Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+53
roko prč
kukuljas
emirgrdelin13
Grga Zlatoper
Oćak
hipy
nicaze
grizli
mig29
Ante
kajzer
portulata
kyty
Baketina
bošket
Zeka_BL
myki
pujdo
lubinko
PESTI
cicibli
ivica.milanovic13
Půjdou
faraon
domo
euzebio
arboret
probiotik
F I N K O
sole
Škuri tić
Tic_Bal.
frzelin
gare
YOGI
lord189
brabus
ivica
keyser soze
Moćun
enver
ĐEKO
grk
Galeb
PSIHO
Sina BL
Markan
vrca
angjello
prava zijada
MONSTRUMO
Gigo
CIBO
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptypet pro 07, 2012 7:17 am

Cvokooko, neću komentirati tvoga grdelina, vratio bi se radije na onog albanca što je stavljen prije neki dan. Kako sam već kratko napisao,smatram da je grdelin u formi i da samo batuda. Ovo treba shvatiti na način kako sam to već nekoliko puta i objašnjavao na forumu. Batuda je sve ono čime grdelin zove. Grdelin ne verša, sam početak pjesme su batude sastavljene od nekoliko pletiva cvrkuta koji završavaju na najgori mogući način-strilom. To definitivno nije verš jer grdelin to nekoliko puta ponavlja a odvaja pjesme jednu od druge. Glas mu je zvonak, jak i nema veze sa veršom, jer verš u kontinuitetu može trajati i po nekoliko minuta. Ovaj grdelin udara kako se to voli reći. Sva krčanja i male zijadice koje možete čuti u nastavku pjesme grdelin stavlja na druge vrste batuda. Zašto ne stavlja zijadu na sve te batude? Nemoćan je, zijada mu je teška i radije je izbjegava, zato izmišlja nekoliko različitih falšeta ili malih zijada ali su sva ta pjevanja u stvari na kraju batuda. Ono što spličani nazivaju batudom, pletivo i zijada može se čuti nakon treće minute, ali je zijada više nego problematična. Pred sami kraj pjesme može se čuti potvrda onog što pišem: grdelin batuda i stavlja malu falšu zijadu, a onda na isto pjevanje gdje par puta stavlja malu zijadu (vrđolu) stavlja i onu najbolju koju ima. Klasična batuda, a ne nekakav verš. Grdelin je bogat pjesmom, dosta lijepih cvrkuta, šteta je ovih falšeta. Ona rasprava je li skavolin je bezvezna, grdelin nema veze sa skavolinima niti se može usporediti sa njima. Ima samo jedan, dva takta prije zijade koji malo podsjećaju na skavolinsku pjesmu, ali ni to se ne da usporediti. Ne vrača mi se opet snimak, pišem po sjećanju što sam čuo tako da neću pisati minute i sekunde u kojima se čuje ovo što sam napisao. Naravno, ovo je moje mišljenje, a ne slagati se naravno možete, mene neslaganje ne ljuti.pozz svima.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptypet pro 07, 2012 7:19 am

ma profa svaka ti je od zlata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Půjdou

Půjdou


Broj postova : 2
Points : 2
Join date : 07.12.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptypet pro 07, 2012 8:38 am

Gigo,
natjerali ste me da se opet prijavim na forum,jer je to bio jedini način da Vam napišem par riječi od srca.Neznam da li ste već definitivno napustili forum,ako niste,zamolio bih Vas da probate preći preko ovih provokacija i nemojte se obazirati na te budalaštine,a ako jeste,onda bih htio da Vam se zahvalim na svim onim lijepim i vedrim postovima koje ste napisali,a vjerujem da su se pojedini dosta toga od Vas i naučili,mada ti pojedinci to nikad neće priznat.Želim Vam sve nabolje i neka vas sve dobro u životu prati!

Pozdrav cijeloj ekipi na forumu,posebno onima sa kojima sam imao priliku i koju prozborit(Koce,Džeko,Monstrumo,Markan,......itd),želim vam svima da predstojeće blagdane provedete u miru,zdravlju,sreći i veselju,u krugu svoje obitelji a takodje vam želim sve najbolje u Novoj Godini!

PS.
Ima par dana da sam svratio na forum,da vidim šta ima novo kod vas,ali vidim,sve je po starom.Ima-nema(zijadu),valja-nevalja,može proć-za ku..c!Hihihihi!!!A sad nešto kontam,da vam tici valjaju,nebi imali ovdje o čemu da trkeljate,zato vam želim da to još neko vrijeme potraje!

Družite se,respektujte,poštujte jedni druge i volite ptice takve kakve jesu!!!

Sad mogu opet u izolaciju!!!

Lijep pozdrav svima od Pujde!!!


Zadnja promjena: Půjdou; sub pro 08, 2012 6:23 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 57
Lokacija : kaštila

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptypet pro 07, 2012 7:18 pm

Naš uvaženi profa je ka uvik precizan i delikatan u opisu pjeva grdelina i potpuno se slažem sa njim. Još bi nešto dodao, ja stari gluvaš, za sve one koji neznaju jeli tić u top formi ili je u verši. Ne tribate ga uopće čut kako piva, jednostavno po motu, naćinu ponašanja i stavu u ćibi to se da raspoznat. Evo za primjer uzmite Kocina Mesija, pogledajte video sa iskljućenim tonom, pratite mu ponašanje i stil, a sad ovog albanca isto bez tona pa usporedite njihov stav, mot i stil u ćib. Neki zlobnici bi još mogli zakljućit da uz isto ponašanje i stil sigurno imaju i istu pismu ako ne ukljuće ton.
Šjor Gigo već nam puno fališ sa svojim vedrim postovima.
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptyuto pro 11, 2012 1:02 am

Meni su se odavno svidjeli grdelini g.koce pa sam napokon i ja došao do jednog od tih grdelina.Zadovoljan sam čistoćom verša i batudom a valjda ću štogod mladih i naučit dogodine
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptyuto pro 11, 2012 1:17 am

prava zijada nisi pogresio
upravo si DOSAO do grdelina STO dosad u ovim bivsim YU prostorima nisam cuo takvu ZIJADU
A za versanje gore dolje skoro da ima i kod svih ali ove UNIKATNE ZIJADE mnogo GOLEMO . i nekazem da je najispravnija ili neispravnija nego mi je nekako CUDNA ,bitno da vi gustate

nek ti je zdrav i ziv
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptyuto pro 11, 2012 3:03 am

HE he he,

Đeko,đeko cheers zajeban si igrac.


Prijatelju Ivo p.zijada,

drago mi je da si zadovoljan grdelinom i želim ti da izbaciš bolje mlade.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptyuto pro 11, 2012 3:19 am

prava zijada je napisao/la:
Meni su se odavno svidjeli grdelini g.koce pa sam napokon i ja došao do jednog od tih grdelina.Zadovoljan sam čistoćom verša i batudom a valjda ću štogod mladih i naučit dogodine

Prava zijado dobija si grdelina koji je treba ić u mene ali eto ja nisam bija uporan pa si ga ti dobija neka drago mi je ako si zadovoljan......
Samo da ti napomenem kako se taj grdelin utopija za javnost samo da i ti znaš..... cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptyuto pro 11, 2012 3:45 am

frzelin je napisao/la:
prava zijada je napisao/la:
Meni su se odavno svidjeli grdelini g.koce pa sam napokon i ja došao do jednog od tih grdelina.Zadovoljan sam čistoćom verša i batudom a valjda ću štogod mladih i naučit dogodine

Prava zijado dobija si grdelina koji je treba ić u mene ali eto ja nisam bija uporan pa si ga ti dobija neka drago mi je ako si zadovoljan......
Samo da ti napomenem kako se taj grdelin utopija za javnost samo da i ti znaš..... cheers



ha ha ha ,

samo neka su svi zadovoljni, a

utopija se on,ili se "utopija" ,

neš ti razlike cheers

Ja sam prisritan što ljudima mogu pomoc i šta im paše ovo pivanje I love you
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptyuto pro 11, 2012 4:23 am

prava zijada je napisao/la:
Meni su se odavno svidjeli grdelini g.koce pa sam napokon i ja došao do jednog od tih grdelina.Zadovoljan sam čistoćom verša i batudom a valjda ću štogod mladih i naučit dogodine

prava zijada cestitam ti na dobrom odabiru i ako je too taj mester sto je se bio utopija onda je to temelj GOLEM Wink

ps.Danas sam isto jos jednom covjeku cestitao a osjetilo je se i u njegovom vedrom glasu da je zadovoljan a meni je drago sto nisam sam u BiH sto drzi ovo pijevanje Wink
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptyuto pro 11, 2012 7:06 am

prava zijada je napisao/la:
Meni su se odavno svidjeli grdelini g.koce pa sam napokon i ja došao do jednog od tih grdelina.Zadovoljan sam čistoćom verša i batudom a valjda ću štogod mladih i naučit dogodine
Svaka cast Prava zijada.Cestitam na odabiru!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptyuto pro 11, 2012 7:58 am

I ja ti čestitam na tiću i reći ću ti da bi ja volija da je u mene ali ako ti ga je koce da onda te cjeni ka tićara i nije mi uopće žao.Puno sreće u budućem glatkom razdoblju.
[Vrh] Go down
Půjdou

Půjdou


Broj postova : 2
Points : 2
Join date : 07.12.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptyuto pro 11, 2012 8:36 am

Prava zijada,nek je sa srecom!!!
[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptyuto pro 11, 2012 9:18 am

Bravo prava zijada, pridružujem se lijepim Vrcinim riječima i upućujem ih ti također. study
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptyuto pro 11, 2012 9:36 am

ispricavan se balti , TicBalu, sta san duboko uvrijedio njegova vjerska stajalista, oprosti balta sta san zbog svojega neznanja uvrijedio glatke!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptyuto pro 11, 2012 10:06 am

amin
[Vrh] Go down
Galeb




Broj postova : 40
Points : 42
Join date : 29.09.2012
Lokacija : Igrane

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptyuto pro 11, 2012 10:54 pm

Pozdrav
imali u Splitu još netko tih gl. zija
osim ove skupine tičara sa foruma?
Pozzzzz
[Vrh] Go down
keyser soze




Broj postova : 13
Points : 13
Join date : 30.10.2012
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptysri pro 12, 2012 12:29 am

IMA :cheers


[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptysri pro 12, 2012 3:01 am

Galeb je napisao/la:
Pozdrav
imali u Splitu još netko tih gl. zija
osim ove skupine tičara sa foruma?
Pozzzzz

koliko ja znam,

osmorica,

bas iz splita,a da nisu na forumu.Mozda mi je netko i uteka.

Naravno,nije sve od mene,pomagali su prijatelje Jogi,Dome,frigo, cheers

ali pivanje je isto.

Prvi slijedeci ,i to vec u treci misec je prijatelj TONE,

od mene ce dobit mladog,a od Dome jednog od dvi godine.
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptysri pro 12, 2012 3:49 am

Kad će za mene bit jedan glatki da i ja naučim desetak komada?

Moji sinjani me satrali da nekako dođu do toga pivanja aj spašavajte!!!!! bounce
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptysri pro 12, 2012 4:25 am

Ajde strava ne zajebaji,

pa necete valjda padat sa konja na magarca,

kako neko rece bounce
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptysri pro 12, 2012 4:45 am

ivica.milanovic13 je napisao/la:
Kad će za mene bit jedan glatki da i ja naučim desetak komada?

aj spašavajte!!!!! bounce


Ivica prika za to ces malo sacekat jer ima ovde ticara koi su i pre vas kaparisali jednog VRHUNSKOG mislim na ZIJU

Komandante Koce daj molimte objavi listu cekanja da se zna koje na redu a ne ovako prekoreda i jasam jedan medzu njih zapamti
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptysri pro 12, 2012 7:18 am

Sad ste se svi "naoružali" i imate tiće za na žicu....Nadan se da cete bit hrabriji nego prije....Il cete konjsku pisaku i ovaj put u mozak ubrizgavat,sta bi rekli neki tićari...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptysri pro 12, 2012 7:24 am

Đeko prijatelju,

to je sve zajebancija,

druženje prijatelja ticara,

razonoda uz grdeline,

i to tako triba shvatit,

ZAJEBANCIJA cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Emptysri pro 12, 2012 7:30 am

E da,

da i to riješim za vike vikova,

nemam grdelina za žicu,

i nikad necu imat,lošiji sam i priznajem poraz. Sad Crying or Very sad ,

i svaka cast jacima i boljima.

Moje poštovanje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 9 / 40.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: