Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+43
prava zijada
Baketina
domo
DjordjeVet
portulata
pujdo
miro katic
supergirl
Markan
MI 2
F I N K O
sole
gare
JAMES BOND
Škuri tić
Gigo
lord189
Tic_Bal.
MONSTRUMO
probiotik
ĐEKO
ivica.milanovic13
faraon
VELE1
frickočak
PESTI
eumox
arboret
ivica
angjello
enver
vrca
GRANDE
pele
frzelin
DOMENICO
Jandrek
Moćun
rico
YOGI
euzebio
kain
CIBO
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptysri lis 10, 2012 5:44 am

a sta mi piva danas zijada milina bez greske lipe boje mmm
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptysri lis 10, 2012 9:15 am

probiotik je napisao/la:
a sta mi piva danas zijada milina bez greske lipe boje mmm


Samo naprid moj Rodzace. cheers cheers .........Zamisli ja i ti u rodbinsokj vezi a neznamo da smo SVOI
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptysri lis 10, 2012 7:23 pm






Živili tičari


Salu2
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptyčet lis 11, 2012 12:40 am

Jebes tićara kojega nije još uvatila policija!!! Samo pticAra neće nikad uvatit. Smile
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptyčet lis 11, 2012 9:10 am

Ljudi danas sam vidija dva grdelina lete i u kljunu nose kukumar cheers
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptyčet lis 11, 2012 10:08 pm

Auuuu bice da su u modi kada jedu kukumar.

Kuku nama kuku nama Smile

ps. Ja sam vidjeo u proljece nose 2 grdelina kuhano jaje i odletise u pečinu sigurno da prespavaju proljece . Znaci i u prirodi idu tici u mrak da bi duze pijevali Smile
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptypet lis 12, 2012 1:06 am

Balta ja mislim da neki imaju zijadu na kukumar.
Šta deeblji i greziji........... Very Happy .............
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptypet lis 12, 2012 1:42 am

[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptypet lis 12, 2012 7:26 pm




Zijada na Štopericu


Salu2
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 57
Lokacija : kaštila

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptyned lis 14, 2012 9:19 am

Evo sad je 11 uri uvečer i ja ga slušam kako tuće batude ćim sam upalija svitlo.
Imam neki feeling , osjećaj , virujem u njega, da će produžit zijadu.
Okad sam ga izvadija iz mraka, polovinom osmoga miseca , svi su mi govorili nema ti od njega ništa. Čist je ka suza ali zijada mu je nikakva, pusti ga , nije to za držat.
Ja sam im odgovara zar nećujete da kako se diže pomalo produžuje zijadu.
Govorili su mi, neki otvoreno . a neki iza leđ , da san skroz propuva, da od neimaštine u tićima poćinjem krivo ćut i halucinirat.
Poćimjem i ja bit nesiguran sam u sebe, neznam više jesam li umislija ili stvarno pomalo popravlja i produžuje zijadu.
Danas sam ga nosija u "jesensko širenje" i bogami poćeli su ga i drugi sa malo više pažnje slušat, odvajat od drugih tići i slušat kako batudaje na tiće u zraku.
Ja i dalje iman filing , osjećaj , da će je popravit i produžit, a tičarska ekipa mi je cilo vrime na večeri puštala pismu od Severine " Virujem u te" .
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptyned lis 14, 2012 10:00 am

Ajde neka ti bude najbolji ja ti to želim, jer vidi se da si veliki ljubitelj pisme!!!!
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptyned lis 14, 2012 10:31 pm

Envere ne zamaraj se sa komentarima. Ako ti se sviđa, što te briga što drugi misle. Ako je čist i batudaš, pa i ako je zija malo gora, drži to i uživaj. A da je kriza i neimaština svugdje, budi siguran da je, i zato čuvaj to što imaš. Ukoliko je mladi grdelin godišnjak, imaš se pravo nadati i da će popraviti zijadu. Zijada se kod nekih tica formira do treće godine. A najbolji, to ne treba ni biti, niti se treba zamarati tom glupošću kako se mora imat najbolji, jer i od najboljeg uvijek se pojavi bolji. Samo se mladi i neiskusni grdelinaši zamaraju sa idejom kako moraju imat najbolje. Ako uživaš dok pjeva i ako ti ne stvara nervozu, to je to. Puno uspjeha.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptypon lis 15, 2012 12:14 am

Dobar dan svima.
Molio bi ako mi netko može odgovoriti,čujo sam da
u Sinju če biti neko izlaganje tiča u početku jedanastog
miseca,valda kraj dvorane neznam precizno po kojoj
disciplini pračenja tiča i koje vrste.Zamolili su me neke
kolege tičari dali se smi doči sa strane iz drugih mista
na promatranje i pristojnu čakulu.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Baketina

Baketina


Broj postova : 24
Points : 24
Join date : 25.09.2012
Age : 56
Lokacija : Sinj

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptyuto lis 16, 2012 8:06 pm

uvjek dobro dosli ljubitelji tica i drzenja!
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptyuto lis 16, 2012 8:42 pm

ujme nije drzenja vec druženja ujme prava si baketina
[Vrh] Go down
Baketina

Baketina


Broj postova : 24
Points : 24
Join date : 25.09.2012
Age : 56
Lokacija : Sinj

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptyuto lis 16, 2012 8:49 pm

Ivan Grabovac(Ićo)
0992144247
za ljubitelje tica i dobra druzenja!
spletkaroše ako slucajno postoje ,molim za izuzeće!
poz.ljubiteljima tica ma gdje bil
i od Iće!(ma sta držali) cheers
[Vrh] Go down
Baketina

Baketina


Broj postova : 24
Points : 24
Join date : 25.09.2012
Age : 56
Lokacija : Sinj

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptyuto lis 16, 2012 8:55 pm

Fala na ispravku ujme !
zato služe prijatelji!
sunny
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptyuto lis 16, 2012 9:52 pm

ujme prijatelju jel znas tamo kod tebe u sinju drzi li iko ovcarske pase azijce sarplanince itd ujme
[Vrh] Go down
Baketina

Baketina


Broj postova : 24
Points : 24
Join date : 25.09.2012
Age : 56
Lokacija : Sinj

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptyuto lis 16, 2012 11:53 pm

Ujme ujme uncute!
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptysri lis 17, 2012 12:13 am

ujme ujme nabavi mi jednog uncuta
[Vrh] Go down
Baketina

Baketina


Broj postova : 24
Points : 24
Join date : 25.09.2012
Age : 56
Lokacija : Sinj

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptysri lis 17, 2012 7:30 am

Kad od žena nemas se kad brinut za psa!
Bilo bi zbogom žene dobio sam psa! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptysri lis 17, 2012 9:31 am

Slušaj profesore svaka ti čast za povjest ali za tiće ti si zaluta ti si škola dule banića priznata sinjska kunini pilići i tuke sve zajedno ali jedno je zajedničko svi imaju uši neki na glavi a neki ispod krila hi hi hi vitinska gripa je zajebana hi hi hi
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptysri lis 17, 2012 10:10 am

ujme baketina uncute!
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptysri lis 17, 2012 6:46 pm

Odgovor Ivici Milanoviću
Istina oslobađa. Ovaj citat iz Biblije nedavno sam uporabio u jednoj pisanoj raspravi u Sinjskim novinama. Ali istina i boli one koji se ne služe njome. Znam ja da te boli Strava. Jer da nije tako ne bi se stalno navraćao kako bi me omalovažavao i gadio. Bili smo prije neki dan na kavi, mogao si reći ako si što imao za reći. Ali ti voliš ovako.
Posljednji put kada si pisao preskočio sam odgovoriti na ono tvoje srami se itd. Ovoga si puta posegnuo i za kritikom ljudi koji nisu na forumu, a ako nisu ne treba ih ni spominjati u negativnom kontekstu jer se ljudi ne mogu braniti, iako mislim da ti ne bi ništa ni odgovorili. Svi smo mi od nekoga učili tičarski zanat, a Dule Banić je uz Stipu Gugića i Haru Tokića (čije sam grdeline dolazio slušati) jedan od onih od kojih sam ja učio. Ono što sam imao prilike čuti u Dule Banića početkom osamdesetih godina ni ja ni ti više nikad nećemo ni čuti ni imati. Puno smo kilometara napravili po Bosni i Hercegovini ja i moj prijatelj Banić. A kako čovjek drži ptice, to je njegovo. Samo, Milanoviću, Stipe i Dule su tičari od formata, ako ne vjeruješ iznesi im svoga grdelina i neka ti ga komentiraju.
Ono što te najviše boli je ono što sam napisao o tvome grdelinu. Ponoviti ću to opet, a ti ako imaš malo kulture pokušaj odgovoriti bez vrijeđanja. Kada si ga kupio (to je tvoje pravo i ja to poštujem iako to nije tvoj proizvod) donio si nam snimak grdelina na mobitelu. Batuda i zijada na mobitelu koju si nam prezentirao je jako dobra, odlična! Svi smo ti odmah rekli ako tako piva, imaš pravog grdelina. Kada si donio živog grdelina nitko ti tu batudu i zijadu nije čuo. To nije bio taj grdelin.
Strava, grdelin kojeg držiš je za današnje prilike ptica koju se može držati i pokušati sa njome izbaciti boljeg grdelina. Raznovrstan je, ima batudu i zijadu, cvrkut, ima i šporkice, na nekoliko načina šporka. Zijada ima dužinu i oblik, međutim, dosta je opora, tvrda, puno riza, više greza. Osobno bi ti i takvu zijadu prošao jer ja nisam od onih što traže potpuno glatku zijadu, ali ono što je najgore je dizanje u formu tvog grdelina. Žestok je, pjevač, jakog muškog i ugodnog glasa ali baš zbog te žestine vrlo brzo ulazi u formu a onda meni ide na živce jer mu je glavno pjevanje cvrkut. Cvrkut, tvi tvi tvi je ugodan, ali ne silazi sa njega, on mu je glavno pjevanje. Ako se sjećaš, dva puta smo ga slušali u ljetnom izdanje kada bi znao po više od sata(gotovo cijelo popodne) pjevati isključivo cvrkut. To nije neispravno, ali je brate dosadno do zla boga. Rekao si nam da će sa cvrkuta prijeći na batudu, Gajo ti je odmah kazao ako to imaš onda ti svaka čast. Ali nismo to čuli. Čak te je Gajo i malo bocka (malo i ja hi hi), pa te Joja branio, jer je vidio da problijedio i brojio stabla i komentira Mikuline zahode. Grdelin sa cvrkuta zna otići i na šporkicu, iako to nije često. Što bi grdelin u formi trebao pjevati da bi bio pravi grdelin, valjda znaš. Čak su i ljudi sa kojima se družiš za tvoga grdelina kazali kako je priznati cvrkutaš. Batuda i zijada tvog grdelina je u ljetnom periodu poprilično rijetka a i kada zapjeva za moje poimanje zijada je još grezija nego zimi.(Ne brini ti za ovaj opis ionako ti ja o tome nemam pojma)Kada se saznalo da si kupio toga grdelina, već se znalo što imaš jer ga je Bada sluša prije tebe i točno ga opisao, i on je naglasio kako ljeti grdelin samo cvrkuće ali i da ima batudu ali i šporkice.
Tko je a tko nije zalutao u grdelinaštvo, na takav komentar ima svatko pravo. Ako kažeš da sam zaluta i da nemam pojma, to je u redu. Na ovome forumu se takvi komentari često čuju, voli ih i Monstrumo. Međutim, komentari govore i o osobi koja komentira. Tvoj tičarski staž i tvoje komentare sam puno puta čuo. Beskrajne si pohvale iznio na Kocine grdeline. Došao si u Sinj i kazao kako takve ptice nitko nema, pet grdelina, batuda zijada i točka. Pitali smo te odmah kakva je zijada, rekao si da je dobra i da grdelini samo to pjevaju. Bilo je ono tvoje ajme. Kako danas komentiraš tu istu pjesmu može se pročitati na forumu. Tvoje tičarstvo se svodi na tri grdelina ukupno i sva tri si kupio. Znaš da sam ih ja slušao. Prvi kojeg si kupio bio je godinama kod jednog čovjeka u Sinju, on ga je držao umjesto tebe i odgajao mlade. Drugi je vrlo brzo krepao, treći je taj sadašnji. Mladca nisi nikada naučio. Posljednje mlade koje si hvalio bili su drniški mladci koje si donio prijatelju u Sinj. Nije ih držao već poklonio, a zašto, e to ne znam. Ne želim dalje raspravljati Strava. Ljudi sa kojima se družiš su, osim Gaje, moji prijatelji i ne žalim njih uvlačiti u bilo kakve rasprave. Kako si njihove grdeline komentirao čuli su ljudi, ali ne bi o tome. Vitinu ne spominji jer će ti se smijati ljudi koji su dolje slušali grdeline. Ako se želiš informirati o kvaliteti možeš upitati i Mikulu, skupa smo ga donijeli. Kada budeš odgovarao na ovo, pokušaj demantirati napisano ali bez onih fraza ti nemaš pojma, vrijeđanja i slično tomu. Hvala ti na pohvalama za moje povjesničarsko znanje, ali da bi to komentirao morao bi nešto i o tome znati. Inače povijest se piše sa i. Svako dobro Strava.
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Emptyčet lis 18, 2012 2:12 am

Profesore piši šta god oćeš istina će izać na vidjelo prije ili posli nebi ti pisa ovoliki post da te ne žulja ja ti želim sve najbolje ali me više ne spominji i to ti poručuju i ostali šta nisu članovi ovog foruma
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 29 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 29 / 39.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: