Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+41
ĐEKO
MONSTRUMO
sole
VELE1
Grga Zlatoper
angjello
CIBO
gare
Jandrek
frickočak
ivica.p
MI 2
Vedran
enver
euzebio
žižula
ivica
pele
rico
domo
YOGI
DOMENICO
ivica.milanovic13
arboret
F I N K O
lord189
Dva Grdelina
Tic_Bal.
DjordjeVet
Moćun
vrca
bošket
kain
KOBAC
ziko
PSIHO
bizar
ATOMIC
frzelin
GRANDE
PESTI
45 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyčet ruj 15, 2011 9:02 am

Hahahahah, nema šanse bez kemije! Smile e moj bariton, ti i ja smo se svadali prije 2 godine u kalahariju u vezi toga! Sicas li se!?????
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyčet ruj 15, 2011 4:56 pm

Karote,mendule,jaje,suncokret,tikvice,jabuke,ošebad,kukumar,selen,iz polja

uberen šta vidim da jedu,i to je to,osim mišance Manitoba koju dajem svima.

To je moja spiza za uzgoj,osim šta su ocaci izili tonu glava od sušaka i maslacka.

U stvari od cetvrtog miseca pratim prirodu i sve šta su jili grdelini u polju,ja sam

nosija doma.

Za sad je sve zdravo,koji se god izlega i uvatija dva dana ti je i osta živ.

Najviše sam ih izgubija u jaju.Ono šta se izleglo je dobro.

Piši malo Damiane šta in ti daješ,kako ide ucenje,slušaju li,uce li mali glatki.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyčet ruj 15, 2011 9:01 pm




Bog !!!


Ima tu svega , skoro ka i u mene , još bi priporučija vatreni trn ( bobice

crvene ,ima ih sad u izobilju a ptice ih obožavaju (karotena ka u priči), barem sada

ima svega za ubrat( cikorije , repce , dvornika .....) zelenjave nikad previše !!!!


Uz to i ovo što san doda kemija stvarno skoro da i ne triba !!!


Salu2
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyčet ruj 15, 2011 11:09 pm

YOGI je napisao/la:
ivica.p je napisao/la:
pitanje za profesore jer vidim da ode malo ko priča o tim pravilima ,profesori kakva je to nategnuta zijada
Ivice to ti je bar lako znat.To su ti sve one zijade koje imaju u sebi slova R Đ Ž.Po mom skromnom mišljenju na cijelom ovom i onom forumu imaju samo dva snimka koje nisu nategnute zijade.A ti sad moraš dobro slušat i ako ne čuješ ona slova e to ti nije nategnuta zijada.

dakle yogi svaka zijada na kraju zova ne smije sadržat viška slova jedino "viciju" jesam li u pravu
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet ruj 16, 2011 3:24 am

Koce cestoitam prestigao si uzgajivace koji se bave godinama ne samo zbog toga sto ih uspjesno odhranis,vec zbog toga sto ih izvedes sa glatkom zijom.
Neki ticari izlegu vise mladi ali oni drze po 4-5 parova u volijerama i njih vise interesuje izlozba nego pjev .
Koce na koju izlozbu ces ti nositi svoje mlade grdeline Smile

ps.Ovo sa zijom nisam bez veze napisao jer sam dobio informaciju da uzgojeni grdelini dobro uce i jos sam saznao da se pojavio pticar ublizini tebe sa ozbiljnom konkurencijom Smile Wink
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet ruj 16, 2011 3:53 am

Evo u mene sve krepalo jer nisam dava SB3.Nisu uspili dočekat niti 11 misec hahahahahahahaha. Razz Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet ruj 16, 2011 3:57 am

Ne Balta konkurencija,nego je do mene doša ticar, i to jedan od onih koji idu

naprid sa pivanjem,unaprijede ga,o tome stalno i pišem.Nisam moga dobit bojega

susida.

Kapa do poda.


Ps.šta se tice izložbe,bit ces obavješten na vrime.Bit ce liga prvaka glatkih,
radimo na tome.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet ruj 16, 2011 5:00 am




Bog !!!


Eto ga na --dobro je neko reka : dotirat ćete gardelina u rang

kanarinca ( ne daj ti bože )))) , a ionako su već odavna kanarinke

u procesu "" !!!!!


Živila divljina !!!


Salu2

[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet ruj 16, 2011 5:14 am

Dobro je mestri moji, sad smo svi vise manje vidili kako izgleda "nategnuta" zijada i nadam se da smo svi skupa vidili da je to skart i da se to pusta van. E sad moje pitanje je sljedeće: sta je sa zijadama u kojima fali slova, jesu li i one neispravne isto kao i one sa viškom slova? Za svaku od zijadi sljedi audio primjer! Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet ruj 16, 2011 6:08 am

Šta će bit kad pune prva bura? Bit će viška perija za jastučnice lol! lol! lol!

[Vrh] Go down
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 48
Lokacija : KAŠTELA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet ruj 16, 2011 6:52 am

DOMENICO je napisao/la:
Dobro je mestri moji, sad smo svi vise manje vidili kako izgleda "nategnuta" zijada i nadam se da smo svi skupa vidili da je to skart i da se to pusta van. E sad moje pitanje je sljedeće: sta je sa zijadama u kojima fali slova, jesu li i one neispravne isto kao i one sa viškom slova? Za svaku od zijadi sljedi audio primjer! Smile


lol! , lol! , lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet ruj 16, 2011 7:22 am

domo je napisao/la:
DOMENICO je napisao/la:
Dobro je mestri moji, sad smo svi vise manje vidili kako izgleda "nategnuta" zijada i nadam se da smo svi skupa vidili da je to skart i da se to pusta van. E sad moje pitanje je sljedeće: sta je sa zijadama u kojima fali slova, jesu li i one neispravne isto kao i one sa viškom slova? Za svaku od zijadi sljedi audio primjer! Smile


lol! , lol! , lol!


king king king
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptysub ruj 17, 2011 9:49 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Koce cestoitam prestigao si uzgajivace koji se bave godinama ne samo zbog toga sto ih uspjesno odhranis,vec zbog toga sto ih izvedes sa glatkom zijom.
Neki ticari izlegu vise mladi ali oni drze po 4-5 parova u volijerama i njih vise interesuje izlozba nego pjev .
Koce na koju izlozbu ces ti nositi svoje mlade grdeline Smile

ps.Ovo sa zijom nisam bez veze napisao jer sam dobio informaciju da uzgojeni grdelini dobro uce i jos sam saznao da se pojavio pticar ublizini tebe sa ozbiljnom konkurencijom Smile Wink

balta nepoznajem vas niti posjedujem znanjekao vi ali recite mi zašto veličate to sve jer istina je što sam ovdije pročitao slušajući druge uzgajivače a i to je gosp.baritonu prva godina da se bavi uzajanjem ,nemojte biti toliko uvjereni da imate nešto sačekajte 4-5 misec ili u najgoru moguću ruku drugi mitar od ptica dakle druga godina pa tek onda zbrajajte rezultat Wink
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptysub ruj 17, 2011 9:05 pm




Bog !!!!


A čuda s tobom Ivica p ------

slabo se tendiš u marketing --hahaha !!!


Živila sprdačina....


Salu2
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptysub ruj 17, 2011 11:28 pm

Moćun je napisao/la:



Bog !!!!


A čuda s tobom Ivica p ------

slabo se tendiš u marketing --hahaha !!!


Živila sprdačina....


Salu2

kakve veze ima marketing s ovime što pričamo..??
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptysub ruj 17, 2011 11:39 pm

YOGI je napisao/la:
ivica.p je napisao/la:
pitanje za profesore jer vidim da ode malo ko priča o tim pravilima ,profesori kakva je to nategnuta zijada
Ivice to ti je bar lako znat.To su ti sve one zijade koje imaju u sebi slova R Đ Ž.Po mom skromnom mišljenju na cijelom ovom i onom forumu imaju samo dva snimka koje nisu nategnute zijade.A ti sad moraš dobro slušat i ako ne čuješ ona slova e to ti nije nategnuta zijada.

yogi saznao sam definiciju nategnute zijade iako nije baš takva kakvu si ti rekao pa kaže "nategnuta zijada nema veze sa viška slova nategnuta zijada je zijada sa prizvucima dakle ne zvuči glatko ni fino ali isto tako može bit i u većini slučajeve je ispravna samo sta se "nategnut" i "glatka" razlikuju po melodici ili (kako mi je ono rečeno timbru) i kad se tu razglaba priča se o guštima a i onome šta se ima no fala bogu isto tako kako je nategnuta može bit ispravna tako i glatka može biti neispravna"

koliko san čuo to je splitska škola ee sad ako neko više voli glatke ili nategnute neću ulazit u ta pitanja bitno je samo da su ispravne cheers (naučio sam i smajliće stavljat)

[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptysub ruj 17, 2011 11:45 pm

Ivice ja sam ubjedjen da ce nauciti,i uzgajivaci ce biti zadovoljni sa lijepom batudom gdje se moze cuti lijepa zijada ,ali nece ti ljudi priznat vec ce ti jos i ispljuvat tice Sad.
Marketing ima veze jer reklamiraju se grdelini i oni koji nauce najbolje te tesko moze iko kupiti jer su rezervisani za poklonit Smile Wink.

Zivio marketing a usput i istina Razz
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptysub ruj 17, 2011 11:56 pm

to svakako da će izleženi grdelin naučit to nije pitanje niti je upitno ali dokle ,koliko i kako će pivat to ćemo vidit čujo sam za neke slučajeve da izleženi mladi skriču a ne pivaju to me ostavilo i još me drži u čudu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyned ruj 18, 2011 2:29 am

Živila sprdačina a usput i istina! Very Happy
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyned ruj 18, 2011 3:53 am

Živila sprdačina a više manje (više ono manje) i subjektivna istina.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyned ruj 18, 2011 5:08 am




Bog !!!!



Tako je markane --- samo tako more

a ne što gori piše marketing i istina ---ma nema šanse !!!! minimalnee!!

da marketing i istina ---hahaha !!!


Živila sprdačina .......



Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyned ruj 18, 2011 7:15 am

Još nekoliko grdelinaša prijatelja ce prijavit uzgoj i pokušat legitimnim i

selektivnim uzgojem doci do željenog pjeva.Za svaku pohvalu.

Vrimena se minjaju na bolje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyned ruj 18, 2011 9:23 am

Moćune mi u kupe aaa....... study
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyned ruj 18, 2011 9:46 pm





Bog !!!



A što ćeš moj Markane--- !!!!


A ovo Kocino o legalnom uzgoju - neka tako i triba , ali ALI daleko

je to još od legale dok god se bavulja po po poljima, vade se tići iz uzgoja "

od 10. miseca , pa neki posebni uzgoj" , a sve se svodi na jedno

grabi dok ima nije bitno što će biti sutra , bitno da se stigne

do zijadice!!!!!!


Salu2

[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyned ruj 18, 2011 10:36 pm

ovao je sve teški kupus pari da svako okriće vodu na svoj mlin kako njemu paše u početku se nisan nadao da će bit ovoliko zanemarivih upita stiječem dojam i osjećaj da je ovo sve marketing..??? ili sam u krivu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 16 / 39.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: