Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+41
ĐEKO
MONSTRUMO
sole
VELE1
Grga Zlatoper
angjello
CIBO
gare
Jandrek
frickočak
ivica.p
MI 2
Vedran
enver
euzebio
žižula
ivica
pele
rico
domo
YOGI
DOMENICO
ivica.milanovic13
arboret
F I N K O
lord189
Dva Grdelina
Tic_Bal.
DjordjeVet
Moćun
vrca
bošket
kain
KOBAC
ziko
PSIHO
bizar
ATOMIC
frzelin
GRANDE
PESTI
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyčet tra 21, 2011 1:05 am

Dobro vam je išlo sa bordo jajima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyčet tra 21, 2011 5:35 am

[quote="Tic_Bal."]
markoxp je napisao/la:
Ne sviđa mi se boja na jajima Laughing

markoxp da ti kazem da znas da je naj ljepsa boja jaja bordo.

Otprilike negdje lordovi godina jedna djevojka mi je prvi put ofarbala jaja u bordo study
Basketball

U bordo? Hahahaaa... -Moja su akvamarin lol!
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyčet tra 21, 2011 9:14 am

[quote="Tic_Bal."]
lord189 je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
markoxp je napisao/la:
Ne sviđa mi se boja na jajima Laughing

markoxp da ti kazem da znas da je naj ljepsa boja jaja bordo.

Otprilike negdje lordovi godina jedna djevojka mi je prvi put ofarbala jaja u bordo study
Basketball

pa tek mojih godina a balta jebemu ja sna mislija da ste vi u zenici sposobniji po svim pričama mlađih prjatelja i prijateljica koje liti dođu ode u moj kraj


Lorde nisi me skonto probo sam ja to i prije ali njoj je bilo prvi put cherry

asti gospuuu,mene je mater jedanput pitala jesan se pobija s nekin odakle krvavina hahahahah
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyčet tra 21, 2011 8:08 pm

Lorde makni to slovo "i" iz Kozjaka iritira me, i nije cenu nego cene radi rime cene-stine....nevalja se kitit tuđim perijem lol! king
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet tra 22, 2011 12:49 am

haha da ti koce nije reka nebi ni ti sad zamudrova hahaha...ee neću micat ništa lol! lol!

hahahahahahahahaha
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet tra 22, 2011 8:59 am

Moj did Koce me potaka na to je, priznajen, al i priznajen da je u pravu Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyuto tra 26, 2011 1:22 am

Gospodo,

moj uzgoj polako krece,jutros mi je grdelinka snila prvo jaje,a drugi par kojeg sam stavija prije desetak dana,pravi gnjizdo.
Treci par cu stavit ovaj tjedan,taman su uzrijali.

Bit ce nešto,ionako ce mi rec:"sere ga karta" ili "pocetnicka srica",neka, priznajen,u ovome sam novi pa sam sve pita i njuška,od Špice,Pestija priko foruma do Dade i Duška uživo i svih ostalih.

Ala šta sam se uspizdija za jedno jaje,ali neka moje je,niti je sa stabla,niti je od baštarde,nego moje pivanje.
To je ono šta cekam godinama,da od grdelina koji su mi dragi po pivanju imam potomstvo.

Bravo Pesti za temu

ŽIVIJA UZGOJ GRDELINA ISKLJUČIVO ZBOG PJEVA.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyuto tra 26, 2011 3:10 am

Svaka cast,lipe vijesti.....Bas na danasnji dan.Puno simbolike
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyuto tra 26, 2011 8:21 am

Početnička sriča,a šta ako muški razbije jaja.Vidit češ kako je lako odustat od uzgoja. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyuto tra 26, 2011 9:25 am

bariton je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
Početnička sriča,a šta ako muški razbije jaja.Vidit češ kako je lako odustat od uzgoja. Evil or Very Mad

HAha ha,da bog da te rizle dopale

Ne sramim se ja toga da me dopadnu rizle imam ih hahahaha... cheers
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyuto tra 26, 2011 11:04 pm

frzelin je napisao/la:
bariton je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
Početnička sriča,a šta ako muški razbije jaja.Vidit češ kako je lako odustat od uzgoja. Evil or Very Mad

HAha ha,da bog da te rizle dopale

Ne sramim se ja toga da me dopadnu rizle imam ih hahahaha... cheers

pofali se pofali Razz
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet tra 29, 2011 4:25 am


Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Dsc00471ifc


[Vrh] Go down
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet tra 29, 2011 5:45 am

Kakva građevina,kakav dom,bravo za mamu a i za tatu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet tra 29, 2011 6:26 am

Grande cheers cheers cheers

king king king kralj.

Meni je 25.bilo prvo jaje,dalje nemam pojma,ali danas mama leži cili dan,straj me ceprkat,ali po svemu sudeci je danas cetvrti dan zalegla i više ne mrda.
Kako kažu to je pravilno,tata ocak se za sada ponaša fenomenalno,mirno,na uvo joj tuce glatke,a ona grije male glatke (nadam se).
Ako me frigo ptica zloslutnica ne urekne,onu tamo drugu sridu eto mali mesi.
Onda cu ih slikat,sad me straj da šta ne poremetin,kad dođen blizu ne dišem od straja da se ne digne iz gnjizda.

Još jedan put pozdrav kralju Grandu
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet tra 29, 2011 8:11 am

bariton je napisao/la:
Grande cheers cheers cheers

king king king kralj.

Meni je 25.bilo prvo jaje,dalje nemam pojma,ali danas mama leži cili dan,straj me ceprkat,ali po svemu sudeci je danas cetvrti dan zalegla i više ne mrda.
Kako kažu to je pravilno,tata ocak se za sada ponaša fenomenalno,mirno,na uvo joj tuce glatke,a ona grije male glatke (nadam se).
Ako me frigo ptica zloslutnica ne urekne,onu tamo drugu sridu eto mali mesi.
Onda cu ih slikat,sad me straj da šta ne poremetin,kad dođen blizu ne dišem od straja da se ne digne iz gnjizda.

Još jedan put pozdrav kralju Grandu
Sritan si ka malo dite Koce ! Neka,neka,neću ti ništa poželit da te ne ureknen ! affraid
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypon svi 02, 2011 8:09 am

u mojoj tičarnici je stavljena 4 para grdelina oko mjesec dana stavljeni su u parove samo jedan par mi nosi materijal u gnjezdo ženkica je non stop u gnjezdu oko njega.večeras sam primjetio da je ostala u gnjezdu pa mislim da bi trebalo bit sutra već prvo jaje ako šta ne ode po zlu.za pripremu sam im davao huhana jaja prezlu i keks,niger,proklijalo sjeme i kostrić.nisam nikada proba sparivat grdeline ovo mi je prvi put.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypon svi 02, 2011 7:44 pm

arboret je napisao/la:
u mojoj tičarnici je stavljena 4 para grdelina oko mjesec dana stavljeni su u parove samo jedan par mi nosi materijal u gnjezdo ženkica je non stop u gnjezdu oko njega.večeras sam primjetio da je ostala u gnjezdu pa mislim da bi trebalo bit sutra već prvo jaje ako šta ne ode po zlu.za pripremu sam im davao huhana jaja prezlu i keks,niger,proklijalo sjeme i kostrić.nisam nikada proba sparivat grdeline ovo mi je prvi put.

prijatelju ne uči ženke samo na kostiš ispast će ti problem kad ga nebude više bilo pa će se desit da kuja neće ništa drugo nego samo njega traži Wink
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypon svi 02, 2011 8:51 pm

lord189 je napisao/la:
arboret je napisao/la:
u mojoj tičarnici je stavljena 4 para grdelina oko mjesec dana stavljeni su u parove samo jedan par mi nosi materijal u gnjezdo ženkica je non stop u gnjezdu oko njega.večeras sam primjetio da je ostala u gnjezdu pa mislim da bi trebalo bit sutra već prvo jaje ako šta ne ode po zlu.za pripremu sam im davao huhana jaja prezlu i keks,niger,proklijalo sjeme i kostrić.nisam nikada proba sparivat grdeline ovo mi je prvi put.

prijatelju ne uči ženke samo na kostiš ispast će ti problem kad ga nebude više bilo pa će se desit da kuja neće ništa drugo nego samo njega traži Wink

jutros sam gleda prazno gnjezdo i više ne leži u njemu nego opet nosa materijal izbaci ču sada kostrič pa če mo vidit šta se dešava.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypon svi 02, 2011 9:12 pm

netribaš ti izbacit zelenilo nego daji neko drugo sta ćeš da imat kroz čitavu sezonu parenja......neka ona nosi dan prije nego sta bude tribalo izać jaje ona će se malo napuvai i ako je gnjizdo spleteno tek ujutro će leć u njega i u ranin satima izleć jaje...ako je muški oparija kuju 48 sati prije početka leženja jaja svih 5 jaja su plodni a ako ne plođenje se vrši svakim danom od 5 do 6 jaja...za pripremu ja dajen klijani niger,suhi niger,jajčanu spizu i crikvinu(zelenilo koje ja dajem) koje ima svagdi samo triba pazid da nije nisko nego da raste na višoj poziciji zida jer se može popišat koja beštija i ispadne sranje...sad bi se ja raspisa ima toga dosta al za nekakav početak dosta
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet svi 06, 2011 12:04 am

evo sam jutros gledao gnjezda i grdelinuša je snila jedno jaje.
šta bi sada trebalo neki govore da ga ne vadit iz gnjezda a drugi da se vadi i stavi umjetno plastično jaje.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet svi 06, 2011 12:34 am

arboret je napisao/la:
evo sam jutros gledao gnjezda i grdelinuša je snila jedno jaje.
šta bi sada trebalo neki govore da ga ne vadit iz gnjezda a drugi da se vadi i stavi umjetno plastično jaje.

Moje mišljenje da ne treba vadit grdelinima jaja jer grdelinuša neče ležat na prvome jaju kada ga izleže.

Nije isto parenje kod grdelina i kanarinca jer kanarinka legne odma na prvo jaje dok grdelinuša tek legne na četvrto kada snese.

Mislim da bi trebalo pripazit da muški gdelin ne razbije jaja zbog toga bi ga možda trebalo odvojit od grdelinuše.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet svi 06, 2011 1:54 am




Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Dsc00498z





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Dsc00500po





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Dsc00504l


[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet svi 06, 2011 2:03 am

jesu li to grdelini ili bastardi mogu bit i jedni i drugi.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet svi 06, 2011 4:46 am

Bravo Dado,nisan ni sumnja.....Neka tica,neka napretka.Bravo!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet svi 06, 2011 7:22 am

Bravo Dado ti si kralj samo šta će im pivat
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 4 / 39.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: