji stavimo NEZNALICE tamo di im je misto. znam da će bit teško jer su primazani svim mastima . ali praksa uvik ima prednost prid teorijom koju njihov ŠEF tako lipo pretendira(SLUŠAJUĆI I UČEĆI OD MENE GODINAMA)i tako lipo zvuči na žalost mnogih GLATKIH FALŠUNA samo u TEORIJI!!!!!!!

Zajeban si bada SKROZ pozdrav
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 4:37 am

Pujdo i ta ti ima mjesta . Smile Smile Znači trebali bi se spojiti Balta i Ive Strava i to bi bilo to. Pa ,da budem iskreno,možda bi to i bio vrh u ovom hobiju Wink Smile Smile Smile
[Vrh] Go down
cicibli




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 21.08.2012
Lokacija : bIh

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 4:39 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Pozzz cicibli, nije mi namjera da te uvrijedim mojim komentarom, moje uho je takvo kakvo je i čuje tako kako čuje, znaci nije moje mišljenje sveto pismo!!! Stoj mi dobro i uživaj u grdelinima

OK.pozdrav monstrume nisam tvoj komentar ni shvatio kao uvredu,ujes kako cujes i to je to
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 4:40 am

Wink
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 5:07 am

pujdo prikane


JA jos nisam cuo ni vidjeo da u jednu drzavu ko sto je kod njih da ima 100 zakona i pravila za pjev ..u split samo GLATKA ZIJADA na drugim mjestima nekakvo SKAVOLINSKO PIVANJE i td...a bogme kod nas dal u skOplje ili prilep ili veles ili kumanovo zna se sta treba pjevat grdelin
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 5:20 am

Džeko,

sto ljudi-sto ćudi,sto žena-dvjesto sisa!!!

To se nikad neće promjenit,a na kraju krajeva
i netreba,jer to nas podstiče ka komunikaciji.
Zamisli da svi isto razmišljamo,za kratko vrijeme
nebi imali o čemu pričat.Neka,dobro je ovo ovako,
samo malo više uzajamnog respekta i poštovanja,
a vala i broj sisa je odgovarajući!Hahaha!
Neznam šta bi da ih je više!

Pozz
[Vrh] Go down
faraon

faraon


Broj postova : 58
Points : 58
Join date : 20.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 8:24 am

Ivice ne daje bolji nego je bolji tisuću puta od bilo kojeg glatkog!!!!!Pa Profesore ako je tako loš šta ne pristanete na moj prijedlog,da ja snimin vašeg tića ,možete puno dobit a nemate šta izgubit!Komentirat ču samo da nitko ni blizu nije stavio na Forum čistiju veršu(BEZ OBZIRA NA ONO CJO CJO CJO!!!! Iako je zamene zadnji segment pjevanja po važnosti za ocjenit VERŠA(MADA NE ŽELIM VIŠE NIKOGA UČIT) ona je jako bitna u fazi kad se UČITELJ IZMITARI jer učenik greške učitelja u verši može prinit na glavnu batudu di je onda ta greška mnogo veća(UBITAČNIJA) što se vidi i u par navrata kod Ivičinog grdelina!!Ni prije mnogo godina kad je još uvik u PRIRODI bilo dosta pravi grdelina(IAKO POMALO NATEGNUTA ,DOSTA RIZANA ZIJADA, SOLIDNE DUŽINE) u ovo doba godine nisu pivali puno bolje zijade od ovog IVIČINOG TIĆA!!!!!SA ispravnim radom ovakav tić iako sa dosta mana u TOP FORMI može se dovest da piva samo BATUDU SA PUNO BOLJOM ZIJADOM I BEZ NASTAVKA!!!!!U TOM SLUČAJU KAD SE IZMITARI UČITELJ se miče od učenika jer ako je mladac svlada pismu učitelja U TOPU onda u velikom postotku taj mladi više ne triba učitelja (AKO ZNAŠ ŠTA TRIBA DALJE RADIT)!!!!TI FALŠA ZIJADO objasni ostalima na FORUMU zašto je ova batuda od ČETIRI TAKTA neodređena u odnosu na TAKT I POL ISKRIVLJENI(BATUDA TVOG ŠEFA) UNAPREĐENJE ZA KVALITET TIČJEG PJEVA!!!!POZDRAV PRIJATELJIMA!!!
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 7:48 pm





Ajmo snimke -- (tko ima što za snimit) cheers



Salu2
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 7:50 pm

Moćun je napisao/la:




Ajmo snimke -- (tko ima što za snimit) cheers



Salu2

Močune di je kamera pada kiša...... scratch
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 7:52 pm





Prazna baterija affraid ,a nigdi punjača Crying or Very sad



Salu2
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptypon pro 31, 2012 7:59 pm

Moćun je napisao/la:




Prazna baterija affraid ,a nigdi punjača Crying or Very sad



Salu2

Pada kiša odere ti miša..... scratch
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptyuto sij 01, 2013 4:19 am

pujdo je napisao/la:
Pozz cvokooko1!!!

Evo još jedna usporedba!Split ima dva velika muzičara Dragojević
i Giboni!Jedan je izvrstan kompozitor i tekstopisac ali drugi je
vanserijski i bolji pjevač i tek kad se spoje njih dvojica,
tek onda je to prava batuda!

Pozz

ovo Split nema https://www.youtube.com/watch?v=DGAy68ZNsnY ,a ni ovo https://www.youtube.com/watch?v=q-yReF3dDaE a evo još jedan junak https://www.youtube.com/watch?v=XP0J_x_tRx4 aa nu ga aaa cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptyuto sij 01, 2013 4:35 am

Gigo,evo danas sam snimio svog grdelina,kojeg sam kupio prije mjesec dana.Vidio sam da si napisao da nećeš komentirati kupljene ili ulovljene grdeline,a zašto to? Ja sam ga kupio,nisam ga ukrao. Wink Smile . A ako Bog da,dogodine će biti i moji leženi ,koji će pjevati ovo ,pa ćemo ih onda moći skupa komentirati.Prestenovi će biti orginal sa mojim brojem Wink . Ipak Gigo,slobodno ga ti iskomentiraj,dobio si dozvolu i od bivšeg gazde. Smile



[Vrh] Go down
faraon

faraon


Broj postova : 58
Points : 58
Join date : 20.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptyuto sij 01, 2013 5:27 am

Vučino za ovo doba godine dobijaš prolaz iako mu je samo prva zijada odvrćena do kraja.Sve su pomalo nategnute i većinom završavaju na IIIIali su solidne dužine!!Batuda je solidnai može proć , tić na snimku nema nikakvo strilavanje ni falšo zvanje šta mu je dodatan plus!E sad ostaje samo pitanje dali tić u dizanju ide naprid(IZLIŠAJE I PRODUŽAVA ZIJU,VRTI ŠTA VIŠE ZIJA DOKRAJA.....)šta će i odredit njegovu kvalitetu!! POZDRAV
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptyuto sij 01, 2013 5:41 am

poz prikane FARAON ili ako si ti taj BADE


Cuo sam od nekih forumasa da imate vrhunske grdeline i da su vam br1 ..e sad neko kaze ono a neko drugo..more li ja da cujem nesto od vasih grdelina da bi se uvjerijo u to .ne da neverujem njima nego bolje i sigurnijee je ako more da ih moje usi i nos pomirisu pjev

stoj mi dobro i srecna ti nova
[Vrh] Go down
myki




Broj postova : 17
Points : 17
Join date : 28.12.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptyuto sij 01, 2013 5:51 am

zijada prva vrlo dobra čista četvorka ,a ostale zijade s prolazom lipe boje i dužine za ovo godišnje doba ,pripreme ulaz u pletivo i zija jako dobro,svaki put staje iza zije , sve u svemu jako dobro,sad bi molija nekog drugog da stavi svojeg tića,samo da se vidi ptica i kljun(pivalica) kako pjeva ,a ne snimak gdje se ptica ne vidi,kao što mnogi to rade
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptyuto sij 01, 2013 6:15 am

Zoka , eto ga tu je dobar grdelin , lipo piva , zijada dobra , a što je reka Bada da fali malo kraja , u to sam siguran i svi mi koji znamo snimati tiće da zijada na snimku uvik malo gubi na dužini , i naročito GUBE KRAJ , AKO GRDELINI NISU BAŠ TIP GRDELINA KOJI TOPE DEBELO ZIJADU U KRAJ , čak takvi grdelini sa izraženim debelo utopljenim krajom na snimkama imaju onako prolazan kraj , tako da sam siguran , da je ovo dobroooooooo
[Vrh] Go down
faraon

faraon


Broj postova : 58
Points : 58
Join date : 20.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptyuto sij 01, 2013 6:27 am

Hvala na ovim lijepim željama GOSP. ĐEKO i ja tebi i svima ostalima želim svako dobro u N ovoj Godini!!!!Nikad sam nisam snima svoje tice ali ćuti ispunit želju sigurno u skoroj budućnosti!!!Šta se tiče broja JEDAN već sam pisa da MATE R. ima bolje tiće od mene!!!POZDRAV!
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptyuto sij 01, 2013 6:28 am

Zorane ovo je dobro čisto sve ima glavu i rep sluša san ga puno puta uživo i znam njegove mogućnosti!

Ovo je još ništa kako će ti pivat samo tribaš radit s njim i neboj se nikog!

Slažem se potpuno s dosadašnjim komentarima vuče vuče..... cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Emptyuto sij 01, 2013 6:40 am

Bada,Boro i Ivica,hvala na pozitivnim komentarima.Kao što znate ,meni za sad možete zahvaliti jedino na postavljanju snimka ovog grdelina,a drugi čovjek je zaslužan za ovo šta tić pjeva.Bada i Ive,vi poznajete ovog grdelina puno duže i bolje od mene i znate za sve njegove vrline ,a i za mane (ima nekih detalja koje možemo smatrati greškama u pjevu),ali se ja nadam da ću sa ovim grdelinom u idućih par godina dobiti i nešto još bolje Wink,jedino ako ne budem tićar od tri petka ,pa ne sjebem i ovo Smile. Ja znam da bi neki sad ovo rado ogadili,ali bi tim skočili sami sebi u stomak Wink Wink Wink . Ne želim reći ništa više za pohvalu ovog grdelina,a ni šta ni manje,tako da se slažem sa vama u svim vašim komentarima.

P.S. Boro,šta se tiče snimka,ukrao mi je malo kraja zijadi,ali nema veze ,zato svi koji su u proputovanju kroz Istru,slobodno mogu doći i čuti ga u živo.A ovi koji su ga već slušali ,znaju o čemu pričam Wink

I još nešto,snimak je snimak,a živa tica,je živa tica.Tako da mi sami odlučujemo šta ćemo staviti,a šta ne.Svi mi gledamo da uvijek stavimo ono šta nam se najviše sviđa,a sakrijemo one brlje Wink . Nema grdelina bez greškice i mane....

Jedan gospodin je doibro rekao : "Grdelinu treba nešto oprostiti,nešto mi trebamo ne čuti i to je to " Wink

Pozdrav svima i Sve najbolje u Novoj 2013 godini(kad kažem svima,mislim i na glatke Wink )
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 14 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 14 / 40.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: