Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 skolovanje - kada, kako, koliko dugo

Go down 
+31
Gigo
MONSTRUMO
probiotik
Grga Zlatoper
Jandrek
arboret
Škuri tić
gare
KOBAC
ivica.p
bošket
Vedran
euzebio
PESTI
vrca
enver
pele
DOMENICO
Altum
ivica
lord189
Moćun
marko
PSIHO
frzelin
GRANDE
car
YOGI
Tic_Bal.
kain
DjordjeVet
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Autor/icaPoruka
marko




Broj postova : 4
Points : 4
Join date : 07.02.2011
Age : 32
Lokacija : split

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptysub vel 12, 2011 5:54 am

jeli se može pomoću cd naučiti mlade tiće bez krune ,i pomoću kakvih cd-ova,moželi li mi neko od vas prodati cd...
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptysub vel 12, 2011 8:10 am

marko je napisao/la:
jeli se može pomoću cd naučiti mlade tiće bez krune ,i pomoću kakvih cd-ova,moželi li mi neko od vas prodati cd...

Na ovu temu bi morao odgovorit g YOGI on ima velika iskustva učenje mladih grdelina CD. cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptysub vel 12, 2011 8:22 pm

Marko ako te zanima cd dođi u kalahari i dobićeš cd mukte koja kupovina,ako nećemo pomoć mladim tićarima onda kakvi smo to ljudi.A šta se tiće ućenja mladih grdelina na cd mislim da ti je to gubljenje vremena.Ućit baštardu to da ali grdelina sumljam u to.CD nemam ali ako dođeš pitaj za mene i ja ga nabavljam.
[Vrh] Go down
marko




Broj postova : 4
Points : 4
Join date : 07.02.2011
Age : 32
Lokacija : split

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptyned vel 13, 2011 6:06 am

di je taj kafić kalahari
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptyned vel 13, 2011 9:40 am

U splitu matice hrvatske 49
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptysub vel 26, 2011 8:19 am

ukoliko drzimo mlade u letilici, zajedno sa uciteljem, kada je pravo vrijeme da ih odvojimo u pojedinacne kaveze?
da li bi ucitelja trebalo odvojiti prije mladih, da ih, kako neki kod mene kazu, 'povuce'?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptysub vel 26, 2011 9:31 am

Ja bi ih sad odvojia,nemaju više šta ni ucit,ni radit u letilici.Možeš staroga izvadit malo prije,da se adaptira i pocme pivat.

Brzo ce vrime širenja,bolje ih je incibat.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptypon svi 23, 2011 8:04 am

Niko tocno ne može kazat do kad traje šlolovanje,kad odvojit mlade ili mladog.
Nekad je puno bolje mladog ostavit samog da se razvija,jer ga stari guše,a nekad
je obrnuto,izgubi se vrlo lako.
Jedino je sigurno da je svaki grdelin individualan,sam za se,i tako ga moramo
gledat.
Za to ima puno primjera svake godine.Nekad slucajno pogodimo pa ispadne
odlicno.
Ponekad napravimo kako mislimo da treba,pouceni iskustvom prošle godine,
pa falijemo.

Ha ha,da je lako,ne bi nas dopalo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptypon svi 23, 2011 8:19 am

bariton je napisao/la:
Niko tocno ne može kazat do kad traje šlolovanje,kad odvojit mlade ili mladog.
Nekad je puno bolje mladog ostavit samog da se razvija,jer ga stari guše,a nekad
je obrnuto,izgubi se vrlo lako.
Jedino je sigurno da je svaki grdelin individualan,sam za se,i tako ga moramo
gledat.
Za to ima puno primjera svake godine.Nekad slucajno pogodimo pa ispadne
odlicno.
Ponekad napravimo kako mislimo da treba,pouceni iskustvom prošle godine,
pa falijemo.

Ha ha,da je lako,ne bi nas dopalo.

A štaš, naše čudinoxe kako god okreneš dopadnu rizle lol! geek
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptysri svi 25, 2011 12:15 am

Šta ste se uvatili ljudi pustite ih da uživaju u svom hobiju i svitu..... sunny
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptysub svi 28, 2011 7:14 am





Bog !!!!!!


Evo primjera školovanja"""" :::



https://youtu.be/epfVlyp_wS0


nije baš da je po njihovom izboru ali eto ( sve za uspjeh) !!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptysub svi 28, 2011 9:14 am

Teški GMO cheers

Ajme to volin!!! I love you
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptypon srp 04, 2011 8:45 am

Polako je pocela nova školska godina ucenja.

Mladi studenti vec slušaju meštre.Koji gušt kad pocmu veršat.Nisam ljubitelj

ovako ranog školovanja,ali kad vec ima mladih iz uzgoja idemo krenit.Stari ce

im pivat bar misec dana,dat ce temelje,a onda zajedno u modu.

Eto to je prvi dil.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptypon srp 04, 2011 6:33 pm

Evo i ja sam poredao 3 mlada Smile
Ja se nadam da ce moji pjevati bar do polovine 8 mjeseca jer mi je sjeverna starna .
Za 10 dana bi mi se trebali izleci prvi mladci(lezi zenka na 4 jajeta),mislim da su kasnili sa gnjezdom bas zbog toga sto sunca nemam nikad na balkonu .
Ako ovi mladi uzmu temelj od ucitelja samo cu se dopuniti par mladaca iz posebnog uzgoja u 9 mjesecu Wink
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptypon srp 04, 2011 9:13 pm

u mene zasad 6 na učenju učitej klapa kako klapa zadovoljan san a tići iz 5 miseca već počinju veršat tako da ću veoma rano okrit koji je il capitano a koji će otić u prirodu i društvo
[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 2 Emptypon kol 29, 2011 3:44 am

Evo vidim da je sve zamrlo na forumu,pa da malo osvježimo bar ovu temu .
Danas sam uspio uloviti veršu od mladog grdelina,koji mi je u radnoj sobi sa baštardom.Vjerovali ili ne on je tu tek 20-ak dana i evo šta sam uspio snimiti. Samo da napomenem ,to je mladac star oko 5o dana.Ovih dana ću snimiti i baštarda,koji je sa njim skupa u kutiji.Za sad sam prezadovoljan ovim DADO - GMO PROJEKTOM .

Da napomenem,malo sam skrenuo sa Dadinog projekta,jer kod njega baštard bude sam godinu dana,a tek iduću godinu idu pitani mladi na školovanje,ja sam to skratio i već sam oko 5.08. stavio mladog sa njim i kako mi se čini ,to je to.Ako ovako ostane ,ja sam na konju.



A sad evo i video...

P.S. Nema slike,samo ton,da ne mislite da vam se pokvario ekran