Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+41
ĐEKO
MONSTRUMO
sole
VELE1
Grga Zlatoper
angjello
CIBO
gare
Jandrek
frickočak
ivica.p
MI 2
Vedran
enver
euzebio
žižula
ivica
pele
rico
domo
YOGI
DOMENICO
ivica.milanovic13
arboret
F I N K O
lord189
Dva Grdelina
Tic_Bal.
DjordjeVet
Moćun
vrca
bošket
kain
KOBAC
ziko
PSIHO
bizar
ATOMIC
frzelin
GRANDE
PESTI
45 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypet tra 06, 2012 11:09 pm

super vizor jedino tebe priznajem za mestra ode dosta mi je ovih gluvaša
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypet tra 06, 2012 11:36 pm

MONSTRUMO je napisao/la:
probiotik je napisao/la:
da sam ja odlucio ulozit 10 iljada eurica u tiče prvo bi kupio najboljeg tiča sta postoji a kupio bi manje kaveza,za 5000 bi ga kebo da a pogotovo s obzirom da je te godine điđi naucio par mladaca extra!


Kao prvo i osnovno, svi tici šta trenutno pivaju i šta su pivali u zadnjih desetak godina nisu ništa posebno, nego su u najboljem slučaju polovnjaci. Takav tic nevridi vise od 300-500 eura, i to je puno! Dakle, onaj ko bi da 5000 za bilo kojeg tica ili je munjen ili ima previše soldi! Ali to je osobna stvar i mislim da nitko od nas nema pravo drugome srat na sto troši novce!
Ja bi radije ulozijo u gajbe i uvatio se GMO projekta jer je nekoliko ljudi dokazalo da može makar do 1.4. imat pravoga grdelina, a ja smatram da je bolje imat pravoga tica misec dana nego drzat skart cili život i sam sebe uvjeravat da je to dobro!



cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypet tra 06, 2012 11:48 pm

Bolji. gori,..............

reka onaj ,reka ovaj, ne valja .valja ,što ,gdje, za koliko ,od

koga,čije, ,glatki ,slatki, zbog radi čega ---

malo too much za oavko lip hobi !!!


Salu2


Salu2
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypet tra 06, 2012 11:48 pm

probiotik je napisao/la:
njavise me muči to sta svi govorite da su danjasnji tiči polovnjaci,a koji su to bili vrhunski tiči od prije 30,40godina,ma da mi je jednog takvog cut barem na kazeti

sokole, ja tebe neznam koji si, ti mene očito znaš, nema veze, nevolim pricat sa ljudima koje nepoznam ali ću napravit iznimku. Tic može bit odličan pa makar ima i sranja, a isto tako more bit i skovaca a da nema nijednu sporkicu!
Ako te zanima cut neke prave tiče od prije 40 godina, postoji par snimaka od tih ocaka šta su proglašeni pravima pa poslusaj. Kad usporedis sa današnjim ticima vidit ćeš ogromnu razliku u svakom segmentu! Možda ti imaš i bolje nekazem ja, samo triba poslusat.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptysub tra 07, 2012 7:13 am

ma poslusa sam i to otprije...a stas kad ne mozemo uzivo cut tesko je to sad procjenjivat...sta se tice duzine zije tu se nije nista izgubilo a sad ostali segmenti su upitni
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptysub tra 07, 2012 4:19 pm

a sta mi jutros pivaju a nisu vidili konoplje
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptysub tra 07, 2012 4:33 pm

ovo je strava
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptysub tra 07, 2012 5:57 pm

probiotik je napisao/la:
ovo je strava
cheers
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptysub tra 07, 2012 6:35 pm

danas sam cili dan u sinju,obici cu sve mestre pa vam javim ko je br.1
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptysub tra 07, 2012 8:34 pm

Da li gardelinka od prošle godine (10mj) bez repa!! more

odraditi parenje ????




Salu2
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptysub tra 07, 2012 10:03 pm

probiotik je napisao/la:
danas sam cili dan u sinju,obici cu sve mestre pa vam javim ko je br.1

prikane ako more da se javiš sa videoklipovima i da i ostali kažu koje br1 Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptysub tra 07, 2012 10:38 pm

Moćun je napisao/la:
Da li gardelinka od prošle godine (10mj) bez repa!! more

odraditi parenje ????




Salu2

sve je moguce,ali vrlo teško,

ako ima ostatke od repa,to nježno izvadi jedno po jedno,dobro je hrani, pa ako je pitoma

taman bi mogla krenit u šesti misec.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypon tra 09, 2012 6:49 pm

boli me mozak od ovih batuda po cili dan,pa ko ovo moze slusat stalno,pletivo zija pletivo zija miljardu puta,da bar malo zaversa spasio bi se
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypon tra 09, 2012 6:57 pm

probiotik je napisao/la:
boli me mozak od ovih batuda po cili dan,pa ko ovo moze slusat stalno,pletivo zija pletivo zija miljardu puta,da bar malo zaversa spasio bi se
Zašto trpit bol naj bolje je da to sve baciš iz kuće da te prođe glava.zanimljivo mene boli glava samo od tića koji su guba.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypon tra 09, 2012 7:05 pm

yogi profesore onda i ti cesto imas glavobolju
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypon tra 09, 2012 7:13 pm

probiotik je napisao/la:
yogi profesore onda i ti cesto imas glavobolju
Onda ćemo zamijenit tiće pa nikog neće bolit glava
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypon tra 09, 2012 8:14 pm

probiotik je napisao/la:
boli me mozak od ovih batuda po cili dan,pa ko ovo moze slusat stalno,pletivo zija pletivo zija miljardu puta,da bar malo zaversa spasio bi se

gospodine probiotik vama se lako može riješiti glavobolja bez ikakvog sredstva tj da se bolje sporazumjem sa vama bez tablete lekadol i ostalog asortimana što vam nude ljekarne.gledajte to ovako iskljucite sve snimke ptica sa cd ako ste sa tim sredstvom pokušavali nauciti nekog bastarda(tomson)i vašim mukama dolazi kraj. spašavate na takav nacin sebe, nas sve prisutne i vaš mladenacki ego.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypon tra 09, 2012 9:09 pm

haha ajde arboret ne trljaj
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypon tra 09, 2012 9:17 pm

Ajmo pobrisat te batude pod hitno ----- još malo pa migrena,

a di'š onda moj biotik !!!


Salu2
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypon tra 09, 2012 9:21 pm

vidis ti moj mocune napadaju me a zasto njima smetaju moje batude uvatili me se najranije
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypon tra 09, 2012 9:25 pm

Ne vridi ništa što moje nije --- !!!!!


Glavni moto 90% ptičara ---hahaha!!!


Salu2
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptypon tra 09, 2012 11:17 pm

meni gospodine mocune ne smeta nicija ptica volim cuti pticu koja je dobra,samo sam želio pomoci kolegi koji boluje od prevelikog puštanja cd pticama i može preci u kronicnu migrenu ili glavobolju zato uvjek govorim bolje na vrijeme sprijeciti nego kasnije ljeciti.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptyuto tra 10, 2012 12:35 am

ajmee
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptyuto tra 10, 2012 12:37 am

super vizor je napisao/la:
probiotik je napisao/la:
danas sam cili dan u sinju,obici cu sve mestre pa vam javim ko je br.1

prikane ako more da se javiš sa videoklipovima i da i ostali kažu koje br1 Very Happy Very Happy

probiotik nema jos informacije od tebe study
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Emptyuto tra 10, 2012 12:44 am

nema bila kisa a i vidis da me napadaju,jos da kazem koje br.1 ubit ce me kogod,a moji tici bate i kad nema struje hehe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 27 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 27 / 39.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: