Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo

Go down 
+43
prava zijada
lubinko
mig29
cicibli
enver
Markan
portulata
Gigo
domo
JAMES BOND
DARKO-M
ivica
sole
angjello
MONSTRUMO
euzebio
ĐEKO
VELE1
baketin
nicaze
probiotik
pele
PESTI
CIBO
Jandrek
kain
Škuri tić
arboret
Moćun
ivica.milanovic13
vrca
DOMENICO
GRANDE
KOBAC
Tic_Bal.
bošket
car
lord189
PSIHO
F I N K O
frzelin
YOGI
DjordjeVet
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptypet tra 22, 2011 8:00 am


[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptypet tra 22, 2011 8:07 am

E,zaboravija sam kazat

Dabogda pali sa stabla svi koji skidaju gnjizda,

prošlu godinu sam ja ispa kriminalac zbog gnjizdaša, a cili grad, skupa sa onim tamo moderatorima je zna da sam ja bija u pravu.
Zato još jedan put,

DABOGDA SVI OPLELI SA STABLA.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptypet tra 22, 2011 8:15 am

[quote="DABOGDA SVI OPLELI SA STABLA.[/quote]

[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptypet tra 22, 2011 8:16 am

Ova ti je na mistu glatki!
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptypet tra 22, 2011 9:31 am

Evo ja danas bija sirit.Grdelini pivaju,pomalo se dizu.Ove godine san odabra sljedecu taktiku....

Sad momentalno nosin svako dva do tri dana.I to po najvise uru, uru ipo.Smatram da mi je to zasad, uzevsi u obzir momentalno stanje tica sasvim dovoljno.Razlog je taj da ih nebi tija brzo dignit u forcu jer mislin da ima jos dosta vrimena,a i 21.4 je tek.
Kako vrime bude islo i dan produziva tako cu i ja sve cesce i vise sirit da ih tamo negdi do 1.6 dignen u top.

Ovdi se koristin nekin iskustvima od prije,a slusan i ove starije i njihove savjete.Puno su mi pomogli Vele i Bada u ovoj amo rec taktici,a nesto san i kroz pricu od Baritona naucija.....


Valjda ce bit nesto.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptysub tra 23, 2011 8:13 am

Ja sam poceja stare malo šire stavljat jer su sve više na batudi.Mlade iznosin svaki drugi put i držin ih malo zbijenije.

Najviše sam naucija od pokojnih splitskih ticara Pere Š i Vele B,a nešto sam doda i sam,tako to ide.

U biti treba pratit prirodu i ponašanje svojih grdelina i ne može se falit,iako nije jednostavno kako izgleda,jer svaki je za sebe i svakom triba ugodit i pogodit mu žicu da bi izvuka maksimum iz njega.

Nije bitno kakav kvalitet ko ima,ni ko šta ima,ni odakle ima ali je vrlo bitno kako vlasnik upravi tim grdelinima,jer kad grdelinaš iznese svoje tice vani u svibnju i lipnju,ti grdelini sve govore o njemu.
Moraju biti zdravi,u boji,u top formi,na batudi,da ih se ne triba molit da zapivaju,da iz ruke tucu batude.
E to je onda ticar od zanata, i to je prvo i osnovno i to treba cijenit.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptysub tra 23, 2011 7:31 pm

Evo sam se vratija iz Dubrovnika,šta ima novog,di su gmo ekipa,šire li?jedva ćekam da ćujem te klase o kojima će se prićat 50 godina.A i koce mi je dosadija jedva ćekam da ga inoks pobjedi,samlije u papar dopizdija je više sa onim tićima tuću same batude dosadi ih slušat.A i zijada nije prava plus toga ne rizi,i koji su to onda tići.Zato ćekamo prave da dođu u polje,brzo je 1. 6.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptyned tra 24, 2011 7:53 am

Ha ha,danas me Stole doceka di širin i to sa grdelinom moje pivanje.Lipo me zajeba,a na kraju je prizna da je od Dome dobija grdelina.To su prijatelji.
Nego,danas su mi mladi napokon poceli otvorenije pivat,udrili su po par batudi,ali me Jogijev mesinjo najviše iznenadija,jaki glas,a jednu zijadu šta je stavija,izvrnija sam se.

Bravo.
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptyned tra 24, 2011 6:55 pm

KOCE TO TVOJE PIVANJE SE ŠIRI KA EPIDEMIJA I MENE JE STRAJ DA MI NE ZAVRŠI NA BALKONU MISLIM KOD NEKOG OD SUSIDA HA HA HA HA ŽIVILI GLATKI I POLUGLATKI PA I RIZLE
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptypon tra 25, 2011 12:41 am

ivica.milanovic13 je napisao/la:
KOCE TO TVOJE PIVANJE SE ŠIRI KA EPIDEMIJA I MENE JE STRAJ DA MI NE ZAVRŠI NA BALKONU MISLIM KOD NEKOG OD SUSIDA HA HA HA HA ŽIVILI GLATKI I POLUGLATKI PA I RIZLE

Rizle su zakon od zijadi nema lipše na svitu. cheers Very Happy Razz Very Happy
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptypon tra 25, 2011 1:15 am

[quote="bariton"]
ivica.milanovic13 je napisao/la:
KOCE TO TVOJE PIVANJE SE ŠIRI KA EPIDEMIJA I MENE JE STRAJ DA MI NE ZAVRŠI NA BALKONU MISLIM KOD NEKOG OD SUSIDA HA HA HA HA ŽIVILI GLATKI I POLUGLATKI PA I RIZLE



[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptypon tra 25, 2011 5:36 am

[quote="bošket"]
bariton je napisao/la:
ivica.milanovic13 je napisao/la:
KOCE TO TVOJE PIVANJE SE ŠIRI KA EPIDEMIJA I MENE JE STRAJ DA MI NE ZAVRŠI NA BALKONU MISLIM KOD NEKOG OD SUSIDA HA HA HA HA ŽIVILI GLATKI I POLUGLATKI PA I RIZLE




Zijada po guštu barba Rate!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptyuto tra 26, 2011 6:58 am

Danas sam bija malo širit,i naša sam Domu di širi svoje glatke.Širija je starog i dva mlada i mogu samo reć da tići pivaju super,stari već spoji po pet šest batuda a mladi ga prate sa još boljim zijadama.Svaka ćast dome i samo naprid.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptysri svi 18, 2011 10:07 pm

Evo nakon stanke i ovog zahladjenja,krecemo u sirenje ponovo......Jedva cekan popodne,lip dan,ajme ko ce docekat.....
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptysri svi 18, 2011 10:12 pm

ja san jutros malo uz libre okolon kuće malo izvadija 1 ekipu iz škura nisan ništa ni očekiva jer ovo in je tek 3 put da su na suncu ali opet čuju se neke dobre strile i odlična cjacjavanja HA HA AH HA lol!
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptysri svi 18, 2011 10:25 pm

To je lorde prva liga,naravno za živatački pjev.....Zato samo naprid.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptysri svi 18, 2011 11:03 pm

sad se u to uzdajen a još vidin oni šta drže živatićki pjev dižu puste pare na tome tako da ću i kuću od tića napravit Smile
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptysri svi 18, 2011 11:12 pm

Evo opet se rugate s nečim o čemu ništa neznate! Taj pjev je izumro puno puno prije nego si ti lorde bijo u planu, zato nemoj vise da pričaš o onome o čemu neznas! Smile
nemoj zamirit prika ali mora san ti ovo napisat jer se već po stoti put rugas s tuđom tradicijom Smile !!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptyčet svi 19, 2011 12:18 am

Cipa cipa cipa ci bizjer ci blicjeer
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptyčet svi 19, 2011 12:41 am

Heheheheheh! Smile to markane!!!!
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptyčet svi 19, 2011 1:25 am

Nije ruganje nikakvo bar s moje strane.Malo ga samo tješim,onako prijateljski... Smile
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptyčet svi 19, 2011 6:08 am




bog !!!!!



Živila PTP -----------a za sve ostale lako ćemo !!!!!!!!!


Salu2
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptyčet svi 19, 2011 6:27 am

DOMENICO je napisao/la:
Evo opet se rugate s nečim o čemu ništa neznate! Taj pjev je izumro puno puno prije nego si ti lorde bijo u planu, zato nemoj vise da pričaš o onome o čemu neznas! Smile
nemoj zamirit prika ali mora san ti ovo napisat jer se već po stoti put rugas s tuđom tradicijom Smile !!!!

a zna san ja da ti neš moć izdržat da ne komentiraš ovu moju i vrcinu zajebanciju al sve dobro dragi ..neruga se ode niko nikome niti smo mi ista krivo rekli ja san samo reka sta mi tići pivaju a vrca me svrsta u tradiciju i to je to Wink
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptyčet svi 19, 2011 7:36 am

Lorde zajeban je Damian,ko da je i njega napa M.M

hahahahahaha sala mala Very Happy
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Emptyčet svi 19, 2011 8:13 am

Hehehehe, nije me napa M.M. Smile! Malo se zajbavamo da ozivimo forum
bilo bi nam dosadno bez toga
[Vrh] Go down
Sponsored content





sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 3 / 25.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next
 Similar topics
-
» skolovanje - kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» ŠIRENJE VRDUNA
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: