Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+53
roko prč
kukuljas
emirgrdelin13
Grga Zlatoper
Oćak
hipy
nicaze
grizli
mig29
Ante
kajzer
portulata
kyty
Baketina
bošket
Zeka_BL
myki
pujdo
lubinko
PESTI
cicibli
ivica.milanovic13
Půjdou
faraon
domo
euzebio
arboret
probiotik
F I N K O
sole
Škuri tić
Tic_Bal.
frzelin
gare
YOGI
lord189
brabus
ivica
keyser soze
Moćun
enver
ĐEKO
grk
Galeb
PSIHO
Sina BL
Markan
vrca
angjello
prava zijada
MONSTRUMO
Gigo
CIBO
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyuto sij 22, 2013 8:14 am

Ha ha.
Za ne povirovat kakve razlike u ušima. cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyuto sij 22, 2013 8:17 am

bošket je napisao/la:
Ha ha.
Za ne povirovat kakve razlike u ušima. cheers

cheers
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyuto sij 22, 2013 8:40 am

lubinko je napisao/la:
Bez potribe se žestite ni vode rič ko ima bojega a ko gorega nego somo kako se jedna jedina zijada čuje različito.Nikor na svitu me ne može uvjerit da ova zijada Peleta ni rašpava.Nikor ne govori da ovi grdelin nevridi,ali zijada je rašpava.Za gospu blaženu ko da ste gluhi.

lubinko polako !

Vidim da si tek 22 posta napisao nemoj se iznenaditi ako ti neko kaze da je ponoc a ti pored svoji ociju nisi slijep i vidis da je podne Wink

study

[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptysri sij 23, 2013 8:10 am

Gigo je napisao/la:
Dobra večer

Evo nije mi đava da mira i ponovo sam prisluša onaj
snimak,dakako Yogi je ima pravo i ostali koji su spomenuli
zijada nije čista od sride u kraj ima dozu rašpe,inače kažem
nije uvijek iste dužine ispivana a one naj bolje imaju pristojnu
dužinu kolumbara.

POZDRAV
Vidiš Gigo naši stari tićari ti imaju jedan naziv za zijadu kako ti znaš reć blage rašpice,to ti je naziv LAŠTIKERA.Svi mi malo stariji smo u mladosti imali praćke pa ću ti objasnit zašto laštikera.Kad nategneš laštik na praćki a puše lagana bura ili burin taj laštik ti proizvodi zvuk u kojem se spajaju slova R ,G ,Ž, i taj zvuk imaju neke zijade i zato su ih prozvali laštikerama.Ne znam jesi li me razumija i jesam li bija dovoljno jasan u opisu takve zijade.Pozz gigo
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptysri sij 23, 2013 8:20 am

Ala od kad nisam cuja tu ric

LAŠTIKERA cheers ,

sicam se kako je pokojni Bruno cijepija Milana da su mu zijade laštikjere hi hi hi.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptysri sij 23, 2013 10:18 am

Tako i mi moj yogi kad smo bili dica , onda ovi neki imućniji su imali kazetofone sa dvi glave , pa čak i video , a ja sam ima TOSKU 20 , i onda sam ja govorija da je to njihovo smeće a da je moja toska prva liga , a zna sam u sebi da je to varam te bože , a štaćeš čovik se neda , neda nasebe, to je pozitivna vrlina , zato jogi udri ti po laštikijerama , NEGO ODGOVORI ti meni kakve su to zijade na koje ljudi neznaju kako bi ih opisali , jer im nisu jasne , pomalo su im čudne , imaju osjećaj da bi morali doć isprid tića par centimetara da bi ih možda razumili , KAKVE SU TO YOGI ''''''''''''''?????????
[Vrh] Go down
Ante




Broj postova : 7
Points : 7
Join date : 19.01.2013

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptysri sij 23, 2013 12:37 pm

Evo mislija sam da više nikad neću napisat ni jedan post na ovom forumu pa eto ipak se obistinilo ono nikad ne reci nikad.Počeću s jednim uvodom u ovaj tekst trudeći se da svako ko bude čitao ovo što ću sada napisati svati svaku moju rič i da niko ko bude tija izokrenit bilo šta iz ovog teksta u tome ne uspije.Za sve one koji nisu upućeni u razloge ovog foruma i foruma uopće obašnjenje je vrlo jednostavno ,a to je da ljudi putem foruma budu u u određene teme upućeniji a ne kao što se ovdje dešava nakon čitanja odlaze zbunjeni i razočarani što se uopće bave time što ih je do sada ispunjavalo.Evo kao i uvjek i naravno kako je i ispravno počeću od sebe.Zovu me Vele i većina ljudi me na ovom forumu poznaje .Neki po uvredama a neki po riječima hvale i iskrenosti.E sada pređimo na stvar.Naime šta se desilo na ovom forumu.Pojedinci su ovaj forum uzeli kao sredstvo za promidžbu svoga pjeva a nikako kao sredstvo za edukaciju ljudi koji tek počinju ili su se možda pjevom grdelina relativno kasno počeli bavit.Takvim pristupom stvorena je jedna negativna atmosvera što preko javnih postova pa preko chata .Najveće tenzije stvorene su između grupa skavolinskog pjeva i pjeva nazovimo ih glatkih,pa s obzirom da i sam favoriziram skavolinski pjev , a znam i sam nastanak tzv. glatkog pjeva , daću si truda da nekako to sve skupa pokušam privest kraju ili bar dovest do nekog pristojnog nivoa komunikacije.Što se tiče skavolinskog pjeva mogu reć da je raznovrstan s bogatim pletivima i zijadama odličnih dužina(kada ovo pišem mislim isključivo na ptice iz Badinog jata),koriste u pjevu 4 batude otpjevane na različite načine čime pjev kao takav zaslužuje svaku pohvalu.Imaju ispravnu izvedbu zijade (znači da je i boja zijade u redu)odlične dužine.Opet ću ponoviti ,isključivo opisujem Badine ptice i to one koje su sada trenutno u njegovom jatu.Kao što i sami znate te ptice i taj pjev je umjesto pohvale i podrške od određene skupine ljudi bio najblaže rečeno degradiran ili ako hoćete slikovito popljuvan iz određenih razloga .Razlog su navodili kao nastavak iza zijade i navodno upitnu boju iste ,i to i dan danas rade i ne znajući što danas Bada ima jer izgleda to nije ni važno(samo se pozivaju na to pa kad smo mi čuli skavolinske očake), a recimo ne znaju da je pjevanje zahvaljujući jednom tićaru entuzijasti ,BADI, saživilo punih 16 godina,i to ne samo saživilo nego i očišćeno od nedostataka koje oni njima toliko pripisuju i ne znajući da sami oni (mislim na "njihovo "pjevanje)imaju puno veće nedostatke i to neoprostive u tolikoj mjeri da ih se ne može svrstat u ispravno pjevanje.Ovako kao šta sam i reka na početku ukratko ću objasnit kako je to "glatko" pjevanje nastalo i odprilike kako izgleda.Jedan tićar ,kojeg neću imenovat iz razloga poštovanja prema njegovom zahtjevu da ga se ne spominje na forumu,izbacija je sa jednom lošom replikom skavolina(možete mislit kakvi je bija kad ga je spomenuta grupa zvala faganel kako je piva)mladog tića imenovanog kao Ligadina.Zašto ligadina?Ima je jednu simpatično finu zijadu iza doslovno .tri prva takta skavolinske batude.Igrom slučaja poznatoj određenim osobama ta ptica je i završila kod jedne od njih.Ligadina je bio tić koji je imao smisla,ali isključivo po jednoj umiljatoj boji,ali nikako po dužini ni konstantnoj ispravnosti zijade(zna je tu zijadu špicavat,ili ako hoćete sić).E sada taosoba (Neću je imenovat jer će je skoro svi redoviti posjetitelji ovog foruma prepoznat)je sa tim tićem izbacija jednog batudaša Mesija i još nekolicinu tića koji su od ligadine uzeli pivanje sa po meni nepotpunom zijadom ni približnom boji zijade ligadine (koja je i meni moram priznat bila atraktivna i fina),ali su uz to uzeli i mane koje sam rekada su neoprostive a to je jedna falša batuda (znači pletivo završeno malom zijadom).Nakon toga su se montirali ili nisu razn snimci tog pivanja i veličali do te mjere da je to u najmanju ruku trebao postati standard pjeva grdelina.E pa sada dolazimo do finala (opet naglašavam bez obzira na moju naklonost skavolinskom pjevanju).Mišljenja sam da se ta prepirka i prepucavanja i završi na ovom forumu , a za to postoji samo jedan način , ataj je .Bada i dotična osobo iznesite ponajbolje primjerke svojega pivanja i sučelite ih ,odnosno odmjerite kvalitetu na "brokvi".Bolje pjevanje neka presude sami forumaši .Znači na vama je da dogovorite datum i misto prezentacije i putem foruma o tome izvjestite forumaše .Tiće će ocjenjivat isključivo članovi foruma koji budu nazočili samoj prezentaciji .Samo takvim postupkom razriješit će se rivaliteti i negativna komunikacija na forumu ai u tićarstvu uopće.Ovaj poziv vridi za sve predstavnike i drugih pivanja koji misle da imaju pravo na to misto.Eto ja sam nakon dugo godina prominija pivanje i ne želim ga ni predstavljat ni veličat ,ali bez obzira ostajem skavolinaš pa neka pobjedi bolji pa taman meni i ne bilo pravo .IPAK FORUM SE SASTOJI OD FORUMAŠA PA NEKA TAKAV I OSTANE U DOBROJ NAMJERI I NEKA SAŽIVI U SVOJOJ PRAVOJ SVRSI!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptysri sij 23, 2013 5:56 pm

Svaka cast svim ticarima koji održavaju pivanja,to je samo dokaz znanja i uspješnosti,

pa bilo to Bracino,Ticino,Glatko,Matino,Vizlaško,Profesorovo,Skavolinsko ili neko drugo.


Koje je najbolje? Po meni Matino,


ali nije toliko ni bitno jer goji svatko što mu drago,


ali evo ja u svoje ime proglašavam glatke zadnje na tablici,

mislim da je sad sve riješeno.

Veliki pozdrav svim ticarima i lipim zijadama. cheers
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptysri sij 23, 2013 9:19 pm

confused
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptysri sij 23, 2013 10:00 pm

koce je napisao/la:
Svaka cast svim ticarima koji održavaju pivanja,to je samo dokaz znanja i uspješnosti,

pa bilo to Bracino,Ticino,Glatko,Matino,Vizlaško,Profesorovo,Skavolinsko ili neko drugo.


Koje je najbolje? Po meni Matino,


ali nije toliko ni bitno jer goji svatko što mu drago,


ali evo ja u svoje ime proglašavam glatke zadnje na tablici,

mislim da je sad sve riješeno.

Veliki pozdrav svim ticarima i lipim zijadama. cheers
Ako je tebi neugodno pošalji kuma Yogia taj ionako nema obraza !!
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptysri sij 23, 2013 10:41 pm

Ante je napisao/la:
Evo mislija sam da više nikad neću napisat ni jedan post na ovom forumu pa eto ipak se obistinilo ono nikad ne reci nikad.Počeću s jednim uvodom u ovaj tekst trudeći se da svako ko bude čitao ovo što ću sada napisati svati svaku moju rič i da niko ko bude tija izokrenit bilo šta iz ovog teksta u tome ne uspije.Za sve one koji nisu upućeni u razloge ovog foruma i foruma uopće obašnjenje je vrlo jednostavno ,a to je da ljudi putem foruma budu u u određene teme upućeniji a ne kao što se ovdje dešava nakon čitanja odlaze zbunjeni i razočarani što se uopće bave time što ih je do sada ispunjavalo.Evo kao i uvjek i naravno kako je i ispravno počeću od sebe.Zovu me Vele i većina ljudi me na ovom forumu poznaje .Neki po uvredama a neki po riječima hvale i iskrenosti.E sada pređimo na stvar.Naime šta se desilo na ovom forumu.Pojedinci su ovaj forum uzeli kao sredstvo za promidžbu svoga pjeva a nikako kao sredstvo za edukaciju ljudi koji tek počinju ili su se možda pjevom grdelina relativno kasno počeli bavit.Takvim pristupom stvorena je jedna negativna atmosvera što preko javnih postova pa preko chata .Najveće tenzije stvorene su između grupa skavolinskog pjeva i pjeva nazovimo ih glatkih,pa s obzirom da i sam favoriziram skavolinski pjev , a znam i sam nastanak tzv. glatkog pjeva , daću si truda da nekako to sve skupa pokušam privest kraju ili bar dovest do nekog pristojnog nivoa komunikacije.Što se tiče skavolinskog pjeva mogu reć da je raznovrstan s bogatim pletivima i zijadama odličnih dužina(kada ovo pišem mislim isključivo na ptice iz Badinog jata),koriste u pjevu 4 batude otpjevane na različite načine čime pjev kao takav zaslužuje svaku pohvalu.Imaju ispravnu izvedbu zijade (znači da je i boja zijade u redu)odlične dužine.Opet ću ponoviti ,isključivo opisujem Badine ptice i to one koje su sada trenutno u njegovom jatu.Kao što i sami znate te ptice i taj pjev je umjesto pohvale i podrške od određene skupine ljudi bio najblaže rečeno degradiran ili ako hoćete slikovito popljuvan iz određenih razloga .Razlog su navodili kao nastavak iza zijade i navodno upitnu boju iste ,i to i dan danas rade i ne znajući što danas Bada ima jer izgleda to nije ni važno(samo se pozivaju na to pa kad smo mi čuli skavolinske očake), a recimo ne znaju da je pjevanje zahvaljujući jednom tićaru entuzijasti ,BADI, saživilo punih 16 godina,i to ne samo saživilo nego i očišćeno od nedostataka koje oni njima toliko pripisuju i ne znajući da sami oni (mislim na "njihovo "pjevanje)imaju puno veće nedostatke i to neoprostive u tolikoj mjeri da ih se ne može svrstat u ispravno pjevanje.Ovako kao šta sam i reka na početku ukratko ću objasnit kako je to "glatko" pjevanje nastalo i odprilike kako izgleda.Jedan tićar ,kojeg neću imenovat iz razloga poštovanja prema njegovom zahtjevu da ga se ne spominje na forumu,izbacija je sa jednom lošom replikom skavolina(možete mislit kakvi je bija kad ga je spomenuta grupa zvala faganel kako je piva)mladog tića imenovanog kao Ligadina.Zašto ligadina?Ima je jednu simpatično finu zijadu iza doslovno .tri prva takta skavolinske batude.Igrom slučaja poznatoj određenim osobama ta ptica je i završila kod jedne od njih.Ligadina je bio tić koji je imao smisla,ali isključivo po jednoj umiljatoj boji,ali nikako po dužini ni konstantnoj ispravnosti zijade(zna je tu zijadu špicavat,ili ako hoćete sić).E sada taosoba (Neću je imenovat jer će je skoro svi redoviti posjetitelji ovog foruma prepoznat)je sa tim tićem izbacija jednog batudaša Mesija i još nekolicinu tića koji su od ligadine uzeli pivanje sa po meni nepotpunom zijadom ni približnom boji zijade ligadine (koja je i meni moram priznat bila atraktivna i fina),ali su uz to uzeli i mane koje sam rekada su neoprostive a to je jedna falša batuda (znači pletivo završeno malom zijadom).Nakon toga su se montirali ili nisu razn snimci tog pivanja i veličali do te mjere da je to u najmanju ruku trebao postati standard pjeva grdelina.E pa sada dolazimo do finala (opet naglašavam bez obzira na moju naklonost skavolinskom pjevanju).Mišljenja sam da se ta prepirka i prepucavanja i završi na ovom forumu , a za to postoji samo jedan način , ataj je .Bada i dotična osobo iznesite ponajbolje primjerke svojega pivanja i sučelite ih ,odnosno odmjerite kvalitetu na "brokvi".Bolje pjevanje neka presude sami forumaši .Znači na vama je da dogovorite datum i misto prezentacije i putem foruma o tome izvjestite forumaše .Tiće će ocjenjivat isključivo članovi foruma koji budu nazočili samoj prezentaciji .Samo takvim postupkom razriješit će se rivaliteti i negativna komunikacija na forumu ai u tićarstvu uopće.Ovaj poziv vridi za sve predstavnike i drugih pivanja koji misle da imaju pravo na to misto.Eto ja sam nakon dugo godina prominija pivanje i ne želim ga ni predstavljat ni veličat ,ali bez obzira ostajem skavolinaš pa neka pobjedi bolji pa taman meni i ne bilo pravo .IPAK FORUM SE SASTOJI OD FORUMAŠA PA NEKA TAKAV I OSTANE U DOBROJ NAMJERI I NEKA SAŽIVI U SVOJOJ PRAVOJ SVRSI!


Lijep pozdrav svim tićarima i ptičarima

Poštovani Vele,sa dosta toga što ste ovdje napisali se slažem a najviše sa posljednjom rečenicom,ali moram priznat da
način komunikacije između pojedinih forumaša bilo preko postova,bilo na chatu je najljepše rečeno,katastrofa.I vama
moram reći da ste u posljednjim javljanjima imali netaktno ponašanje a vjerujem da u suštini niste loš čovjek i da vam
je možda i krivo za pojedine stvari koje ste tamo napisali.U više navrata sam pisao o većoj uzajamnoj toleranciji među
ljudima,ali nažalost ima tu i ljudi(time ne mislim Vas),kojima je izgleda duševna hrana provocirat i omalovažavat druge.Svi mi volimo tice i
guštamo u njima,svako na svoj način.Neko goji zbog ovog,neko zbog onog,zar je to bitno,ali najgore je to što se ljudi
uzajamno omalovažavaju a pri tome vjerujem da je većina ljudi u suštini OK.Samo se zamislite,svi ovdje,oko kakve
banalne stvari se prepirete.Smiješno je to ljudi i žalosno.Respekt prema različitim pogledima na pjev a ne omalovažavanje istih.Trebali bi svi spustit loptu(balun),neko će reći,ma šta ovaj bosanac sere(sa izvinjenjem),ali
vjerujte mi,pretjerujete previše.Ja za sebe lično mogu reći da mi se više sviđa zijada sa manje slova,i šta sad,treba
me zbog toga linčovat.Neki pišu budaleštine o nekakvom uvlačenju glatkima,barem ja nemam od toga ništa,s obzirom
na moju razdaljinu od vas i to da tice držim isključivo za svoj gušt.Poštujem to da svako može imati različit pogled na
pjev,ali da li zbog toga treba omalovažavat i pljuvat po forumu.Ljudi,to je dno dna,zajebite to.Evo,i Koce je naveo raznolikost pjeva koji se u vas goji i ja kažem,dabogda ih bilo još više ali poštujte se uzajamno.Poštujte to da određeni
broj ljudi se grupiše,jer im se upravo sviđa taj ili onaj pjev.Tako je to u svemu u životu,pa zašto nebi moglo biti i u tičarstvu.To kako je koji pjev nastao je potpuno nebitno,netreba to ismijavati i šprdat se s tim.Ružno je to!

Eto,neću više davit,nek svako krene od sebe i vjerujem da će se smirit i ova agonija!

Guštajte u tome što imate ali poštujte i respektujte druge

Lijep pozdrav od Pujde svim forumašima i svako dobro !!!

Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Ante




Broj postova : 7
Points : 7
Join date : 19.01.2013

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 12:49 am

Ma poštovani gospodine Pujdo.Po mojoj procjeni imate totalno iskrivljenu percepciju o razlogu zbog kojeg sam napisao post koji ste pročitali.Pa zar je nešto u samom mom tekstu provokativno ili nejasno.Ja sam sam sebi dao truda da se više nikome ne dozvoli da se hrani provokacijama i lažima ,a naročito omalovažavanjima nečijih ptica.Naveli ste da da vi volite manje slova u zijadi i to je u redu šta se mene slaže samo se kosi sa ne samo po mom mišljenju nego i po mišljenju većine tićara sa ispravnošću iste , a samim tim i pjeva ,ali to mi ne daje za pravo da se izrugujem sa vama ni s nikim ko ima svoje prioritete što se tiče grdelinskog pjeva.Isto tako u svom tekstu nisam imenovao kocu nego cijelu grupu ljudi istomišljenika ,koji od samog početka omalovažavaju sve one koji nisu njihovi istomišljenici .Smatram da Koce svojim povlačenjem nije postupio ni pomirljivo ni iskreno nego čak što više pokazao da nema dobru volju da se način komunikacije između forumaša popravi, da se počnu poštivat i tuđa mišljenja ,nego je jednostavno pokazao da ne želi raščistit stvari nego nastavit u istom smjeru .Pa Pujdo kakav je to odgovor i gdje vodi pitam sada ja vas ponovo.Zašto se on odjedanput nakon utabavanja i očuvanja STP -a i pustih melankoličnih opisivanja istog sada osjeća prozvanim,zašto jednostavno ne argumentira sva ona gađenja (ne možda direktno njegova nego njgovih istomišljenika ili kako vi kažete grupe) po meni jedinim ispravnim načinom a to je sučeljavanjem tića a ne nikakvih grupa pa opet ponavljam NEKA ČLANOVI FORUMA ODLUČE.Ja mislim da je to jedini način da se prestanu hraniti oni koji uživaju u spletkama i zavrzlamama ,a zašto ,radi svojih sitnih interesa.Pujdo guštaj i ti .
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 1:32 am

Ante je napisao/la:
Ma poštovani gospodine Pujdo.Po mojoj procjeni imate totalno iskrivljenu percepciju o razlogu zbog kojeg sam napisao post koji ste pročitali.Pa zar je nešto u samom mom tekstu provokativno ili nejasno.Ja sam sam sebi dao truda da se više nikome ne dozvoli da se hrani provokacijama i lažima ,a naročito omalovažavanjima nečijih ptica.Naveli ste da da vi volite manje slova u zijadi i to je u redu šta se mene slaže samo se kosi sa ne samo po mom mišljenju nego i po mišljenju većine tićara sa ispravnošću iste , a samim tim i pjeva ,ali to mi ne daje za pravo da se izrugujem sa vama ni s nikim ko ima svoje prioritete što se tiče grdelinskog pjeva.Isto tako u svom tekstu nisam imenovao kocu nego cijelu grupu ljudi istomišljenika ,koji od samog početka omalovažavaju sve one koji nisu njihovi istomišljenici .Smatram da Koce svojim povlačenjem nije postupio ni pomirljivo ni iskreno nego čak što više pokazao da nema dobru volju da se način komunikacije između forumaša popravi, da se počnu poštivat i tuđa mišljenja ,nego je jednostavno pokazao da ne želi raščistit stvari nego nastavit u istom smjeru .Pa Pujdo kakav je to odgovor i gdje vodi pitam sada ja vas ponovo.Zašto se on odjedanput nakon utabavanja i očuvanja STP -a i pustih melankoličnih opisivanja istog sada osjeća prozvanim,zašto jednostavno ne argumentira sva ona gađenja (ne možda direktno njegova nego njgovih istomišljenika ili kako vi kažete grupe) po meni jedinim ispravnim načinom a to je sučeljavanjem tića a ne nikakvih grupa pa opet ponavljam NEKA ČLANOVI FORUMA ODLUČE.Ja mislim da je to jedini način da se prestanu hraniti oni koji uživaju u spletkama i zavrzlamama ,a zašto ,radi svojih sitnih interesa.Pujdo guštaj i ti .

Poštovanje Vele,nebih se ja javljao da ponekad navečer
neuđem na chat i nepročitam arhivu.Upravo to je razlog
zašto sam išta napisao.Nadam se da se sad razumijemo.
Tamo se to najviše i događa,a ja sam primijetio u par na
vrata da se svašta priča o ljudima, i kad su prisutni i kad
nisu.Mišljenja sam da upravo to nebi trebalo da se dešava.
Znam da nije moje da se u to mješam,ali vjerujte mi da
mi je jedina želja da ovaj forum upravo služi svima nama,
i ovakvim i onakvim! Jebo ti forum ako moraš da braniš
svaku rečenicu koju napišeš.Kakva je onda svrha istog i
za šta služi ! Hoću da budem sa svima dobar a ne da se
prepiremo svako malo !

Pozz i svako dobro i vama i svima na ovom forumu !!!
Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Ante




Broj postova : 7
Points : 7
Join date : 19.01.2013

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 2:46 am

pujdo je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Ma poštovani gospodine Pujdo.Po mojoj procjeni imate totalno iskrivljenu percepciju o razlogu zbog kojeg sam napisao post koji ste pročitali.Pa zar je nešto u samom mom tekstu provokativno ili nejasno.Ja sam sam sebi dao truda da se više nikome ne dozvoli da se hrani provokacijama i lažima ,a naročito omalovažavanjima nečijih ptica.Naveli ste da da vi volite manje slova u zijadi i to je u redu šta se mene slaže samo se kosi sa ne samo po mom mišljenju nego i po mišljenju većine tićara sa ispravnošću iste , a samim tim i pjeva ,ali to mi ne daje za pravo da se izrugujem sa vama ni s nikim ko ima svoje prioritete što se tiče grdelinskog pjeva.Isto tako u svom tekstu nisam imenovao kocu nego cijelu grupu ljudi istomišljenika ,koji od samog početka omalovažavaju sve one koji nisu njihovi istomišljenici .Smatram da Koce svojim povlačenjem nije postupio ni pomirljivo ni iskreno nego čak što više pokazao da nema dobru volju da se način komunikacije između forumaša popravi, da se počnu poštivat i tuđa mišljenja ,nego je jednostavno pokazao da ne želi raščistit stvari nego nastavit u istom smjeru .Pa Pujdo kakav je to odgovor i gdje vodi pitam sada ja vas ponovo.Zašto se on odjedanput nakon utabavanja i očuvanja STP -a i pustih melankoličnih opisivanja istog sada osjeća prozvanim,zašto jednostavno ne argumentira sva ona gađenja (ne možda direktno njegova nego njgovih istomišljenika ili kako vi kažete grupe) po meni jedinim ispravnim načinom a to je sučeljavanjem tića a ne nikakvih grupa pa opet ponavljam NEKA ČLANOVI FORUMA ODLUČE.Ja mislim da je to jedini način da se prestanu hraniti oni koji uživaju u spletkama i zavrzlamama ,a zašto ,radi svojih sitnih interesa.Pujdo guštaj i ti .

Poštovanje Vele,nebih se ja javljao da ponekad navečer
neuđem na chat i nepročitam arhivu.Upravo to je razlog
zašto sam išta napisao.Nadam se da se sad razumijemo.
Tamo se to najviše i događa,a ja sam primijetio u par na
vrata da se svašta priča o ljudima, i kad su prisutni i kad
nisu.Mišljenja sam da upravo to nebi trebalo da se dešava.
Znam da nije moje da se u to mješam,ali vjerujte mi da
mi je jedina želja da ovaj forum upravo služi svima nama,
i ovakvim i onakvim! Jebo ti forum ako moraš da braniš
svaku rečenicu koju napišeš.Kakva je onda svrha istog i
za šta služi ! Hoću da budem sa svima dobar a ne da se
prepiremo svako malo !

Pozz i svako dobro i vama i svima na ovom forumu !!!
Very Happy Very Happy Very Happy
Gospodine Pujdo pa dapače samo se vi javljajte na forum jer meni osobno nesmetate .Što se tiče arhive i to je u redu ,jer sada nemožeš ni ti poreć da je vrijeme da se prekine način komunikacije na chatu i uopće aja sam samo predložio da se to rješi bez ikakve pristranosti s moje strane,a nadam se da niste n vi pristrani.Nadalje pa i vi ste koliko vidim član foruma a samim tim ste i umješani htjeli vi to ili ne.Pa molim te šta je loše u tome da neko želi da se na najpošteniji i najbezbolnji i nadasve za sve nas najzabavniji način rješe svi problemi koje si eto i ti primjetio samo na chatu , aja drugdje.Šta se tiče ovoga dase nadaš da se sada razumijemo ,biću ti iskren i moraću te razočarat ,ali izgleda da se mi uopće ne razumijemo.Navodno želiš da budeš dobar ,i to je u redu.Pa sad mi reci zar ne misliš da i većina ljudi na ovom forumu ne želi biti sa svima dobra pa i sam ja to želim.Na moj post odgovaraš na način da bih ja trebao pročitati nešto između redaka ,pa mogu ti reć da i jesam .Nadam se da se sad razumimo još bolje.A ako ti je stalo da ovaj forum bude ugodno druženje onda mi nemoj spočitavat želju da se te prepirke prekinu nego me podrži ,ustvari nemoj podržati mene nego podrži ispravnu stvar ,a to je sljedeće neka se prepirke i svađe u vezi pjeva rješe onako kako to i dolikuje SUČELJAVANJEM NA BROKVI ,neka ptice odrade svoje,a NEKA ČLANOVI FORUMA ODLUČE!Veliki pozdrav tebi i svim forumašima.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 3:00 am

Dobar dan.

Poštovanje svima pa evo dvi riči i ja također neutralna
osoba recimo nekih grupica.Ja sam da pristojno komuniciramo
manje nejasnoče možemo tu razglabati , zato i služi forum jer
nismo blizu ali nek to bude donekle primjerenom komunikacijom.
Evo ja svakome pa i Veli pružam recimo ruku za komunikaciju bez
obzira kako ko gleda na pijev,ne upiruči prstom u nikoga znaš,neznaš.
Krenimo dalje u normalne čakule ne dajuči sebi pa digo i sa pravom
da nam ručna nije navrime povučena.Pozdravljam dvojicu kolega da u
ovako primjerenim njihovim tekstovima i dalje pa i ostali lipo popričamo
bez dubljih i neugodni čakula.

POZDRAV

GIGO.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 3:06 am

bravo Vele tvoj tekst je jedna ljepa gesta svim tičarima natjecateljskog duha,sve što si napisao stoji i podržajem te i ovim putem bi tija pozvat sve ostale forumaše da podrže jedan ovakav način pisanja,poštivanja i nadasve kultirnog razgovora.....ako se već želimo raspravljat oko ptica neka poznata i "priznata" krema tičarskoga svijeta iznese svoje ptice na jedan prijateljski susret i da forumaši odluče što je ispravno a što ne


ovo bi trebalo biti jedno nadasve edukativno mjesto za početnike i nove članove ovoga hobija i foruma,a nama koji smo već malo duže na forumu ovo bi trebalo predstavljati mjesto gdje ćemo se navečer malo sastat i pročakulat o novitadama i podilit znanje cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 4:06 am

gare je napisao/la:
koce je napisao/la:
Svaka cast svim ticarima koji održavaju pivanja,to je samo dokaz znanja i uspješnosti,

pa bilo to Bracino,Ticino,Glatko,Matino,Vizlaško,Profesorovo,Skavolinsko ili neko drugo.


Koje je najbolje? Po meni Matino,


ali nije toliko ni bitno jer goji svatko što mu drago,


ali evo ja u svoje ime proglašavam glatke zadnje na tablici,

mislim da je sad sve riješeno.

Veliki pozdrav svim ticarima i lipim zijadama. cheers
Ako je tebi neugodno pošalji kuma Yogia taj ionako nema obraza !!
gare naj prije se predstavi ako misliš mene spominjat i moj obraz .Moj obraz je čist za razliko od tvog ako si oni na koga mislim,jer tvoj obraz je tvrđi od šjole od postole.I koliko me ti poznaš kad ne znaš da ja i koce nismo kumovi.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 4:59 am

Pozz svima

u redu,smatrate da treba iznijeti tice i natjecati se,ali moje skromno mišljenje je da to nema smisla iz prostog razloga,a to je,da se time želi odrediti šta je najbolje.Kakav ima smisao da
forumaši odrede šta je najbolje,kad već svi znamo koliko je kojih na ovom forumu.Ima li to
smisla?Ima li smisla da to određuju i neke nekompetentne osobe,bez dovoljno poznavanja
kvalitete i tradicije pjeva u Dalmaciji,a sebe bez ikakvog stida svrstavam u takve?Po mom
mišljenju,nema ! Pa vi sad vidite,natjecat se ili ne natjecat,šta time dobijate?
Tradiciju pjeva?Teško! Po meni pomaže samo uzajamno priznavanje i uzajaman respekt.
Svaki od pjevova ima nešto lijepo u sebi i nisu ljudi ti koji su to izmislili nego je to grdelin
taj koji vam je to priredio!Nezaboravite to nikad u životu!Uzmite samo sve načine učenja
tića,pa ni u tome se ne možete složiti šta je ispravno a kamoli da odredite tradiciju i standard ove ili
one oblasti.Cijeli život držiš recimo jedan pjev i onda promjeniš preko noći i počneš guštat
u tom drugom.Može te držat cijeli život,al ga isto tako možeš promjenit za kratko vrijeme.Neko
izbaci nešto novo i ti si gotov,džaba ti sve!Nego,upravo ovaj način konverzacije među ljudima,
a vidim i vama je drag,je jedino rješenje.Ljudi su se prestali poštovati uzajamno.Mijenjaju
se vremena,mlađe generacije idu naprijed i to je naučno dokazano.Nemogu stariji više očekivat
da će im mlađa generacija klimat glavom na svaku njihovu.Nema toga više!Zaboravite to!
Svako nek voli svoje i nek u tome gušta!Budite tolerantni jedni prema drugima,to je sva mudrost!

Sve vas lijepo pozdravljam i želim vam svima sve najbolje

Very Happy Very Happy Very Happy






[Vrh] Go down
Ante




Broj postova : 7
Points : 7
Join date : 19.01.2013

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 6:12 am

pujdo je napisao/la:
Pozz svima

u redu,smatrate da treba iznijeti tice i natjecati se,ali moje skromno mišljenje je da to nema smisla iz prostog razloga,a to je,da se time želi odrediti šta je najbolje.Kakav ima smisao da
forumaši odrede šta je najbolje,kad već svi znamo koliko je kojih na ovom forumu.Ima li to
smisla?Ima li smisla da to određuju i neke nekompetentne osobe,bez dovoljno poznavanja
kvalitete i tradicije pjeva u Dalmaciji,a sebe bez ikakvog stida svrstavam u takve?Po mom
mišljenju,nema ! Pa vi sad vidite,natjecat se ili ne natjecat,šta time dobijate?
Tradiciju pjeva?Teško! Po meni pomaže samo uzajamno priznavanje i uzajaman respekt.
Svaki od pjevova ima nešto lijepo u sebi i nisu ljudi ti koji su to izmislili nego je to grdelin
taj koji vam je to priredio!Nezaboravite to nikad u životu!Uzmite samo sve načine učenja
tića,pa ni u tome se ne možete složiti šta je ispravno a kamoli da odredite tradiciju ove ili
one oblasti.Cijeli život držiš recimo jedan pjev i onda promjeniš preko noći i počneš guštat
u tom drugom.Može te držat cijeli život,al ga isto tako možeš promjenit za kratko vrijeme.Neko
izbaci nešto novo i ti si gotov,džaba ti sve!Nego,upravo ovaj način konverzacije među ljudima,
a vidim i vama je drag,je jedino rješenje.Ljudi su se prestali poštovati uzajamno.Mijenjaju
se vremena,mlađe generacije idu naprijed i to je naučno dokazano.Nemogu stariji više očekivat
da će im mlađa generacija klimat glavom na svaku njihovu.Nema toga više!Zaboravite to!
Svako nek voli svoje i nek u tome gušta!Budite tolerantni jedni prema drugima,to je sva mudrost!

Sve vas lijepo pozdravljam i želim vam svima sve najbolje

Very Happy Very Happy Very Happy






Gospodine Pujdo vidim da ste dosta zagrizli u ovu temu i mogu vam reć da mi inponira što sam eto napokon ja kojega vi izgleda dobro, dobro razumijete vas eto uvjetno rečeno natjerao da zagrizete.Vidim da ste bez obzira što ne znam tko ste jako dobro upućeni u sva događanjana forumu i u tićarskom svijetu van foruma.Baš iz tog razloga mi je čudno pa čak sam pomalo i skeptičan prema vašoj objektivnosti u svezi grupa , grupica , pojedinaca i pivanja koja oni drže .Evo kratki podsjetnik samo za vas ,jer drugima ne treba s obzirom da oni to već znaju a znaju i ptice na grani a kamoli u ćibama.Dugo su se ovdje na ovom forumu raspredala i na razne načine tumačila pravila STP-a dok se mišljenja donekle nisu ajmo reć približno i uskladila.E po tim pravilima se dalje trebalo ajmo reć vrjednovat pjev grdelina, no međutim izvjesnim osobama STP JE SLUŽIO I UVJEK BIO TUMAČEN U NJIHOVU KORIST ,znači minjali su ga kako im je pasalo da bi zadovoljili svoje sitne interese.Recimo samo o ispravnoj zijadi se raspravljalo misecima i misecima pa se i tome došlo donekle u kraj , opet su pravila bila malo fleksibilna ,ali ajde neka .E sada ja tebi pujdo govorim a i podsjećam sve stare a i nove forumaše STPzbilja postoji i tu nema zasićenja ni minjanja ona je uvik ista a minjaju se samo ljudi i tići i pivanja.SPLITSKA TRADICIJA PIVANJA je temelj grdelinskog pivanja i njegove pisme i ne radi se u ciloj prepirci o tome koje je pivanje lipše nego koje je čišće i ispravnije a to se ne može rješit preko tipkovnice nego samo na BROKVI ,a ocjenu će dati članovi foruma i niko više.Znači STP je STP i on se nikad neće prominit jer to je tradicija.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 7:21 am

Gosp Vele

nemam namjeru s vama raspravljati o tradicijama pjeva,da li postoje i da li ste se dogovorili oko istih,kakve trebaju da budu,jer,kako sam već i napisao nisam kompententna osoba da o tome raspravljam sa ljudima koji potiču upravo iz tih krajeva.To bi bila groteska,jel tako?Ako nekad i dođe do takvog okršaja ja sebi oduzimam pravo da komentarišem i ocjenjujem tice a nek to rade oni koji dobro poznaju pjev.Ja taj nisam!Što se mene tiče,cijenim svačije mišljenje i ono što dogovorite,prihvatit ću i ja.Pišete da ste se dogovorile oko STP tradicije,pa zašto onda još uvijek
nije na papiru,ili sam možda nešto propustio,ako jesam,izvinjavam se svima.Ja takvu knjigu(brožuru)još nisam vidio a nisam ni čuo za nju.Ako neko ima,nek mi se javi,rado ću je od njega kupiti.

Vama Gosp Vele želim sve najbolje a možemo što se mene tiče i prekinuti ovu našu konverzaciju,jer kako vidim za sad nema baš puno zainteresiranih za ovu temu.Pustimo nek se i drugi jave(oni kojih se to tiče),nek i oni kažu svoje mišljenje.Meni će biti drago ako svaka vaša iduća
konverzacija,ako ne bolja,bude barem ovakva kakvu smo vodili nas dvojica.

Lijep pozdrav i nek ste mi živ i zdrav !!!
Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 7:48 am

PUJDO PRIJATELJU, TRADICIJA POSTOJI U USMENOJ PREDAJI, I PRENOSI SE SAMO S OCA NA SINA I TO SAMO AKO SIN ZAVRIJEDI! RAZLOG TOME JE STA STARI MESTRI KOJIH JE MALO NE ZELE KONKURENCIJU I NE ZELE DA SVI BUDU MAJSTORI POPUT NJIH I ZATO DRZE SVIH U ŠKURICI! DRZANJE GRDELINA ZBOG PJESME I NACIN UCENJA STROGA JE TAJNA, NITKO OD SMRTNIKA SE NEMOZE TOME PRIBLIZIT OSIM AKO NIJE ROĐEN U SPLITU I ZA OCA IMA VRHUNSKOG TIČARA KOJI CE GA UPUTIT I NAUCIT KAKO CUVATI TAJNU VELIKE MOĆI. JEBIGA PUJDO, NAZALOST NISI IZ SPLITA, A NISAN NI JA I ZATO DRZI MUTACIJE I BUDI SRETAN!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 7:53 am

MONSTRUMO je napisao/la:
PUJDO PRIJATELJU, TRADICIJA POSTOJI U USMENOJ PREDAJI, I PRENOSI SE SAMO S OCA NA SINA I TO SAMO AKO SIN ZAVRIJEDI! RAZLOG TOME JE STA STARI MESTRI KOJIH JE MALO NE ZELE KONKURENCIJU I NE ZELE DA SVI BUDU MAJSTORI POPUT NJIH I ZATO DRZE SVIH U ŠKURICI! DRZANJE GRDELINA ZBOG PJESME I NACIN UCENJA STROGA JE TAJNA, NITKO OD SMRTNIKA SE NEMOZE TOME PRIBLIZIT OSIM AKO NIJE ROĐEN U SPLITU I ZA OCA IMA VRHUNSKOG TIČARA KOJI CE GA UPUTIT I NAUCIT KAKO CUVATI TAJNU VELIKE MOĆI. JEBIGA PUJDO, NAZALOST NISI IZ SPLITA, A NISAN NI JA I ZATO DRZI MUTACIJE I BUDI SRETAN!

Ha ha ha,znaš di si falija

u jedino jedan ili dva slucaja su otac i sin ticari,

možda malo više slucaja dida i unuk.

Izumiremo damiane,zato ove mlade triba glatko gurat cheers
[Vrh] Go down
Ante




Broj postova : 7
Points : 7
Join date : 19.01.2013

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 7:58 am

pujdo je napisao/la:
Gosp Vele

nemam namjeru s vama raspravljati o tradicijama pjeva,da li postoje i da li ste se dogovorili oko istih,kakve trebaju da budu,jer,kako sam već i napisao nisam kompententna osoba da o tome raspravljam sa ljudima koji potiču upravo iz tih krajeva.To bi bila groteska,jel tako?Ako nekad i dođe do takvog okršaja ja sebi oduzimam pravo da komentarišem i ocjenjujem tice a nek to rade oni koji dobro poznaju pjev.Ja taj nisam!Što se mene tiče,cijenim svačije mišljenje i ono što dogovorite,prihvatit ću i ja.Pišete da ste se dogovorile oko STP tradicije,pa zašto onda još uvijek
nije na papiru,ili sam možda nešto propustio,ako jesam,izvinjavam se svima.Ja takvu knjigu(brožuru)još nisam vidio a nisam ni čuo za nju.Ako neko ima,nek mi se javi,rado ću je od njega kupiti.

Vama Gosp Vele želim sve najbolje a možemo što se mene tiče i prekinuti ovu našu konverzaciju,jer kako vidim za sad nema baš puno zainteresiranih za ovu temu.Pustimo nek se i drugi jave(oni kojih se to tiče),nek i oni kažu svoje mišljenje.Meni će biti drago ako svaka vaša iduća
konverzacija,ako ne bolja,bude barem ovakva kakvu smo vodili nas dvojica.

Lijep pozdrav i nek ste mi živ i zdrav !!!
Very Happy Very Happy Very Happy
Pujdo uz dužno poštovanje najbolje da prekinemo konverzaciju što se tiče ove teme ,jer zbilja niste kompetentni barem ne ovim načinom predstavljanja sebe samoga .S obzirom da tržiš knjigu oSTP -u govoriš koliko te uopće zanima smjer kojim sam ja pokrenija ajmo reć na neki način primirje koje bi dovelo do normalne komunikacije na forumu.Pozdrav do neke druge teme di ću ja nadam se uvidjeti da trebam poslušati tvoj glas razuma.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 8:49 am

Ante je napisao/la:
pujdo je napisao/la:
Gosp Vele

nemam namjeru s vama raspravljati o tradicijama pjeva,da li postoje i da li ste se dogovorili oko istih,kakve trebaju da budu,jer,kako sam već i napisao nisam kompententna osoba da o tome raspravljam sa ljudima koji potiču upravo iz tih krajeva.To bi bila groteska,jel tako?Ako nekad i dođe do takvog okršaja ja sebi oduzimam pravo da komentarišem i ocjenjujem tice a nek to rade oni koji dobro poznaju pjev.Ja taj nisam!Što se mene tiče,cijenim svačije mišljenje i ono što dogovorite,prihvatit ću i ja.Pišete da ste se dogovorile oko STP tradicije,pa zašto onda još uvijek
nije na papiru,ili sam možda nešto propustio,ako jesam,izvinjavam se svima.Ja takvu knjigu(brožuru)još nisam vidio a nisam ni čuo za nju.Ako neko ima,nek mi se javi,rado ću je od njega kupiti.

Vama Gosp Vele želim sve najbolje a možemo što se mene tiče i prekinuti ovu našu konverzaciju,jer kako vidim za sad nema baš puno zainteresiranih za ovu temu.Pustimo nek se i drugi jave(oni kojih se to tiče),nek i oni kažu svoje mišljenje.Meni će biti drago ako svaka vaša iduća
konverzacija,ako ne bolja,bude barem ovakva kakvu smo vodili nas dvojica.

Lijep pozdrav i nek ste mi živ i zdrav !!!
Very Happy Very Happy Very Happy
Pujdo uz dužno poštovanje najbolje da prekinemo konverzaciju što se tiče ove teme ,jer zbilja niste kompetentni barem ne ovim načinom predstavljanja sebe samoga .S obzirom da tržiš knjigu oSTP -u govoriš koliko te uopće zanima smjer kojim sam ja pokrenija ajmo reć na neki način primirje koje bi dovelo do normalne komunikacije na forumu.Pozdrav do neke druge teme di ću ja nadam se uvidjeti da trebam poslušati tvoj glas razuma.

Poštovani Gosp Vele

čovjek može o sebi reći da je nekompetentan za nešto,ali kad to kaže neko drugi može se shvatit na razne načine i kao omalovažavanje i kao uvreda,zato bih zamolio da se držimo bontona,jer bi samo još dalje otišli,a ja to stvarno neželim!
Ja o vama ništa slično nisam rekao,dapače,čak sam i pohvalio u jednu ruku i sam tekst koji ste napisali.Što se tiče toga da tražim od nekog knjigu(brožuru)STP tradicije,ja stvarno nemam pojma da li postoji ili ne.Moje pitanje nije bila provokacija nego iskreno pitanje,na koje nisam dobio odgovor a nadam se da će mi neko odgovorit.I ja sam za to da ovu konverzaciju prekinemo,jer nema smisao,ali biće mi jako žao ako se i drugi nejave,jer bi onda to značilo da ste bez veze pisali svoj post.

Pozz i svako dobro !!!
[Vrh] Go down
Ante




Broj postova : 7
Points : 7
Join date : 19.01.2013

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Emptyčet sij 24, 2013 9:16 am

pujdo je napisao/la:
Ante je napisao/la:
pujdo je napisao/la:
Gosp Vele

nemam namjeru s vama raspravljati o tradicijama pjeva,da li postoje i da li ste se dogovorili oko istih,kakve trebaju da budu,jer,kako sam već i napisao nisam kompententna osoba da o tome raspravljam sa ljudima koji potiču upravo iz tih krajeva.To bi bila groteska,jel tako?Ako nekad i dođe do takvog okršaja ja sebi oduzimam pravo da komentarišem i ocjenjujem tice a nek to rade oni koji dobro poznaju pjev.Ja taj nisam!Što se mene tiče,cijenim svačije mišljenje i ono što dogovorite,prihvatit ću i ja.Pišete da ste se dogovorile oko STP tradicije,pa zašto onda još uvijek
nije na papiru,ili sam možda nešto propustio,ako jesam,izvinjavam se svima.Ja takvu knjigu(brožuru)još nisam vidio a nisam ni čuo za nju.Ako neko ima,nek mi se javi,rado ću je od njega kupiti.

Vama Gosp Vele želim sve najbolje a možemo što se mene tiče i prekinuti ovu našu konverzaciju,jer kako vidim za sad nema baš puno zainteresiranih za ovu temu.Pustimo nek se i drugi jave(oni kojih se to tiče),nek i oni kažu svoje mišljenje.Meni će biti drago ako svaka vaša iduća
konverzacija,ako ne bolja,bude barem ovakva kakvu smo vodili nas dvojica.

Lijep pozdrav i nek ste mi živ i zdrav !!!
Very Happy Very Happy Very Happy
Pujdo uz dužno poštovanje najbolje da prekinemo konverzaciju što se tiče ove teme ,jer zbilja niste kompetentni barem ne ovim načinom predstavljanja sebe samoga .S obzirom da tržiš knjigu oSTP -u govoriš koliko te uopće zanima smjer kojim sam ja pokrenija ajmo reć na neki način primirje koje bi dovelo do normalne komunikacije na forumu.Pozdrav do neke druge teme di ću ja nadam se uvidjeti da trebam poslušati tvoj glas razuma.

Poštovani Gosp Vele

čovjek može o sebi reći da je nekompetentan za nešto,ali kad to kaže neko drugi može se shvatit na razne načine i kao omalovažavanje i kao uvreda,zato bih zamolio da se držimo bontona,jer bi samo još dalje otišli,a ja to stvarno neželim!
Ja o vama ništa slično nisam rekao,dapače,čak sam i pohvalio u jednu ruku i sam tekst koji ste napisali.Što se tiče toga da tražim od nekog knjigu(brožuru)STP tradicije,ja stvarno nemam pojma da li postoji ili ne.Moje pitanje nije bila provokacija nego iskreno pitanje,na koje nisam dobio odgovor a nadam se da će mi neko odgovorit.I ja sam za to da ovu konverzaciju prekinemo,jer nema smisao,ali biće mi jako žao ako se i drugi nejave,jer bi onda to značilo da ste bez veze pisali svoj post.

Pozz i svako dobro !!!
Gospodine Pujdo nije mi bila namjera da vas uvridim , a šta sam reka da niste kompetentni nisam mislio na aše reference u poznavanju grdelina kao ptica nego ,kao nepoznavaoca situacije a ,s obzirom da ste tražili brošuruSTP kaoi nepoznavaoca STP-a.Ako ste to krivo shvatili ja se duboko ispričavam i predlažem da ne idemo predaleko sa ovom našom konverzacijo jer nas ona udaljava od započetog a ja mislim i zajedničkog cilja .Pustimo da se drugi izjasne i nemojmo ih zbunjivati našim nevažnim prepucavanjem i nadmudrivanjem , pa nije ovo ni moj ni tvoj forum .P.S.Nijedan post pogotovo konstruktivan nije napisan bez veze.POZDRAV!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 24 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 24 / 40.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: