Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+28
brabus
hipy
zdenab
emirgrdelin13
lubinko
domo
prava zijada
probiotik
supergirl
ivica.milanovic13
portulata
euzebio
Škuri tić
arboret
frzelin
GRANDE
Tic_Bal.
F I N K O
lord189
miro katic
Markan
YOGI
Gigo
Moćun
MONSTRUMO
pujdo
ĐEKO
CIBO
32 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
Autor/icaPoruka
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 48
Lokacija : KAŠTELA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet ruj 13, 2013 7:59 am

ĐEKO je napisao/la:
domo je napisao/la:
Evo danas 12-09 četvrta kovada se izlegla,cheers
Domo nek je sa srecom AL malo mi sumnjivo ...nema sanse da grdelinka odradi svoj poso 4 puta u jednu sezonu..

Jedino ima sanse AKO si jaja njena poturao pod drugu pticu da ih odlezi ....evo i sam izracunaj kolko joj treba vremena da grdelinka sama to odradi.....nisam POSLASTICAR Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
pozdrav Đeko,nisam računa al prva kovada je bila u peti misec,nego inače meni ta zenka snese druga jaja a mladi još u gnjezdu,
Đeko danas je sve moguče,Wink  pozdrav
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet ruj 13, 2013 8:03 am

Jarane kako neće kad je dobro oprskaš!!!! Smile
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet ruj 13, 2013 8:24 am

domo je napisao/la:


Đeko danas je sve moguče,Wink  pozdrav
Tacno da u  danasnje vreme  je sve moguce AL opet mi nekako cudno AL eto tebi uspjelo :Dsvaka cast ...dosad gde god da sam bio MISLIM ovde kod nas koi pare grdeline preko sile je bilo do 3 puta mnogo rijetko al bilo je a inace 2 puta je to normalno...e sad jos ovo JA mojeg muskog grdelina nisam  ga pustao da su sa zenkicom zajedno dok je ona lezala i hranila mlade mozda da iz bog toga zenkica sama duze vremena ih odgoji, BILO me strah da muskarac neucini problem ZNAS I SAM KAKO JE TO..za to treba da si slobodan ticar MISLIM da si BEZ obaveza dok traje sezona parenja.,,,mozda tvoj PAR skoim paris ti je siguran i nemas problema ih ostavljati zajedno...nije isto ko u veliku volijeri i u kafezima ko ih pari.MUSKI su mnogo agresivnii u kafezima nego u vanjskim volijerama A meni necini veliko zadovoljsto u vanjskim  volijerama sparivat JER JA IH SKOLUJEM i nije sve isto:D Very Happy Very Happy  ...ja za te kazem LAKO JE PARKIRATI AUTO NA AERODROMSKU PISTU Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

POZ DOMO
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptysub ruj 14, 2013 7:23 am

Dominko,

svaka cast king 


Đeko nisu problem cetitri kovade kod stare ženke što je u Dome slucaj.Misec dana je od kovade do

kovade.Ide to bez problema i u manjim letilicama kod iskusnih i dokazanih parova.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptysub ruj 14, 2013 11:04 am

koce je napisao/la:
Dominko,

svaka cast king 


Đeko nisu problem cetitri kovade kod stare ženke što je u Dome slucaj.Misec dana je od kovade do

kovade.Ide to bez problema i u manjim letilicama kod iskusnih i dokazanih parova.
Taman posla da se protivim ili da nevjerujem VAMA dokazanim uzgajivacima  o necemu sto nisam probao..znaci sve je moguce u danasnje vreme ...znas zbog cega mi je bilo sumnjivo scratch scratch jer znam da u prirodu preko sile 3 puta se upare E SAD nasi grdelini{parovi} sto im dajemo DOZU mislim da toga nema ni u prirodu  a mi ih na silu  teramo da se spare Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy i toje bio razlog sto nisam povjerovao GOSPODINU ---DOMO--Very Happy Very Happy al hvala bogu mi se ticari razumemo i ne napadamo se medzusobno JER smo prosli to i svacija iskustva prihvatamo


svako dobro jaraniiiiiiiiii
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyuto ruj 24, 2013 1:30 am

Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 8:03 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyuto ruj 24, 2013 3:28 am

Imamo slicne poglede na vridnost grdelina,

i ja prvo gledam boju zijade.

Sad bi tribalo ta dva odvojit da cuju samo sebe i snimku.

Sve u svemu pujdo to je dobro i cestitam ti.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyuto ruj 24, 2013 4:52 am

Sve 5 Pujdane i koce Dalmatinski Mestre

Za mene je najvaznije da mi nemaju one svoje MAJKA priroda glasove to mi je na 1-vo mesto,uspjelo mi 2-a puta pa nadam se da ce i u buducnosti tako i bit ,,a za tu ZIJADU manje vise docice ona sama po sebi:D Very Happy Sad Sad ,,,a vi se drzite zijade svaka cast

[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyuto ruj 24, 2013 7:28 am

ĐEKO dočiće sigurno ako je čekaš . Zijada se jednostavno pojavi sama od sebe važno je se nadati Wink

Smile

[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyuto ruj 24, 2013 9:36 am

Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 8:03 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyuto ruj 24, 2013 9:54 am

Tic_Bal. prikane ja se pomalo salim-- ZIJADA-- je genski prototip ,ako im nije u genima ni 100 grdelina{ucitelja uzivo} da pivaju zijadu mladim grdelinima dzaba sve ako oni nisu od SOJA ,,,,to ti je isto ko da teras CRNCA da nauci SKIJANJE ili PLIVANJE ,,ja mislim da sam dao dobar primer

Sto se tice zijade JA je imam u mojim grdelinima ja bi postavio da se cuje i cujete SVI al necu da ostanem bez JARANA ,,,preci su mi jarani nego grdelini:D Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy znaci jasam covek ipo a ne ko poneki PTICARI od dva petka ,ja bi reka ne od dva petka NEGO od dve sekunde


poz BALTA drzi se i nedaj se ko sto bi reka jedan moj cenjeni jaran
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyuto ruj 24, 2013 10:01 am

pujdo je napisao/la:
Đeko,zijada je kraljica batude.ako nema zijade na kraju ona je nula bodova.

Živ bio !!!
Pujdo jarane bas tako AKO nema zijade onda to nije batuda ...znas mnogo mi je krivo sto pisemo sto je sto ....ne radi nas nego zbog jednog pticarcica ....uhhhhhhhhh eh dami je gaaaaaaa uzivooooooooooo vidjetttttttt
[Vrh] Go down
brabus

brabus


Broj postova : 50
Points : 54
Join date : 15.01.2011
Age : 47
Lokacija : Split-Livno

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet sij 10, 2014 7:21 am

Eto ga na Koce...pa sve si lipo napisa ( ugrubo) za jednog pocetnika a bogami i za starog ticara odlicni prvi koraci prema usavrsavanju pisme grdelina...
Znam da ce sada mnogi reci ma pusti to, koji GMO, nema od toga nista, bla bla...ili ce opet neke svoje metode ucenja gurati u prvi plan, jer nedaju sebi priznat da ne znaju ili nece da prihvate nove metode ucenja, tvrd orah hebiga:-)
Koce ja bi samo nadodao da lezeni tic+tehnika+(žlica vegete) moze cuda uciniti:-)))
Ljudi ne boj te se GMO-a...ovo je buducnost pjeva grdelina;-)
Samo probajte...svak po svom nekom nahođenju, rezultati moraju doci, nekom isprve a nekom kroz 2-3 godine...
Sritno;-)

Pozdrav ljudima dobre volje...
[Vrh] Go down
brabus

brabus


Broj postova : 50
Points : 54
Join date : 15.01.2011
Age : 47
Lokacija : Split-Livno

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet sij 10, 2014 7:31 am

https://2img.net/r/ihimizer/img62/2849/lpe1.jpg


Evo kako susjedi to rijesavaju...
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypet sij 10, 2014 11:46 am

koce je napisao/la:
brabus je napisao/la:
https://2img.net/r/ihimizer/img62/2849/lpe1.jpg


Evo kako susjedi to rijesavaju...

Pratim Božo razvoj situacije na forumu ptice pevacice i njihov trud za standardom,međutim to kod nas nece ici na taj nacin.

Ti sam znaš kakvu pismu grdelina tražiš,istu ko i ja,batudu sa što lipšom zijadom.Problem je što je to manjina,vecina od grdelina ocekuje

nešto slicno kao i u Srbiji,što "raznovrsniju" pismu sa što više "tura",a to je ono što nas ne interesira.Uvjeren sam da ce priznati standard

u Hrvatskoj biti slican nekim "španjolcima" ili tako nešto.Nama ostaju jedino lokalne razine i druženja,a to je i dovoljno.

Koce taj standard od susjeda ni kod nas nepali...
poz tradicionalistima
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyned sij 12, 2014 9:26 am

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 1377423_689961331015798_2094698678_n


EVO DI SU ZA OVU GODINU ZAVRŠILE KURBLE(GMO)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypon sij 13, 2014 7:22 am

I ovo je tradicija,

ali frigana Sad 
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyuto tra 01, 2014 6:16 am

Ženkica leži na pet jaja,mladi bi tribali izaci krajem tjedna,ako su plodna naravno.

Prvi put da muškoga nisam vadija i za sada se ponaša dobro.


Ako bude ok,ovo ce mi bit najraniji mladi ikad.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyuto tra 01, 2014 9:54 am

Prati te karta  Very Happy sunny 
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptyuto tra 01, 2014 6:41 pm

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 8:02 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptysub tra 05, 2014 6:17 am

Četiri mlada su vani,

ima još jedno jaje,vjerovatno ništa od njega,

ali ova četiri izgledaju dobro,glavice drže visoko,mama je na visini zadatka.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptysub tra 05, 2014 6:48 am

Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 8:02 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptysub tra 05, 2014 7:41 am

koce je napisao/la:
Četiri mlada su vani,

ima još jedno jaje,vjerovatno ništa od njega,

ali ova četiri izgledaju dobro,glavice drže visoko,mama je na visini zadatka.

Nisi ti đaba komandant  Basketball

Nemože biti bolje od četvoro, jer pet je malo gužva u gnjezdu a obićno ono peto bude zakržljalo ili ugine Sad
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptysub tra 05, 2014 4:55 pm

koce je napisao/la:
Četiri mlada su vani,

ima još jedno jaje,vjerovatno ništa od njega,

ali ova četiri izgledaju dobro,glavice drže visoko,mama je na visini zadatka.
 Embarassed 
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Emptypon tra 07, 2014 2:52 am

evo veliki glatko znalac opet ce bit prvak..... cheers 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 16 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 16 / 18.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: