Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+53
roko prč
kukuljas
emirgrdelin13
Grga Zlatoper
Oćak
hipy
nicaze
grizli
mig29
Ante
kajzer
portulata
kyty
Baketina
bošket
Zeka_BL
myki
pujdo
lubinko
PESTI
cicibli
ivica.milanovic13
Půjdou
faraon
domo
euzebio
arboret
probiotik
F I N K O
sole
Škuri tić
Tic_Bal.
frzelin
gare
YOGI
lord189
brabus
ivica
keyser soze
Moćun
enver
ĐEKO
grk
Galeb
PSIHO
Sina BL
Markan
vrca
angjello
prava zijada
MONSTRUMO
Gigo
CIBO
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto sij 01, 2013 6:52 am

Pozdrav svima.Cvokoko grdelin ti je dobar zijada pristojna samo naprid.Evo da i ja nesto stavin grdelin je poceo lagano opadat al san snimio malo pletiva danas.Baci on i zijadu na njih al samo na prelet grdelina slabo kuci.Iman ja jos jednog pletadura on se vec dobro minja tako da nisan ga uspio snimit i jednog tica od 4 takta i caklena ili glatka zijada probat cu ovih dana snimit oba.Ta tri tica su plan i program rada za sljedecu godinu.Zelim vam svima sretnu i uspjesnu Novu Godinu da vam se ispune sve zelje sa grdelinima i verdunima!!!



https://www.youtube.com/watch?v=lN9pn-AQS8A


[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto sij 01, 2013 6:58 am

Svaka čast Škuri tiću na ovom pletaduru.Po meni jako interesantan grdelin,šteta što na ova pletiva ne stavi i jednu bar prosječnu zijicu. Čestitam Very Happy cheers
[Vrh] Go down
myki




Broj postova : 17
Points : 17
Join date : 28.12.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto sij 01, 2013 7:14 am

ovo je pravi pletaš,možeš džemper isplesti s pletivima ,šteta što nema zijade,što se čeka ostali ptičari stavitte pokoji snimak kraj je godine a svako od vas ima snimljenog svojeg tća,samo vas je strah to staviti kakvi su takvi su vaši su
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto sij 01, 2013 7:20 am

Škuri tić je napisao/la:
Pozdrav svima.Cvokoko grdelin ti je dobar zijada pristojna samo naprid.Evo da i ja nesto stavin grdelin je poceo lagano opadat al san snimio malo pletiva danas.Baci on i zijadu na njih al samo na prelet grdelina slabo kuci.Iman ja jos jednog pletadura on se vec dobro minja tako da nisan ga uspio snimit i jednog tica od 4 takta i caklena ili glatka zijada probat cu ovih dana snimit oba.Ta tri tica su plan i program rada za sljedecu godinu.Zelim vam svima sretnu i uspjesnu Novu Godinu da vam se ispune sve zelje sa grdelinima i verdunima!!!



https://www.youtube.com/watch?v=lN9pn-AQS8A





Pozzz skuri tiču, mene osobno ne smeta šta nema zijade, ja volim pletadure, ali me smetaju brza, neartikulirana "pletiva", pod navodnicima zato šta se pletivo zove pletivo upravo zbog te izvedbe, kad ptica lagano stekato nabraja slogove jedan na drugi!
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto sij 01, 2013 7:24 am

myki je napisao/la:
zijada prva vrlo dobra čista četvorka ,a ostale zijade s prolazom lipe boje i dužine za ovo godišnje doba ,pripreme ulaz u pletivo i zija jako dobro,svaki put staje iza zije , sve u svemu jako dobro,sad bi molija nekog drugog da stavi svojeg tića,samo da se vidi ptica i kljun(pivalica) kako pjeva ,a ne snimak gdje se ptica ne vidi,kao što mnogi to rade

A myki moj di je tvoj...imaš li ti štagod za postavit...
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto sij 01, 2013 8:13 am

faraon je napisao/la:
Hvala na ovim lijepim željama GOSP. ĐEKO i ja tebi i svima ostalima želim svako dobro u N ovoj Godini!!!!Nikad sam nisam snima svoje tice ali ćuti ispunit želju sigurno u skoroj budućnosti!!!Šta se tiče broja JEDAN već sam pisa da MATE R. ima bolje tiće od mene!!!POZDRAV!

ma nema problema ja cu cekat i tebe i ako moze i klip od tog mate ..HVALA na komplimentu GOSPODIN :Dsto se tice mene ja jos nisam sreo nekog gospodina da cuva grdeline i druge vrste ptica ,,ptice su za ludake a stoces kad sam i ja jedan od njih

evo jedan klip za ovu novu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto sij 01, 2013 9:04 am

Škuri tić,evo za tebe jedan snimak od mog pletadura,kojeg mi je zmija pojela. Sad


[Vrh] Go down
faraon

faraon


Broj postova : 58
Points : 58
Join date : 20.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 4:54 am

Sritna Nova svima!!!Mate oduševio me tvoj tić i MATE MATE cili SINJ je zate!!!!Dobio sam još jednu informaciju jako ugodnu da je moj prijatelj KEBO jači nego ikada sa originalnim GUBERSKIM pivanjem!!Ovo su događaji koji svakog zaljubljenika u ptičji pjev moraju oduševit!!!Ja Vuče prvi put u životu čujem tog tića i osta sam pomalo iznenađen jer su komentari poslije posjete glatki ovo lito bili poražavajući!!! POzdrav!!
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 5:57 am

Dobra večer pozdrav svima.
Nepoznam Matu al svaka mu čast na kvalitetnom
tiču iz svojih ruku,čujo sam( virujem) ,skidam kapu.
Mati pozdrav.

Cvokoko živio reka bi dvi riči na pletadura
tvog,nešto mi je nerazumno,ali samo uz dopust
tvoj za čakulu o pletaduru.

POZDRAV
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 6:01 am

samo reci ,Gigo legendo,svakako je umro Sad
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 6:14 am

evo ljudi gustajte u snimku glatkoga grdelina snimanog neki dan u nasega Dome!

https://www.youtube.com/watch?v=ig-_SJynCp0&list=UUSM1C4_iiiRj2wE3SrLvSsg&index=1
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 6:28 am

Damjane,Damjane,uncute bodulski....
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 7:03 am

Dobra večer Cvokoko.
Evo kad mogu što se tiče pletiva
iz taktova a večinom dupli lipi su za
čut obojani,zvonkavi prodorni dakako
jako prihvatljivi.Več šta mi je ovde malo
čudnovato slušam snimak i gledam u tiča
pa nikako da povežem kako tič (uvijek) pri
kraju zatvori kljun a još se čuje par taktova
na snimku.Nemogu to nikako pohvatat u jednu
cijelinu tog tiča što piva,i to što go više zagledam
isto se uočuje on stao a pisma taktova još nešto
traje.Nije mi to jasno možeš li mi to pojasnit,
čudnovato mi je.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 7:06 am

barba Gigo to je zato sta je zvuk brzi od otvaranja kljuna Smile , znas ono , prvo vidis kako zalampa a onda udar groma Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 7:19 am

Ne znam Gigo,sinoć sam ga stavio na you tube,a snimao sam ga telefonom i sad gledam snimku na telefonu i vidim da je sve u skladu.Sad ću smanjiti na 40-ak sekundi ,pa ćemo vidjeti kako će bitiNaime,ovaj snimak mi se skidao više od 45 minuta,vjerovatno je tu neki zajeb.Ako ima meštara od kompjutora,neka nam ovo objasne ?
LP gosp.Gigo
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 7:29 am

evo sam ga skratio i opet isto. Nemam pojma zašto ovo


[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 7:37 am

evo sad sam našao još jedAN snimak,pa sad ga skidam,pa ćemo da vidimo
[Vrh] Go down
Zeka_BL

Zeka_BL


Broj postova : 8
Points : 8
Join date : 01.01.2013

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 7:48 am

Pozdrav iz Banjaluke,interesuje me koliko kosta jedan skolovan stiglic.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 7:51 am

100 kn prijatelju
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 7:55 am

Evo ga Gigo,uspio sam ga skinuti.Sad ćemo poslušati. Gigo ,ovo je leženi grdelin ,vidi mu se prsten,a i imao je malo bijelog ispod kljuna.Na onom forumui Ptice pjevice je njegova slika na mom avataru



[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 8:04 am

Lipo Cvokoko ide duplo pa u troduplo,lipi taktovi zvonkavi ako se nevaram od 5 do 8 taktova.Svidja mi se Very Happy Pozdrav
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 8:11 am

I još da je stavljao na ovo ziju,e to bi bilo to Wink
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 8:28 am

Dobra večer moguče je kako ti kažeš Monstrumo
u vezi snimke tiča ,što kasni zvuk.
Dublje u raspravu nisam ni silazio več da mi
neko reče zašto je tako.
Ajde pozdrav Cvokoku i Monstrumu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 8:30 am

Gigo,evo tu je bolji snimak.Ne znam šta je sa onim ,na telefonu je u redu,alikad ga skinem na Youtube,ne valja.Ako misliš da je neka prevara,nije 100%.Jer vidiš na ovom drugom snimku se čuje vjetaR kako šušti i kako ptica skače po kavezu,prenose se zvukovi.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: malo varira na zijadi , skupija ti je nastavak malo po putu , zija malo nategnuta sa blagom rašpicom iz dvokoraka sa polaganjem od obruča , sve u svemu nastavak mi je ok , zijada malo žerbi , struže i natiže    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptysri sij 02, 2013 9:26 am

MONSTRUMO je napisao/la:
evo ljudi gustajte u snimku glatkoga grdelina snimanog neki dan u nasega Dome!

https://www.youtube.com/watch?v=ig-_SJynCp0&list=UUSM1C4_iiiRj2wE3SrLvSsg&index=1
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 15 / 40.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: