Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?

Go down 
+6
Škuri tić
lord189
YOGI
bošket
DOMENICO
DjordjeVet
10 posters
Go to page : Previous  1, 2

koga birate?
cist pletadur bez dzije ikakve
kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Vote_lcap60%kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Vote_rcap
 60% [ 6 ]
odlican dzijadur bez pletiva ikakvih
kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Vote_lcap10%kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Vote_rcap
 10% [ 1 ]
losa pletiva plus odlicna dzija
kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Vote_lcap30%kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Vote_rcap
 30% [ 3 ]
Ukupno glasova : 10
 

Autor/icaPoruka
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptysri stu 23, 2011 4:05 am

samo opali maestro
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyned pro 11, 2011 3:33 am

markoxp je napisao/la:
Maestro, svaka čast tebi al nisi mi sav svoj. Svako dobro...


POZ PRIKANE MARKOPXE

kad san ovo pročito veruj da sam se mnogo nasmijao
ovo što kažeš da nisam svoj Exclamation Exclamation
a kako to nisam svoj daj mi kaži scratch scratch
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyned pro 11, 2011 3:38 am

maestro jebate i ja ću se zapitat jeli s tebon sve uredu,pa kakva su ovo pitanja confused scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyned pro 11, 2011 5:03 am

Jandrek je napisao/la:
maestro jebate i ja ću se zapitat jeli s tebon sve uredu,pa kakva su ovo pitanja confused scratch

pa evo prikane jandrek i tebe pitam isto ko i markopxa


a da vam kažem da hvala bogu dobrosam i zdravosam i potpuno normalan scratch scratch

možda malo zbog moih tscunamija sam malo uzrujan
a ko nebi kad pored sebe ima dušmanske tiče Very Happy Very Happy Very Happy king king

i ti bi bio ali,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,nažalost
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyned pro 11, 2011 8:45 pm

pa zbog onih štrakača nisan jer nisu zanimljivi ,nemaju tu slavujsku matricu niti pivaju dvoglasno ...prema tome lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyned pro 11, 2011 11:58 pm

Jandrek je napisao/la:
pa zbog onih štrakača nisan jer nisu zanimljivi ,nemaju tu slavujsku matricu niti pivaju dvoglasno ...prema tome lol!


poz prikane jandrek cheers

znam da nisi profi stigličar Rolling Eyes Shocked
ma ne zameram ja tebe ...jer si još Razz
jer i ja pre 20 godina sam ovako ko to nisam razumeo u pjev profi king

TUSAM JA UVJEK AKO TI NIJE JASNO OKO PJEVA BRATE LORDE lol! lol!
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyuto pro 13, 2011 12:29 am

meni je čovik pokaza kakva je makedonska tradicija a temelji se na slavujskim glasovima tj. dvoglasima i slavujskom timbru i to triba bit to štrakanje koje se ponavlja po tri iste ture za redom i tako opet nova tura tri puta zaredom i tako dalje ...mali su ti tsunamiji potrudi se malo više Wink

i usput za većinu prof.Lord sa poštovanjem molim
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyuto pro 13, 2011 5:01 am

poz brate jandrek odnosno profesore lorde ako ne grešim king scratch

kažeš da su mali .možda su mali .ali zaboravijo si da kažeš da su drmatori i uzdrmali ovaj a i drugi forum ...MALO ALI SLATKO I POMALO LJUTO Very Happy Very Happy Very Happy


POZDRAV PROFESORE LORDE study Basketball
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyuto pro 13, 2011 9:11 pm

tako volim da me se oslovljava ..napokon san i ja dobija titulu profesora a za dva dana ću si nać neku novu,možda magistar ili pak dekan nekog fakulteta pa možda neki diplomatik ko zna ovisi šta će mi past na pamet

maestro netribaš se bavit pizdraijama,pusti ti ko će ti šta reć samo uživaj i guraj svoje
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptysri pro 14, 2011 6:24 am

Lorde,

pomalo prika.Ostavi se titula i pizdarija.Poprimas osobine onih koje bas i nebi triba.Titulu,u ovom slucaju triba zaradit i zasluzit,a ne davat je sam sebi ka neki....Prikane u krive si se ugleda.

Na najboljem si putu da postanes jos jedna FALŠETA na forumu.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyčet pro 15, 2011 6:28 am

poz vrca king

izvini što do sada i tebe nisam te nazivao profesorom ili dekanom scratch
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyčet pro 15, 2011 8:40 am

Maestro zajebaji nekog drugog,nit sam prof.nit ista drugo,samo jedan obićan tićarćić od dva petka koji voli tiće......

Vec san te posla na jedno misto,onako iskreno od srca...Nemoj me tirat ponovo da to radim...Pozzz momče!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyčet pro 15, 2011 11:40 am

vrca je napisao/la:
Maestro

Vec san te posla na jedno misto,onako iskreno od srca...Nemoj me tirat ponovo da to radim...Pozzz momče!

poz prikane vrca

jasam se ovde logirao da bi ja i vi ostali ponešto razmenili poneko iskustvo oko tih prokletih štigliča ,,,,a što ti ili poneko kasni oko tih štigliča ja nisam kriv ... mislim na pjesmu ili sve oko svega u vezi štigliča ..kažem ovo javno da dosada niko ovako nije bio realan oko ovih problema kao ja ...a što to tebi smeta da te neko išta nauči oko ovih problema to je tvoja stvar Evil or Very Mad

a od mene možeš imati koristi ti i poneko da naučite ponešto...mislim na poedince kao što si ti i poneko affraid

zar ne primečuješ da sam razbudijo onaj forum da se ne uspava mnogo i da ne budu samo posmatrači ko što si ti ,,,

poz prikane vrca .......i ohladi malo i imaj poštovanje prema meštrima ko ja i ostali na ovom forumu

treba da si zahvalan što ima ovakvih meštara ,što če nekom pomoči
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyčet pro 15, 2011 6:39 pm

ko koga ode da prostite? Very Happy
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyčet pro 15, 2011 8:59 pm

vrca je napisao/la:
Lorde,

pomalo prika.Ostavi se titula i pizdarija.Poprimas osobine onih koje bas i nebi triba.Titulu,u ovom slucaju triba zaradit i zasluzit,a ne davat je sam sebi ka neki....Prikane u krive si se ugleda.

Na najboljem si putu da postanes jos jedna FALŠETA na forumu.....

vrca ludonja to ti je sarkazam sunny
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyčet pro 15, 2011 10:25 pm



Bog !!!!



Profesori ---- možda iz tjelesnog ili likovnog !!!!

A tek meštri ---hahaha ----lobotomija !!!



Salu2





[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptyčet pro 15, 2011 10:28 pm

tako je moćune
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptypet pro 16, 2011 3:07 am

Lorde,sve o.k.....
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Emptypet pro 16, 2011 8:28 pm

santa rendeer lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» kupujem par grdelina
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» Slike grdelina
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» Sićate li se grdelina...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: