Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 skolovanje - kada, kako, koliko dugo

Go down 
+31
Gigo
MONSTRUMO
probiotik
Grga Zlatoper
Jandrek
arboret
Škuri tić
gare
KOBAC
ivica.p
bošket
Vedran
euzebio
PESTI
vrca
enver
pele
DOMENICO
Altum
ivica
lord189
Moćun
marko
PSIHO
frzelin
GRANDE
car
YOGI
Tic_Bal.
kain
DjordjeVet
35 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
Autor/icaPoruka
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptypon ruj 19, 2011 12:03 am

Ma nema tu ničeg lošeg, samo razmjena mišljenja! Jer, ako tri komada idu kao mestar, oni vise nemaju šta drugo gledat i slusat osim njega. Šteta je riskirat ako stvarno dobro idu. Eto ja tako gledam na to.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptypon ruj 19, 2011 12:07 am

Može i tako,ali ako između njih ostaviš još 2-3 cibaša i kontroliraš ih,naucice

još koji.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptypon ruj 19, 2011 12:07 am

Daco stari bi trebali zapjevat za 15 dana tako da nebi trebalo biti problema.
Normalno da stalno pratim i slusam ako cujem domonantnog da je donjeo neke strile sklanjam.
Uglavnom bice jos sklanjanja zasad cuo sam jednog sa glatkom zijom ako mu nadjem parnjaka sa slicnom ove nategnute cu sve poklonit Smile

[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 57
Lokacija : kaštila

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptypon ruj 19, 2011 2:07 am

Evo stanja u mojoj školi: Nakon pegule da sam igubija doslovce priko noći četiri potencijalna učitelja ; ekipa za očevid nakon puno vina i obilatih gradela zakljućila da ih je napa ćuk , a za moju primjedbu da ćuk ne napada spavajući pljen našli su odgovor da ih je prije toga priplašila tarantela, da je bilo još vina u bocu sigirno bi se u prići javila i lasica.
Daklen odbija san neke poklone jer znam koja je neimaština i nisan tija te istinske prijatelje ostavit na suvo i svoj rezervni sastav sam promovira u profesore. Škola je poćela 1. devetoga. Od devet ućenika jedan je škartan zbog neprimjerenog ponašanja, mora se tić u misec dana poćet primjereno ponašat i ne ludat po ćibi.
Dva su profesora jedan je iz predmeta zijade a drugi iz pletiva, a imaju i jednog asistenta , svog učenika od prošle godine. Profesori i asistent su škuricom tempirani za predavanja, ali nejednakim širenjem nisu svi jednako sazrili, tako da asistent još nije mican sa stalaže vanka pa im daje i satove iz verše, profesor iz zijade je dosega top formu i više manje sam zadovoljan sa tom prolaznom zijadom, a profesor iz pletiva je stari iskusni profešur skoro pred penziju i nesumljan u njegove kvalitete .Učenici su se poćeli smirivat i pokazuju zainteresiranost za predavanja iako im je draža glava od sikavca od dosadne pisme kojom ih gnjave profesori. Prvi ispiti su za desetak dana.
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyčet ruj 29, 2011 5:13 am

Dobra večer ljudi,molio bi za jedan odgovor ako mi netko može reć,iman mladca kojem bi po meni tribalo bit oko 50-ak dana a još se nije požčeja oblačit ,dapače nije ni blizu a mislin da bi triba polako počet, kako da mu udovoljin ib šta da mu dajen osim suncokreta maslačka i itd ?unaprid fala!!
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyčet ruj 29, 2011 5:23 am

gare je napisao/la:
Dobra večer ljudi,molio bi za jedan odgovor ako mi netko može reć,iman mladca kojem bi po meni tribalo bit oko 50-ak dana a još se nije požčeja oblačit ,dapače nije ni blizu a mislin da bi triba polako počet, kako da mu udovoljin ib šta da mu dajen osim suncokreta maslačka i itd ?unaprid fala!!
Nije stvar u hrani nego mu pokusaj sada naglo prominit misto di ti stoji ili eventualno cilu prostoriju i on ce ti se rasut.A meni se pokazalo kad se nebi tija minjat odnio bi ga u neku drugu prostoriju di ima vlage i rasuo bi se cili.Mislin da je to najbolje a mozda ima i nekih preparata za to (kapi itd..) ali ja to ne koristin.
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyčet ruj 29, 2011 6:39 am

e fala ti lipa škuri,nebi ni ja volio koristit preparate pogotovo kod prvog mitarenja ali me stra da mi nebi zelen uša u zimu ,?
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyčet ruj 29, 2011 9:08 am

gare je napisao/la:
e fala ti lipa škuri,nebi ni ja volio koristit preparate pogotovo kod prvog mitarenja ali me stra da mi nebi zelen uša u zimu ,?
e to je vec zajebano velike su sanse da krepa ako se nije napravio zato urtaj sto prije da se pocne minjat.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptypet ruj 30, 2011 6:22 am

gare je napisao/la:
Dobra večer ljudi,molio bi za jedan odgovor ako mi netko može reć,iman mladca kojem bi po meni tribalo bit oko 50-ak dana a još se nije požčeja oblačit ,dapače nije ni blizu a mislin da bi triba polako počet, kako da mu udovoljin ib šta da mu dajen osim suncokreta maslačka i itd ?unaprid fala!!

Normalno se mladi mjenjaju sa 70 dana.
Nevidim nikakav problem kod tebe ako drzis tice na mjestu gdje je samo prozor otvoren neces imati problema.
Ja vidim kod sebe problem jer su mi mladi u spaizu i dolazi im samo zrak kroz ventilaciju a svjetlost imaju od obicne zarulje i temperatura se vrti oko 20 stepeni pale

ps .rado neki savjet (samo bez vlazni peskira i tepsija pune vode)

[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto lis 04, 2011 9:45 pm

evo i meni najdražeg datuma mlade ptice su ostavljene stare ptice ispred mladih i idemo dalje.

jucer smo ja i moja dva prijatelja otišli malo pokositi jednu livadicu pokraj plana jer mi je želanda u krvi.
stare ptice su stale na pjev(batuderi)razvijeni su za želandu samo vrijeme nikako da zahladi.
u petak zovu veliku promjenu vremena iz ljeta u zimu pa cak zovu i snjeg u lici.
i sada samo treba cekati prelet mislim da ce biti jako dobra i uspješna želanda.pozdravljam sve ljubitelje želande.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto lis 04, 2011 10:18 pm



Bog !!!!



Želanda ili ti ...

ono o čemu se ne priča ---hahahhaha!!!!




Salu2
[Vrh] Go down
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 1:55 am

arboret je napisao/la:
evo i meni najdražeg datuma mlade ptice su ostavljene stare ptice ispred mladih i idemo dalje.

jucer smo ja i moja dva prijatelja otišli malo pokositi jednu livadicu pokraj plana jer mi je želanda u krvi.
stare ptice su stale na pjev(batuderi)razvijeni su za želandu samo vrijeme nikako da zahladi.
u petak zovu veliku promjenu vremena iz ljeta u zimu pa cak zovu i snjeg u lici.
i sada samo treba cekati prelet mislim da ce biti jako dobra i uspješna želanda.pozdravljam sve ljubitelje želande.

Ponavljam da o želandi i o nikakvom lovu ptica ne pišete na forumu.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 2:03 am

A taman sam mislija napisat par rići o ovom šta se ne smi pisat,kad kobac da zabranu.Eto ja o tom neću pisat jer mi je i tako od tog najdraže gradele i općenito druženje i spiza.Ali zanima me jeli iko naša grdelina da valja iz ovog vrimena o kome se ne smi pisat.Ja koliko znam od svih prijatelja i poznanika nikad niko nije naša grdelina da valja.Eto zanima me vaše mišljenje .Pozdrav svoma a poseban pozdrav Arboretu jer šta više piše sve mi je draži.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 3:02 am

Možeš ga i poljubit ako oces večeras u kalahariju!!!!
Hahahaha
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 3:18 am

Ajmo malo na školovanje tića.Čujem da neki spominju moje tiće od prije nekih 10 15 godina duže cici nego zija.I to je donekle istina,dok su zeleni a to bi blo negdi do 3,4 miseca izvodili bi zijade odlične i prave a kad se počmu dizat dođu na ništa i to je to ja se neman čega sramit.E ali ima sad druga istina da ovi koji to sad spominju,kad bi došli sa svojim samozadovoljstvima kraj mene i raširili rašpe i turpije ja bi svoje skupija i biža koliko je auto moglo povuć.A bilo je i drugih sistema,skinit stavit u auto i upalit muziku na for gas.Eto toliko od mene,da se zna kakvi su ti drugi bili kad sam ja biža sa svojom gubom.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 5:01 am

hahah, ni glatki se vise ne mogu slozit!!! Smile
nova struja u redovima glatkih, glatki protestanti
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 7:14 am

A šta si mislija domenico,

da smo mi dupli i trodupli nickovi ,ka neki.

Šta misliš bili mi jogi pohvalija da stavim grdelina sa natezacom ,ha ha ha,

kako da ne.

Posra bi me isto ka i tebe i nekoga petoga.

Samo zijada nas veže,tu nema kompromisa,ako nevaja zija ,nevaja grdelin.

To zapameti.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 7:17 am

DOMENICO je napisao/la:
hahah, ni glatki se vise ne mogu slozit!!! Smile
nova struja u redovima glatkih, glatki protestanti
Nema u nas MOJ je nemogu protiv njega,za razliku od nekih drugih na ovom forumu
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 7:48 am

Pust je ovaj forum bez moga prijatelja Yogija. Možete ga kritizirati koliko vam drago, ali bez njega zamre ovaj forum. Ne možete reći ni da je nepristojan jer stvarno nije, jer vrlo rijetko se dogodi da nekoga uvrijedi. Ovo stvarno mislim, nije nikakva zezancija. Ako se ikad sretnemo plaćam pivu bez razmišljanja.

A sada da odgovorim mome forumskom prijatelju i protivniku. Čekao sam Yogi da se vratite jer vas nije bilo. Sada je opet sve u redu. Nastavimo.
Napisali ste mi u zadnjem postu kako nisam dao potporu Balti i njegovom Zijadu. Potporu sam Balti dao odavno i još uvijek je ima, i on to zna. A da mi se zijada ne sviđa i da nije dovršena, od toga ne odustajem. Napali su me danas neki prijatelji koji čitaju forum ali nisu na njemu. Kažu da me ne mogu prepoznati, da sam preblag. Da sam u slušanju sinjskih grdelina puno žešći i kritičniji. Kažu kako zijada nema ni visine i da ja to znam a da nisam htio reći, jer se eto polako naklanjam glatkima. Vidite što ja doživljavam.

Što se tiče potpore, jeste li vi gospodine Yogi dali potporu Pestiju i njegovom grdelinu? Jeste li vi njemu rekli dobro je to ajmo naprijed polako, zija bi trebala biti malo mekša i onda bi bilo bolje?Ili je komentar bio kako je to Guba.
A potpora Vinku i njegovom grdelinu?
A potpora Peleu i njegovom grdelinu?
Sebe neću niti spominjat, jer ste moga slušali do prve zijade i odmah isključili, toliko je bilo grubo. Samo prolistajte forum i viditi će te getribe, vrr mrrr itd. Jaka potpora. Naravno da su vam uzvratili ali šta ćete takav je to forum.
Potporu i odličnu ocjenu dobila su dvojica grdelinaša i to, zamislite, vaši prijatelji.

I onda kada ja kažem da ta zijada kojom se nadahnjujete nije dovršena, zavlada tuga, apatija, nevjerica. Što vas je to pogodilo? To što ja ne znam u ptice? Vrlo važno. Pa bolje da ne znam. Ne mogu ni znati kada sam se odgojio na krivoj pjesmi, to ste rekli puno puta.
A da niste malo bolje i do kraja (ovog puta jer do sada niste) poslušali snimak i stvarno čuli "ostavljene" zijade?
Budući je program na tv katastrofa evo još malo materijala, pa neka se čita i raspravlja.

Baštard je tema i ludilo u posljednje vrijeme. Jednostavan je. Uzme ono što čuje. Držite ga u strogo zatvorenom i izoliranom prostoru. Ne pjevajte mu na usta jer će to ponoviti za vama. Ne iznosite ga na otvoreno jer ne smije čuti druge ptice pogotovo kanarince i loše grdeline. Predivno pjeva kada se izmitari i dok ne podigne glas. Kada se to dogodi boja glasa mu je predivna, samo što je jako rijetko grdelinska. Usput uvijek nešto novoga ubaci na veliko oduševljenje svoga gazde. Rok trajanja baštarda je neograničen ali valja samo kada se prvi put izmitari i to kratko. Ukratko to je ptica koja će vas oduševiti, nabavite ga.

Gospodin Bariton je ipak u pravu, ima ptica koje su nabavljene u želandi a da su ipak dobre ptice. Bila je jedna i na forumu ako se dobro sjećam. Znam neke ljude koji su godinama ostavljali ptice iz ovog vremena. Od stotinu grdelina ne može se sastaviti jedno ispravno pjevanje. Ovi moji (dva Mladena) su stariji ljudi ali su to odavno shvatili. Ovo ne važi baš za sve starije. Ima ih koji ostare a ne shvate. Pozdrav svima.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 8:07 am

G euzebio drago mi je šta ste se javili jer ste vi jedan od rijetkih s kojim se može prićat a da se ne vrijeđamo.Ja vas uvjeravam da to nema veze ko mi je prijatelj a ko nije,da su ti tići bili u najvećeg neprijatelja isto bi bilo.Svi oni tićari šta ste ih nabrojili ja neman ništa protiv njih osobno ali njihovi tići su onakvi od kojih uvijek bižim,u stvari oni su mi noćna mora.Znate ono kad sanjate da su mi takve zijade na balkonu i probudite se u znoju,izađem na balkon i odahnem.Šta se tiće balte nisam rekao da je to pravo ali opet stojim da bi ja volija imat takve grdeline.pozdrav mom kolegi i nedajte se uvjek možete preći u glatke to su sve dobri tićari
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 8:09 am

Evo profa da i ja nesto pitam ako je zija nedovrsena jel to znaci da fali neko slovo ili bi trebalo da jos drzi ono juuuuuuu dok se ne utopi u casi Smile
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 8:10 am



Bog !!!


Sa većinom prethodnog posta bi se složija !!!!! I još jedno bi doda ::


uživajte u tom što imate , a što će uvik biti dežurnih

kritičara , marketinških stručnjaka i favorita bez pokrića nek vas

ne zamara ,toga je uvik bilo i bit će !!!!


Salu2







[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 8:15 am

ha ha Balta, ono drugo ipak. Yogi ima noćne more od rizećih a ja od odsječenih. Kada to čujem u drugoga, dobro je to, a kada čujem u sebe pojeo bi oba jaja. svoja.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 8:20 am

Ja sam mislio kad je odsjecene(nedovrsene) da nema slova juuu ili U na kraju a sad sam skonto da odsjecena ima sva slova. drunken

[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptysri lis 05, 2011 8:41 am

Euzebio Braćanine.... geek
[Vrh] Go down
Sponsored content





skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
skolovanje - kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 8 / 14.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: