Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+35
enver
Sina BL
angjello
ivica
pele
domo
GRANDE
ssarava1
arboret
sole
ivica.milanovic13
KOBAC
DOMENICO
bošket
žuti
lord189
Škuri tić
vrca
KLAPA SINJ
BOCKA
zoran ptice pjevice
Moćun
F I N K O
marko
Grga Zlatoper
frzelin
YOGI
Tič_Bal
grgo
PSIHO
kain
PESTI
Tic_Bal.
ATOMIC
DjordjeVet
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next
Autor/icaPoruka
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptypon kol 15, 2011 10:11 pm





[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptypon kol 15, 2011 10:28 pm

He he he he,cujete li vi ovo,

pletivo strila,

pletivo cja cja,

pletivo rđju,

teška li je gospodo zijada.

Više ima batudi sa izvedenom zijadom na našim video klipovima nego na svim

grdelinaškim videima u cilome svitu.

To je ono šta su govorili stari ticari,upri šestarom u Split zaokruži 100 km,

i tu je bila kraljica majka,sa nekim izuzecima.

Iako sam ima prilike cut na tv-u,serijama,filmovima,par puta uredne zijade,

uglavnom na podrucju sredozemlja,ali je ocito da je samo ovde zijada ljudima

"legla" kako triba.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyuto kol 16, 2011 1:59 am

I gospodine Grande ne pitajte za koga je ovo napisano. Pa za sve koji žele čitati. Moje mišljenje i moje iskustvo. Bez ikakve namjere svađe sa bilo kime. A ako se ne slažete sa mnom to je meni potpuno prihvatljivo.

Ispričavan se G.Euzebio ako sam vas ja uvrijedio nije tu bilo zle namjere....
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyuto kol 16, 2011 2:16 am

Bariton, isto tako kao šta ti sad grubo pričaš o tuđim tradicijama pjeva koje ne razumis oni takodjer tako gledaju na vašu tradiciju! Njima je smisno i glupo šta neko oce samo zijadu u pivanju! E vidiš, tako nastaju ratovi! Iz nepostivanja i neznanja!
Treba poznavat kontekst i povjest nečega da bi moga davat komentare. Ima san prilike na jednom stranom
forumu pročitat kako se ljudi smiju "onom" pjevu šta se traži u Dalmaciji! Isto tako oni nemaju blage veze šta i zašto i kako!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyuto kol 16, 2011 2:46 am

Domenico,Domenico,

misecima me mucis,moga si odma rec koja ti je tradicija u srcu i koju tradiciju

poštuješ.Stvarno ne poznajem te tradicije Maroko,Tunis ,Španjolska itd.

Sad te bolje razumin i drago mi je da ti se nešto sviđa od ovih videa.

Bar se više necemo svađat oko toga.


Zadnja promjena: bariton; uto kol 16, 2011 2:54 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyuto kol 16, 2011 2:53 am

Smile Smile Smile Smile Smile tako je care!
Mislin da bi većina s ovog foruma doli postala miljoneri sa ticama! Smile Smile
oni tražu male vrdjolice, lipe onako greze, da paraju uho!
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyuto kol 16, 2011 4:28 am

jos malo za danas....




u ovom ima zijada na koju treba obratiti paznju...






[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyuto kol 16, 2011 5:15 am

Pusti ih djordje, oni su samo malo ljubomorni na ove tiče! Smile
Sad
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyuto kol 16, 2011 8:40 am

Probao sam poslusat ali ne ide i nesmijem hibrid upija kao spuzva Smile

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyuto kol 16, 2011 8:54 am

Triba hibridu malo više vrimena da on to uzme zdravo za gotovo Smile Slobodno poslušaj, nemaš šta čut...
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptypet kol 19, 2011 8:50 am



koliko je dobra zijada ovog bastarda?
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptypet kol 19, 2011 9:28 am

Super zijada, malo je natize Smile ko kozicu!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyned kol 21, 2011 5:46 pm

Ja bi volija da ,ako je ikako moguće da stave oni snimak od LIRSKOG pa da ćojemo kako je lirski piva.Neka ćuju oni koji su ga slušali i oni koji ga nisu slušali u živo.Ajde molim vas da stavite taj snimak.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyned kol 21, 2011 11:16 pm

yogi barba mile je reka da je u tebe oriđiđi snimak od lirskog tako da....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyned kol 21, 2011 11:19 pm

Kako se spetlja u laži ka krena 0.25 za špariće hahahaahahahahahaahahahahahh, tribali su se bar dogovorit kako će lagat a ovako zajeb lol!

Nema veze snimka je zapravo u sigurnim rukama i ovi dana stiže na forum na gađenje Smile

[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptypon kol 22, 2011 1:21 am

netriba se ono gadit. ipak je ono kraljevska zijada ali sve ostalo je kriminalno
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyčet kol 25, 2011 8:17 am

markoxp je napisao/la:
Kako se spetlja u laži ka krena 0.25 za špariće hahahaahahahahahaahahahahahh, tribali su se bar dogovorit kako će lagat a ovako zajeb lol!

Nema veze snimka je zapravo u sigurnim rukama i ovi dana stiže na forum na gađenje Smile


Kada stize ta snimka ???

Nekoliko stranica je napisano o tom ticu a snimka vam jos uvijek u rukama bom
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyčet kol 25, 2011 7:11 pm

Tražim kabel sa običnim "ćinćevima" koji se uštekaje u kasetofon i u kompjuter...

Ništa spektakularno, falše zijice i strile, svako pet sati se sjeti ubacit pravu zijadu, uglavnom kad nađem kabel stavit ću ... Laughing

[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyčet kol 25, 2011 8:13 pm

Onda to nije taj tic o kojem YOGI,bariton GRANDE govore . Smile Kabal ima kupiti u svakom konzumu 10 kn Smile
Mozes i sa kasete prebaciti na CD i onda imas kvalitetan CD koji se lako prebaci na kom... Smile
Vidim ja da ste vi mladji (mislim na vas uzrast) neozbiljni ovakve su vam cesto uzrecice :neznam,nema,zaboravio,nisam nasao,mrsko mi je,sutra cu ,nemogu itd Smile

ps. nemoj danas haj sutra stavi hahaha.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyčet kol 25, 2011 9:09 pm

E pa treba mi taj kabel za prebacit na CD, jedan kraj se ušteka u kazić a drugi u kompjuter, otvoriš audacity i stisneš play na kaziću, i sve sa kasete se očitava na sonogram.

Balta više ozbiljnosti manje zajebancije...
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyčet kol 25, 2011 10:30 pm

markoxp pa ja i govorim o ozbiljnosti ustvari vasoj neozbiljnosti vi ste to obecali ti i lord ima naj manje 10-dana i nisam jedini sto je pitao gdje je ta obecana snimka Sad

Znaci to sto si napisao gore povis lijepo uradis i zavrsena prica. Inace sta vi neozbiljni i Sleep
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyčet kol 25, 2011 10:53 pm

Momci ne žele da svi imaju snimak prave zijade! Posto vide da takvih ima još ovdi Smile
meni su obecali dat za 1500 kuna!
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyčet kol 25, 2011 11:13 pm

Domenico ne triba ti ništa plaćat ima prijo u mene prava. Kad god oćeš možeš doć poslušat naravno i snimit Very Happy
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptyčet kol 25, 2011 11:27 pm

DOMENICO je napisao/la:
Momci ne žele da svi imaju snimak prave zijade! Posto vide da takvih ima još ovdi Smile
meni su obecali dat za 1500 kuna!

DOMENICO zato ja i cekam snimak zijade ali ne mozemo svi imati snimak prave zijade Smile
DACO sada si me skuzio sta mi je cilj geek

ps.DACO ako kupis snimak uracunacu ti nesto ako mi je presnimis drunken
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Emptypet kol 26, 2011 2:00 am

Smile more prijatelju baltic, za jedno lipo odjelo! Smile KompenzirAt ćemo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 37 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 37 / 39.Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: