Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+53
roko prč
kukuljas
emirgrdelin13
Grga Zlatoper
Oćak
hipy
nicaze
grizli
mig29
Ante
kajzer
portulata
kyty
Baketina
bošket
Zeka_BL
myki
pujdo
lubinko
PESTI
cicibli
ivica.milanovic13
Půjdou
faraon
domo
euzebio
arboret
probiotik
F I N K O
sole
Škuri tić
Tic_Bal.
frzelin
gare
YOGI
lord189
brabus
ivica
keyser soze
Moćun
enver
ĐEKO
grk
Galeb
PSIHO
Sina BL
Markan
vrca
angjello
prava zijada
MONSTRUMO
Gigo
CIBO
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 7:05 am

Grdelin uopće ne verša.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 7:19 am

prava zijada je napisao/la:
G.Gigo je najpozitivnija osoba na forumu i uvijek kaže ono što stvarno misli bez iti mal zlobe i zavisti


Slazem se u potpunosti,

i ovim putem da zahvalim gospodinu iz Makarske,

a kazu da je to bio Gigo,

koji je svratio u toku dana u nas kafic Kalahari dok nas nije bilo,

ostavio gazdi bogatu napojnicu da pocasti splitske ticare.

Frzelin se vec zahvalio na lipoj gesti u ime svih,

a ja evo jos jednom.Pozdrav Gigo.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 8:00 am

Čestitam Igoru iz livna na nabavci glatkih učitelja .Bravo igore vidi se da znaš šta oćeš i čemu težiš.Želim ti sve najbolje u daljnjem uzgoju i širenju glatkog pivanja u bosni i hercegovini.
[Vrh] Go down
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 48
Lokacija : KAŠTELA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 8:18 am

cheers
YOGI je napisao/la:
Čestitam Igoru iz livna na nabavci glatkih učitelja .Bravo igore vidi se da znaš šta oćeš i čemu težiš.Želim ti sve najbolje u daljnjem uzgoju i širenju glatkog pivanja u bosni i hercegovini.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 8:25 am

Dobra večer.

Mogu shvatit da me se teško u nekim pisanjima
može prepoznat (prava misao),što sam želio reči.

Mogu prihvatit da moj način pogleda u pisanju
nekih detalja je neprepoznatljiv.

Mogu vas razumiti (pojedince) da vi imate drugačiji
izraz pojedini riječi od mene.

Mogu vas shvatiti(pojedince)da se sa menom ne
slažete u nekim dijelovima moga analiziranja opisa
tiča.

Zbog ovih mojih nerazumjevanja šta sam tio reči
ili krivog mog opisa tiča,postoji samo jedan kulturni
dijalog rasprave na forumu.Di pojedinac iznosi drugačiji
pogled od mog,šta ima pravo,a ja onda zatim u priči
približujem točno šta sam mislio ,da bi se suočilo dali
ispravno govorim.

Nemogu nikako shvatiti da neko tako LAŠANTNO izgovara
mi ne primjerene riči koje ne idu ni početnom tičaru.
Ja neću spominjat drugu osobu ali me razočarao komunikacijom.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 9:15 am

domo je napisao/la:
cheers
YOGI je napisao/la:
Čestitam Igoru iz livna na nabavci glatkih učitelja .Bravo igore vidi se da znaš šta oćeš i čemu težiš.Želim ti sve najbolje u daljnjem uzgoju i širenju glatkog pivanja u bosni i hercegovini.


Pridruzujem se cetitkama cheers
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 9:28 am

hahahahahahhhahahahhahahahahaaaaahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhaaahah
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 10:20 am

Nepoznam osobno gosp igora , ali svaku mu čast na nabavci novog pivanja , samo neznam koji mu je to korak naprid , sa konja na magare , triba je samo od onoga šta ima uzet najgorega te ga malo feminizirati , dati mu malo helija da počne pivat malo sličnije ko galeb , i dobija bi to šta je kupija , tako da mi nije jasan , i veliki pozzzzzzzzz JEDINOM ČOVIKU MEĐU GLATKIMA DOMI, DOME OPROSTI ALI TE MEŠTRI POVLAČE PO FORUMU , OVO NIJE TEBI UPUĆENO , POZZZZZZZZZ
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 11:54 am

E moj Ivica,nemoj se nervirati.
Evo jedan poučan video

[Vrh] Go down
faraon

faraon


Broj postova : 58
Points : 58
Join date : 20.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 12:59 pm

Pozdrav svima osim glatkima!Vidin da je ovdi pojedincima postalo dosafno bez mene pa ću napisat par rečenica.Evo počet ću cd cvog provokativnog tića šta gaje FRZELIN stavio na Forum.Tić je tipičan primjer kako jedan grdelin nesmi pivat. Ovdi se nema šta raspravljat jer tiću nevalja ama baš ništa! Oni što iole znaju u pjev tića shvatit će da ovaj tić nema bilo u verši bilo u zvanju nikakve sličnosti sa pjevom SKAVOLINA a ako pozornije poslušate vrlo lako ćete uvidit daje vrlo sličan IDOLU GLATKIH MILINOM LIRSKOM!!!!!!Opet ću ponovit da LIRSKI ima najbolju ziju(poslije ću pisat i o zijadi)na svitu a nema (moje su puno lirskije i bolje) to je jednostavno loš tić sa puno mana počevši od STRILA ,MALIH VRĐOLA I NASTAVKA IZA ZIJADE!!!!!!Da želite diskreditirat SKAVOLINE(NOVAC JE VRAG)to znam odavno ali moram priznat da sam razočaran taktikom koju ste izabrali očekiva sam od vas intelektualaca puno više!!!!!!!Sada ću pisat malo o ZIJAMA jer me nato natjerala rasprava BOŠKETA ,GIGE I BALTE!!!!Pišem ponovno da postoje ČETIRI VRSTE ZIJADE(TANKA ,LIRSKA, BARITONSKA,GREZAČA).Poštivam ,volim tanke zijade ali one ispravne ipo boji i dužini ali su mi uvik bile draže LIRSKE one o kojima piše BOŠKET(čuju se na PETSTO METARA) evo i sada se naježim pri samom spomenu TIH ZIJA jer taj Doživljaj iz mene koji sam uživa u svim tim tićama nemože izbrisatNITKO!!!!!!!Volim i BARITONSKE zije do onog momenta kada prelaze u GREZAČE!!!!Sve ove Zije mogu biti NATEGNUTE počevši od tanke do grezače(BRAVO GIGO)Zašto se završni dio batude zoveZIJA ili ZIJADA (BRAVO BALTA IMAŠ UHA ALI TE UČE POGREŠNI meštri) a ne CIJADA ili DZIJADA !!!!!!Kod Tanki zija srednje slovo zije je čisto ko suza slovo CCCCCCCC kod LIRSKI zija srednje slovo odaje prizvuk slova (ZZZZZZ) (BRAVO BALTA) a kod BARITONSKIH zija prizvuk slova (DZ) (BRAVO BOŠKET)Uvjeren sam da su svi istinski ZNALCI najviše obožavali LIRSKU ZIJADU (IAKO CIJENIM I TANKU I BARITONSKU ZIJU) ali ZAVRŠNI DIO BATUDE SE ZOVE ZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAADDDDDDDDDAAAAAAAAAA a ne CIJADA ILI DZIJADA !!!!!!!Pozdravljam velikog znalca(iako veoma mlad)MATU R. !!!!!Molio bih BRABUSA da stavi MATINOG grdelina na forum sa VRHUNSKOM TANKOM ZIJOM kakvom nisam čuo nikada u svom životu!!!!!Vjerujem daće tada svi na FORUMU vidit da nisam nimalo zlonamjeran ili nepošten kad sam MESIJU u ocjeni od JEDAN DO DESET da OCJENU JEDAN!!!!!!!!Ipo boji (BRAVO GIGO) i po dužini!!!!A tek ono prije zije ČOVIKU DOĐE SLABO KAD ONO NETKO ZOVE ZVANJOM!!!!!BRRRRRRRRR.......Poštovani GIGO moram ti se obratit jer si čest gost na Forumu!1 Da tići nesmiju nastavljat iza ZIJADE to smo već čuli od mnogih samozvanih MEŠTARA tako da nisi ni donio neku novost na Forum osim šta si primijetio da je Mesijeva zijaBEZBOJNA i ČUDNA!!!!!Nije ona GIGO ČUDMA nego totalno iako tanka po boji NEISPRAVNA a po dužini i po početnom slovu (VVV) pogotovu!!!!!Samo me zanima GIGO di su nestali Mišetićki nastavljači sa naj LIRSKIJIM zijama na svitu(meni se nisu sviđali jer su imali GREŠKU U ZVANJU ( BATUDI) , di su nestali Vrgorački nastavljači KAD NITKO NEVOLI NASTAVLJAČE!!!!!!A sad sve ostale pitam di su nestali SINJSKI NASTAVLJAČI (NISAM IH JA POHVATA) di su nestali LJVANJSKI NASTAVLJAČI (OD DESET OSAM IH JE NASTAVLJALO) di su nestali JADRTOVAČKI NASTAVLJAČI(OD DESET DEVET JR NASTAVLJALO)di su nestali BRAČKI NA BOLU (SVI SU NASTAVLJALI)!!!!Prije par godina ŠEF od glatki mi je priča kako je u potrazi za ZIJOM pet , šest njegovih glatki prijatelja cilu sedmicu lovilo grdelina u Zadarskom zaleđu koji je cili dan piva(SSSSrrrrrrrrrrrrrrrr VICIU(NISAM SIGURAN U ZIJU NAGAĐAM) ssssss rrrrrrrrrrr !!!!!Nije im smetalo što tić nema bilo kakvu BATUDU nego se tribalo pod svaku cijenu domoć zijade iako je NASTAVLJA SA OBE STRANE KAKO GOD OKRENEŠ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I ove godine od osam mladaca naučio sam sedam u slovo ka učitelji , nije mi drago jedino šta ima mnogo sa tankim zijama volio bih da su malo lirskije ili baritonskije!!!Zato sam već dva podilio prijateljima iako nisu imali nikakvu pogrešku osim što su pivali TANKE ZIJE DOBRI DUŽINA BEZ NASTAVKA!!!IMAN I JEDNOG PO SVOM GUŠTU NAKON MNOGO GODINA !!!!LORDE I MARKO VI STE BUDUĆNOST TIČARSTVA POZDRAVLJAM VAS POSEBNO I VI STE IAKO NAJMLAĐI OSTALI DOSLJEDNI U POIMANJU PJEVA PRAVOG GRDELINA!!!!!Znam da moj trud nije bio uzaludan i zato sam SRITAN DA ME IMA TKO ZAMINIT KAD ME JEDNOG DANA NEBUDE!!!!SVE TIČARE SINJSKE ,SPLITSKE I ŠIRE IZAZIVAM ISTO KA I LANI POČEVŠI OD DRUGOG MISECA PA NADALJE SA KAMEROM BOŽE BRABUSA,AJDE DONESITE BUDUĆE ŠAMPIONE PROTIV MENE MOLIM VAS!!!!!!Mom prijatelju Igoru želim puno uspjeha sa glatkima , što nije ima uspjeha sa Skavolinima sam je kriv !!! Ima je dva VRHUNSKA učitelja !!!1Jednog mu je (PIVA JE CILI DAN U DVI DUGE BATUDE SA LIRSKOM ZIJOM)pojela kuna skupa sa jedanaest mladi grdelina iz LIŠTANA !!NIJE IMA NASTAVAK , drugi je to sve gleda i tu je godinu osta na istom nivou.Treću godinu učenja za tića kojeg je Igor hvalio da mu najbolje ide kad sam čuo u prvom misecu skupa sa nekim tičarima nisam moga virovat da grdelin nije ima niti javljanje od SKAVOLINA!!!! TOLIKO O IGORU !I NJEGA POZIVAM NA ŽICU !!!A Sad vam želim laku noć jer sam i sam pospan . Na ŽICU PRED KAMERU tu se dokažite a ne skfiveni i lajavi na ovom FORUMU!!!!!!!
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 7:58 pm

E jesan se nasmija, nisan dugo ovako........"nastavljac s obje strane!!!" hihihihihi
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 8:13 pm

Dobro jutro.

Svatko ima svoj STAV pa tako i ja,danas definitivno odlučujem o nekim
potezima svog razmišljanja,a prije toga par riječi duži ču iznijeti.
Gosp.Koce poštovanje vidim preskočilo se dotičnog kolegu koji me na
neprimjeren način opisa ponizio,nisam ni tražio ni oćekivao da netko dotičnog
uvrijedi ali bilo je dovoljno reči Vele sa tobom se neslažem što si napisa Gigi.
Nije trebalo iči ublažavanjem preko Kalaharija več odma reči da se pa i drugi
članovi neslažu sa onakom izjavom.Nebi volio steči dojam pustimo ga da lagano
blebeta a iza toga adut iz rukava on i tako nezna ništa.
Od MODERATORA netražim da ikoga udaljuju sa foruma radi mene.
Moderatorima se zahvaljujem na pristojnoj komunikaciji pa tako
i večini drugih članova pristojni čakula.DANAS DEFINITIVNO
ODLUČUJEM povlačim se sa FORUMA.

Molim MODERATORE kolege od ljudskosti,dostojanstva da sve moje
postove pisane( pod grd. i verd.,A I SLIKE sve pobrišu) što se može.

LIPO VAS ZADNJI PUT SVE POZDRAVLJAM.

Pozdrav od GIGE.

ADIO.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 8:32 pm





Ne dajte se gsn.Gigo !!!!


Povlačenje nije opcija !!!!



Salu2
[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 9:23 pm

euzebio je napisao/la:
Grdelin uopće ne verša.

Napokon neko bistar i ko shvaća riječ "verša" Laughing
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyčet pro 06, 2012 11:59 pm

Markan je napisao/la:
euzebio je napisao/la:
Grdelin uopće ne verša.

Napokon neko bistar i ko shvaća riječ "verša" Laughing

Tako je Markane, i profesore! cheers
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypet pro 07, 2012 12:04 am

faraon je napisao/la:
Molio bih BRABUSA da stavi MATINOG grdelina na forum sa VRHUNSKOM TANKOM ZIJOM kakvom nisam čuo nikada u svom životu!!!!

Pozdrav Bozo Brabus! cheers

Jesi uspio odraditi ono o cemu smo pricali???

Moze i na mail, ako neces ovdje, kao i do sad Wink

pozzzzzzz cheers
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypet pro 07, 2012 1:11 am



BICE JEBENA ZIMA! Basketball
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypet pro 07, 2012 2:08 am

Gigo je napisao/la:


Molim MODERATORE kolege od ljudskosti,dostojanstva da sve moje
postove pisane( pod grd. i verd.,A I SLIKE sve pobrišu) što se može.

LIPO VAS ZADNJI PUT SVE POZDRAVLJAM.

Pozdrav od GIGE.

ADIO.

Ne zaebavaj sada doktore GIGO napiso sam ti da nenapustas forum i meni su poneki tvoi postovi bili nekako cudni i netacni U VEZI ZIJADE I O BATUDAMA I OPLETIVIMA PA TE NISAM NIKAD NAPADAO..imalo je provokatora od birvakta pa imace i dalje ..ako nema guranja nije interesantno..ali nazalost neki provokatori provociraju i ponizavaju sa pisanjem postova....ja bi im preporucijo da umesto pisanja nek provociraju sa njihovim ticima AKO IH VEC IMAJU flower nek postave barem nesto a ako nemaju bolje neka sute i nek prate ovdasnje mestre koi imaju poput koce vinko stipe balta lorda monstruma koi su barem nesto postavili nek oproste ostali mestri ako sam ih zaboravio upisat u prvu ligu

toliko od mene DOKTORE GIGO
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypet pro 07, 2012 3:45 am

Da Koce, primljeno na znanje!!!! Hihihihihi
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypet pro 07, 2012 4:37 am

pozdrav Badi iz NEzavisnog Solina od Lorda i Marka...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypet pro 07, 2012 4:48 am


Opa,

ocisceno,to monstumo,

nego,

najprije da pozdravim sve grdelinase na forumu bez obzira na pivanje.

Neko me u prijasnjim postovima pita da komentiram ovoga grdelina oko kojeg se digla buka

pa evo jedna prica povezana s ovom kino predstavom.

Prije godinu dana se pojavila na forumu snimka MILIN LIRSKI koja je digla puno prasine jer

se jedva docekalo ispljucat,rugat,omalovazavat i na sve nacine diskreditirat STP,iako niko

ama bas niko od tih dicnih forumasa rugalica nije cuo uzivo milinog lirskog.Međutim ,

na forumu ima par ljudi koji su se naslusali uzivo milinog lirskog i koji su odmah demantirali

tu snimku.To su bošket-fredi,grande-dado,ja i jogi,ali zaludu,bila je prilika forumasima

rugalicama narugat se ,pa su to iskoristili.Nije vazno,takav je forum.

Sad imamo vrlo slicnu situaciju sa ovim je ili nije tzv.skavolin,pa da vide vlasnici tih

grdelina kako je to kad se omalovazava i ruga bez pokrica.

Sta mislite kako se osjeca gosp.Mile kad je cita postove o svom lirskom i to od ljudi

koji ga nikad nisu slusali.Kako se osjeca Jogi koji ga je slusa svakodnevno.

Ja sam se naslusa milinog lirskog i skavolina i mogu potvrdit da nijedna od ove dvi snimke

nema veze sa istinom.Niti je ono milin lirski ,niti je ovo skavolin,ali mi je drago sta se

zakuvalo jer su neki od kolega forumasa ipak otkrili i drugacije lice.

Pozdrav svim grdelinasima bez obzira koje pivanje imali,a mislim da u ovoj godini vise

postove necu pisati.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypet pro 07, 2012 5:04 am

Kako nije bio milin lirski kad je Barba koji ga je uvatio dao snimku i potvrdio njenu vjerodostojnost!?
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypet pro 07, 2012 5:45 am

Svaka čast g.Cvokooko na pomirljivom postu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypet pro 07, 2012 6:04 am

Obrisao sam ga,jer mislim da će i to nekog povrijediti,a da će mi ispljuvati grdelina Wink Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypet pro 07, 2012 6:21 am

Isteklo vrijeme Smile


Zadnja promjena: cvokooko1; pet pro 07, 2012 8:18 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 8 / 40.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: