Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 priče iz kafića

Go down 
+42
faraon
pujdo
probiotik
Gigo
MONSTRUMO
prava zijada
nicaze
VELE1
arboret
frickočak
balojaxx
Grga Zlatoper
CIBO
DjordjeVet
brabus
kain
angjello
pele
euzebio
DOMENICO
Jandrek
lord189
Moćun
bošket
KOBAC
vrca
ivica
ivica.milanovic13
pavao
Tic_Bal.
ziko
KLAPA SINJ
car
PSIHO
GIMPEL
F I N K O
bizar
YOGI
frzelin
BATUDA
PESTI
GRANDE
46 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptyned svi 01, 2011 10:05 am

Viktor je napisao/la:
Grande niko se nije svrsta u greze zijade nego u ispravne ili zijade koje su prolazne po svim kriterijima , a zar su sve glatke zijade kod gospode iz tvoje udruge ispravne molim te odgovori mi na pitanje.Nisam se želija svrstavat ni u jedne ni kako ti zoveš fine ni u greze , a najmanje vas pilat oko toga samo nemoj svakog ko nije u tvom klanu smatrat pilanom jer nisi ni ti ni ja na ovom forumu zadnja rič , pa neka ljudi sa foruma odaberu s kime će se dopisivat i neka stvarno svate forum ka nešto šta će im pomć kod određenih nepoznanica. Ispričavam se šta se nisam predstavija ime mi je Branimir , velin sam prijatelj radim za jednog poznatog špeditera i nemam vrimena da se družim po kafićima.Od tića imam jednog grdelina (velin škart)koji je skrenija sa pivanja , ali i danas zna spojit par batudi sa lipom zijom , kako vi kažete finom i mogu ti reć da nije ispravna jer nema kraja isto ka i neke "fine"zije nemaju ni ulaza u zijadu a ni počtka ili neke vrhunske (bar šta sam čuja snimak ) ne znaš kad će izletit ali to je sve nebitno .Imam jednog vrduna i jednog faganela i zapamti ni ti ni niko mi nemože držat predavanje o pivanju grdelina jednako kao ni ja vama ni nikom drugom , znači niko od nas nije mjerodavan pa zato nemoj mislit da se ja bunim jer nemam zašto , samo ukazujem na to da te nepotrebne nazovimo udruge, greze ili glatke stavite na drugo misto ,a forum koristite za druženje i upoznavanje a ne za ta greza prepucavanja i izrugivanja.

Šteta Viki ali ta tvoja priča je bistra ka gorski potok samo tribaš znat da je gorski potok p....k...
Neznam šta smatraš pod prolazna zijada zar misliš da greza zijada može bit prolazna ???
Svaka ti čast ako to moš trpit .....
Guštaj i uživaj ti u onom šta voliš a ja ću guštat u mom kanarinskom pivanju .....

Još jednu stvar da ti bude jasno čovik koji nije samo kritičan i nezna sam kritizirat manu svojih tica za mene nije mjerodavan ,,,,
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptyned svi 01, 2011 10:13 am

Dajte više nešto šta će svih zadovoljit a ne samo prazna slama.POZZZ.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptyned svi 01, 2011 11:26 am

GRANDE je napisao/la:


Šteta Viki ali ta tvoja priča je bistra ka gorski potok samo tribaš znat da je gorski potok p....k...
Neznam šta smatraš pod prolazna zijada zar misliš da greza zijada može bit prolazna ???
Svaka ti čast ako to moš trpit .....
Guštaj i uživaj ti u onom šta voliš a ja ću guštat u mom kanarinskom pivanju .....

Još jednu stvar da ti bude jasno čovik koji nije samo kritičan i nezna sam kritizirat manu svojih tica za mene nije mjerodavan ,,,,priče iz kafića - Page 7 0002031F



Grande stvarno te ne poznajem i baš mi te je u jednu ruku ža jer nekužiš o čemu se piše ili ti ne paše tekst pa bucaš i pišeš napamet . Pa reka sam ti šta iman i toga se ne sramin dobija sam finu zijadu ali bez kraja i to je neispravno a grezače mrzim više nego ti i neslažem se ,ne može grezača biti ispravna i to sam ti naveo u prethodnom tekstu .samo ja nikad nisam čuo tvoje pivanje pa da ga nazivam kanarinskim.sve u svemu slažemo se u jednome , a to je neka drži ko šta ima i voli i neka niko nikome ne soli pamet u vezi bilo čega u ispravnosti zijada.P.S.Reka sam da zijada ne smi imat ni viška slova a to po meni grezača ima i neispravna je , a samokritičan sam do kraja i priznajem da iman to što imam i toga se ne sramim ali vrlo dobro znam i čujem šta mi paše i to nikad nebi poreka , iopet ti postavljam pitanje odakle ti ideja da ja tvoje pivanje nazivam kanarinskim kad ga nisam ni čuja.LIJEP POZDRAV!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptyned svi 01, 2011 6:52 pm

Frzo,niko nije zabranija druženje na ovom forumu ni grezima ni glatkima ni kanarinašima,ovo je forum za tićare.Ali nemogu svatit jednu stvar npr.Na onom drugom forumu kaže jedan "ptićar"ovako "ja se ne razumin u to ali ja mislim da je to ovako".Ma šta imaš komentirat nešto ako sam znaš da ništa ne znaš.Kad si mene čuja da komentiram,frzeline,faganele,kanarine,parenje,vina,neznam ni kako se skidaju gnizda,neznam ni koliko tribaju skale bit duge,neznam koliki triba bit štap neznam ništa od toga.I normalno da ljudi popizde ako ja to komentiram a oni vide da prićam pizdarije.I zaboravija sam neman ni kameru i neznam je ni upalit.Oću re da se ne mišam u one stvari koje ne razumin a i ne zanimaju me.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptypon svi 02, 2011 1:10 am

PEKOS je napisao/la:
Dajte više nešto šta će svih zadovoljit a ne samo prazna slama.POZZZ.

PEKOS imaš priliku dokaži se piši nešto,reci,pitaj ovaj post mi slići na napadanje kolege forumaše zamolio bi te da se držiš pravila foruma.

Ukaži ljudima di griješe ako vidiš kakvu nepravilnost,a ne odma klizeči start.

Nitko nikome ne brani pisat ali ovo postaje ratna zona na ovaj način tvoje komunikacije sa drugim forumašima.

Ovo nije sada više po klanovima nego jednostavno prestiž,a znamo svi i zašto ubuduče molim malo korekcije u vašim postovima.

Pozdrav PEKOS i molim da sa ovim ovu stavku privedemo kraju jer se na ovaj način vračamo u kameno doba. Very Happy sunny cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptypon svi 02, 2011 3:33 am

Poštovani gospodine frzelin,ako ste pratili chat(a vidim da jeste )meni nije jasno kako niste primjetili koliko je pogrdnih riječi upućeno prema meni ,a da ja nisam prema nikome uputio niti jednu grubu rič ,a smatram da se nisam dužan prestavit ,ako sam već napisao da sam pekos onda smatram da je to dovoljno .pozzzzzzzzz.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptypon svi 02, 2011 4:32 am

Dobar je PEKOS samo nezna kako se postavit......a da sinoć neki nisu bili pokvareni na chatu...jesu ali ipak nebih analizira to jer su to možda neki računi od prije......
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptypon svi 02, 2011 4:52 am




Bog !!!!!



M a sinoć je bija pravi chat !!!!!! Da je bilo malo spod pojasa bilo je ( vjerovatno

nekima još ispadaju kosturi iz ormara ) ali što bi chat bija bez toga !!!!


Živili mi svi skupa bar po 100 godina !!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptypet svi 20, 2011 8:35 am

E,

danas nam je nakon dugo vrimena bija Nike kukuruz u kafic.

Odma su grdelini legende oživili:

Talijanac
Vuk
Glumac
Cigo
Koka
Romario
Raul,

pa Murter,Miši,Ducici,Podhum,Golinjevo.............

tukle su se batude,jebiga, tako je to kad dođe Nike.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptyuto srp 19, 2011 8:50 am

Pozdrav Balti koji nas je danas posjetija u Kalaharija. cheers
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptyuto srp 19, 2011 11:08 pm

bariton je napisao/la:
kukuruz

.

hahahahaha lol!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptysri srp 20, 2011 6:30 am

bariton je napisao/la:
Pozdrav Balti koji nas je danas posjetija u Kalaharija. cheers


Evo Koce danas vec u svome gradu i jos napravio jedan video Smile
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 4:25 am

zanimljiva tema od početka do kraja

kaže jedan "sve sta je lipo kratko traje,a tako i zijada" hahaha

kaže drugi "Tako je,od sad više nema zajebancije,doli glatke živile LIPE ZIJADE"

kaže opet taj drugi "da bi baštarda pivala prirodnije triba stavit veršu na cd"

onda neki peti upada i kaže a to mi je bilo najsmišnije"MASLE je prizna koci da neviruje da će ko donit bolje tiće svaka ćast masli" to je najsmišnije od svega


tribalo je iza ovega napisat "dame i gospodo prestava je gotova dođite nan opet sutra"
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptysub lis 15, 2011 7:50 am

Većeras je u kafiću naš stari tićar Boris D reka jednu tvrdnju koju sam ja reka prošle godine.Jebiga uvik kasne za menom,evo šta je reka;Opet će koce imat najbolje tiće jedino ga može Dome dobit.A morate znat da g Boris dugo nije priznava koci tiće.A znate šta sam ja reke:A šta sam ti ja reka!!!!!!Ha ha ha ha ha
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptysub lis 15, 2011 7:57 am

Biće i stari Boris oglusija! Smile dobar je on covik, biće ste mu vi metili riči va usta Smile
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptysub lis 15, 2011 8:03 am

Hahaha.....Monty Payton show se nastavlja.....
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptysub lis 15, 2011 8:17 am

Prekinit ću show:Skavolini su najbolji tići koji su ikad postojali .To su jedne od najlipših i najdužih i najispravnijih zijadi koje sam ikad čuja.Nisam vam da gušta ali eto sad priznam.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptysub lis 15, 2011 8:18 am

Ci trrr
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptysub lis 15, 2011 8:28 am


Bog !!!



Najbolje su mi ove izjave ,sve u futuru ili pluskvamperfektu ( imat će

imao je )) nikako da se utvdi nešto u prezentu ,ima sad i gotovo !!!!

Što je više vrimena prošlo na forumu sve se svodi na dva tri polubljeska,

neko kvazi rivalstvo , profesore ,akademike , naše ,vaše ,a u biti

sve je to prilivanje iz šupljega u prazno !!!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptysub lis 15, 2011 4:10 pm

vrca je napisao/la:
Ci trrr

Cintara cintaris, gnjezdi se na bračkome području u niskome raslinju, javlja se sa ci trrrrrr, hrani se mrvicama kruha što šiptar baci iz pekare. Ostalo o toj ptici nije poznato.
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptysub lis 15, 2011 10:50 pm

Eto, vraćamo vam preobraćenog gospodina Baritona. Nekoliko sati je priznavao svoje grijehe, pred stručnim odborom Velikog vijeća sinjskih ptičara. Bilo je milo slušati priznanje svih pogrešaka koje je počinio, za glatke zijade smo mu oprostili jer se prisjetio svih onih pravih i nenategnutih zijada koje je za dugogodišnjeg boravka i školovanja u Sinju slušao.
Prema njegovom osobnom priznanju, na krivi put su ga naveli neki drugi koji su mu silom ugurali grdeline u kuću krivo ga uvjeravajući kako su to glatke zijade. Iako je problem načelno shvatio, zbog okružja u kojem se našao pao je pod dugogodišnji utjecaj grupe loše i krivo obrazovanih, nategnutih i grezih ptičara. Ipak, uz alkohol i muziku u legendarnom sinjskom kafiću, uz obilje emocija, kajanja i silnog uvažavanja Velikog vijeća, krivovjernik Bariton se polako vraćao izvornom i ispravnom učenju.
Prvi korak je učinjen. Pokajanje je bilo javno, ali je Veliko vijeće i dalje sumnjičavo. Pomno će se pratiti daljnji oporavak gospodina Baritona, omogućiti će mu se ponovno pohađanje izvorne sinjske škole, jedine na planetu zemlja koja poznaje izvorno i ispravno grdelinsko pjevanje. Nakon neodređeno dugog oporavka koji će ovisiti o trudu obraćenika, pristupiti će se ponovnom provjeravanju obraćenika. Prvi ispiti koje će polagati biti će na lakšim i jednostavnijim pticama. Ako zadovolji, krenuti će se prema složenijima, uz dodatni oprez. Neki članovi Vijeća su bili skeptični po pitanju razvoja obraćenika, bojali su se prevelikog utjecaja izvjesnog gospodina Yogija, koji vrši grub i rizli upliv u grdelinaško znanje gospodina Baritona. Neki su predložili da se isti tretman primijeni i na gospodina Yogija. To je ipak višeglasno odbijeno, jer su neki članovi Vijeća smatrali da je kod dotičnog gospodina odmak od grdelinaštva toliko izražen da je njegov povratak znanju jednostavno nemoguć. Iako sam osobno bio za to da se gospodin Yogi uzme u tretman, Vijeće me prekorilo uz napomenu kako se osobne simpatije moraju eliminirati iz ovako ozbiljnih stvari.
P.s. Koce, hvala na posjetu, bilo nam je drago.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptysub lis 15, 2011 11:16 pm

Evo i to se dogodilo da se ja ne slažem s g euzebiom nego s njegovim prijateljima,ma je li to moguće.Nemojte me molin vas preobraćat jer bi se ja u tom slućaju ostavija tića a to ne bi nikako želija,a znate li moj profesore da to šta vi znate i vaši prijatelji ja sam to davno zaboravija.A vi ćete mene ućit ,više ja znam nego cili sinj i okolica i zato uvatite nekog drugog na preobraćanje a ja vam se zahvaljujem na vašim dobrim namjerama
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptysub lis 15, 2011 11:25 pm

HAHAHAHA
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptyned lis 16, 2011 12:04 am

Profa kralj si lol!

Bravo za Kocu!
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Emptyned lis 16, 2011 12:19 am




Bog !!!!


Dobar je ovaj profesor :

Da više san ja zapamtija nego što ste vi znali i

zaboravili ... tako nekako ..hahaha ili je više ja znan
nego što san zaboravija ....
ja . ja .......

Salu2
[Vrh] Go down
Sponsored content





priče iz kafića - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
priče iz kafića
[Vrh] 
Stranica 7 / 19.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: