Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?

Go down 
+6
Škuri tić
lord189
YOGI
bošket
DOMENICO
DjordjeVet
10 posters
Go to page : 1, 2  Next

koga birate?
cist pletadur bez dzije ikakve
kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Vote_lcap60%kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Vote_rcap
 60% [ 6 ]
odlican dzijadur bez pletiva ikakvih
kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Vote_lcap10%kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Vote_rcap
 10% [ 1 ]
losa pletiva plus odlicna dzija
kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Vote_lcap30%kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Vote_rcap
 30% [ 3 ]
Ukupno glasova : 10
 

Autor/icaPoruka
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptypon lip 20, 2011 8:09 am

evo, jedno malo glasanje...ajmo, mestri, izjasnite se...
izbor je jedan od tri...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptypon lip 20, 2011 8:23 am

Mislim da si malo falio u ponudama za anketiranje.
Odličan zijadur bez pletiva ikakvih bi značilo da grdelin iz čista mira izvodi zijadu bez unjula, duploga pletiva itd. a to neznam koliko valja a osobno za mene takav tip grdelina nije.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptypon lip 20, 2011 8:24 am

A zašto nebi bijo vrhunski pletadur i odlična zijada?????
Imali neki razlog??? Od ova tri nijedan nevalja
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptypon lip 20, 2011 8:25 am

Đorđe moraš ovo malo korigirati ili pojasniti.Jer...dzijadur bez ikakvih pletiva ne postoji
A ovo treće ..što su to loša pletiva..nešto zabranjeno ili nešto što naprosto nije atraktivno za čuti?
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptypon lip 20, 2011 8:15 pm

DOMENICO je napisao/la:
A zašto nebi bijo vrhunski pletadur i odlična zijada?????
Imali neki razlog??? Od ova tri nijedan nevalja

Domenico, tu opciju nisam stavio, jer je sasvim logicno da bi svi odabrali bas toga, kao kompletnog...

ponudjene opcije su upravo one kojima "nesto nedostaje" da ptica bude kompletna... pitanje je sta je kome vaznije, pletiva ili zijada, ukoliko ne moze da dobije oboje...
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptypon lip 20, 2011 8:18 pm

markoxp je napisao/la:
Mislim da si malo falio u ponudama za anketiranje.
Odličan zijadur bez pletiva ikakvih bi značilo da grdelin iz čista mira izvodi zijadu bez unjula, duploga pletiva itd. a to neznam koliko valja a osobno za mene takav tip grdelina nije.

imao sam prilike da cujem ptice koje uopste ne pletu, a dziju stavljaju iza strila ili necega sto nikako nije pletivo....i pri tome je dzija sasvim ok...

glasaj, pa da vidimo kako ce ispasti od ovih opcija
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptypon lip 20, 2011 8:23 pm

DjordjeVet je napisao/la:
markoxp je napisao/la:
Mislim da si malo falio u ponudama za anketiranje.
Odličan zijadur bez pletiva ikakvih bi značilo da grdelin iz čista mira izvodi zijadu bez unjula, duploga pletiva itd. a to neznam koliko valja a osobno za mene takav tip grdelina nije.

imao sam prilike da cujem ptice koje uopste ne pletu, a dziju stavljaju iza strila ili necega sto nikako nije pletivo....i pri tome je dzija sasvim ok...

glasaj, pa da vidimo kako ce ispasti od ovih opcija

Nije to tica za mene, jednostavno nije kompletna, niti blizu... Bolje jedan kratki sa zijom nego sto pletaša sa zijicom.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptysub lip 25, 2011 11:34 pm

Anketa ja pomalo neprecizno,nedorečeno postavljena.
Pa se ne može dati precizan odgovor.Probat ću dati svoj stav.
Grdelin koji lipo štakato plete bez dzije puno je bolji od onog koji isto tako plete ,ali ima malu dziju.Mala dzija spada u "zabranjenu materiju".Tu je sve jasno.
Odličan dzijadur koji samo izvodi tu odličnu dziju bio bi poželjan u svakoj tičarskoj stalaži.Može doniti samo dobro.Međutim ukoliko se misli na dzijadura koji dziju stavlja na šporkicu ,to je sasvim druga priča.To je Guba.
I treća opcija je loša pletiva i odlična dzija.To bi bio također poželjan tić,ukoliko se ne misli na zabranjena pletiva:cjacja,kjakja,đavđav,čača,kljov, šljov itd...
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptysub lip 25, 2011 11:47 pm

bošket je napisao/la:
Anketa ja pomalo neprecizno,nedorečeno postavljena.
Pa se ne može dati precizan odgovor.Probat ću dati svoj stav.
Grdelin koji lipo štakato plete bez dzije puno je bolji od onog koji isto tako plete ,ali ima malu dziju.Mala dzija spada u "zabranjenu materiju".Tu je sve jasno.
Odličan dzijadur koji samo izvodi tu odličnu dziju bio bi poželjan u svakoj tičarskoj stalaži.Može doniti samo dobro.Međutim ukoliko se misli na dzijadura koji dziju stavlja na šporkicu ,to je sasvim druga priča.To je Guba.
I treća opcija je loša pletiva i odlična dzija.To bi bio također poželjan tić,ukoliko se ne misli na zabranjena pletiva:cjacja,kjakja,đavđav,čača,kljov, šljov itd...

evo, Bosket me je dopunio...otprilike ovakvi kako je on opisao...
izjasnite se sad...

za mene su pletivo i dzija jednako vazni, a od ponudjenih biram dobra pletiva bez dzije...
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptysub lip 25, 2011 11:59 pm

Đorđe kod nas u dalmaciji tić koji samo plete bez ikakve zije to nije tić ni za ocjenu ni za hvaljenje.Druga stvar je šta bi ga svaki tićar drža pogotovo ako ima dobru zijadu u drugog tića pa se nadat da se to dvoje spoje(šta nije nemoguće)ali je teško.To je moje mišljenje a mislim i kod većine tićara ako ne griješim a ako griješim neka me isprave.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptyned lip 26, 2011 12:16 am

Đorđe opet se nisi izjasnio na koiju varijantu si mislio.
Dali onu lošiju ili bolju?
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptyned lip 26, 2011 12:24 am

prva opcija, pletadur bez dzije...
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptypon lip 27, 2011 11:17 pm

Cool


Zadnja promjena: lord189; uto stu 06, 2012 11:19 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptyčet ruj 29, 2011 9:20 am

Sve tri opcije su zeznute al ja bi bira losa pletiva plus dobra dzija!Zasto?Zato sto ti vec imas batudu s ovom opcijom sada sve ostaje na mladome oce li on nadozuntat stogod svoga pletiva i imat bolju dziju a ako ti to prodje onda imas i dobrog tica.A i taj dzijadur je pozeljan samo ako nije sporak.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptypet stu 18, 2011 5:13 am

DjordjeVet je napisao/la:
prva opcija, pletadur bez dzije...

Pozdrav brate Dzordze ...ja to po naški cheers

kod nas u ,MK, ako ne lomi zube iz samoga starta mislim na štrakanje i posle da ima jedinačno dvo ili trostruko javljanje sa zijom i barem jedno do dva pletiva normalno sa zijom ...i u nikom slučajo te škartove što ti je bošket napisao

neznam kako vi te glasove ovde nazivate i tako nemogu dobro da komentiram


Kao na primer .. ja neznam šta je to batuda ..šporka,, strilia ili to štakanje..i tako da kad bi znao te vaše izreke lakše bi mi bilo da ti objasnim šta mi hočemo u skoplu i prilepa grada

A ZA MOJ LIČNI UKUS KOD ŠTIGLIČA JE DA ON MENI ŠTRAKNE ODMA IS STARTA ...TO TIJE KAO ZEMLJOTRES IZNENADA affraid affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptysub stu 19, 2011 3:27 am

A oprosti šta je nama to "štakanje" ?
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptysub stu 19, 2011 4:21 am





Bog !!!!

Glasan za d) čist pletadur plus odlična zija -- --hahaha



Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptysub stu 19, 2011 6:31 am

markoxp je napisao/la:
A oprosti šta je nama to "štakanje" ?



poz brate markopse cheers
da nisi mozda mislio na Štrakanje Question a ako si mislio sa za Štrakanje ..pa imapso prilike da to cujes Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptyned stu 20, 2011 1:11 am

skopski maestro je napisao/la:
markoxp je napisao/la:
A oprosti šta je nama to "štakanje" ?



poz brate markopse cheers
da nisi mozda mislio na Štrakanje Question a ako si mislio sa za Štrakanje ..pa imapso prilike da to cujes Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Uredno si u svome tekstu napisao i "štrakanje" i "štakanje", pretpostavljam da se radi o istoj stvari, al sad pojasni jedno od toga?
Pretpostavljam da je "štrakanje" ono šta tvoj tić radi iza duploga pletiva
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptyned stu 20, 2011 1:50 am

markoxp je napisao/la:
[

Uredno si u svome tekstu napisao i "štrakanje" i "štakanje", pretpostavljam da se radi o istoj stvari, al sad pojasni jedno od toga?
Pretpostavljam da je "štrakanje" ono šta tvoj tić radi iza duploga pletiva



MA NEMO GU TI TO OBJASNIT KAD JOŠ NISI NAUČIO AZBUKU BRATE MARKOPOXE
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptyned stu 20, 2011 1:52 am

Maestro, svaka čast tebi al nisi mi sav svoj. Svako dobro...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptyned stu 20, 2011 4:22 am

https://www.youtube.com/watch?v=bB2ZOmnOaNA

poz brate markopxe..

pošto si mi dobar prijatelj ..evo rešijo sam ti postavit jedan vide klip sa štrakačkim glasom

samo još ovo da ti kazem da ovaj štrakački glas kod nas se računa ako is početka štraka

a ako ga otpjeva u pletivo to nije štrakanje...znači kod nas je štrakanje kad on iz starta počne štrakati barem do 2 ili tri puta ..i još ovo ja ne kazem da je sve kod nas samo to štrakanje vazno znači treba imati još ponešto da otpjeva jeda kompletni štiglič ...nadam se da i kod vas nije sve u tu čuvenu zijaduuuuuuuuuuu


IZVINI BRATE MARKOPXE ŠTO SAM SE STOBOM MALO ŠALIJO DOSADA .....TAKAV JE OVAJ PROKLETI SPORT
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptyned stu 20, 2011 10:38 am

poz markopx

nemare da e javis
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptyuto stu 22, 2011 6:24 am

poz prijatelji

morao sam izbaciti mog tsunamija iz foruma ...jer je bio toliko agresivan i ne poslušan prema vama

i sad če malo da prezimi ..i da bide spreman do iduče godine..ako se bude popravio Exclamation Exclamation .mislim da bude malo mirnii nego do sada ko što je bio



šalimo se malo ..nije ozbiljno to što sam napisao
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Emptysri stu 23, 2011 12:45 am

Pozdrav Prijatelji


Da vas upozorim Exclamation Exclamation Exclamation Da se očekuje nesto jače i zešče od onog nevremena što je bilo na forumu .mislim na tscunami..

Ovo što se očekuje bit če mnogo jače i opasnije .........Moram ve upozorit Exclamation Jer ste mi prijatelji Basketball Basketball cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty
PostajNaslov: Re: kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?   kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih? Empty

[Vrh] Go down
 
kakvog grdelina biste sebi odabrali, ukoliko biste mogli da birate izmedju ovih?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» kupujem par grdelina
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» Slike grdelina
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» Sićate li se grdelina...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: