Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+35
enver
Sina BL
angjello
ivica
pele
domo
GRANDE
ssarava1
arboret
sole
ivica.milanovic13
KOBAC
DOMENICO
bošket
žuti
lord189
Škuri tić
vrca
KLAPA SINJ
BOCKA
zoran ptice pjevice
Moćun
F I N K O
marko
Grga Zlatoper
frzelin
YOGI
Tič_Bal
grgo
PSIHO
kain
PESTI
Tic_Bal.
ATOMIC
DjordjeVet
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet vel 25, 2011 4:18 am

DjordjeVet je napisao/la:


ovaj snimak traje nekih 10-11 minuta, otprilike onoliko koliko bi se grdelin slusao na takmicenju...
komentar?

Evo da se i ja uključim iako nemam naviku pisat,znanje je tu ali prednost imaju stariji..

Đorđe kako bi ti ocjenio ovu ticu? Kakva je ova tica po tebi? Samo to želim znat.

Postavljanjem ovoga mi daješ doznanje da se nedovoljno razumješ.Ne hvalim se,ali ja se dovoljno razumjem u neke stvari da to mogu reć,bez uvrede.



[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet vel 25, 2011 6:58 am

Marko, kao sto sam vec rekao Lordu, okacio sam da cujem komentar...ali, izgleda da sam ja jedan od rijetkih koji kaci svoje ptice...ne stidim ih se, kakvi god da su, moji su i ja ih volim...

ova ptica mi se cini OK, zijada je nesto kraca, ali dobro...pletiva su meni dobra, ne nastavlja...za mene zadovoljavajuca...

off topic: koliko se ja razumijem u grdelina, neka procijene oni koji su citali moje tekstove u Batudi i postove na ovom i drugim forumima...
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet vel 25, 2011 8:59 am

Đorđe glavno da ih ti voliš,drugo nema veze.Marko kaže da se nedovoljno razumiješ,ali di je on od Dalmacije,pa normalno da su tamo drugačija pivanja. Ovde se traži jedno,a kod vas sigurno nešto drugo. Jedino ne znam zašto tražiš mišljenje ovde Đorđe ? Da ga staviš na neki talijanski ili španjolski forum,sigurno bi dobio bolje ocjene. Znaš da ovde cjacja i kratke greze zijada ne prolaze,vidiš da niko neće ni da da komentar. Kao šta kažeš,jedan si od rijetkih koji kaći svoje ptice. Ja da iman išta vrijedno,možda bi i okačio. Ali nemam. Ja sam o STP-u čuo tek kad sam se pridružio onom drugom forum i toliko mi se svidilo to pivanje da bi i ja sad htio to imati.Tako da znaš da ti ja nisam neki meštar,ali eto komentiran tvoje tiće jer ti to tražiš,a ja da vidin oće li mi ko šta reć,tj dali sam negdi falio. Pozdrav...
PS bez obzira na to ne smatram se gluvašom ( sad se vi smijite )
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet vel 25, 2011 9:18 am

F I N K O je napisao/la:
Đorđe glavno da ih ti voliš,drugo nema veze.Marko kaže da se nedovoljno razumiješ,ali di je on od Dalmacije,pa normalno da su tamo drugačija pivanja. Ovde se traži jedno,a kod vas sigurno nešto drugo. Jedino ne znam zašto tražiš mišljenje ovde Đorđe ? Da ga staviš na neki talijanski ili španjolski forum,sigurno bi dobio bolje ocjene. Znaš da ovde cjacja i kratke greze zijada ne prolaze,vidiš da niko neće ni da da komentar. Kao šta kažeš,jedan si od rijetkih koji kaći svoje ptice. Ja da iman išta vrijedno,možda bi i okačio. Ali nemam. Ja sam o STP-u čuo tek kad sam se pridružio onom drugom forum i toliko mi se svidilo to pivanje da bi i ja sad htio to imati.Tako da znaš da ti ja nisam neki meštar,ali eto komentiran tvoje tiće jer ti to tražiš,a ja da vidin oće li mi ko šta reć,tj dali sam negdi falio. Pozdrav...
PS bez obzira na to ne smatram se gluvašom ( sad se vi smijite )

ni ja nisam mestar od pjeva, naravno... ipak za to treba dosta godina i iskustva, a bogami i preslusanih tica...jos sam mlad, valjda cu imati prilike da naucim...tebi hvala na komentarima, i negativna ocjena je korak naprijed, kada se dobro obrazlozi...i iz nje se moze nesto nauciti...
u vezi sa mojim postovima, ono malo sto znam (ili bar mislim da znam) dijelim sa drugima, mozda neko i od mene moze nesto da nauci...ja sam ucio od svih koje sam sreo, od nekih kako treba, od nekih kako ne treba raditi...

snimci mojih ptica su najbolje sto imam, zasada...nisu idealne, ne prolaze stroge kriterijume po STP, sta da radim Wink ... kad budem imao nesto bolje, okacicu da cujete, mozda ce komentari onda biti pozitivniji...cinjenica je da je kod mene pjev nesto slabiji, jer se radi o drugoj podvrsti grdelina, koja je generalno losiji pjevac... i ovdje ima ponesto dobrih ptica, ali svakako manje nego dolje u Dalmaciji, pa ih je tezei naci i doci do njih...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet vel 25, 2011 9:39 am

DjordjeVet je napisao/la:
Marko, kao sto sam vec rekao Lordu, okacio sam da cujem komentar...ali, izgleda da sam ja jedan od rijetkih koji kaci svoje ptice...ne stidim ih se, kakvi god da su, moji su i ja ih volim...

ova ptica mi se cini OK, zijada je nesto kraca, ali dobro...pletiva su meni dobra, ne nastavlja...za mene zadovoljavajuca...

off topic: koliko se ja razumijem u grdelina, neka procijene oni koji su citali moje tekstove u Batudi i postove na ovom i drugim forumima...

Đorđe,ne nerviraj se,samo ti stavljaj i traži komentare.

Ovi grdelin ima strašnu grešku kroz batudu.Batuda mu je ono što najviše ponavlja, a to je pletivo,pa cja cja cja,pa zijada.Zanemari zijadu,gledaj samo batudu.Znaci, ubacio je između pletiva i zijade cja cja cja,što je po našim kriterijima nedopustivo.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet vel 25, 2011 9:50 am

Okacili bi oni djordje da znaju....hehehe
A neznan ni ja.... No Sleep
[Vrh] Go down
BOCKA

BOCKA


Broj postova : 28
Points : 36
Join date : 13.02.2011
Age : 76
Lokacija : Skopje, Makedonija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyned vel 27, 2011 9:25 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Ovoi je ocigledan primjer gdje se moze tic uciti zeljenom pjevu ?

Ali kod tradicije gdje se trazi zijada,treba znati kad se pravi CD da se obrati paznja na pletivo gdje se tic priprema da izvede zeljenu zijdu Wink

Ovaj post po mom mišljenju je veoma realan, ptičar koj se bavi sa školovanjem štiglica meni je poznat i on voli školovati ptice po svom meraku.
Ja nisam stručnjak za pjev štigliča ali znam da je dečko veoma dobar poznavaoc za sve vrste pjeva u celoj evropi.
Bude li hteo jednog dana da se pojavi na forumu dobiče forum dobrog stručnjaka i poznavaoca pjesme štiglica.

Pozdrav Bocka
[Vrh] Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyčet oľu 03, 2011 5:58 am



ocjena?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyčet oľu 03, 2011 8:54 am

Ha ha ha ,doša je napokon i Fredi na tapet,a kako ga nema na ovom forumu,komentirat cu ga kad se pojavi.

Di si Fredi,javi se,fali mi malo karanja sa rizlama


lol!
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyčet oľu 03, 2011 9:33 am

da, ptica je Fredijeva...nadam se da se nece ljutiti sto sam je postavio... Wink
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet oľu 04, 2011 8:20 am

Šteta šta ova ptica nije bila na takmićenju prošle godine.Ako ga fredi donese ove godine osvojiće visoko mjesto amožda i najviše.
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet oľu 04, 2011 8:26 am

YOGI je napisao/la:
Šteta šta ova ptica nije bila na takmićenju prošle godine.Ako ga fredi donese ove godine osvojiće visoko mjesto amožda i najviše.
Oli je ovo pobjednička zijada ???
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet oľu 04, 2011 8:31 am

Zijada nije za ocjenjivanje,ali garantiram da bi po njihovim pravilima bio visoko plasiram ponavljam možda i najviše.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet oľu 04, 2011 8:43 am

YOGI je napisao/la:
Šteta šta ova ptica nije bila na takmićenju prošle godine.Ako ga fredi donese ove godine osvojiće visoko mjesto amožda i najviše.

Ajde jogi stavi i ti kojega možda bi tvoj bio bolji od ovoga grdelina... Wink
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet oľu 04, 2011 8:47 am

ha ha možda ako mi ti posudiš onoga mladca šta tuće batude sa rizlom ha ha ha
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypet oľu 04, 2011 9:30 am

YOGI je napisao/la:
ha ha možda ako mi ti posudiš onoga mladca šta tuće batude sa rizlom ha ha ha

Šta mi vriđaš tiča rizeća zijada je zakon i postoji,a te vaše bojin se da če ih iko ikada čut. Wink
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysub oľu 05, 2011 9:19 am

[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysub oľu 05, 2011 10:02 am

bravo frzi dobar štiglić
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysub oľu 05, 2011 7:15 pm

YOGI je napisao/la:
bravo frzi dobar štiglić


Možeš se ti jogi zajebavat,ali frigo je u pravu jer je on jedini stavija svoga grdelina i do sada je car,a to šta se nekome sviđa ili ne sviđa,neka stavi boljega.

Bravo frigo king king king
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysub oľu 05, 2011 7:32 pm

bariton je napisao/la:





Možeš se ti jogi zajebavat,ali frigo je u pravu jer je on jedini stavija svoga grdelina i do sada je car,a to šta se nekome sviđa ili ne sviđa,neka stavi boljega.

Bravo frigo king king king

Bariton, i ja sam stavio svoje tice, znaci i ja sam car? Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptysub oľu 05, 2011 7:37 pm

DjordjeVet je napisao/la:
bariton je napisao/la:





Možeš se ti jogi zajebavat,ali frigo je u pravu jer je on jedini stavija svoga grdelina i do sada je car,a to šta se nekome sviđa ili ne sviđa,neka stavi boljega.

Bravo frigo king king king

Bariton, i ja sam stavio svoje tice, znaci i ja sam car? Question

Je si đorđe,bija si car do frige,jebiga,preoteja ti je krunu Sad
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyned oľu 06, 2011 8:15 am

Kako ti koce znaš da se ja zajebajen,ili misliš da znaš šta ja mislim.Ili ono mući i naopako misli ha ha.
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptypon oľu 07, 2011 2:25 am

DjordjeVet je napisao/la:


ocjena?
ovo je cist tic ali ova zija je suplja ja nevirujen da to moze proc ikakvu ocjenu barem sto se mene tice.A nije ni pletivo nista posebno.Bez uvrede to je moje misljenje!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyuto oľu 08, 2011 4:01 am

Grdelin je cist,pletivo je u redu,ima glas,sklon je batudi,problem je jedino zijada.

Da mu je zijada uredu ko bi mu moga rec ric,jer ka i uvik,problem je u njezinu velicanstvu

ZIJADI queen queen queen
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Emptyuto oľu 08, 2011 4:08 am

[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 4 / 39.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: