Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+53
roko prč
kukuljas
emirgrdelin13
Grga Zlatoper
Oćak
hipy
nicaze
grizli
mig29
Ante
kajzer
portulata
kyty
Baketina
bošket
Zeka_BL
myki
pujdo
lubinko
PESTI
cicibli
ivica.milanovic13
Půjdou
faraon
domo
euzebio
arboret
probiotik
F I N K O
sole
Škuri tić
Tic_Bal.
frzelin
gare
YOGI
lord189
brabus
ivica
keyser soze
Moćun
enver
ĐEKO
grk
Galeb
PSIHO
Sina BL
Markan
vrca
angjello
prava zijada
MONSTRUMO
Gigo
CIBO
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptyčet sij 24, 2013 9:20 am

MONSTRUMO je napisao/la:
PUJDO PRIJATELJU, TRADICIJA POSTOJI U USMENOJ PREDAJI, I PRENOSI SE SAMO S OCA NA SINA I TO SAMO AKO SIN ZAVRIJEDI! RAZLOG TOME JE STA STARI MESTRI KOJIH JE MALO NE ZELE KONKURENCIJU I NE ZELE DA SVI BUDU MAJSTORI POPUT NJIH I ZATO DRZE SVIH U ŠKURICI! DRZANJE GRDELINA ZBOG PJESME I NACIN UCENJA STROGA JE TAJNA, NITKO OD SMRTNIKA SE NEMOZE TOME PRIBLIZIT OSIM AKO NIJE ROĐEN U SPLITU I ZA OCA IMA VRHUNSKOG TIČARA KOJI CE GA UPUTIT I NAUCIT KAKO CUVATI TAJNU VELIKE MOĆI. JEBIGA PUJDO, NAZALOST NISI IZ SPLITA, A NISAN NI JA I ZATO DRZI MUTACIJE I BUDI SRETAN!

Dačo prijatelju,dokle tako?Prošlo je to vrijeme!Trebalo bi to malo osvježit.Ubacit novu krv!Vidiš da se ovo dobro izdeformisalo(hahaha).Već sam pisao,pokušao sam se ja grdelina kontarisati ali neide,jebiga!Preko trideset godina
se ja s njima handrim moj prijatelju.U lov(želandu)išao,pojedini forumaši nisu bili ni rođeni.Pa kako onda da se bavim
samo mutacijama,neide to!Jebeno,ko droga!

Živ mi i zdrav bio !!!
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptyčet sij 24, 2013 9:25 am

Dobra večer.
Živijo Pujdo, točno je da neka recimo( tvrđa uokvirena knjiga)

ne postoji ka zapis pravilnika,ali je isto tako točno i poznato da pravac
gledanja kod saslušanja tiča je u svim mistima priličito jednak za iznijeti
pravo tvrđe mišljenje koji je bolji ili lošiji tič uz pračenje i dobrih i loših detalja
pisme.A več odavno i puno prije mene su pojedinci davali smijernice na pogled
pisme pa eto tako i ja svoj tekst pisani i kad se to sve pomješa uvijek se dobije
isti pogled kad se sluša živi tič, gdje če bolja kvaliteta tiča kod svih meštara jednoglasno
biti vrednovanai izglasana.Pa tio sam reči da STP je i tradicija svih manje više mista
a pogotovo zasigurno je cile Dalmacije.Možemo svi mi tu ko manje ko više biti
filozofi nadmudrivanja ali kad tič piva uživo isprid nas sve je u pet minuta riješeno.
Nekad ispada da je ovo naučna fantastika možda za nove ljubitelje ali za sve
sa nešto više staža veoma laka križaljka.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptyčet sij 24, 2013 9:32 am

Ante je napisao/la:
pujdo je napisao/la:
Ante je napisao/la:
pujdo je napisao/la:
Gosp Vele

nemam namjeru s vama raspravljati o tradicijama pjeva,da li postoje i da li ste se dogovorili oko istih,kakve trebaju da budu,jer,kako sam već i napisao nisam kompententna osoba da o tome raspravljam sa ljudima koji potiču upravo iz tih krajeva.To bi bila groteska,jel tako?Ako nekad i dođe do takvog okršaja ja sebi oduzimam pravo da komentarišem i ocjenjujem tice a nek to rade oni koji dobro poznaju pjev.Ja taj nisam!Što se mene tiče,cijenim svačije mišljenje i ono što dogovorite,prihvatit ću i ja.Pišete da ste se dogovorile oko STP tradicije,pa zašto onda još uvijek
nije na papiru,ili sam možda nešto propustio,ako jesam,izvinjavam se svima.Ja takvu knjigu(brožuru)još nisam vidio a nisam ni čuo za nju.Ako neko ima,nek mi se javi,rado ću je od njega kupiti.

Vama Gosp Vele želim sve najbolje a možemo što se mene tiče i prekinuti ovu našu konverzaciju,jer kako vidim za sad nema baš puno zainteresiranih za ovu temu.Pustimo nek se i drugi jave(oni kojih se to tiče),nek i oni kažu svoje mišljenje.Meni će biti drago ako svaka vaša iduća
konverzacija,ako ne bolja,bude barem ovakva kakvu smo vodili nas dvojica.

Lijep pozdrav i nek ste mi živ i zdrav !!!
Very Happy Very Happy Very Happy
Pujdo uz dužno poštovanje najbolje da prekinemo konverzaciju što se tiče ove teme ,jer zbilja niste kompetentni barem ne ovim načinom predstavljanja sebe samoga .S obzirom da tržiš knjigu oSTP -u govoriš koliko te uopće zanima smjer kojim sam ja pokrenija ajmo reć na neki način primirje koje bi dovelo do normalne komunikacije na forumu.Pozdrav do neke druge teme di ću ja nadam se uvidjeti da trebam poslušati tvoj glas razuma.

Poštovani Gosp Vele

čovjek može o sebi reći da je nekompetentan za nešto,ali kad to kaže neko drugi može se shvatit na razne načine i kao omalovažavanje i kao uvreda,zato bih zamolio da se držimo bontona,jer bi samo još dalje otišli,a ja to stvarno neželim!
Ja o vama ništa slično nisam rekao,dapače,čak sam i pohvalio u jednu ruku i sam tekst koji ste napisali.Što se tiče toga da tražim od nekog knjigu(brožuru)STP tradicije,ja stvarno nemam pojma da li postoji ili ne.Moje pitanje nije bila provokacija nego iskreno pitanje,na koje nisam dobio odgovor a nadam se da će mi neko odgovorit.I ja sam za to da ovu konverzaciju prekinemo,jer nema smisao,ali biće mi jako žao ako se i drugi nejave,jer bi onda to značilo da ste bez veze pisali svoj post.

Pozz i svako dobro !!!
Gospodine Pujdo nije mi bila namjera da vas uvridim , a šta sam reka da niste kompetentni nisam mislio na aše reference u poznavanju grdelina kao ptica nego ,kao nepoznavaoca situacije a ,s obzirom da ste tražili brošuruSTP kaoi nepoznavaoca STP-a.Ako ste to krivo shvatili ja se duboko ispričavam i predlažem da ne idemo predaleko sa ovom našom konverzacijo jer nas ona udaljava od započetog a ja mislim i zajedničkog cilja .Pustimo da se drugi izjasne i nemojmo ih zbunjivati našim nevažnim prepucavanjem i nadmudrivanjem , pa nije ovo ni m
oj ni tvoj forum .P.S.Nijedan post pogotovo konstruktivan nije napisan bez veze.POZDRAV!

Gosp Vele,sve je ok!Drago mi je da se naša konverzacija,iako se možda osjećala doza sarkazma sa obe strane,završila na ovako kulturan način a da će,ako ništa,biti inspiracija i ostalim forumašima za ubuduće !

Živi mi bili i svako dobro !!!

Very Happy Very Happy Very Happy


Zadnja promjena: pujdo; čet sij 24, 2013 10:37 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptyčet sij 24, 2013 10:30 am

Gigo je napisao/la:
Dobra večer.
Živijo Pujdo, točno je da neka recimo( tvrđa uokvirena knjiga)

ne postoji ka zapis pravilnika,ali je isto tako točno i poznato da pravac
gledanja kod saslušanja tiča je u svim mistima priličito jednak za iznijeti
pravo tvrđe mišljenje koji je bolji ili lošiji tič uz pračenje i dobrih i loših detalja
pisme.A več odavno i puno prije mene su pojedinci davali smijernice na pogled
pisme pa eto tako i ja svoj tekst pisani i kad se to sve pomješa uvijek se dobije
isti pogled kad se sluša živi tič, gdje če bolja kvaliteta tiča kod svih meštara jednoglasno
biti vrednovanai izglasana.Pa tio sam reči da STP je i tradicija svih manje više mista
a pogotovo zasigurno je cile Dalmacije.Možemo svi mi tu ko manje ko više biti
filozofi nadmudrivanja ali kad tič piva uživo isprid nas sve je u pet minuta riješeno.
Nekad ispada da je ovo naučna fantastika možda za nove ljubitelje ali za sve
sa nešto više staža veoma laka križaljka.

POZDRAV.

Poštovanje Gosp Gigo

znam ja to odprilike kako to kod vas ide,ali zar nebi bilo lijepo da se to već jednom i ukoriči !Vidimo svi da su različita mišljenja.Neko čuje,neko ne čuje,neko hvali,drugi kude.Napisali ste jako lijep tekst a vjerujem da su i neki drugi bacili svoje mišljenje na papir,a kažete da se u suštini dođe do istoga.Pa šta onda brani tome da se nepisana pravila tradicije ovjekovječe za sva vremena.Šta ako ta lijepa tradicija jednog dana izumre.Da li su sigurni potomci koji će htjeti da nastave tradiciju očeva i djedova,hoće li ih to zanimat i hoće li to doživljavat sa istom dozom ljubavi i strasti.Za sad se to još uvijek održava,ali.....,vremena se mijenjaju!Trebaju svi malo o tome da razmisle.Znam ja da kod pojedinih,u ovim prepirkama,dosta igra novac glavnu ulogu i najiskrenije mi je jako žao zbog toga,al,eto,različita su razmišljanja,pa tako i moje!Vi ste jedan od ljudi koje poštujem zbog toga,što vam taj novac nije na prvom mjestu,te samim tim niste hendikepiran istim !

Lijep pozdrav,dobri moj Gosp Gigo !!!

Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptyčet sij 24, 2013 8:39 pm

Dobro jutro.

Pozdrav Pujdo nije baš ni lako kao pojedinac napisati pravilnik
knjigu i postavit ga mjerodavnim,nastale bi manje trzavice.
Moje mišljenje ako bi se i napisala knjiga pravilnika bio bi red
da( više tičara sa znanjem) sudjeluje u pisanom tekstu pravilnika.
Ta recimo zvana knjiga u Dalmaciji i ne prestavlja(što je nema)
neki problem,jer to se sve brzinski komunikacijom usaglasi ,mislim
na kriterije standarda.Možda zasigurno dobro bi došla za kolege stare
poneke i nove iz daljih krajeva koji nemaju tvrđi uvid znanja i spoznaje
na vrednovanje i kriterij pisme, kako se držati i pratiti traženi kvalitet pisme.
Tako sa sigurnošču njima bi bilo lakše pohvatati ove sve diskusije i polemike
po pitanju cijenjene pisme(pozitivne),a isto tako uočiti sve mane i loše vrline
negativna pijeva.Brže i lakše bi shvatili pojam batude vrednovanja( standarda) u cijeloj
Dalmaciji pa i dosta šire da ne nabrajam.

POZDRAV GIGO.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptyčet sij 24, 2013 9:37 pm

Eeee, toooooo, gospon Gigo, to bi bio posao. Neka se skupi desetak pravih majstora i neka pokušaju utemeljiti standard. Ne mora to biti sutra, ali kroz jedno godinu dana razmatranja i rasprava, moglo bi se nešto dobro napraviti. cheers
Hajde mešti........ima Vas tu puno.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptyčet sij 24, 2013 10:33 pm

Gigo je napisao/la:
Dobro jutro.

Pozdrav Pujdo nije baš ni lako kao pojedinac napisati pravilnik
knjigu i postavit ga mjerodavnim,nastale bi manje trzavice.
Moje mišljenje ako bi se i napisala knjiga pravilnika bio bi red
da( više tičara sa znanjem) sudjeluje u pisanom tekstu pravilnika.
Ta recimo zvana knjiga u Dalmaciji i ne prestavlja(što je nema)
neki problem,jer to se sve brzinski komunikacijom usaglasi ,mislim
na kriterije standarda.Možda zasigurno dobro bi došla za kolege stare
poneke i nove iz daljih krajeva koji nemaju tvrđi uvid znanja i spoznaje
na vrednovanje i kriterij pisme, kako se držati i pratiti traženi kvalitet pisme.
Tako sa sigurnošču njima bi bilo lakše pohvatati ove sve diskusije i polemike
po pitanju cijenjene pisme(pozitivne),a isto tako uočiti sve mane i loše vrline
negativna pijeva.Brže i lakše bi shvatili pojam batude vrednovanja( standarda) u cijeloj
Dalmaciji pa i dosta šire da ne nabrajam.

POZDRAV GIGO.

Poštovanje !!!

Moj Gigo,nema tu velike nauke.Batuda,sastavljena od pletiva i zijade na kraju.E,sad,neki striktno
nepriznaju nastavak,a drugima ne smeta.I čim više uzastopnih batudi,time je tić kvalitetniji.Šta je tu moj
Gigo komplikovano?Od muhe se slon pravi!Samo što nije problem način ispjeva batude,nego različita shvatanja i vrednovanje
ispjeva dijelova iste.Tu se ove razne grupacije ljudi nikad neće složiti,jer koliko vidim oni to i nežele.To je
izgleda i poenta tičarstva u Dalmaciji,jer kad bi im tice svima isto pjevale,prestalo bi biti zanimljivo.Nebi
bilo rivalstva,podbadanja i podjebavanja i bilo bi poprilično dosadno,jel tako!Zbog toga se svi i boje to stavit
na papir,izgubilo bi sve smisao!Ovo je moje lično mišljenje,a ako griješim,izvinjavam se svima.

Lijep pozdrav Gigo i svako dobro !!!
Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptyčet sij 24, 2013 11:38 pm

Pujdo, mislim da bi tek onda bilo natjecanja i rivalstva, ali naravno po nekim pravilima. Tada nitko ne bi mogao izmišljati vrijednosti , standarde i pravila. Igralo bi se po točno određenim pravilima, pa da vidimo onda tko je meštar od tića. Basketball
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet sij 25, 2013 1:02 am

nema tu puno filozofije, kad bi se jedan takav standard napravio u pisanom obliku on bi morao imat i audio zapis u svim kategorijama. Zašto? pa bas zbog toga sto bi se u tom slucaju moglo imat smjernice sta je prava zijada, sta je losa zijada itd, a ovako imamo slucaj da svaki klan svoju zijadu smatra najboljom a tuđe skart. i naravno, trebaju ljudi sa sluhom koji ce usuglasit vrednovanje tih kategorija, od pletiva do zijade. a posto svako u dalmaciji sebe smatra najboljim i najkompetentnijim taj pisani standard morete obisit mačku o rep, jer dokle god je nekoj grupi neka zijada vrlodobra a drugoj smeće nema naprid!
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet sij 25, 2013 1:18 am

iznamljujem hektar građevnog zemljista pogodno za širenje tića a moze i prodaja ujme
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet sij 25, 2013 1:31 am

žako je napisao/la:
Pujdo, mislim da bi tek onda bilo natjecanja i rivalstva, ali naravno po nekim pravilima. Tada nitko ne bi mogao izmišljati vrijednosti , standarde i pravila. Igralo bi se po točno određenim pravilima, pa da vidimo onda tko je meštar od tića. Basketball

Pozz Žako

pravila već postoje(kako kažu),al hajde,nek priznaju međusobno koja je od zijadi najbolja.Nema šanse!Možeš im eksere
u tabane zabijat,džaba,tvrdoglavo je to,do zla boga!Vidim ja,nema od toga ništa.Nego,ako želiš gojit tice isključivo zbog
pjeva a budeš htio da ti tice pjevaju po STP tradiciji,moraš se priklonit jednoj od ovih ekipa(pjevova).Evo,uzmi,odrede koja je najbolja zijada i gdje si prispio?Šta sa onim tićima koji imaju odlična pletiva i extra dugu zijadu,ali nije prava?Šta
s njima?Škart?Pustit?Hoćeš,al malo morgen ! Gosp Gigo je u tome ispo lafčina,napisao svoj pogled i u svoje ime,bez da
ikoga vrijeđa,izrazio svoje mišljenje o kvaliteti ispjeva batude.Čak i zijade posložio po kvaliteti(opet,po njegovom mišljenju).Zato zaslužuje moj respekt! Neki ga negotive,ali ja ga veoma cijenim i poštujem !

Pozz Žako i svako dobro !!!
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet sij 25, 2013 1:40 am

MONSTRUMO je napisao/la:
nema tu puno filozofije, kad bi se jedan takav standard napravio u pisanom obliku on bi morao imat i audio zapis u svim kategorijama. Zašto? pa bas zbog toga sto bi se u tom slucaju moglo imat smjernice sta je prava zijada, sta je losa zijada itd, a ovako imamo slucaj da svaki klan svoju zijadu smatra najboljom a tuđe skart. i naravno, trebaju ljudi sa sluhom koji ce usuglasit vrednovanje tih kategorija, od pletiva do zijade. a posto svako u dalmaciji sebe smatra najboljim i najkompetentnijim taj pisani standard morete obisit mačku o rep, jer dokle god je nekoj grupi neka zijada vrlodobra a drugoj smeće nema naprid!

Bravo Dačo,vidim da sam donekle u pravu !!! cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Galeb




Broj postova : 40
Points : 42
Join date : 29.09.2012
Lokacija : Igrane

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet sij 25, 2013 1:58 am

Pozdrav meštri
Svaka čast svim onima što sve znadu i lipo pišu a u kajbicama
drže škart po STP u.
Reka bi kolega ujme,ujme!!!!
Pozzzzzzz.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet sij 25, 2013 2:47 am

Dobar dan.

Živio Pujdo,malo ćakule.Kažeš teško je usaglasit jedno mišljenje jer jedni
vrednuju i nastavak iza batude a drugi ne.Ja ipak sa dugogodišnjim iskustvom
a i spoznajama večeg broja tičara (prvi put) nakon 25 god.tičarstva, ove godine
dolazim do saznanja da poneki kažem( poneki tičari) prihvačaju nastavak iza batudi.
Htio sam reči da ako ima takvih tičara a imaju pravo na( svoje zase mišljenje), zasigurno
radi se o malom broju tič.ispod 5% što znači da dugotrajna određena uspostavljena
tradicija i dalje( stoji i ostače) na tvrdim nogama postavljenim,gdje je več odavna određeno i prihvačeno da iza batude nema nastavaka šporkice ili bilo kakvih drugi niži negativni
poštapalica, VEČ DEBELA TOČKA.Digo koji negativ samo ako je rijetak ispivan na batudi
ne odbacuje vrijednost večine čistih batudi,nadam se da ste me razumili.Inače teško je napisat
(KRATAK PRAVILNIK PISME) zato što po mom pogledu postoji širok raspon sagleda na pismu
,gledanja i vrednovanja tiča pozitivni u okviru ocijena od 2 do 5.Sve to ovako pišuči malo je
nekima i nerazumno,recimo opterečenje za nervozu dok ipak za poznavatelje jače delikatne
ove studije je to priličito razumljivo jasno kod saslušavanja živa tiča recimo brokva.Stoga
i netriba( forsirat) ako se ne želi pisanje knjige pravilnika,več pojedinci koji nisu sigurni
šta ,kako pivat,vrednovat nek se drže VEČINE TIČARA njihovog pogleda i kriterija na
odabir kvalitete pisme.

POZDRAV GIGO.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet sij 25, 2013 4:00 am

Gigo je napisao/la:
Dobar dan.

Živio Pujdo,malo ćakule.Kažeš teško je usaglasit jedno mišljenje jer jedni
vrednuju i nastavak iza batude a drugi ne.Ja ipak sa dugogodišnjim iskustvom
a i spoznajama večeg broja tičara (prvi put) nakon 25 god.tičarstva, ove godine
dolazim do saznanja da poneki kažem( poneki tičari) prihvačaju nastavak iza batudi.
Htio sam reči da ako ima takvih tičara a imaju pravo na( svoje zase mišljenje), zasigurno
radi se o malom broju tič.ispod 5% što znači da dugotrajna određena uspostavljena
tradicija i dalje( stoji i ostače) na tvrdim nogama postavljenim,gdje je več odavna određeno i prihvačeno da iza batude nema nastavaka šporkice ili bilo kakvih drugi niži negativni
poštapalica, VEČ DEBELA TOČKA.Digo koji negativ samo ako je rijetak ispivan na batudi
ne odbacuje vrijednost večine čistih batudi,nadam se da ste me razumili.Inače teško je napisat
(KRATAK PRAVILNIK PISME) zato što po mom pogledu postoji širok raspon sagleda na pismu
,gledanja i vrednovanja tiča pozitivni u okviru ocijena od 2 do 5.Sve to ovako pišuči malo je
nekima i nerazumno,recimo opterečenje za nervozu dok ipak za poznavatelje jače delikatne
ove studije je to priličito razumljivo jasno kod saslušavanja živa tiča recimo brokva.Stoga
i netriba( forsirat) ako se ne želi pisanje knjige pravilnika,več pojedinci koji nisu sigurni
šta ,kako pivat,vrednovat nek se drže VEČINE TIČARA njihovog pogleda i kriterija na
odabir kvalitete pisme.

POZDRAV GIGO.

Gosp Gigo

sve to stoji što ste napisali a i već ste u prijašnjim postovima identično(ako dozvolite )isto izlagali svoje mišljenje o tome svemu.Jasno je da bi iza zijade trebala biti(kako kažete)debela tačka, ali uočavamo da čak i to počinje biti neostvariv problem pojedincima.Nema ih puno,ali se javljaju!Problem je vrednovanje dijelova batude i na kraju i same kraljice ZIJADE!Monstrumo je to dobro rekao,svaki od klanova svoj pjev i zijadu smatra najboljom i nema šanse da bilo ko prizna tog drugog.Istog sam mišljenja,da je za gojit tice,isključivo zbog pjeva,potreban sluh.Bez njega to neide!Drugačije čuju oni koji sluh imaju a drugačije oni kojima je stao slon na uho!Tu svrstavam i tipove koji uspiju sastavit samo jednu řečenicu,provokativnog tipa da bi bili zanimljivi svom okruženju.

svako dobro Gigo !!!
[Vrh] Go down
mig29




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 23.08.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet sij 25, 2013 4:34 am

pujdo je napisao/la:


Gosp Gigo

sve to stoji što ste napisali a i već ste u prijašnjim postovima identično(ako dozvolite )isto izlagali svoje mišljenje o tome svemu.Jasno je da bi iza zijade trebala biti(kako kažete)debela tačka, ali uočavamo da čak i to počinje biti neostvariv problem pojedincima.Nema ih puno,ali se javljaju!Problem je vrednovanje dijelova batude i na kraju i same kraljice ZIJADE!Monstrumo je to dobro rekao,svaki od klanova svoj pjev i zijadu smatra najboljom i nema šanse da bilo ko prizna tog drugog.Istog sam mišljenja,da je za gojit tice,isključivo zbog pjeva,potreban sluh.Bez njega to neide!Drugačije čuju oni koji sluh imaju a drugačije oni kojima je stao slon na uho!Tu svrstavam i tipove koji uspiju sastavit samo jednu řečenicu,provokativnog tipa da bi bili zanimljivi svom okruženju.

svako dobro Gigo !!!

ujmeeeeeeeeeeeeeee
aj da čujemo šta ti držiš u kajbici
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet sij 25, 2013 4:52 am

mig29 je napisao/la:
pujdo je napisao/la:


Gosp Gigo

sve to stoji što ste napisali a i već ste u prijašnjim postovima identično(ako dozvolite )isto izlagali svoje mišljenje o tome svemu.Jasno je da bi iza zijade trebala biti(kako kažete)debela tačka, ali uočavamo da čak i to počinje biti neostvariv problem pojedincima.Nema ih puno,ali se javljaju!Problem je vrednovanje dijelova batude i na kraju i same kraljice ZIJADE!Monstrumo je to dobro rekao,svaki od klanova svoj pjev i zijadu smatra najboljom i nema šanse da bilo ko prizna tog drugog.Istog sam mišljenja,da je za gojit tice,isključivo zbog pjeva,potreban sluh.Bez njega to neide!Drugačije čuju oni koji sluh imaju a drugačije oni kojima je stao slon na uho!Tu svrstavam i tipove koji uspiju sastavit samo jednu řečenicu,provokativnog tipa da bi bili zanimljivi svom okruženju.

svako dobro Gigo !!!

ujmeeeeeeeeeeeeeee
aj da čujemo šta ti držiš u kajbici

Iako je tvoje pitanje prvokativnog tipa,biću i prema tebi kulturan i odgovorit ti na pitanje.Ako si imao priliku da vidiš slike u postovima koje sam postavljao,mogao si da vidiš sve što posjedujem,ali,evo,reći ću ti.Držim CCcarduelis,za
iduću godinu odvojena tri para.U rezervi imam tri mužijaka i dvije ženke.Imam i jedan par mutacija majora i jednog
bastarda.Za sad više nemam,ali bih rado raširio jato sa jednim parom balkanike.Što se tiče pjeva imam najgori škart
koji postoji,ali ga nećeš ni ti,niti bilo ko drugi ćuti!

eto,nadam se da ćeš biti zadovoljan odgovorom a zamolio bih te da ovim mojim odgovorom završimo konverzaciju!

pozz i svako dobro


Zadnja promjena: pujdo; pet sij 25, 2013 5:34 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
mig29




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 23.08.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet sij 25, 2013 5:31 am

pujdo je napisao/la:
mig29 je napisao/la:
pujdo je napisao/la:


Gosp Gigo

sve to stoji što ste napisali a i već ste u prijašnjim postovima identično(ako dozvolite )isto izlagali svoje mišljenje o tome svemu.Jasno je da bi iza zijade trebala biti(kako kažete)debela tačka, ali uočavamo da čak i to počinje biti neostvariv problem pojedincima.Nema ih puno,ali se javljaju!Problem je vrednovanje dijelova batude i na kraju i same kraljice ZIJADE!Monstrumo je to dobro rekao,svaki od klanova svoj pjev i zijadu smatra najboljom i nema šanse da bilo ko prizna tog drugog.Istog sam mišljenja,da je za gojit tice,isključivo zbog pjeva,potreban sluh.Bez njega to neide!Drugačije čuju oni koji sluh imaju a drugačije oni kojima je stao slon na uho!Tu svrstavam i tipove koji uspiju sastavit samo jednu řečenicu,provokativnog tipa da bi bili zanimljivi svom okruženju.

svako dobro Gigo !!!

ujmeeeeeeeeeeeeeee
aj da čujemo šta ti držiš u kajbici

Basketball

CJACJA TRRRRRRRRRRvrđuuutrrrrr pratin ovaj vaš čat Ulovija sam te da se ulizivaš kamćija si tića od ovi glatki ujmeeeeee
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet sij 25, 2013 6:15 am

mig29 je napisao/la:
pujdo je napisao/la:
mig29 je napisao/la:
pujdo je napisao/la:


Gosp Gigo

sve to stoji što ste napisali a i već ste u prijašnjim postovima identično(ako dozvolite )isto izlagali svoje mišljenje o tome svemu.Jasno je da bi iza zijade trebala biti(kako kažete)debela tačka, ali uočavamo da čak i to počinje biti neostvariv problem pojedincima.Nema ih puno,ali se javljaju!Problem je vrednovanje dijelova batude i na kraju i same kraljice ZIJADE!Monstrumo je to dobro rekao,svaki od klanova svoj pjev i zijadu smatra najboljom i nema šanse da bilo ko prizna tog drugog.Istog sam mišljenja,da je za gojit tice,isključivo zbog pjeva,potreban sluh.Bez njega to neide!Drugačije čuju oni koji sluh imaju a drugačije oni kojima je stao slon na uho!Tu svrstavam i tipove koji uspiju sastavit samo jednu řečenicu,provokativnog tipa da bi bili zanimljivi svom okruženju.

svako dobro Gigo !!!

ujmeeeeeeeeeeeeeee
aj da čujemo šta ti držiš u kajbici

Basketball

CJACJA TRRRRRRRRRRvrđuuutrrrrr pratin ovaj vaš čat Ulovija sam te da se ulizivaš kamćija si tića od ovi glatki ujmeeeeee

e,jebiga sad.taman sam pomislio da me niko neće otkriti,al evo,kolega me provalio.bravo,nema šta!gledaj sad šta ću uradit ujmeeeee !!!!

GLATKIIIIIIIIIIIII !!! Molim vas ko boga,dajte mi jednog glatkog hihihihihihi,

e,jesi smješan,bože sačuvaj.ovo je moj zadnji post tebi upućen!

ZAVRŠILI SMO KONVERZACIJU !!!
[Vrh] Go down
mig29




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 23.08.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet sij 25, 2013 6:38 am

pujdo je napisao/la:
mig29 je napisao/la:
pujdo je napisao/la:
mig29 je napisao/la:
pujdo je napisao/la:


Gosp Gigo

sve to stoji što ste napisali a i već ste u prijašnjim postovima identično(ako dozvolite )isto izlagali svoje mišljenje o tome svemu.Jasno je da bi iza zijade trebala biti(kako kažete)debela tačka, ali uočavamo da čak i to počinje biti neostvariv problem pojedincima.Nema ih puno,ali se javljaju!Problem je vrednovanje dijelova batude i na kraju i same kraljice ZIJADE!Monstrumo je to dobro rekao,svaki od klanova svoj pjev i zijadu smatra najboljom i nema šanse da bilo ko prizna tog drugog.Istog sam mišljenja,da je za gojit tice,isključivo zbog pjeva,potreban sluh.Bez njega to neide!Drugačije čuju oni koji sluh imaju a drugačije oni kojima je stao slon na uho!Tu svrstavam i tipove koji uspiju sastavit samo jednu řečenicu,provokativnog tipa da bi bili zanimljivi svom okruženju.

svako dobro Gigo !!!

ujmeeeeeeeeeeeeeee
aj da čujemo šta ti držiš u kajbici

Basketball

CJACJA TRRRRRRRRRRvrđuuutrrrrr pratin ovaj vaš čat Ulovija sam te da se ulizivaš kamćija si tića od ovi glatki ujmeeeeee

e,jebiga sad.taman sam pomislio da me niko neće otkriti,al evo,kolega me provalio.bravo,nema šta!gledaj sad šta ću uradit ujmeeeee !!!!

GLATKIIIIIIIIIIIII !!! Molim vas ko boga,dajte mi jednog glatkog hihihihihihi,

e,jesi smješan,bože sačuvaj.ovo je moj zadnji post tebi upućen!

ZAVRŠILI SMO KONVERZACIJU !!!

aaaiiiiiiiiiiiiiii koliko si ti puta to reka i koliko češ još Visiš tu glavni si a uu kajbici trrrrrrrrrrrrrrcjavrđutrrr
[Vrh] Go down
grizli




Broj postova : 17
Points : 19
Join date : 08.02.2013
Lokacija : zg

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptyčet vel 21, 2013 9:27 pm

chico od frenda tic ulovljen u prirodi nakon godinu dana , stavit cu snimak kako se tuce s gazdom van gajbice . ludo

https://www.youtube.com/watch?v=0H4h3_nbrl8
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet vel 22, 2013 12:55 am

lipo ti piva ujme
[Vrh] Go down
grizli




Broj postova : 17
Points : 19
Join date : 08.02.2013
Lokacija : zg

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet vel 22, 2013 6:13 am

ti ocito samo volis grdelina zbog pjesme " ostalo ti nije bitno . bravo majstor Basketball
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet oľu 01, 2013 5:06 am

[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Emptypet oľu 01, 2013 5:08 am

Slucajno sam pronaso ovaj klip na jedan forum .jako dobro i dobra zija kakvu vi volite

ĐEKO je napisao/la:
http://ptice-birds.forumotion.com/t91-komentar-za-pjesmu-prenesen-post-od-korisnika-kukuljas
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 25 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 25 / 40.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: