Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 skolovanje - kada, kako, koliko dugo

Go down 
+31
Gigo
MONSTRUMO
probiotik
Grga Zlatoper
Jandrek
arboret
Škuri tić
gare
KOBAC
ivica.p
bošket
Vedran
euzebio
PESTI
vrca
enver
pele
DOMENICO
Altum
ivica
lord189
Moćun
marko
PSIHO
frzelin
GRANDE
car
YOGI
Tic_Bal.
kain
DjordjeVet
35 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
Autor/icaPoruka
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyčet lis 06, 2011 3:21 am

euzebio je napisao/la:
ha ha Balta, ono drugo ipak. Yogi ima noćne more od rizećih a ja od odsječenih. Kada to čujem u drugoga, dobro je to, a kada čujem u sebe pojeo bi oba jaja. svoja.
Ne moj profesore,ne od rizećih nego od nategnutih jer to su sve nategnute zijade.
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 57
Lokacija : kaštila

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyčet lis 06, 2011 5:12 am

Pozdrav ciloj tićarskoj ekipi. Di svi turci tu i mali mujo. Evo nakon dvadeset godin vratija san se i ja baštardama. Protiv svake logike uvalija sam među mlade grdeline dvi mlade baštarde od grdelina i jednu od faganela. U samo 15 dana jedna baštardica se želi pritvorit u šefa i neprestano verša. Profesori se iz zadnjeg prsta napinju da je poklope sa pismom tako reći ne prestaju pivat. Skroz ih je izludila ali još ne posustaju.
Mislin , a iz osobnog iskustva mogu potvrditi da je metoda od Tić Balt dobitna.
Daklen baštardica iz šta ranije kovade koja dobro krene pa joj pridružit dva tri cibaša da ih sa svojom mladenaćkom pismom nastoji usmjerit.
Ja sam napravija skroz suprotno među mlade koji su krenuli uvalija sam cibašice baštarde. Zašto ? U ovo ludo vinsko doba ćinio mi se da je najbolje sve radit naopako.
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyčet lis 06, 2011 5:22 am

enver je napisao/la:
U ovo ludo vinsko doba ćinio mi se da je najbolje sve radit naopako.

cheers
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyčet lis 06, 2011 6:31 am

Envere Splićanine.
Vrca majstore. Kad nađeš mene i Yogija negdje na Braču kako se gladimo.........
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptypon lis 24, 2011 4:59 am

poz,,,svima

dali i kod vas zijada vi je na prvo mesto ,ili mora da ima ostalih lepih glasova
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptypon lis 24, 2011 7:51 am

nista nije bitno osim zijade, zapamti maestro! jebes sve ostalo sta tic piva
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptypon lis 24, 2011 10:16 am

DOMENICO je napisao/la:
nista nije bitno osim zijade, zapamti maestro! jebes sve ostalo sta tic piva


pa cim je tako kod vas neka bude ,ja tu nemogu nista pomoci,,bog svama,


nemogu a da ne kazem i na ovaj forum da ,,,,,jedna lasta ne cini proljece,,,,,,,zapamti moj domenico,,,,,

tisi mlad zivot je pred tobom cheers afro
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptysri lis 26, 2011 8:30 am

Strahovito mi je žaj šta ni Mate R. nece da stavi snimak svojih mladaca na forum.

Danas smo slušali u kaficu veršu njegovih mladih i mogu kazat da je to nešto

fantasticno.Cilo pivanje je originalno grguricko osim zijade koja je njegov proizvod,

tj.njegovog starog grdelina koji je nažalost krepa.

Znam da ce te rec "rano je za ocjene" ,i to je istina ,ali je puno lipo cut.

Kvaka je da ti grdelincici pivaju glasom grdelina,a nikad ga uživo nisu ni culi

ni vidili,a ni baštardu.Mate je potega jako daleko u gmo produkciji.Svaka cast.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptysri lis 26, 2011 7:39 pm

Svaka čast za Matu i za njegov GMO! cheers
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyčet lis 27, 2011 7:27 pm

Sve to dođe na svoje neki prije neki posli ja i dalje smatram da tu ne može izać grdelin.

Jučer sam sluša isto tu snimku mislim da smo isto čuli reci baritone koliko si čuja zijadi u onoga grdelina šta je piva.

Moje mišljenje da če grdelin bit izuzetan pletadur bez zijade na kraju ili če je ritko koristit. Sad
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyčet lis 27, 2011 11:17 pm

ja san mislija da kod vas snimke i kamere ne pale da vi zahtjevate samo brokvu i brokvu i brokvu scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptypet lis 28, 2011 12:17 am

frzelin je napisao/la:
Sve to dođe na svoje neki prije neki posli ja i dalje smatram da tu ne može izać grdelin.

Jučer sam sluša isto tu snimku mislim da smo isto čuli reci baritone koliko si čuja zijadi u onoga grdelina šta je piva.

Moje mišljenje da če grdelin bit izuzetan pletadur bez zijade na kraju ili če je ritko koristit. Sad


Sve ja to znan frigo,ali svaki pomak prema naprid triba podržat a ne pokopat,to sam reka Debi,Dadi i cudinoxima a

pogotovo Mati koji je samozatajan i nenapadan.Iz nicega stvorit onakvu veršu i batudu sa grdeliniskim glasom

je velika stvar.

A zijada liricna ,meka,fina ka i cilo pivanje.

Mate splitsko dite,samo naprid.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptypet lis 28, 2011 1:01 am

Nisam ništa reka protiv Mate moramo svi odat poštovanje na trudu koji je uložio ali kod mene nikako da sazori to učenje na cd niti ja to učenje smatram ispravnim kod mene jedino prolazi živi grdelin i ništa drugo.U biti svak neka uči onako kako misli da je u redu samo mislim da če ih bit malo po poligonima.Ja mislim da če se dekan yogi složit sa mojom razmišljanjem o učenju tiča na cd.... santa sunny
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptypet lis 28, 2011 1:09 am

niko nemože reć koji je način ispravan i da učiš sa živin tićen ili cd-om oba načina su ispravna samo sta je onaj na sistemu žive tice puno bolji no svakako prvo se gospodo triba doći do zviri koja će pivat u ćibi a to neki ljudi pokušavaju putem cd-a a to mnogi ne razumu cheers

[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptypet lis 28, 2011 2:19 am

frzelin je napisao/la:
Nisam ništa reka protiv Mate moramo svi odat poštovanje na trudu koji je uložio ali kod mene nikako da sazori to učenje na cd niti ja to učenje smatram ispravnim kod mene jedino prolazi živi grdelin i ništa drugo.U biti svak neka uči onako kako misli da je u redu samo mislim da če ih bit malo po poligonima.Ja mislim da če se dekan yogi složit sa mojom razmišljanjem o učenju tiča na cd.... santa sunny
Ma triba im skinit kapu jer za takvo učenje triba imat volje,puno vrimena,prostora,živaca,i znanja.I zato ih treba podržat i ohrabrit a svoje mišljenje ću zadržat ovaj put za sebe da nebi opet bilo šta se ovaj pravi pametan šta on ima šta nije stavija nego samo sere.Samo ću reć da mi se sviđa ovo šta Mate radi i volija bi da uspije u svom prijektu.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptypet lis 28, 2011 2:49 am

YOGI je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
Nisam ništa reka protiv Mate moramo svi odat poštovanje na trudu koji je uložio ali kod mene nikako da sazori to učenje na cd niti ja to učenje smatram ispravnim kod mene jedino prolazi živi grdelin i ništa drugo.U biti svak neka uči onako kako misli da je u redu samo mislim da če ih bit malo po poligonima.Ja mislim da če se dekan yogi složit sa mojom razmišljanjem o učenju tiča na cd.... santa sunny
Ma triba im skinit kapu jer za takvo učenje triba imat volje,puno vrimena,prostora,živaca,i znanja.I zato ih treba podržat i ohrabrit a svoje mišljenje ću zadržat ovaj put za sebe da nebi opet bilo šta se ovaj pravi pametan šta on ima šta nije stavija nego samo sere.Samo ću reć da mi se sviđa ovo šta Mate radi i volija bi da uspije u svom prijektu.

Slažem se sa tobom dekane da ih treba podržat i ohrabrit ali uvik su u prvom razredu već godinama ja bi tija da malo napreduju samo su male te njihove radosti ne virujem da če uopče dočekat državnu izložbu da ne skrenu.... Sad
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptypet lis 28, 2011 4:55 am

Evo ja bi samo pita neke prave meštre koji uče mlade tiće pivat ....

Koliko ste vi tih vaših pravih grdelina održali na pismi koje je vaša klasa naučila pivat.????

Hajde nemojte se zavaravat svake godine počimate iz početka ..Zašto ?????

Pa normalno ti vaši meštri nisu dobili nasljednika boljeg od sebe a stvarno je dosta te priče ,

Dado izbacija kanarinsko pivanje ....evo sad Mate izbacija nešto ,ali to nevalja ritko upotrebljava ziju , Mate čestitam a nemoj se štufat lipše je čut tića i da je pletaš nego da piva vrđole....

Tičari mnoge su škole nastale ove sezone pa ćemo nadam se imat šta čut kod pravih tičara kad iznesu svoju kvalitetu ............


Pozdrav
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptypet lis 28, 2011 8:49 am

grande ti si gmo tija ti ili ne i ja san gmo i stara škola pomišana u jednu vrstu tičije..aaa ovi ode sta sad sve dižu u nebesa nekad su to kudili i pljuvali..dado ti imaš ja iman mi gmo-aši imamo

frzeline povrati tega maćega matu iz sebe riješi ga se nekako

čija majka od kolinaca ziju prede,živija GMO, grande ti si naš i mi smo tvoji lol!
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptypet lis 28, 2011 8:51 am

GRANDE je napisao/la:

Dado izbacija kanarinsko pivanje ....evo sad Mate izbacija nešto ,ali to nevalja ritko upotrebljava ziju , Mate čestitam a nemoj se štufat lipše je čut tića i da je pletaš nego da piva vrđole....


to da je kanarinsko to su prvi put provalili tvoji prijatelji, ali istina je pivanje je pravocrtno zato tako i izgleda i sliči monotonin nabrajanju sto niti gubi niti dobija na kvaliteti ja bi ga goija no bilo bi vrime da se pristane mudrovat oko tih tića kad smo svi zaključili da su pravi silent
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptysub lis 29, 2011 3:38 am

[quote="GRANDE"]Evo ja bi samo pita neke prave meštre koji uče mlade tiće pivat ....

Koliko ste vi tih vaših pravih grdelina održali na pismi koje je vaša klasa naučila pivat.????

pozdrav grande cheers king dobro si ih pitao ali uzalud kad te oni ne razume to sto ih pitas jer su jos mali da bi te svatili scratch

Hajde nemojte se zavaravat svake godine počimate iz početka ..Zašto ?????

a za ovo drugo sto si ih pitao,,pa kako da ne pocnu iz pocetka kad jos nista nemaju.ostavi ih jos su mladi study neka sami osete kako je nesto stvorit i naucit


Pa normalno ti vaši meštri nisu dobili nasljednika boljeg od sebe a stvarno je dosta te priče


a za ovo ,pa sto im nisi rekao da od svakog drveta ne biva sviralja
Rolling Eyes

Tičari mnoge su škole nastale ove sezone pa ćemo nadam se imat šta čut kod pravih tičara kad iznesu svoju kvalitetu ............

grande legendo king ma pusti ih neka izmisljavaju toplu vodu,,,,,,,,,,,,pozdrav majstore cheers
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyned lis 30, 2011 5:41 am

GRANDE je napisao/la:
Evo ja bi samo pita neke prave meštre koji uče mlade tiće pivat ....

Koliko ste vi tih vaših pravih grdelina održali na pismi koje je vaša klasa naučila pivat.????

Hajde nemojte se zavaravat svake godine počimate iz početka ..Zašto ?????

Pa normalno ti vaši meštri nisu dobili nasljednika boljeg od sebe a stvarno je dosta te priče ,

Dado izbacija kanarinsko pivanje ....evo sad Mate izbacija nešto ,ali to nevalja ritko upotrebljava ziju , Mate čestitam a nemoj se štufat lipše je čut tića i da je pletaš nego da piva vrđole....

Tičari mnoge su škole nastale ove sezone pa ćemo nadam se imat šta čut kod pravih tičara kad iznesu svoju kvalitetu ............


Pozdrav

Dado lipo sam vam napisa da nevirujem u te vaše gmo projekte lakše je upalit cd da vrti nego sa njim učit mlade.

Ni jedan neće zapivat na brokvu,a iz priloženog vidmo kako se ponašaju kad ih se makne iz stalaže u drugu stalažu padaju na leđa krepaju itd.

Mislim da dugoročno gubite vrime i plačate struju elektrodalmaciji.

Samo brokva može opravdat taj vaš stroj od tiča i opet vas neće niko priznat.

Pozdrav Dado gmo projekt..... Question Question Question Question Question No No No No No No No No No
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyned lis 30, 2011 10:03 am

špica nema izvlačenja Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyned lis 30, 2011 10:30 am

[quote="frzelin"][quote="GRANDE" uče mlade tiće pivat ....

Pozdrav


mislim da dugoročno gubite vrime i plačate struju elektrodalmaciji.



pozdrav maestro ....pa dobro sin im rekao da ne gube vreme i da ne placaju struju elektrodalmaciji Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ma ostavi neka placaju Rolling Eyes jer ako ne placaju nebi imali struju affraid Sleep


[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptypet stu 04, 2011 8:23 am

ajd malo da se vratimo na temu....

dosad smo u smislu skolovanja razmatrali mlade izlezene u uobicajeno vrijeme, dakle maj-jun

koliko bi imalo efekta skolovati mlade izlezene ranije, npr. tokom zime ili uopste prije uobicajene sezone?

da li bi se ucinak skolovanja nesto razlikovao u odnosu na mlade iz regularne sezone lezenja?

evo, za pocetak moje misljenje o tome....
ovi rani mladi bi imali priliku duze slusati ucitelje, prakticno od dolaska na batudu, pa sve do mitarenja krajem ljeta, dakle vise od sest mjeseci, a dotad bi se i sami obukli i odrasli....
ocekivao bih da ce zbog tog sto ih ucitelji svo vrijeme usmjeravaju imati manje sanse da skrenu u nezeljenom pravcu...


kakvo je vase misljenje?
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptypet stu 04, 2011 9:04 am

djordje, ako mladi valja, odnosno ako on oce uzest pivanje on ga uzme za 20 dana, a ako nece mores ga drzat 100 godin uz mestra dzabe mu je.
[Vrh] Go down
Sponsored content





skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
skolovanje - kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 9 / 14.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: