Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+53
roko prč
kukuljas
emirgrdelin13
Grga Zlatoper
Oćak
hipy
nicaze
grizli
mig29
Ante
kajzer
portulata
kyty
Baketina
bošket
Zeka_BL
myki
pujdo
lubinko
PESTI
cicibli
ivica.milanovic13
Půjdou
faraon
domo
euzebio
arboret
probiotik
F I N K O
sole
Škuri tić
Tic_Bal.
frzelin
gare
YOGI
lord189
brabus
ivica
keyser soze
Moćun
enver
ĐEKO
grk
Galeb
PSIHO
Sina BL
Markan
vrca
angjello
prava zijada
MONSTRUMO
Gigo
CIBO
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptysri pro 26, 2012 11:19 pm

DACO slazem se sa tobom u vezi zijade !

DACO-MONSTRUMO da nisi ovi dana bio na predavanju ili mozda u kalahariju ?

Cini mi se DACO da imas nekog opasnog ucitelja za zijadu Smile
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyčet pro 27, 2012 2:27 am

Nisan još bio u Splitu od 10. mjeseca ali zato idem u petak na predavanje!!!! Hihihihi
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypet pro 28, 2012 6:46 am

Snimka grdelina u verši gdje se povremeno čuje i koja batuda.
Grdelin NIJE MOJ ,činim uslugu prijatelju zbog određene rasprave u vezi veršanja grdelina.




Sa malim zakašnjenjem Sretan Božić svakome!
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypet pro 28, 2012 6:49 am

evo potrudija sam se snimiti sve najgore od skavolina , molim vas sad vi ovako obisite da se vidi ruka i skidanje , očekujem puno bolje , jer ovo je ajmee
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypet pro 28, 2012 7:04 am

To kralju,svaka ti čast,na ljudstvu i korektnosti.Ali ja ovo ne priznajem Wink
Ovo je sve fino,vidi se ruka da postavlja ćibu i vidi se da je hladno,ali ja predlažem da se sutra sve ponovo snimi ida se na kavez stavi papirić sa datumom i lozinkom,a lozinku bi trebali mi dogovoriti ,na primjer: AVION,hihihihi
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypet pro 28, 2012 7:08 am

može večeras lozinka , dogovorimo , sutra ponovo snimak , i popodne postavljanje , samo nisam siguran da će ovako loše ispast , najmjera je bila diskreditacija u ovom slučaju , nemoj sutra vikati polupani lončići , hahaha , sutra drugog sniman , hahahahaha
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypet pro 28, 2012 9:46 am

PESTI je napisao/la:
Snimka grdelina u verši gdje se povremeno čuje i koja batuda.
Grdelin NIJE MOJ ,činim uslugu prijatelju zbog određene rasprave u vezi veršanja grdelina.




Sa malim zakašnjenjem Sretan Božić svakome!

G.Pesti i g. Ivica stvarno iznenađenje postaviti video snimak u sred zime i vrlo pohvalno da čujemo pravog skavolna uživo ali i stvarno razočarenje pjevom jer zija ima maksimalnu grezost i nategnutost izvedbe sa vezanim vrlo izraženim nastavkom koji je čak dominantan nad zijom.Razočarenje u svakom slučaju.
[Vrh] Go down
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypet pro 28, 2012 9:56 am

Ne bi se baš savim složija prava zijada jer je ovo zima i grdelin verša.
Možda kad zagrije sunce očisti nastavak pa i vinzijada bude bolja.
Sad je stvarno nikakva i teško je sa ovakim grdelinom šklovat mlace jer je nastavak ubitačan
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypet pro 28, 2012 10:15 am

prava zijada je napisao/la:
PESTI je napisao/la:
Snimka grdelina u verši gdje se povremeno čuje i koja batuda.
Grdelin NIJE MOJ ,činim uslugu prijatelju zbog određene rasprave u vezi veršanja grdelina.




Sa malim zakašnjenjem Sretan Božić svakome!

G.Pesti i g. Ivica stvarno iznenađenje postaviti video snimak u sred zime i vrlo pohvalno da čujemo pravog skavolna uživo ali i stvarno razočarenje pjevom jer zija ima maksimalnu grezost i nategnutost izvedbe sa vezanim vrlo izraženim nastavkom koji je čak dominantan nad zijom.Razočarenje u svakom slučaju.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypet pro 28, 2012 10:26 am

Upravo se radi o snimci koju svaki tičar izbjegava , ona je tu i postavljena da bi se gospoda odvažila postaviti svoje na današnji dan , tice pivaju cilu godinu , i ljudima netriba farbati oči , ova tica je škartna tica i očekujem pošto je škarna da će se pored nje ovih dana nać puno kvalitetnijih tica , fala bogu svima tice pivaju , poslušajte svoje . Obećavam da ću poslije ovoga snimka ako se pojavi još nekolicina snimaka di se vidi da se tica viša i da tica piva bez čekanja da zapiva USTVARI POSTAVITI ONO ŠTA DRŽIM U KUĆI .Prvo oću bolje od ovoga , a onda ću ja postaviti svoje najbolje sa datumom i vremenom na isti način , i reć TO JE NAJBOLJE ŠTA JA IMAN , evo za početak morete vi gospon prava zijada sutra snimiti svog , da ja vidim šta piva vaš , ovo piva grdelin od jednog momka kojemu sam ga ja poklonija , i smatram da ova ptica ima vridnost unatoč svojim greškama ,............,,,,,
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypet pro 28, 2012 7:22 pm






Paljba rafalna -- cheers



Salu2
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypet pro 28, 2012 8:43 pm

Moćun je napisao/la:





Paljba rafalna -- cheers



Salu2

Pada kiša...........Sunce sija močuna nam prosvitlija... cheers cheers santa
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypet pro 28, 2012 10:05 pm

ivica je napisao/la:
Upravo se radi o snimci koju svaki tičar izbjegava , ona je tu i postavljena da bi se gospoda odvažila postaviti svoje na današnji dan , tice pivaju cilu godinu , i ljudima netriba farbati oči , ova tica je škartna tica i očekujem pošto je škarna da će se pored nje ovih dana nać puno kvalitetnijih tica , fala bogu svima tice pivaju , poslušajte svoje . Obećavam da ću poslije ovoga snimka ako se pojavi još nekolicina snimaka di se vidi da se tica viša i da tica piva bez čekanja da zapiva USTVARI POSTAVITI ONO ŠTA DRŽIM U KUĆI .Prvo oću bolje od ovoga , a onda ću ja postaviti svoje najbolje sa datumom i vremenom na isti način , i reć TO JE NAJBOLJE ŠTA JA IMAN , evo za početak morete vi gospon prava zijada sutra snimiti svog , da ja vidim šta piva vaš , ovo piva grdelin od jednog momka kojemu sam ga ja poklonija , i smatram da ova ptica ima vridnost unatoč svojim greškama ,............,,,,,

Slažem se da i ovaj grdelin ima svoju vridnost g.Ivica kao i svaki drugi.Meni ne pada na pamet stavljati video snimak škarta a vama svaka čast.Ja imam grdelina od g.Koce s kojim sam zadovoljan i kad čujem priču da je ovaj moj grdelin nastao od vašeg skavlina onda g.Koce zaslužuje orden.
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypet pro 28, 2012 10:29 pm

Boro, izbjegavaju staviti grdelina u batudi svi ovi teoretičari a u veršanju da ne govorim.
Bajke koje pričaju o grdelinima smučile su se svakome tko makar malo zna o grdelinima .Znanje i teorije im padaju kada ih se stavi pred gotov čin ,da postave nešto.
Čitajuči ocjenjivanja od spomenutih stručnjaka koji u širokom luku obilaze postaviti video svog grdelina (neki iznose i tuđeg) rekao bih da imaju u kući grdelina koji može operu otpjevati u trajanju od 2 sata ali istina je da su to sve blebetanja iz fotelje.
Fotelja, sidalica ,katriga,bančić,........su njihova mjesta gdje stvaraju grdelina,razne teorije bez praktičnog djela onog koji je STVARAN. .Stvaraju ga u svojoj glavi ,u mislima vrijeđajuči svačijeg jer onaj trenutak čim postave video svog da batuda ili verša (onog kojeg hrane i živi im u stolaži), sve teorije sa raznih sidalica padaju u vodu .
Ono malo starijih videa što je postavljeno su međusobno ishvalili do besvijesti ne prihvačajući da se to nekome ne čini tako dobro,već je naprotiv -PROSJEČNO.
Proslo je nekoliko godina oko razno raznih prepucavanja . U međuvremenu još nitko nema grdelina koji je nešto ,,novo,, (u ovo ne mješam ljude koji nisu na forumu ), koji vrijedi više nego prosječno ili solidno. Uz toliko jaku teoriju to ne bih trebao uopče biti nikakav problem.

Ovaj moj tekst je potkovan arhivom svih foruma ,nije teorija več činjenica.
Ekipa moja draga od teorije , ne mislite da vas ja mrzim i pišem samo da vas vrijeđam , i sami ste svjesni da to nije istina , pišem zbog toga što želim da se jednom završi prelivanje iz šupleg u prazno.
Za početak izbrišite vaše duple nikove na ovom forumu gdje ste malo admin,malo ------,čak samo to puno govori o nekome i o kakvoj se osobi radi.

Nemojte se braniti protiv ovog mog teksta zubima i noktima , jedan vaš snimak sa mobitela sve riješava .Srušite moje tvrdnje da mlatite praznu slamu.(serete bez veze)


lol! lol!



[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptysub pro 29, 2012 12:50 am

Ovo je prvi put u mom tićarskom vijeku da neko traži da se snimi verša i da se stavi na internet.Ali kad je tako ja i to prihvačam iako nisam tija komentirat hoću na nagovor zadre.Ovom tiču je verša skroz u redu ima nekih grubosti ali koji to tić nema u verši.Pletiva su neodređena a prema tom i nisu za ocjenjivanje.Zijada je nategnuta od početka do kraja iako je dužina pristojna.A nastavak je ubitačan i to svaki put.Rezime je da ova tica nije za ocjenjivanje ali ako bi ja nešto izabra od ovog tića to bi svakako bila verša a mislim da je gazdi i bila svrha da se čuje dobra verša a ne batuda i zijada.U Splitu se izričito traži batuda i zijada ali svako misto izvan Splita je drugi zakon pa se ja ne bi tija miješat u to.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptysub pro 29, 2012 1:35 am

prava zijada je napisao/la:
ivica je napisao/la:
Upravo se radi o snimci koju svaki tičar izbjegava , ona je tu i postavljena da bi se gospoda odvažila postaviti svoje na današnji dan , tice pivaju cilu godinu , i ljudima netriba farbati oči , ova tica je škartna tica i očekujem pošto je škarna da će se pored nje ovih dana nać puno kvalitetnijih tica , fala bogu svima tice pivaju , poslušajte svoje . Obećavam da ću poslije ovoga snimka ako se pojavi još nekolicina snimaka di se vidi da se tica viša i da tica piva bez čekanja da zapiva USTVARI POSTAVITI ONO ŠTA DRŽIM U KUĆI .Prvo oću bolje od ovoga , a onda ću ja postaviti svoje najbolje sa datumom i vremenom na isti način , i reć TO JE NAJBOLJE ŠTA JA IMAN , evo za početak morete vi gospon prava zijada sutra snimiti svog , da ja vidim šta piva vaš , ovo piva grdelin od jednog momka kojemu sam ga ja poklonija , i smatram da ova ptica ima vridnost unatoč svojim greškama ,............,,,,,

Slažem se da i ovaj grdelin ima svoju vridnost g.Ivica kao i svaki drugi.Meni ne pada na pamet stavljati video snimak škarta a vama svaka čast.Ja imam grdelina od g.Koce s kojim sam zadovoljan i kad čujem priču da je ovaj moj grdelin nastao od vašeg skavlina onda g.Koce zaslužuje orden.



Ako je ovaj škart, hajde onda "prava zijada" stavi svoj koji je očito bolji po tvojoj priči, pa da čujemo. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptysub pro 29, 2012 2:19 am

Gigo,na vas je red!!!
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptysub pro 29, 2012 2:30 am

Dobar dan.
Poštovanje svima.
Gosp. Pujdo opisat ču snimak ali više se nemore
otvorit,volio bi ga ponovo čuti pa zatim dati svoj opis.
Mislim da ču nešto drugačije iznijeti mišljenje na snimak
ako se stavi da ga sad precizno pročitam kroz pijev.


Pozdrav Pujdo.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptysub pro 29, 2012 2:40 am





Ode snimak -- !!!!



Salu2



[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptysub pro 29, 2012 2:44 am

Gigo,
drago mi je da ste se konačno javili,
a zamolio bih i osobu koja je postavila
snimak,ako je moguće,da ga opet postavi!

Ako neželi,nema veze!Biće još snimaka!

Gigo,živi bili i sve najbolje!



[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptysub pro 29, 2012 3:47 am

žako je napisao/la:
prava zijada je napisao/la:
ivica je napisao/la:
Upravo se radi o snimci koju svaki tičar izbjegava , ona je tu i postavljena da bi se gospoda odvažila postaviti svoje na današnji dan , tice pivaju cilu godinu , i ljudima netriba farbati oči , ova tica je škartna tica i očekujem pošto je škarna da će se pored nje ovih dana nać puno kvalitetnijih tica , fala bogu svima tice pivaju , poslušajte svoje . Obećavam da ću poslije ovoga snimka ako se pojavi još nekolicina snimaka di se vidi da se tica viša i da tica piva bez čekanja da zapiva USTVARI POSTAVITI ONO ŠTA DRŽIM U KUĆI .Prvo oću bolje od ovoga , a onda ću ja postaviti svoje najbolje sa datumom i vremenom na isti način , i reć TO JE NAJBOLJE ŠTA JA IMAN , evo za početak morete vi gospon prava zijada sutra snimiti svog , da ja vidim šta piva vaš , ovo piva grdelin od jednog momka kojemu sam ga ja poklonija , i smatram da ova ptica ima vridnost unatoč svojim greškama ,............,,,,,

Slažem se da i ovaj grdelin ima svoju vridnost g.Ivica kao i svaki drugi.Meni ne pada na pamet stavljati video snimak škarta a vama svaka čast.Ja imam grdelina od g.Koce s kojim sam zadovoljan i kad čujem priču da je ovaj moj grdelin nastao od vašeg skavlina onda g.Koce zaslužuje orden.



Ako je ovaj škart, hajde onda "prava zijada" stavi svoj koji je očito bolji po tvojoj priči, pa da čujemo. Rolling Eyes


G.žako ne pravite nepotreban nered već malo bolje pročitajte izjavu vlasnika.Ja samo ponavljam njegove riječi o "škartnoj tici".
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyned pro 30, 2012 7:16 am

Gosp.Prava Zijada,

ako Vam nije problem i naravno ako zelite imam jedno pitanje pa bi molio da mi odgovorite.

Jeste li ikad slusali grdelina skavolina uzivo i ako jeste molio bi vas da mi recete u koga i kad?

Unaprid hvala na odgovoru i pozdrav!


Zadnja promjena: vrca; ned pro 30, 2012 10:53 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
cicibli




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 21.08.2012
Lokacija : bIh

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyned pro 30, 2012 7:27 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Cicibli prijatelju, posto si reka da iskomentiramo, ja bi isto reka dvi riči onako kako ja čujem. Pletiva u batudi solidna, ono slivin slivin prekrasno, a zijada ispjevana ne vidzijuuu nega riciiiiijeeee, dakle po meni nedobra. Ali sve u svemu šta masa ljudi drži ovo i nije loše, tic batuda a to se traži u ST!
Bravo cicibli


Pozdrav Monstrume,zahvaljujem se na komentaru iako mi je malo cudno da cujes zijadu na Ricije,dobio sam dosta komentara u P.P a i na drugim forumima stvarno je nitko nije tako opiso,bilo je komentara na duzinu na boju itd. ali ako je ti tako cujes onda ok.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyned pro 30, 2012 10:42 am

Pozzz cicibli, nije mi namjera da te uvrijedim mojim komentarom, moje uho je takvo kakvo je i čuje tako kako čuje, znaci nije moje mišljenje sveto pismo!!! Stoj mi dobro i uživaj u grdelinima
[Vrh] Go down
faraon

faraon


Broj postova : 58
Points : 58
Join date : 20.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyned pro 30, 2012 10:45 am

Profesoee ovaj tić nije dobar i ima dosta grešaka ali pozivam tebe i onog FALŠUNA falšu zijadu da u ovih šest minuta koliko je ovaj tić piva stavite grdelina bilo tko od vas GLATKI u bilo koje doba bilo sada ili bilo u lito svejedno da u šest minuta otpiva manje grešaka od ovog tića kojeg toliko gadite !!!U vjet je jedino da ja snimin tu klasu šta vi posjedujete i od mene zauzvrat dobijate gotovo novog RENAULT KANGO ,a vi meni ako izgubite samo sto EURA!!!!Pesti ovakvi postova šta si ti napisa je na ovom FORUMU premalo jer ova ekipa (ZA PIVO I ČEVAP JE POKUPOVALA ONE ŠTO ZNADU U TIĆE DA ŠUTE)i smatraju da su obavili sve što je potrebno da ih se smatra MAJSTORIMA!!!!Mene neće kupit nikad a vidim ni TEBE ;DAČU ;IVICU ;PELETA .......Pozdrav prijatelji stavimo NEZNALICE tamo di im je misto. znam da će bit teško jer su primazani svim mastima . ali praksa uvik ima prednost prid teorijom koju njihov ŠEF tako lipo pretendira(SLUŠAJUĆI I UČEĆI OD MENE GODINAMA)i tako lipo zvuči na žalost mnogih GLATKIH FALŠUNA samo u TEORIJI!!!!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 13 / 40.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: