Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+43
prava zijada
Baketina
domo
DjordjeVet
portulata
pujdo
miro katic
supergirl
Markan
MI 2
F I N K O
sole
gare
JAMES BOND
Škuri tić
Gigo
lord189
Tic_Bal.
MONSTRUMO
probiotik
ĐEKO
ivica.milanovic13
faraon
VELE1
frickočak
PESTI
eumox
arboret
ivica
angjello
enver
vrca
GRANDE
pele
frzelin
DOMENICO
Jandrek
Moćun
rico
YOGI
euzebio
kain
CIBO
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptyčet ruj 27, 2012 9:21 pm

žako je napisao/la:
E, to gospon frzelin. Da i mi ptićari nešto naučimo, pa za jedno dvadesetak godina postanemo tićari.
Hvala gospodine frzelin na podršci. cheers
Vas ptićare uopče ja ne podržavan i znam da nemožete više ništa naučit da bi postao tićar moraš imat od 7 do 10 godina izobrazba traje do 25 godine života..... Wink Wink Wink Wink Wink Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptyčet ruj 27, 2012 10:55 pm

Nikad nije kasno. Bitna je volja, kao i dobar mentor, a to vidim u Vama gospodine frzelin. king
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptyčet ruj 27, 2012 10:59 pm

žako je napisao/la:
Nikad nije kasno. Bitna je volja, kao i dobar mentor, a to vidim u Vama gospodine frzelin. king

Mentor je vidija u startu da od tebe žako nema ništa i donija odluku ostaješ ptičar....... bounce bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptyčet ruj 27, 2012 11:24 pm

Hvala. I to je korak naprijed, barem ni nakon dvadeset godina ne lutam, kao neki. bounce


Zadnja promjena: žako; čet ruj 27, 2012 11:38 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptyčet ruj 27, 2012 11:30 pm

Dobar dan.
Poštovanje Gosp. Koce.
Slažem se sa vama u opisu riječi injulo.
Skroz mi je sve jasno i jako dobro spoznato
kao i svima vama na riječ spomenutu,a dakako
da se i cijeni i vrednuje batuda koju spominjete.
Eto ja sam samo malo več poznatu riječ približio
i htio reči gdje je mi još upotrebljavamo ,misleči
na što.Vidim neke kolege je malo i uzrujalo,prihvačam
i njihova mišljenja ali bilo bi dobro da i oni napišu koju
novu nepoznatu temu za mene jako zanimljivu.


Pozdrav svima od GIGE.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptypet ruj 28, 2012 12:23 am

Gigo je napisao/la:


Vidim neke kolege je malo i uzrujalo,prihvačam
i njihova mišljenja ali bilo bi dobro da i oni napišu koju
novu nepoznatu temu za mene jako zanimljivu.


Pozdrav svima od GIGE.

a ja na to ovako kazem....OSTAVISE PISANJA POKAZI TO STO IMAS.....jer mnogi ticari kolege ovde na forumu jedno pisu a drugo imaju...

evo jedan primer od jednog kolegu ticara scratch afro afro

za BATUDU kaze i uh kakvo pletivo ima KAKO JE OVO PREDIVNO PLETIVO LJUDI MOI ...

a sto se tice novopecenih grdelinasa NEMORE SE NAUCITI OD PROCITANOG TEKSTA ....znaci mora de se ima pored sebe nekoga sto je proso i SITO I RESETO....znate onu staru JEDNO JE TEORIJA A DRUGO JE PRAKSA

SVAKO DOBRO MESTRI cheers
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptypet ruj 28, 2012 1:49 am

Živijo Đeko
Upravu si triba stavit tiča ko ima,a eto ja se
baš nemam za pohvaliti,ali to neznači da nemogu
nešto reči opisom na neku temicu.Što se tiče ove
vaše rečenice koja glasi;Za batudu kaže uh kakvo
pletivo ima,kakvo je ovo predivno pletivo ljudi moji.
Slažem se sa pohvalom pletiva koje puni dušu svojom
ljepotom intonacija obojanih,ukusnih boja zaveslaja kao
bez kraja (ALI)valda na kraju spojeno sa zijadom.Neka
u ovom slučaju pletivo dominira uvečini bar sa solidnom
zijadom,jer u protivnom ako je zijada loša ,neprolazna
sve pada u vodu,pa da je i čist ko suza.Nemislim a nadam
se da griješim da je možda za neke naziv batuda samo
vrst lipih dugih pletiva bez zijade.Aako je tako imamo samo
sličnost u riječi nazvanoj tičarstvo (širi pojam).

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptypet ruj 28, 2012 4:32 am

E moj frzelinčiču skresa bi ti ja krila,čudin se moderatoru kako dopušta takve provokacije od strane jednog .... ! Blago nama početnicima dok je ovakvih učitelja nema straja!!
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptypet ruj 28, 2012 7:09 am

Slušaj gare ja sam registriran a ti voziš i dalje bez registracije navika si valjda vozit kroz polje,samo moraš i tamo pazit jer i po polju su vas počeli zaustavljat.Zato dragi gare ostaješ ptičarčić....... bounce
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptypet ruj 28, 2012 7:19 am

Tema: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
gare

Odgovori: 683
Pogledano: 14825
Search in: Grdelin (Carduelis Carduelis) Naslov: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše čet lip 14, 2012 9:30 pm
Neznan šta se ti javljaš, ti si za mene jedan opbični Nitkov ako očeš samo na brokvu po tele i mater mu! za tebe su svi ovaki onaki ,daj dokaži se !!

Evo jedan gare tvoj post pa ti sad razmisli imaš ih još 28 ovakvih i sličnih ovom..... Razz
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptypet ruj 28, 2012 9:10 am

Neki ovde nisu svjesni svoje nesvijesti !

Ajde frižulinu mali dođi sebi dok imaš kome.

Po "priči" ne da si doktor ili profesor, ti si ministar o tići.

Tribalo bi i tebe u jematvu poslat par dana.

Ili negdi na odmor,jer se vidi da si isfrustriran od grada i betona,pišeš pizdarije po laptopu.

Guštan čitat postove od Euzebia,Koce,Envera,Gige i da ne nabrajam više znalce pisme i grdelina,a od tebe nikad ništa normalno i poučno.

Ako vidin frižulina u želandi iman osječaj da ću ga izmasakrirat hahaha.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptypet ruj 28, 2012 6:19 pm

Alo finko ako ti probijen brod ićeš u modu i nećeš brat grožđe Basketball Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptypet ruj 28, 2012 7:43 pm



Blažen forum



Salu2
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptypet ruj 28, 2012 9:24 pm

[08:58:24 28/09/12] frzelin : naprimjer kod ovih GMO tiča probali su stavit tri četri pletiva i zijadu od kilometra nikome to nije uspilo i neče da živi još 100 života


zivijo mi prikane frzelin ......... al samo jos koi mjesec cu vas demantovati i to sa zivim dokazom ovo gore sto ste napisali


svako dobro prika FRZELIN king
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptysub ruj 29, 2012 12:06 am

ĐEKO je napisao/la:
[08:58:24 28/09/12] frzelin : naprimjer kod ovih GMO tiča probali su stavit tri četri pletiva i zijadu od kilometra nikome to nije uspilo i neče da živi još 100 života


zivijo mi prikane frzelin ......... al samo jos koi mjesec cu vas demantovati i to sa zivim dokazom ovo gore sto ste napisali


svako dobro prika FRZELIN king

Đeko nemoj za koji misec nego lipo u 4 misec stavi i dokaži meni i ostalima a šta ako ne budeš ima šta pokazat e onda više nemoj dolazit na forum jesmo li se dogovorili..... cheers
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptysub ruj 29, 2012 1:59 am

prikane FRZELIN king king

Sto da cekam 4 mjesec Question tada pjevaju i vrabci...A sto ce skoditii za koi mjesec jer tada mores cuti sve u grdelina dal je cist i dal ima pogreske ili kako ti reces sporkice u pjev

a dal znas zasto sam tako siguran.....pa evo da ti recem ..mozda nisi ti ko poneko da za jednu BATUDU kaze uhhhhhhhh kakvo pletivo ima boze dragi i svemocni Very Happy Very Happy Very Happy

i prema tome sam mnogo siguram da imam to sto ti trazis ....opet kazem mozda gresim o vezi tebe i tvoje znanje

SVAKO DOBRO MESTRE FRZELIN cheers cheers
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptysub ruj 29, 2012 2:40 am

gare je napisao/la:
Frzeline t.j. bijedniče reci pravo ime i prezime pa možemo na brokvu ali ću ti onda tu brokvu nabit u š....

Za mene se zna ko sam i registriran sam ali ti još uvik nisi još voziš stramputicom.
A brokvu ostavi za ženu ili curu pa nju brokvaj pazi samo da te ne bude gađala sa njom pa joj daj manju nemoj devetku.
Moraš bit brz jer brokva te može stić i pazi da ti susid nebi vika lezi gare dolazi ti brokva.......hahahahaha,,,,,,,,, Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball study study study
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptysub ruj 29, 2012 2:43 am

ĐEKO je napisao/la:
prikane FRZELIN king king

Sto da cekam 4 mjesec Question tada pjevaju i vrabci...A sto ce skoditii za koi mjesec jer tada mores cuti sve u grdelina dal je cist i dal ima pogreske ili kako ti reces sporkice u pjev

a dal znas zasto sam tako siguran.....pa evo da ti recem ..mozda nisi ti ko poneko da za jednu BATUDU kaze uhhhhhhhh kakvo pletivo ima boze dragi i svemocni Very Happy Very Happy Very Happy

i prema tome sam mnogo siguram da imam to sto ti trazis ....opet kazem mozda gresim o vezi tebe i tvoje znanje

SVAKO DOBRO MESTRE FRZELIN cheers cheers

Đeko jednog takvog sam se otarasija uvik je nosija snimke do 2 miseca i bilo mi ga je pun kufer zato sam ti reka stavi u 4 misec drugo ništa ne priznajem.......
Nemoj nikad bit siguran u grdelina kad se najviše nadaš on nestane........ bounce bounce bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptysub ruj 29, 2012 11:37 pm

Dobar dan .
Nadam se da ču uskoro uči i na drugi forum Češljugar.
Drago mi je sa tičarima razmijenit mišljenja u prijateljskom
ozračju.Samo sam par puta čujo snimak od Gosp.Angella i
zijada mi nikako nije davala naznake da se more reči da je
nategnuta ,kao što ju je opisao Gosp.Zelendur.Pa bi baš
volio sa njim popričati malo dublije i opširnije na pojam
riječi nategnuta zijada.

Pozdrav i onima sa drugog foruma.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptyned ruj 30, 2012 12:47 am

frzelin je napisao/la:


Nemoj nikad bit siguran u grdelina kad se najviše nadaš on nestane........ bounce bounce bounce bounce bounce


mestre FRZELIN

MA LAKO SE MI RAZUMEMO POSTO SMO GRDELINASI A NE KO PONETKO

SVAKO DOBRO MESTRE king king


Zadnja promjena: ĐEKO; pon lis 01, 2012 5:38 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptypon lis 01, 2012 6:43 am

Samo naprid makedonski meštre cheers
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptyuto lis 02, 2012 5:24 am

Dobra večer svim kolegama na forumu.
Živijo Đeko bilo bi mi drago kad bi
stavio nešto snimka kako si spominjao
u vezi tiča zvanog pletadur,nadam se
raznovrsnih izvedbi melodija pletiva,
koje če sigurno biti lipe za čut.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptyuto lis 02, 2012 9:42 am

poz DOKTORE GIGO

Mada si napisa da nisi vise DOKTOR veruj da za mene i dalje ste DOKTOR i to univerzalni to jest za svake vrste ptica i pjev se jako dobro razumete

Tako si iskren i realan skoro ko i ja i jos poneko ovde ..sto se tice snimaka imalo je i moih i tudzih klipva.imalo je sve i svacega i za sve ljubimce pjeva ..mozda nije imalo zijade al je imalo jako i opasnih batuda a da ne pricam za pletiva i to cisti ko suza bez onih skartnih glasova//al imalo je komentara od ponekih forumasa koi nemaju pojma od pjeva te oni su me od takta izvadili i od takvih pilistaraca skoro da i ne postavljam vise ko ranije video klipove....pre da se ukljucis u ovaj predivan forum jasam postavljao mnogo klipova i to ti moze podvrdit MESTAR KOCE .MONSTRUMO. BALTA.PESTI.IVICA IZ ZADRA I TAKO REDOM .

postavit cu koi klip od moih mladih izlezenih grdelina .mada im je 4 mjeseca a cuje se to sto pjevaju CISTI KO SUZA i trbalo bi bit i zijade .....

SVAKO DOBRO UNIVERZALNI MESTRE
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptysri lis 10, 2012 3:54 am

komandante KOCE di nam je mestar GRANDE nekako skuro bez njega
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Emptysri lis 10, 2012 4:02 am

Priprema se da nas utira u mišju rupu.

Sprema izgleda nešto veliko GRANDIOZNO cheers

Veliki pozdrav prvaku GMO-a doktoru GRANDU.



[Vrh] Go down
Sponsored content





 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 28 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 28 / 39.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: