Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+41
ĐEKO
MONSTRUMO
sole
VELE1
Grga Zlatoper
angjello
CIBO
gare
Jandrek
frickočak
ivica.p
MI 2
Vedran
enver
euzebio
žižula
ivica
pele
rico
domo
YOGI
DOMENICO
ivica.milanovic13
arboret
F I N K O
lord189
Dva Grdelina
Tic_Bal.
DjordjeVet
Moćun
vrca
bošket
kain
KOBAC
ziko
PSIHO
bizar
ATOMIC
frzelin
GRANDE
PESTI
45 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptypet pro 30, 2011 10:23 pm

DOMENICO samo ti meni reci u koga si čuja tiće od GMO-aša ?? cheers
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptysub pro 31, 2011 12:24 am

kod tebe jandrek! original ko na CD-u ali zijada duza i lipša!
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptysub pro 31, 2011 9:53 am

eto,ti si čuja da san se ja falija okolo da smo ja i markan ntšto napravili jedini si pita za čut i zdravo marijo milosti puna ..drago mi je da te nisan zajeba i da si čuja isto ka i mi..dakle škola N.Marasovića funkcionira u praksi i prije vrimena za očekivat
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptysub pro 31, 2011 8:58 pm

Imaš najdužu zijadu i najglađu u bivsoj Jugoslaviji
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptysub pro 31, 2011 11:23 pm

DOMENICO je napisao/la:
Imaš najdužu zijadu i najglađu u bivsoj Jugoslaviji

eto na ,ko bi reka da je neko čuja GMO ticu i još je prizna ..zanimljvo...dakle damiane zaključili smo da ti nisi jedan od ljubomornih i da mi neš zavidit zato sta je zija pre duga i fina ..??
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptyned sij 01, 2012 12:21 am

ja ti zelin jos duzu i jos lipšu zijadu jer na kraju krajeva, ja ako je i nemam imam u koga otić poslusat i meni dosta! a ti ako budes ima viska, moremo uvik pazarit jeli tako.
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptyned sij 01, 2012 1:39 am

Jandrek je napisao/la:
DOMENICO je napisao/la:
Imaš najdužu zijadu i najglađu u bivsoj Jugoslaviji

eto na ,ko bi reka da je neko čuja GMO ticu i još je prizna ..zanimljvo...dakle damiane zaključili smo da ti nisi jedan od ljubomornih i da mi neš zavidit zato sta je zija pre duga i fina ..??

evo da se malo ukljucim u vaše komentare za ovu pticu.sada je vrijeme hvalospjeva ali ne bih ja tako olako okarakterizirao pjev u ovo doba godine.
mislim da je svima vec poznata ova sadašnje faza pticijeg pjeva.nitko ne može znati na koji ce se nacin ta ptica razvijati opce poznato kako ptice sada pjevaju zijade za ne povjerovati ali nakon drugog i treceg mjeseca dolazi zijada na pola ili u najgorem uopce je ptica ne ispjeva na pletivu.vi gospodine domenico sa sigurnošcu možete li potvrditi da ta ptica može docekati peti mjesec i da ce opstati na tome pjevu o kakvome vi govorite.ja sam imao takvih iskustava zato ovako mogu govoriti jer sam se gotovo svaki puta kada bih cuo u ovo doba razocarao u krajnji ishod te ptice.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptyned sij 01, 2012 3:04 am

Tica olitiga tića ima milijon vrsta ali grdelin je grdelin a car gmo je grande,to ti ja govorin moj prijatelju arboret.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptyned sij 01, 2012 5:25 am

Arboret, di si ti pročita da ja pišem da će ti tici BIT vrhunski ili da će zivit sto godina ili da će u lito bit najbolji???? Ja sam komentirao ono šta sam čuo nedavno, a šta će bit bit će! Samo da ti kažem, one zijade šta cujes po kasetama i CD- ima su mala beba prema toj zijadi!!!! I po dužini i po boji!
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptyned sij 01, 2012 7:07 am

kako ne hvalospjev je bio cini mise nema boljeg u bivšoj jugi tako nešto a meni to slici kao da govorite u najmanju ruku grdelinu svih vremena.cak ne znam ni o kakvoj se ptici radi ali rano je to za davati tako visoko mišljenje o ptici u ovo doba godine.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptyned sij 01, 2012 7:12 am

radi se o vrsti carduelis cardueli poznatijoj u narodu kao Štiglec, grdelin, štiglić, gardelin, itd. ptica je amen aleluja, a vi posto ste iz trogira a to je blizu solina, morete vrlo lako poslusat. mislim da bi mladici udovoljili vasoj zelji da prije nego partite na onaj svit poslusate savrsenstvo. upitajte ih. lipo se pomirite, nova je godina pa sve iznova i tako.
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptyned sij 01, 2012 7:30 am

mislim da bi vi mogli partiti prije mene jer su vam moždane vijuge izgubile sve funkcije.
tko zna kakve vam funkcije te moždane vijuge sada daju naređenje mozgu pa vi kada obavljate nuždu cuje te zijadu.nije to lako ali ima za to ljek.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptyned sij 01, 2012 9:48 am

hehehehehe nemoj tako arboret, ja mozda nisam takav mestar ka vi, ali znam i ja cut dobroga grdelina.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptyned sij 01, 2012 10:51 am




Bog !!!


Eto ga vraže . sad kad čovik reče da je čuja vrhunsku zijadu opet ne valja

ka ne čuje dobro , ovo .ono , ma dajte brate , nit je sa

vama sve počelo a bogami neće niti završiti ---- Samo naprid ekipa !!


Salu2
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptyned sij 01, 2012 8:46 pm

Pozdrav Mocune,
to ti je tipično za takozvane samoproglasene mestre, drže nos u oblacima a u cibi vrapce. Ali bitno je da tuđe seru i druge omalovazavaju. Znan ja takvih puno, Ka ono: šta ti znaš? Šta si ti cuja? Nisi ti ništa cuja, kad je to pivalo! Itd.... Jadnici i gubitnici, pa ja opet pitam te velike mestre od kurca, di su van pivanja šta ste potamanili u prirodi???? Nemate ni pic od toga!!!! Sramite se!
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptyned sij 01, 2012 10:22 pm

Marko i lorde, samo naprid, puno uspjeha u tičarstvu, ali i zdravlja i mladih djevojaka u novoj godini.


Zadnja promjena: euzebio; ned sij 01, 2012 11:55 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 61
Lokacija : SINJ

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptyned sij 01, 2012 10:31 pm

tako triba to su lipe želje za novu godinu i ja se pridruživam čestitkama
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptypon sij 02, 2012 1:42 am

DOMENICO je napisao/la:
Pozdrav Mocune,
to ti je tipično za takozvane samoproglasene mestre, drže nos u oblacima a u cibi vrapce. Ali bitno je da tuđe seru i druge omalovazavaju. Znan ja takvih puno, Ka ono: šta ti znaš? Šta si ti cuja? Nisi ti ništa cuja, kad je to pivalo! Itd.... Jadnici i gubitnici, pa ja opet pitam te velike mestre od kurca, di su van pivanja šta ste potamanili u prirodi???? Nemate ni pic od toga!!!! Sramite se!

domenico ako je ovo upuceno meni onda se mi nismo dobro razumjeli. ja vama nisam osporio ništa šta ste vi rekli samo sam konstatirao šta se može dogoditi u ovome sad razdoblju do dolaska ptice u formu.mislim da niste dobro reagirali jer vidite takve ptice kao šta ste vi sa karakterom obicno skrenu sa pjeva,skrate zijadu ili ostanu na samim pletivima.

[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptypon sij 02, 2012 7:09 am

bolje i to nego vrapce drzat! a moj post nije bijo upucen vama nego svima onima koji su takvi, oni ce se prepoznat. upozna san ja takvih na vagune.
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptypon sij 02, 2012 8:53 am

prvo sve najbolje u novoj godini svima , profesore euzebijo hvala na čestitkama u markovo i moje ime...aa sad na temu domenico čuja si šta si čuja već san reka kako mi je drago da te nismo zajebali i da smo ispunili tvoja očekivanja,dakle lord je davno reka da se sve to može poslušat al ko vas je.. kad niste tili ko je tija doša je....od sada će koga bude zanimalo moć čut i idit ticu na kameri da nebi narušija tradiciju GMO-a pa vi lagano uživajte u žerbicama ...svakako dobro naravno i gosp.arboretu Smile

evo vidin da se isto tako karate oko 5 miseca ,pa ljudi ode nije niko komentira 5. misec mi ode niti živimo u prošlosti niti u budućnosti nego u sadašnjosti do 5. miseca može bit svašta king

reka bi prof.Čudina "da imaš dobru pticu svi bi pričali o njoj" hahah
[Vrh] Go down
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 61
Lokacija : SINJ

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptypon sij 02, 2012 6:25 pm

"da imaš dobru ticu svi bi pričali o njoj " ........to su prave riči i jediina istina bravo i pozdrv prof.Čudini
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptypon sij 02, 2012 9:53 pm



Bog !!!!!



Zavisi u kojem kontekstu -----haha .. slažem se sa tvrdnjom , usmena

predaja je jedini siguran pokazatelj kvalitete 100 % !!!!Svatko ima

barem jednu odličnu pticu(po svom mjerilu) ,ali što vridi kad cila priča staje iza vrata

podruma ,a u najboljem slučaju na izlazu iz dvoršta!!!!

Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptyuto sij 03, 2012 3:32 am

močune prikane svaka ti je na mjesto

sve što si napisao sve ja istina...samo pisanje i pisanje....ti znaš da ja što sam imao to sam i postavijo i dal se nekom sviđa ili ne mene baš briga...hoču da kažem da ne bude i ovde ko tamo svi nešto imaju a ustvari ništa nemaju samo priča i priča...ko što je jedan rekao tamo 56 strana pisanja a nigde pjesme....ako je tako samo pisanje pa ja ču vi reč da kod mene koza se penje na drvo i plete čorape vunjenje i morate mi verovat


poz prikanii i bez uvrede
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptysri sij 04, 2012 3:56 am

Moram se pofalit da mi je izleženi mladac najbolji grdelin u kuci.

Eto to je cilj,vec prvu godinu sam oduševljen vlastitim uzgojem.Sad sam još

uvjereniji u ispravnost ovoga šta radim.

Sve je spremno,parovi su odabrani (šta se mene tiće),a vidim i po njima da sam

pogodija.Sad pratim reakcije ,jer ce se ponašanje mijenjati kako budu zrili.

Nastojati cu postaviti video mladog grdelina kad dođe vrime da vidite razliku

između messija i njega cheers

Ha ha ,triba ic polako naprid ,je li tako?


Ps ,mogli bi i vi malo o uzgoju,nije vrag da sam jedini.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Emptysri sij 04, 2012 4:14 am

prikane baritone i ja sam počeo sa uzgojom grdelina za prvi put 2011 godine

2 i oba muška ali mnogo loše pjevaju mislio sam nečisto i nečuje se ama baš ništa to što žele pjevat da nije mođda zbok hladnoče jer tamo gde i čuvam temperatura je od 0 pa do 2stepena hladnoče pa tako sve do 2 i 3 mjeseca...imam ja strpljenja čekaču ih do tada..jer neču da ih usiljavam da pjevaju ...jer kad se nešto školuje netreba ga usiljavati sa ničim
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 21 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 21 / 39.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: