Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+43
prava zijada
Baketina
domo
DjordjeVet
portulata
pujdo
miro katic
supergirl
Markan
MI 2
F I N K O
sole
gare
JAMES BOND
Škuri tić
Gigo
lord189
Tic_Bal.
MONSTRUMO
probiotik
ĐEKO
ivica.milanovic13
faraon
VELE1
frickočak
PESTI
eumox
arboret
ivica
angjello
enver
vrca
GRANDE
pele
frzelin
DOMENICO
Jandrek
Moćun
rico
YOGI
euzebio
kain
CIBO
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 7:34 am

Gare, tako je, dobro je reka yogi samo nije reka da nesmi bit glatki! Hihihi
jer onda nebi imali šta bodovat, a ako i piva sporko i ako nastavlja baren piva hihihi
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 7:42 am

Hi hi hi hi iz pouzdanih izvora znam da se nose čak i ženske da se ne osramote,jer ako mući nije se oeramotija.Ko mući dvi ući ha ha ha.
[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 7:55 am

gare je napisao/la:
po drugi put vas molin da me upoznate sa pravilima zlatne brokve ,ili može doć ko oće?

Poštovani gare, pravila su jednostavna, ptice se ocjenjuju po standardu pjeva g.Selaka.

Po meni njegov standard nije savršen i ima mana i zamjeraka sa moje strane, ali on bar nije mlatio praznu slamu i ne priča pizdarije po forumima nego je napisao standard. Ali g.Selaku kapa do poda, velika vrlina bilo kojega čovjeka je što je za takav tip druženja (ugošćivanje velikoga broja ljudi)...

Prvenstveno tica mora znat pivat, što čišće, što više batudi, zija mora imat sva slova i minimalno dobru/srednju dužinu
Kolinac u zijadi se negativno ocjenjuje kao greška u batudi.Nastavak se negativno ocjenjuje i sve popratne začkoljice i šporkice. Gare, vidim da si iz Sinja, znate vi kako bi tić triba pivat bez obzira na "nestašicu", mislim da je to svima jasno samo se neko manje pravi lud a neko više.

Takmičenje Zlatna Brokva je prvenstveno za ljude koji vole tice, koji toleriraju, koji su realni i koji su za druženje. Ljude koji nisu trgovci, PR menađeri, lanci supermarketinga i slično.

Gare još jednom hvala na raspitivanju, nesmije biti tabu teme i da se iti dovodi u pitanje da je takmičenje zlatna brokva nešto strano, da se tu ocjenjuje šakom i kapom. Ali bitno je prijateljsko i Hrvatsko ozračje. Gare pusti ove profesore, doktore i dekane, Yogi je dobar čovik tu nema dvojbe, samo je problem u njegovom pristupu i nerealnosti. Evo dokaz pravi, njega niko ništa nije pita a javlja se, al to je manje bitno nego sa svojim javljanjem nije ništa pozitivno učinio. No netribamo mi razbijat glavu sa tin, Bog je da sudi.

Yogi a ja te javno zoven da dođeš i doneseš svoje da čuju malo pletiva a i zije, a i mogu i tvoji šegrti donit. (a tvoje jedino moguće opravdanje da dođeš može bit: "neću ja donosit svoje tiće jer će mi čut nategnute zije". I DA, ps sluša san grdelina od Strave---stvarno je pun strila i sranja ko šipak špica, svaka čast dirigent Ćićerić u Solinu je kurac za tebe.

Svako dobro svima!

Pozdrav svima


Zadnja promjena: Markan; pet lip 15, 2012 8:04 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 7:59 am

Gigo je napisao/la:
Gosp.Markan ne ljutim se na vaš upad vjerujuči da je pogled ocijenjivanja zlatna brokva kako vi kažete drugačije usmijeren nego što sam ja mislio.Jednim dijelom više me vuklo doči radi upoznavanja tičara ali(poštivam vaša pravila)u vezi dolaska na BROKVU.Mislim ako ne griješim da je pravilnik ocijenjivanja Gosp.Selaka.Lipo vas sve pozdravljam,snimite štogod da i mi drugi vidimo kako je prošlo takmičenje ZLATNA BROKVA.Pozdrav od Gige DOKTORA.

Gospodine Gigo poštovanje.

Zlatna Brokva je usmjerena realno, nikako drugačije nego tako. Tamo se druži, priča, i produžuju se prijateljski odnosi.
O snimkama nisam siguran, svako ko misli da ima bolje/nadprosječno/parekselanciju neka dođe i neka se uvjeri da neki ljudi pričaju pizdarije kad pričaju šta mi ocjenjujemo. Ti koji pričaju nisu nikad bili na tome natjecanju, a i neće zbog svojega bizarnoga ponašanja. Takvima je mjesto za radnim stolom i trebaju uzet bonton pa malo proučit.

Pozdrav svima još jednom, pa i liziguzama Smile
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 8:07 am

Ljudi moji koji bi to bija šaljivi kućni video ,sigurno bi odnija prvo misto u americi .Ne budite naivni neće se to snimat niso ni oni ludi da im se smije cili svit.
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 8:23 am

Fala ti lipa Markane,ja se ni najmanje ne uzrujavan zbog yogija itd.On da ima išta on bi prvi čeka kada će doć na brokvu tako da preskačem njegove postove,ali eto ako on ne preskače moje JA ga javno pozivan da dođe na brokvu i da se vidi ko donosi ženske i ko kome prodaje maglu ,bez uvreda i bez ikakvih provokacija ,ja san tičar od dva petka ali san siguran da iman nešto šta će bacit yogija u kameno doba pa čak i dalje! Gospodine Yogi znan da mislite da vas izazivan zato šta znan da nećete doć , ali dokažite sami sebi da znate šta imate i da virujete u to ! Pozdrav
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 8:26 am

ala ovi nategnuti
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 8:30 am

Neznan šta se ti javljaš, ti si za mene jedan opbični Nitkov ako očeš samo na brokvu po tele i mater mu! za tebe su svi ovaki onaki ,daj dokaži se !!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 8:35 am

Gare ako si ti oni mali od dva petka ja se predajem jer to su stvarno klase od škavoljina i ja ne mogu to pobjedit .izvini nisam te odma pripozna da si reka da si ti ne bi ti uputija ni jednu rić budi siguran.ne trebaš mi odgovarat ako si to ti
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 8:46 am

Ajme brate vetrinara , ginekologa , profesora ,kuvara , PR menadžera

kustosa,dekana,doktora ,primarijusa .........

nema straha za buduća pokoljenja -ostaće djela i memoari


Salu2
[Vrh] Go down
sole

sole


Broj postova : 43
Points : 43
Join date : 17.01.2011
Lokacija : bih zenica

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 9:00 am

mi ce mo donit grdeline i sto kuna za janje i piće.Grdelini ne moraju ni pivat a ako i pivaju nije bitno šta pivaju dobit će brdo bodova.Mogu nastavljat mogu ne imat zijadu ,mogu ne imat ni batudu.Stvarno bi bilo dobro da se snimi šaljivi kućni video. A moze se to nazvati i skrivena kamera hehehehe.Pozz.Siritelji g....a iz maslina,
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 4:10 pm

Molim vas ozbiljno ako mi netko može odgovorit mogu li doči sa prijateljem isto tičarem,radi upoznavanja ,druženja ,čakule,pisme i veselja.Dakako ako možemo učestujemo financijski kako pripada organizaciji protokola.Ako mi je odgovor DA ,gdje je to i kad,a ako je odgovor NE opet sve OK. uživajte u društvu i čakulama.Pozdrav svima od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 4:42 pm

Gospodine Gigo,

mene sta pitali ,pa evo odgovor.

Gospodin Selak je napravija veliku stvar,održava to natjecanje svojim entuzijazmom a

na kraju krajeva osmislija je i ocjenjivanje.Na tome mu svaka cast i podržavam ga,ali

na natjecanje ne idem od prvog dana, pa vam ne mogu kazat više o tome ,ali cu vam

poslati njegov broj mobitela pa se konzultirajte.

Što se tice mene i mojih grdelina,možete doc kad hocete kao i svi ostali jer je vrime širenja.
[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 6:51 pm

Gigo je napisao/la:
Molim vas ozbiljno ako mi netko može odgovorit mogu li doči sa prijateljem isto tičarem,radi upoznavanja ,druženja ,čakule,pisme i veselja.Dakako ako možemo učestujemo financijski kako pripada organizaciji protokola.Ako mi je odgovor DA ,gdje je to i kad,a ako je odgovor NE opet sve OK. uživajte u društvu i čakulama.Pozdrav svima od GIGE.

Poštovani Gigo,

vidim da vam je koce obećao broj od g.Selaka pa nije potrebno da vam ga i ja dajem,

bit će mi jako drago ako budete prisustvovali. Samo se obratite g.Selaku na današnji dan u razumno vrime i virujem da nebi tribalo bit problema.
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptypet lip 15, 2012 7:07 pm

Gospodine Koce,šta vama osobno najviše smeta kod Selakovog ocjenjivanja?Volio bi čut vaše mišljenje ako nije problem!Vidin da ste komunikativan i razuman čovik !
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptysub lip 16, 2012 1:36 am

Hvala Gosp.Koce na odgovoru ja nemam sad tiča za donit kvalitetna ali volim se upoznat sa pristojnim svim tičarima radi druženja marende i pisme jer to nas donekle i veže sve u životu.Neznam kako mi mislite dat broj mob. Gosp. Selaka dali smite na forum,a ako bi več ja i došao sa prijateljem volio bi i vas tu vidjeti i upoznati nije baš sve u tićima.Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptysub lip 16, 2012 3:45 am

Evo šaljem vam na pp
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptysub lip 16, 2012 3:57 am

gare je napisao/la:
Gospodine Koce,šta vama osobno najviše smeta kod Selakovog ocjenjivanja?Volio bi čut vaše mišljenje ako nije problem!Vidin da ste komunikativan i razuman čovik !

O tome sam vec više puta govorio,

Sve se može bodovat i mane i vrline,

i pozitivni i negativni bodovi su u redu,to su sitnice i oko toga se vrlo lako složit.

Kruna grdelinovog pivanja je batuda ,a kruna batude je zijada i moja najveca zamjerka tom bodovanju je što pletiva i zijada nose

jednak broj bodova,a ja se s tim ne slažem,niti blizu.

Zijada je kraljica ,

zijada je stavka po kojoj se u mojoj prici ocjenjuje vridnost grdelina.

Zijada je šlag na torti i o njoj ovisi da li grdelin valja ili nevalja.

Tako je bilo i tako ce bit.

Ponavljam,

podržavam to natjecanje i gosp. Selaka ,ali dok vridnost zijade ne bude na prvom mistu,ja sigurno necu prisustvovat.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptysub lip 16, 2012 4:32 am

Jebo Šlag ako torte nema a i taj slag ako je od biljnoga vrhnja isto nevalja kurca hihihi! Prvo vi moji dragi komadanti morate nabavit ispravne zijade a onda sastavljat šta di iđe!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptysub lip 16, 2012 4:47 am

Hi Hi Hi biljno vrhnje Basketball

[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptysub lip 16, 2012 5:21 am

Gosp.KOBAC I Gosp KOCE hvala na broju vama ipak ali prilikom poziva odgovor na mobitelu je da se taj broj više ne koristi u više puta poziva mojih.Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptysub lip 16, 2012 7:32 am

Gosp.Kobac I Koce ipak sam stupio u kontakt sa Gosp. Selakom,lipo smo popričali dosta je to več organizirano po svim pogledima a ja nemam ni tiča za brokvu pa nebi bilo uredu od mene da se namečem silom.Takav sam stekao dojam kroz komunjkaciju neljutim se ipoštivam njihov pravilnik možda nekom drugom prilikom ibudem uspio stupit na pogled zlatna brokva.Pozdrav od GIGE svima.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptysub lip 16, 2012 7:58 am

koce je napisao/la:
gare je napisao/la:
Gospodine Koce,šta vama osobno najviše smeta kod Selakovog ocjenjivanja?Volio bi čut vaše mišljenje ako nije problem!Vidin da ste komunikativan i razuman čovik !

O tome sam vec više puta govorio,

Sve se može bodovat i mane i vrline,

i pozitivni i negativni bodovi su u redu,to su sitnice i oko toga se vrlo lako složit.

Kruna grdelinovog pivanja je batuda ,a kruna batude je zijada i moja najveca zamjerka tom bodovanju je što pletiva i zijada nose

jednak broj bodova,a ja se s tim ne slažem,niti blizu.

Zijada je kraljica ,

zijada je stavka po kojoj se u mojoj prici ocjenjuje vridnost grdelina.

Zijada je šlag na torti i o njoj ovisi da li grdelin valja ili nevalja.

Tako je bilo i tako ce bit.Ja mislim koce da nisi taka u naj bitniju pogrešku (po mom mišljenju)u ocjenjivanju tića na takmićenju u splitu.Po meni se ne smije ocjenjivat bilo ćiji tić ako nastavlja ili ako nema zijadu ili ako nema ni batudu .A to se ocjenjiva na tom takmićenju.Recite vi meni oće li se na izložbi njemačkih ovćara ocjenit psa koji je križanac .Oće li on dobit ikakvu ocjenu ili će bit diskvalificiran.Eto to je naj veći problem tog takmićenja.

Ponavljam,

podržavam to natjecanje i gosp. Selaka ,ali dok vridnost zijade ne bude na prvom mistu,ja sigurno necu prisustvovat.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptysub lip 16, 2012 8:34 am

Barba Yogi, svatko može sudjelovat na takmicenju! Svatko tko drži grdeline i čiji grdelini pjevaju! To šta usporedujes sa izlozbama pasa nije ni približno tako ko šta kažeš! Pa recimo ja bi tvoje glatke odma diskvalificira pa šta sada????!!!! Bez obzira na moje mišljenje i ti možeš slobodno sudjeovat. Prestanite vise omalovazavat i srat gluposti
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Emptysub lip 16, 2012 8:44 am

monstrumo ti po običaju sve krivo napišeš.Nisam ja reka da se ne smi doć takmićit nego da takvi tići ne sme dobit nikakvu ocjenu
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 16 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 16 / 39.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: