Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)

Go down 
+8
frickočak
kain
DOMENICO
portulata
YOGI
KOBAC
pavao
Moćun
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptyned vel 19, 2012 9:31 am



Bog !!!!




lako za dozvole -----ne daj ti bože da su nam one mjerilo !!!!



Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptyuto vel 28, 2012 8:24 am

Pet splitskih grdelinaša,što ja znam,je predalo zahtjev za uzgoj strogo zašticenih

ptica ovih dana.

To je za svaku pohvalu

Ide ide,polako ali sigurno.

Za par godina Split ce bit centar legalnog uzgoja grdelina.

Kako se stvari minjaju,samo malo dobre volje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptyuto vel 28, 2012 8:50 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptyuto vel 28, 2012 8:56 am

Evo moj video od prošle godine

kad sam ja totalni neznalica što se tice parenja

uspija izlec mlade grdeline

onda to stvarno može svatko
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptyuto vel 28, 2012 9:01 am




Bog!!


Svaka čast Koce ---!!!!




Salu2
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptyčet oľu 08, 2012 9:25 pm




Bog!!!



Dobar i gotovo !!!!!! Baš jučer jedan poklanja --!!!


Salu2



[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptypet oľu 09, 2012 12:36 am

Zako, teško da će ti netko poklonit, vrhunska spiza za grdeline je jako skupa kilo oko 50 kuna, ljekovi, puno posla za uzgojit neku količinu tica, kuhat jaja i klijat sjeme svaki dan. Ja isto poklanjam ali za 50 € komad. Na kraju kad vidim kolko me ta ptica koštala to je dzabe.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptypet oľu 09, 2012 1:14 am

0989299426
ovo ti je moj broj, javi se pa cemo se dogovorit kako i šta!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptypet oľu 09, 2012 6:07 pm

žako je napisao/la:
Koje su točno dimenzije, zakonom propisane, najmanje za uzgoj štiglića? Gdje to točno piše? Našao sam neke mjere 100 x 50 x 50, a negdje da su minimalne mjere za jedan par 80 x 40 x 40. Što je po propisima, kako bih mogao dobiti dozvolu za uzgoj?

Popodne cu ti sve kazat u svezi dozvole,

prošli tjedan sam poslao pet zahtjeva za pet uzgajivava i sve ce uredno proci.

Skinit ces sa interneta formulare,to nije problem.

Najvažnije je da nabaviš par grdelina sa papirima i da uzgajivac koji ti ih je dao to prijavi ministarstvu .
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptysub oľu 10, 2012 8:35 am

Dimenzije za par su 80x40x40,

a za jedinku 60x40x40

iako ti niko ništa nece za par cm.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptysub oľu 10, 2012 8:43 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptysub oľu 10, 2012 8:47 am

Prilog V - Obrazac za uvođenje u evidenciju držatelja strogo zaštićene ili zaštićene životinje
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptysub oľu 10, 2012 8:50 am

Eto žako,

ova dva obrasca su ti dovoljna za prijavit uzgoj.

Na prvi upišeš maticno jato,

a na drugi pojedinacno za svaku jedinku.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptysub oľu 10, 2012 6:56 pm

Nema na cemu,

kasno si tražija grdeline jer su ljudi vec podilili višak i poslali brojno stanje

ministarstvu.

Ako ne uspiješ pronaci odgovarajuci par,strpi se,bit ce mladih vrlo brzo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptyned lip 23, 2013 7:31 pm

Dobra vijest,

najmanje pet splitskih grdelinaša za iducu godinu traži UZGOJNU DOZVOLU.

Ipak se krece malo po malo,cak i stariji su aktivni u tom pogledu.

Vecina ih je vec pokušala doma parit grdeline i to im ide bez problema.

Samo naprid:cheers:
[Vrh] Go down
carduelis carduelis




Broj postova : 15
Points : 21
Join date : 01.02.2015

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptyčet vel 05, 2015 7:51 am

pomalo to ide...Wink
[Vrh] Go down
adebisi




Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 27.06.2013

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Emptyčet vel 05, 2015 1:28 pm

Ma ljudi su općenito bezobrazni koliko su teški. Evo recimo ja imam kuju dobermana koju ću parit akobogda za par mjeseci-3 su joj godine-najidealnije vrijeme za okot,pa za kastraciju nakon okota. I uglavnom pitaju me ljudi za cijenu kučića i koju god cifru kažem ljudima je skupo!!! Kada bih gledao koliko sam para uložio u kuju,vremena,truda,živaca,koliko ću truda i para potrošiti na kučiće (samo parenje je bar 300 km-150 eura)-nema tog Boga da se to meni isplati radit. I onda neko dođe i kaže puno mi je 100 km za kuče. Pa najrađe bi ga pljuno. A moram je parit kad-tad; nije dobro da se nikad ne okoti-radi zdravlja,prvenstveno. Doslovno ću pokloniti kučiće,ali džaba kad onaj koji ne zna o čemu se radi,ne shvaća.
U vezi štiglića stvar je još gora (bar kod nas u BiH). Po 5-10 km se prodaju. Kvaliteta? Nebitna. Bitno da je 10 km. I onda kad ti kažeš da je tvoja ptica 100 km,ljudi ti se smiju. Kažeš da ležeš štigliće? Još veći smijeh. Što ih ležeš kad ih možeš uhvatiti? Vi se svađate u vezi standarda pjeva,a zapravo je on koristan po prirodu prvenstveno,a onda i vama samima. Kod nas se ne zna šta se traži-to automatski znači pad kvalitete i povećenje (ulovljene) kvantitete. Tuga. Vi kad vidite na ledini nekog papka da lovi usred ljeta,reći ćete mu šta to loviš,kad em ne valjaju štiglići em protuzakonito je. Koda nas će mu većina reći "Pošto štiglići?". Nikad mi na zapad nećemo s ovom pameti Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nove dimenzije prstena za uzgoj divljih ptica
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» prehrana ptica
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj kanarinaca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: