Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+43
prava zijada
Baketina
domo
DjordjeVet
portulata
pujdo
miro katic
supergirl
Markan
MI 2
F I N K O
sole
gare
JAMES BOND
Škuri tić
Gigo
lord189
Tic_Bal.
MONSTRUMO
probiotik
ĐEKO
ivica.milanovic13
faraon
VELE1
frickočak
PESTI
eumox
arboret
ivica
angjello
enver
vrca
GRANDE
pele
frzelin
DOMENICO
Jandrek
Moćun
rico
YOGI
euzebio
kain
CIBO
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptyčet lis 18, 2012 5:26 am

Dobra večer .
Evo i meni danas KAP zadovoljstva,iznio sam
na limun predvečer onog grdelina koji me razvlači
od glave do pete i večeras me malo razveselio.
Udario je mižernu batudicu lipi taktova ali krači
u više navrata u nizu do 7 do 8 batudica,ovaj put
večinom opravdani zijadica od kolumbara pristojna
sa kap rašpice u izvedbi.Ali samo to zapiva na iritaciju
tiča u preletu,a neče nikako u verši sa mladima več
kugu od verša ne samo šporkice več i drugi budalaština
koje ja nevolim.Ako neuspijem nauči kojeg mladog
da ide na batudu dogodine moraču ga se riješit jer
mi na dane pije krv,stvara nervozu ka i svakome
loš tič,a ipak ima nešto.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptyčet lis 18, 2012 5:43 am

dat cu van ja barba Gigi jednoga gardelina!
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptyčet lis 18, 2012 7:29 am

Dobra večer.
Hvala Monstrumo mislim da ste bili od riči.
ALI u meni nema ni KAPI zadovoljstva ako
nije tič proizaša iz moji ruku.Bilo je dosta
prijatelja koji su mi nudili i vrlo dobra grdelina
ali ja nisam sritan jer to nije moj tič i uvik bi
rađe volio pozitivnu trojku u batudi čiščega tiča,
nego da mi se daje (tuđi vrhunski) bez mane.
Stičima sam od malena i oduvijek nemam
rada uzimati davanog tiča,jer to nije moje,
inače nije mi mrsko dati prijatelju tiča u pismi,ali
nažalost ja nevolim od nikoga uzimat tiča gotova
u pismi kvalitete.Tebi ipak hvala na ponudi.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptyčet lis 18, 2012 7:47 am

ujme kad nece gigo daj meni! ujme
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptypet lis 19, 2012 2:21 am

Evo pošto sam raskrstija s jednim članom na ovom forumu molija bi damiana da kaže šta sam ja reka za kocine grdeline kad smo bili u potkrovlju jel me nervira kad neko laže?

Ima toga još ali to ću ga ja pitat uživo isprid svih ljudi u marinera!
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptypet lis 19, 2012 7:59 am

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 75760_10151073914890633_1497402953_n

Evo ovako to izgleda kad ptičar drži predavanja.... cheers cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptypet lis 19, 2012 8:28 am

dobro ti stoji BMW špica! Razz cheers
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptypet lis 19, 2012 5:27 pm

Svi mi imamo nekakve želje što bi nam grdelin trebao pivat ali nije to tako lako.Ja imam želju poslušati Kocine grdeline uživo.Slušašo sam jednoga ali to nije njegov nego druga ruka.Ovo što sam čuo na forumu mi se jako sviđa a sigurno je uživo još bolje.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptypet lis 19, 2012 6:05 pm

prava zijada je napisao/la:
Svi mi imamo nekakve želje što bi nam grdelin trebao pivat ali nije to tako lako.Ja imam želju poslušati Kocine grdeline uživo.Slušašo sam jednoga ali to nije njegov nego druga ruka.Ovo što sam čuo na forumu mi se jako sviđa a sigurno je uživo još bolje.

Pravi šta češ to slušat dva takta i zijada imam ja bolje duplo i zijada... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptysub lis 20, 2012 1:34 am

prava zijada je napisao/la:
Svi mi imamo nekakve želje što bi nam grdelin trebao pivat ali nije to tako lako.Ja imam želju poslušati Kocine grdeline uživo.Slušašo sam jednoga ali to nije njegov nego druga ruka.Ovo što sam čuo na forumu mi se jako sviđa a sigurno je uživo još bolje.


A ko ti brani prava zijada,

još ako mi pošalješ na p.p. o kome se radi cheers
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 57
Lokacija : kaštila

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptyuto lis 23, 2012 10:17 am

Judi moji teplo je da se možeš u moru kupat , ali ima jata grdelina u seobi da ja to ne pamptim još od 1998 god. Brojćano su manja nego nekad davno ali prođe ih kroz jutro više od 30. Je li to znak da nam brzo stiže jaka zima?
Jesu li se grdelini vratili na staru rutu seobe , jer su ornitolozi tvrdili da se makla najmanje 50 km sjevernije.
Evo objašnjenja jednog mog tićarskog mentora starog 86 god :
Popić (sjenica) je ove godine rano zapiva a to je odma bija znak da će bit grdelina i da je seoba uobićajno poćela. Uzvraćan pitanjem a kako da nije punila bura za sv Luku a opet ima nenormalno puno leta? Je ovde je teplo , ali u unutrašnjosti su jutarnje fibre uobićajne a kad mu ujutro poćmu zebst noge grdelin pakira kufere. Pita san ga šta misli odakle su? Austrija i Slovenija a unatoć krizi ima i naših Lićana. Pa kako znate odakle su?
Ajde kvragu ne ispitiji me više, oli ne vidiš da su sve uglavnom čarter letovi od ovih strani, a naši po obićaju ne žuru nego staju na svaki suvi ošljebad ka i mi u svaku gostionu na putu.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptyuto lis 23, 2012 4:39 pm

Dobro jutro.
Što se tiče seobe,leta zasad je to
još tanko,možda dva do tri dana
malo veselja, zorom štogo bude.
Inače ovda kod nas di su oduvijek
bili pravi koridori preleta,nema vidit
da bi se nekome pohvalilo sa preletom.
Ipak donekle mislim pomakao se prelet
preko dalmatinske zagore,gori po pričama
ih se ipak više uočava,neznam što je na otocima.
Sve u svemu daleko od nekadašnji vrimena.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptyuto lis 23, 2012 9:42 pm





.Faganela more sinje , frizela još i više , verduna ka u priči

ali gardelina tek svaki deseti u jatu !!!


Odnija vrag šalu ,čuvajte to što imate ka oči u glavi !!!


Salu2
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptyuto lis 23, 2012 10:06 pm

U Sinjskome polju jata i jata šta je Moćun reka faga frzelina pa čak i ponešto lugarina a bogami i grdelina, nije ka prije ali čovika veseli ! POZZ!
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptysri lis 24, 2012 8:09 am

U mene lugarina ka nikad,faganela ima,verduna ka salate,a grdelina isto ima. Baš ka šta je reka Enver,manja su jata,ali ih prođe dosta kroz jutro. Po 3-4 ili 7-8 u jatu,nisan vidia većega jata. Jedino neće da padaju baš,pametni su kurve. Finkota,sjenica,crvendača i drugih divjih isto koliko oš. Kroz jutro prođe bar po pet,šest puti jato golubova od po stotinjak. Kad ti dođu iza leđa i prođu povr glave to je za umrit od straha,koja je to buka iznenadna. Odma skočiš na noge. Ne znan koji su to golubi,svi su iste boje.
Vaš dopisnik iz Komiže...
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptysri lis 24, 2012 7:25 pm





Ode lugarina ni za lik !!!!


Salu2

[Vrh] Go down
Galeb




Broj postova : 40
Points : 42
Join date : 29.09.2012
Lokacija : Igrane

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptysub lis 27, 2012 2:46 am

Jutros jata ko prije dvadeset godin.
Grdelina jata 20-30 kom. sve crni tici. cheers
Pozzzzz
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptysub lis 27, 2012 5:35 am

Dobra večer.
Ti bi triba biti meni susjed.
U Igranima se samo trojica bave hranjenjem tiča.
Niko se nebavi žestoko sa srcem.
Nepišeš koji dan jutros.
Svaki dan sam na terenu zaposlen,i pogled
mi je izjutra usmijeren na prelet,nevidim
to o čemu vi pričate.Inače neke kolege
su u prirodi nikad ružniji tiči.
Nisam siguran da si iz Igrana.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Galeb




Broj postova : 40
Points : 42
Join date : 29.09.2012
Lokacija : Igrane

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptysub lis 27, 2012 6:44 am

Poz gigo
Radim i stojim u Plocama.roditelji su mi u Igranima.
Sto se tice leta ima ga na usču
Znam neke tičare doli u Mak. tebe neznam?
Pozzz
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptysub lis 27, 2012 6:58 am

Ja sam jucer bija u posjet Podgori,poslovno,

i na parkingu hotela stoje obišeni grdelini,njih 5-6 i piva.

Nisam tija ništa govorit ni pitat ticara,ali sam gušta.

Pozdrav ticarima iz Podgore. cheers
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptysub lis 27, 2012 7:26 am

Dobra večer.
Galebu tako več može biti,jer ja
poznajem sva mala mista jer radim
lokalno po svim tim mistima.Što se
tiče Podgore ima samo jedan solidni
znalac a drugi se ne bave, samo da im
rekli bi cvrkuče.A ovaj znalac je večinom
u Dubrovniku ijako mu je kuča vamo.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptysub lis 27, 2012 7:30 am

Ma Gigo nije bitan znalac ili ne znalac,

ja sam gušta vidit te grdeline obišene po stablima i ogradi
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptysub lis 27, 2012 9:51 pm

Ni ja se spominjem da je bilo ovoliko tići u letu zadnjih godina.Dobro je to.Lipo je vidjeti jata verduna,finki,faganela i lugarina po poljima.Kako je napisao Enver izgleda da nema pravila i evo nakon ljetnih dana u desetom mjesecu bez bure opet su tići došli.Kako koja godina.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptysub lis 27, 2012 10:18 pm

Dobar dan,Koce slažem se potpuno sa vama
da je lipo kad se udaljiš dalje od kuče,naiči
u drugom mijestu na tiče po tradiciji uzgoja
kao doma.Ali ima u tome i loša stvar,gledaj mo
ovako što bi bilo da ti komšija hrani takve tiče
raznolika cvrkuta.Ispada samo jedno riješenje
netko triba bacit ,pustit tiče.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Emptysub lis 27, 2012 10:21 pm

Istina,

ima sam i ja te muke,

ali sam nekako sredija.

[Vrh] Go down
Sponsored content





 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 30 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 30 / 39.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: