Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+53
roko prč
kukuljas
emirgrdelin13
Grga Zlatoper
Oćak
hipy
nicaze
grizli
mig29
Ante
kajzer
portulata
kyty
Baketina
bošket
Zeka_BL
myki
pujdo
lubinko
PESTI
cicibli
ivica.milanovic13
Půjdou
faraon
domo
euzebio
arboret
probiotik
F I N K O
sole
Škuri tić
Tic_Bal.
frzelin
gare
YOGI
lord189
brabus
ivica
keyser soze
Moćun
enver
ĐEKO
grk
Galeb
PSIHO
Sina BL
Markan
vrca
angjello
prava zijada
MONSTRUMO
Gigo
CIBO
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
Autor/icaPoruka
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Emptysri lip 19, 2013 3:28 am

Pesti ako je tebi tvoj guba meni moj nije.Ne želim se više prepucavat s tobom ,ja sam spreman za sve opcije samo dođi možeš i snimat ako imaš volju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Emptysri lip 19, 2013 3:48 am

Evo ga ,

Pesti ipak dolazi u Split,

Pozvan si da dođeš na glatkodrom poslušat grdelina kojemu je pušten BILI DIM 2013 g.,

a uz to i neke od ostalih finalista.

Neceš bit sam jer krajem tjedna ima ima dosta najavljenih gostiju ,neke sigurno i poznaš.

Zna sam ja da Pesti nece zajebat:!:ExclamationExclamation



Ps .Na toj turneji ostavi Split zadnjeg kao šlag na tortu:cheers:
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Emptysri lip 19, 2013 3:52 am

YOGI je napisao/la:
Pesti ako je tebi tvoj guba meni moj nije.Ne želim se više prepucavat s tobom ,ja sam spreman za sve opcije samo dođi možeš i snimat ako imaš volju.

Haha, ajmo ih skupa snimiti biti će zanimljivo .Nije ni meni više do prepucavanja , ionako idem prema Splitu i nosim ,,Sokola,,. Valjda poznaješ svog grdelina , nije valjda da može ,,samo,, 20-30 batuda iz šuta otpivati , ipak je to prvak Splita .    

PRISTAJEM



Osiguraj od ekipe nekakav iphone ,tih aparata sigurno ima u tićara koji bi rado navratili , moj htc, ,,krade i rašpa ,,dzijade .Very Happy
Moj jedini uvijet , neka sve ostane na snimci i bude ,,okačeno,, na forum .
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Emptysri lip 19, 2013 4:16 am

Eto ga,

ja snimam sa kamerom ,

kad odredimo vrime  za grdelina ,sve šta bude piva u tom vrimenu ide na forum.

Fala bogu neko sa mudima.

Pesti reci bar ugrubo kad ,da budemo tu sigurno.

Meni odgovara od cetvrtka do nedilje ,a mislim i Jogiju.

Kako zove paklene vrucine ,predlažem kasno popodne,pridvecer.


Nadam se da ce i ostali  slijedit Pestijev primjer.
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Emptysri lip 19, 2013 5:26 am

Koce , ostaviti grdeline bar pola sata-sat  skupa obišene .Namisti kameru fiksno na snimanje , staviti oba grdelina u kadar i makac od tica . Batuda na batudu .
To je vrh svakog takmičenja .Grdelin koji vridi u lito slušati , taj će klepati svoje batude i duže od toga ,nema skidanja .
Koliko ti baterija može izdržati , nemoj da ,,rikne,.Obavezno bar još neki iphone dobre baterije i dobra zvuka .

STP je klepanje batudi ,pletivo +dzijada , nema više ,,širenje-skupljanje ,,.Meni se ne trenira ,ja sam prihvatio izazov prvaka ,,Bilog dima,,
Nemoj da dolazim zbog namištanja šačice batudi u nekih 5 minuta .Nisam prihvatio izazov zbog  ,,slušanja glatkih,, već na okršaj SOKOLA protiv SORATESA , čista bikijada .
Stari bi rekli ,, idemo mi janjca ispeći,, grdelini neka pivaju a nama je lako na kraju dana prstom upriti u tića koji taj dan slavi na batudi .

Za točan dan moram još na nekoliko razgovora ,uskoro odgovor i na točan dan i sat .
[Vrh] Go down
lorena1990

lorena1990


Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 31.10.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Emptysri lip 19, 2013 6:32 am

PESTI je napisao/la:
Nemoj da dolazim zbog namištanja šačice batudi u nekih 5 minuta .Nisam prihvatio izazov zbog  ,,slušanja glatkih,, već na okršaj SOKOLA protiv SORATESA , čista bikijada.

Mojih vitezova, stvarno će se pobost! Biće to jakooooo zanimljivo. Vidi se ko ima a ko nema. ArrowArrowArrowcheers
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Emptysri lip 19, 2013 7:16 am

[quote="PESTI"]Koce , ostaviti grdeline bar pola sata-sat  skupa obišene .Namisti kameru fiksno na snimanje , staviti oba grdelina u kadar i makac od tica . Batuda na batudu .
To je vrh svakog takmičenja .Grdelin koji vridi u lito slušati , taj će klepati svoje batude i duže od toga ,nema skidanja .
Koliko ti baterija može izdržati , nemoj da ,,rikne,.Obavezno bar još neki iphone dobre baterije i dobra zvuka .

STP je klepanje batudi ,pletivo +dzijada , nema više ,,širenje-skupljanje ,,.Meni se ne trenira ,ja sam prihvatio izazov prvaka ,,Bilog dima,,
Nemoj da dolazim zbog namištanja šačice batudi u nekih 5 minuta .Nisam prihvatio izazov zbog  ,,slušanja glatkih,, već na okršaj SOKOLA protiv SORATESA , čista bikijada .
Stari bi rekli ,, idemo mi janjca ispeći,, grdelini neka pivaju a nama je lako na kraju dana prstom upriti u tića koji taj dan slavi na batudi .

Za točan dan moram još na nekoliko razgovora ,uskoro odgovor i na točan dan i sat .


Ma bravo Stipe majstore Sokol je Sokol [/quote]
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Emptysri lip 19, 2013 7:19 am

Ja se slažem ,

bit ce lipo uspoređivat te dvi zijade paralelno,

da se napokon vidi razlika grezace i fine zijade,

a bože moj i dužina zijade a i dužina pletiva a i broj batuda.



Evo bošket,

kako si ionako mislija sa Grandeom svratit na glatkodrom ,

ja vas pozivan da prisustvujete mitskom sudaru zadarske zijade i glatke zijade.Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Icon_cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Emptysri lip 19, 2013 7:28 am

A evo i SOKOLA,

bit ce gusto affraid

https://youtu.be/U2uRhCXaKPQ
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Emptysri lip 19, 2013 7:40 am

Neču ništa komentirati osim dali je batuda duza od 3-4 sekunde ?

Zato ne udaraj  te se u prsa da mislite da imate neka pletiva u batudi . scratch

U ovom slucaju kod Pestija se vrti okolo 2,5 s.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 40 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 40 / 40.Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: