Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+41
ĐEKO
MONSTRUMO
sole
VELE1
Grga Zlatoper
angjello
CIBO
gare
Jandrek
frickočak
ivica.p
MI 2
Vedran
enver
euzebio
žižula
ivica
pele
rico
domo
YOGI
DOMENICO
ivica.milanovic13
arboret
F I N K O
lord189
Dva Grdelina
Tic_Bal.
DjordjeVet
Moćun
vrca
bošket
kain
KOBAC
ziko
PSIHO
bizar
ATOMIC
frzelin
GRANDE
PESTI
45 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyuto sij 17, 2012 7:53 am

vrca prikane

kad bi ti ja kompletirao standard za pjev ....mislim da onda bi te tvoje đimirinke pustio u slobodu da lete.. to što ti momentalno imaš ..pa da ti rečem pravo ja sam takve čuvao kad sam imao 15 godina.

a ako te je stid ovako javno da pitaš ponešto što je za tebe vanserisko pa zato postoi privatna poruka ili email Embarassed Embarassed

najbolje ti je da pratiš što pišu vaši meštri .valjda i tebe ubace u prvu ligu
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyuto sij 17, 2012 7:55 am

Hahaha maestro,hvala ti puno.....Zista me znas oraspolozit u ovoj hladnoj zimskoj noći....Pozzzzz
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyuto sij 17, 2012 8:14 am

Obzirom da je puno upita u svezi standarda tipa ko,što,kako,kad,evo da bar malo
pojasnim.
Standard postoji vec godinama,naš grdelinaški standard po STP-u,temeljni
standard koji su stvorili, i više ili manje zaslužni:
Braco Ozretić
Slavko Benzon
Marko Filipić
Vukušić Bili
Božanić višanin
Bruno Kundid
Pere Šimleša
Dinko Kovačić
Toma Milatić
Bačo Ivanišević
Mate Jurić
Vele Bulovan
Jakasi
Mito Mustapić
Alujevići
Marin Lukas
Boško Burazer
Bosa Kovačić
Tonči Peračić
Duje Devivi
Mile Manovran
Boris Rosandić
Mile Grgić
Reići
Ćiro Podrug
Main Podrug
Saro saratlija
Šegvić Vinko
Ante Novak

ovo je manji broj ljudi koji su stvorili standard Stp-a,

spisak je puno veci,ali ja pišem o onima koje poznajem i o onima cije sam

grdeline sluša i upija njihove price.Namjerno sam izostavija starije koje ne

poznam a i mlađe koji su zaslužili biti navedeni ali nisu iz više razloga.

Namjera je prinit na papir taj standard,ne po uzoru vec postojecih standarda i

bodovanja kanarinaca pjeva ili nekih vec postojecih,vec iskljucivo po uzoru

STP-a.


Ps Vele,post ti je odlican
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyuto sij 17, 2012 9:10 am



Bog !!!



To te ja pitam Koce --- samo tako --- ima tu materijala za pet knjiga !!


Salu2


[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyuto sij 17, 2012 10:31 am

Vele super priča,dirljiva i poučna !
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyuto sij 17, 2012 11:21 pm

aa koce kad će bit taj neki sastanak di će bit svi al baš SVI ti meštri da se slože naravno nabroija si ljude i vidin da si ih dosta boljih i kvalitetnijih tičara izostavija neznan zašto to je tvoj problem ,al mene zanima samo kad je taj miting da mogu doć slušat sa strane i gledat veliko vjeće "meštara" kako donose odluke..??

i još nešto dali su ti meštri u ekipi "glatkih" ili u ekipi "ispravnih" ???....baritone pokrenija si parlaonicu samo takvu aaa ja iman milijon pitanja na temu "standardi STP-a" i pošto si ti kako vidin jedan od pokretača te revolucije i koliko san primjetija organizator u moje ime i ime ostalih članova foruma zahtijevat ćemo većinu detalja jer će se ta pravila odnosit i na nas tako da prvo očekujemo datum zakazanog sastanka (ako je uopće zakazan)
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyuto sij 17, 2012 11:45 pm

Hahahahahah, pa jeli vas netko pitao želite li u EU???? Nije, a ni neće jer je to već davno odlučeno kako nas bez oružja porobit!
Da se vratim na grdeline, ista je priča i u ovom slučaju ali treba uzeti u obzir da možda bude i dobro ili čak odlično!
Smile Smile Smile
mislim, možda bude i malo strucnijih termina u standardu osim pletivo, zijada, marenda Smile hahahaha, takt dva tri hehehehe. Samo vi radite i lipo napravite, mislim stručno a ne da nam se smiju svi!
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyuto sij 17, 2012 11:52 pm





Bog !!!!


Tresla se brda rodija se miš !!!!! Neželjena ali jako izgledna budućnost mitinga!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptysri sij 18, 2012 2:03 am

Vidim da je prica o standardu skrivena bomba,zato više necu rec ni ric

o tome Evil or Very Mad No silent Sleep


Kako napreduju pripreme za uzgoj??????'
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptysri sij 18, 2012 4:57 am

bariton je napisao/la:
Vidim da je prica o standardu skrivena bomba,zato više necu rec ni ric

o tome Evil or Very Mad No silent Sleep


Kako napreduju pripreme za uzgoj??????'
A šta sam ti ja reka,i sad sam ja lud ha ha ha ha ha ha ha
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptysri sij 18, 2012 8:21 am



Bog !!!



Samo naprid i vrime je da se više napravi standard pisme ,imaju

ga Maroko , Tunis itd.itd da ne nabrajam !!!! To je ideja koju bi svi bez

obzira na opredjeljenje tribali podržat !!!!!



Salu2
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptysri sij 18, 2012 8:28 am

naravno da triba podrzat, ali ne nesto sta se u tajnosti donosi u ime svih. dakle, treba siru javnost obavjestit o tome sta se radi i kako se radi. jer u protivnom bit ce opet bit kao i zadnji put seosko nadmudrivanje na tzv. *natjecanjima*. cemu tajnovitost? mozda netko gura nesto svoje sta ima u cibi kao standard? pa dajte nek cujemo, mozda stvarno vridi, ali nemojte se ponasat da prostite usrano!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptysri sij 18, 2012 8:31 am

Moćun je napisao/la:


Bog !!!



Samo naprid i vrime je da se više napravi standard pisme ,imaju

ga Maroko , Tunis itd.itd da ne nabrajam !!!! To je ideja koju bi svi bez

obzira na opredjeljenje tribali podržat !!!!!



Salu2

Moćune bez brige bilo je pokušaja, i to nedavnih, ali nije uspilo jer i dalje postoje širi profili ljudi koji šire "samozadovoljstvo". Pa dok je tako, nema ni naprid a nazad se ide svakim danom sve više... Zašto se uopće trudit kad će uvik bit "krugova koji turaju svoje (mirzino jato)" koji standard neće prihvatit zbog toga šta su nesposobni za imat bolje i onako kako bi trebalo po "nepisanom" stanardu... Laughing
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptysri sij 18, 2012 8:35 am

Ašta san ti duje ja reka hahahaha.......................
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptysri sij 18, 2012 8:53 am

Je Pele,svaka ti ćast,bija si u pravu posve...
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptysri sij 18, 2012 9:43 pm



Bog!!


Pa .ebemu odstranite te narcise" ---napravite neki kvorum ( pa nije moguće da se

ne more od svih ptičara skupiti 10 ljudi što nešto vride ) .Ne mora se sve

uvik vrtiti oko istih , najidealnije bi bilo da se odaberu znalci bez ikakvih

pretenzija (malo teže u nas rvata,ali ne i nemoguće) . Pa već ode na forumu imamo

kandidata -jednog ili dvojicu najmanje-hahaha!!!! Šalu na stranu : Otvoriti temu -

Izbor stručnog tima za utvrđivanje standarda pisme gardelina - pa predlažite

i posli anketa i gotovoooo !!!

Salu2

[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyčet sij 19, 2012 1:00 am

bariton je napisao/la:
Vidim da je prica o standardu skrivena bomba,zato više necu rec ni ric

o tome Evil or Very Mad No silent Sleep


Kako napreduju pripreme za uzgoj??????'

aa moga san i mislit no svi su mi govorili da će "glatki" nakon "kratke" rasprave ostat bez riči...
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyčet sij 19, 2012 3:06 am

Ajde pametnjakoviću nabroji koji su to SVI.Ja bi se okladija da ti SVI to je dvoje troje a ti me demantiraj pa ih nabroji ako imaš muda
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyčet sij 19, 2012 3:56 am

prijatelji grdelinskoga sporta

dogovorite se več jednom ...mislim da imate meštre koi se bave dugo vremena sa ovim ljubomornim sportom....i da nebude samo to važilo samo za poneke ljude taj standard...nego da bide za cijelu hrvatsku taj standard pjeva



i za to nabrajanje vašin meštara nemogu ja reč...da nebude eto ovaj se sa njima zna i tako to

i jako se nepoznajem sa njima .mislim da sam osetio ko se ko ovde razume u pjev

pa sretno vi bilo pa ko i ga sastavljao taj standard pjeva grdelina bitno svi da se složite
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyčet sij 19, 2012 7:08 am

Jandrek je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Vidim da je prica o standardu skrivena bomba,zato više necu rec ni ric

o tome Evil or Very Mad No silent Sleep


Kako napreduju pripreme za uzgoj??????'

aa moga san i mislit no svi su mi govorili da će "glatki" nakon "kratke" rasprave ostat bez riči...

Glatki ni blizu tradicije...
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyčet sij 19, 2012 7:13 am

markoxp probajte vi nešto napisati nemoj te cekati da netko napiše jer vi sebe smatrate kao prvoklasnim pticarom.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyčet sij 19, 2012 7:17 am

arboret je napisao/la:
markoxp probajte vi nešto napisati nemoj te cekati da netko napiše jer vi sebe smatrate kao prvoklasnim pticarom.

Gospon prvoklasni "p"tičar, čekam da neko stariji i iskusniji "ušporko" napiše jedan primjer standarda pa da ga svi zajedno možemo razradit. Ali to mogu dočekat, ali šta će to bit Boga pitaj jer standard treba radit onaj ko ima materijal.
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyčet sij 19, 2012 7:35 am

eto markoxp slažem se ja sa vama treba raditi onaj tko ima materijala.
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyčet sij 19, 2012 8:36 am

YOGI je napisao/la:
Ajde pametnjakoviću nabroji koji su to SVI.Ja bi se okladija da ti SVI to je dvoje troje a ti me demantiraj pa ih nabroji ako imaš muda

sijedi čovječe vas nisam pita za komentar..uostalom vi niste u nadležnom odboru za "nova pravila STP-a" tako da zaključujem da s vama nemam ništa interesantno kmentirat nidi demantirat ...usput muda iman jer sam iz SINJA Cool ..!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Emptyčet sij 19, 2012 11:48 am

arboret je napisao/la:
eto markoxp slažem se ja sa vama treba raditi onaj tko ima materijala.

tačno tako ko ima materijala ......ali i onaj ko ima iskustva sa grdelinima i poznaje pjev a ne ko poneko da mu je važno da mu grdelin pjeva i da mu ima zijadu ... a ostalo da mu nije važno Rolling Eyes jer nije sve u tu zijadu .. vi možete sve da kažete ali bogami oko kompletnoga pjeva treba mnogo ...polako tek ste počeli da stvarate neki standard pjeva ..i kad to budete uradili tek onda če te se i sami uvjeriti u to što vam ova budala piše ...ali če te tada svatiti da ja nisam budala nego ovi ovde poneki što su ovde na forumu i glumu bolesnog majmuna .....mi kažemo za njih ovako SKINULI OPANKE A OBUKLI CIPELE I POSTALI GRAĐANI PRVOGA REDA ... ne postaje se građanin tek tako lako twisted: ....i da ne duljim mnogo oko vašega standarda........ nije bitno čije su to tiče dal tvoje ili nečije tuđe važno da je to nešto izvan prirode mislim kvalitetno i školovano ...a ne divalj pjev sa mnogo škartova...ko što je neko ovde postavio na forumu


samo da nebide da sam ja ČEGEVARA

SRETNO VAM BILO
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 23 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 23 / 39.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: