Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+35
enver
Sina BL
angjello
ivica
pele
domo
GRANDE
ssarava1
arboret
sole
ivica.milanovic13
KOBAC
DOMENICO
bošket
žuti
lord189
Škuri tić
vrca
KLAPA SINJ
BOCKA
zoran ptice pjevice
Moćun
F I N K O
marko
Grga Zlatoper
frzelin
YOGI
Tič_Bal
grgo
PSIHO
kain
PESTI
Tic_Bal.
ATOMIC
DjordjeVet
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptysri oľu 23, 2011 6:53 am

bošket je napisao/la:
[youtube][/youtube]


Evo jedan sinjski sa onog foruma


Question Question Question

Specijalno za baritona

On gušta u ovakima
Evo ti i moje misljenje pletivo ti je kratko ali nije neukusno a prva zijada ti je neispravna a druga zijada more nekako proc al cini mi se malo greza mada je snimka malo slaba.Sve u svemu nista posebno da bi se covik utapa u tom ticu ako uopce i piva tic!Tribalo bi zijadu malo glajncpapirom proc!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptysri oľu 23, 2011 7:43 am

Škuri tić je napisao/la:
bošket je napisao/la:
[youtube][/youtube]


Evo jedan sinjski sa onog foruma


Question Question Question

Specijalno za baritona

On gušta u ovakima
Evo ti i moje misljenje pletivo ti je kratko ali nije neukusno a prva zijada ti je neispravna a druga zijada more nekako proc al cini mi se malo greza mada je snimka malo slaba.Sve u svemu nista posebno da bi se covik utapa u tom ticu ako uopce i piva tic!Tribalo bi zijadu malo glajncpapirom proc!


Škuri cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptysri oľu 23, 2011 8:16 am

Škuri mogu reć da si me iznenadija.

Normalno ukoliko je istina da ti je 24 godine.
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptysri oľu 23, 2011 8:48 am

bošket je napisao/la:
Škuri mogu reć da si me iznenadija.

Normalno ukoliko je istina da ti je 24 godine.
Je 24 mi je godine.Ipak je prije mene 80-100 godina ticarstva u obitelji.Ja san sad nasljednik toga cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptysri oľu 23, 2011 10:57 pm

Tić tuče batude imamo dvi različite zijade sobzirom da je treči misec treba dosta radit sa njim volio bi ga čut krajem 6 miseca da vidimo koliko je napredova...
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptysri oľu 23, 2011 11:19 pm

Za ubuduće zapametite jednu stvar!

Uživo je uvik bolje.I to triba uzet u obzir.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptysri oľu 23, 2011 11:30 pm

bošket je napisao/la:
Za ubuduće zapametite jednu stvar!

Uživo je uvik bolje.I to triba uzet u obzir.

Slažem se sa vama g.bošket da je to puno bolje kada se sluša u živo.

Imamo priliku čut na snimci kako se vlasnik grdelina raduje citiran JESI LI ČUO OVU MISLIM DA SE ODNOSILO NA ZIJADU... Very Happy
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptyčet oľu 24, 2011 12:53 am

Zasad taj grdelin nije dobar bilo to uzivo ili na snimci.Oce li popravit zijadu ili nece ostaje pitanje .Kad je taj grdelin sniman ja neznan,a triba bi se snimat kad je u vrhuncu pa onda bi se tek znalo definirat tu zijadu.Ta zijada koju on dize u nebesa kao da je otkrio Ameriku,i da je pozitivna to je jedna obicna zijada u odnosu kakvih zijadi ima tako da netriba nesto preuvelicavat sto nije niti pola grdelina!
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptyčet oľu 24, 2011 7:07 am

Ovaj šta se čuje u pozadini covik nije vlasnik tica! Smile
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptyčet oľu 24, 2011 7:34 am

DOMENICO je napisao/la:
Ovaj šta se čuje u pozadini covik nije vlasnik tica! Smile

Lipo je i ti malo da napišeš nešto na zid ovoga foruma da podjeliš svoje znanje sa nama Splitskim tičarima... cheers
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptyčet oľu 24, 2011 8:06 am

Najlakše govorit,puno bi vas volilo ovakvoga u škanciji. Koliko san ja vidija ovde i na drugome forumu (a to nije puno ),većinom su splitski ovakvi. Za moj gušt siromašno,unjulo i zijada,iako je zijadu najteže snimit. Uživo je možda liša,a ko kaže da ovi grdelin nema još toga u repertoaru. Samo da nije šporkice ! Pozzz...
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptyčet oľu 24, 2011 8:31 am

frzelin je napisao/la:
DOMENICO je napisao/la:
Ovaj šta se čuje u pozadini covik nije vlasnik tica! Smile

Lipo je i ti malo da napišeš nešto na zid ovoga foruma da podjeliš svoje znanje sa nama Splitskim tičarima... cheers


Hehehhe , Frz, frz viciiiiiijuuuuuu!

Iman i ja isto pivanje samo sa još nekim primjesama! Tako da posto sam emotivno vezan uz njega nisam objektivan! Smile sve u svemu ovog doticnog grdelina poznam, i mogu ti rec kad je u formi cipa batude i ima nelosu zijadu, po glatkima nategnutu, sa blagim dodatkom rizecih mijura u kraj! Smile
svako ima svoje guste
[Vrh] Go down
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptyčet tra 21, 2011 1:12 am

Kad će se više vidjeti i poslušati nešto što će bar nekolicina priznati,ili se to nikad neće dogoditi.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptyčet tra 21, 2011 2:33 am

Vjerovatno nikad.Evo nas Grande ima savrsene tice,pivaju vrhunski pa opet pojedinci traze dlaku u jajetu,pricaju sve i svasta....A tice nemogu bit bolje.Tako isto nevaljaju Badine,Baritonove,od ovog,od onog.....A izgleda to je taki hobi.....S tim se moramo pomirit,ja pokusavan al mi neuspjeva.....Pozzzz
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptyčet tra 21, 2011 5:30 am

vrca je napisao/la:
Vjerovatno nikad.Evo nas Grande ima savrsene tice,pivaju vrhunski pa opet pojedinci traze dlaku u jajetu,pricaju sve i svasta....A tice nemogu bit bolje.Tako isto nevaljaju Badine,Baritonove,od ovog,od onog.....A izgleda to je taki hobi.....S tim se moramo pomirit,ja pokusavan al mi neuspjeva.....Pozzzz

ne gubiti nadu,bit će bolje Wink
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptyčet tra 21, 2011 9:20 am

DOMENICO je napisao/la:


ima nelosu zijadu, po glatkima nategnutu, sa blagim dodatkom rizecih mijura u kraj! Smile
svako ima svoje guste
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptypet tra 22, 2011 7:08 am

lord189 je napisao/la:
DOMENICO je napisao/la:


ima nelosu zijadu, po glatkima nategnutu, sa blagim dodatkom rizecih mijura u kraj! Smile
svako ima svoje guste

Eto vidiš domenico kako dobro cuješ,opisa si zijadu samo tako,sve ostalo su sekondi gušti,ko šta voli.Bitno je da se kaže:"je rizi pa šta onda,meni to paše i gotovo",a ne negirat ono šta svatko cuje.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptypet tra 22, 2011 8:11 am

Koce, na ovome snimku ima takvu zijadu, koja vjerujem nije nikome po gustu, ali....: ovaj tic kad se lipo digne, kad ga vlasnik malo nosi u polje, onda ima solidnu zijadu, naravno mislim na stanje u cibama većine ticara ( onih kod kojih sam ja sluša)!
I zato gospodine Rossi, kad se tic digne snimi ga kako spada i postavi!

I još nešto, da se razumimo, moje je mišljenje da i glatko, kolko god bilo glatko, može bit neispravno i lošije od rizeceg! Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptypet tra 22, 2011 8:16 am

DOMENICO je napisao/la:
Koce, na ovome snimku ima takvu zijadu, koja vjerujem nije nikome po gustu, ali....: ovaj tic kad se lipo digne, kad ga vlasnik malo nosi u polje, onda ima solidnu zijadu, naravno mislim na stanje u cibama većine ticara ( onih kod kojih sam ja sluša)!
I zato gospodine Rossi, kad se tic digne snimi ga kako spada i postavi!

I još nešto, da se razumimo, moje je mišljenje da i glatko, kolko god bilo glatko, može bit neispravno i lošije od rizeceg! Smile

Pošteno,

ja uvik to govorim,to su secondi gušti,dva razlicita hobija i oko toga se nevaja karat.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptypet tra 22, 2011 8:20 am

[quote="DOMENICO"] ima I još nešto, da se razumimo, moje je mišljenje da i glatko, kolko god bilo glatko, može bit neispravno i lošije od rizeceg! Smile


[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptysub tra 23, 2011 7:24 am



Evala !!!!!


https://youtu.be/SuRHzEYGdEk





Obratite pažnju na pismu iza !!!!!!!!! viziiiii............................




Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptysub tra 23, 2011 7:43 am

Eto Mocune,to je ta batuda šta uci Dado.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptysub tra 23, 2011 7:45 am

[quote="bošket"]
DOMENICO je napisao/la:
ima I još nešto, da se razumimo, moje je mišljenje da i glatko, kolko god bilo glatko, može bit neispravno i lošije od rizeceg! Smile


Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 000204AE

Ne može bit lošije od nategnutog da ga jebeš Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

I opet govorimo o dva razlicita hobija.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptysub tra 23, 2011 10:21 am

Pročitaj još jedanput.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Emptyned tra 24, 2011 1:06 am


Evala !!!!


Evo još jedan za ocjene ::::




https://youtu.be/ZC0Ct2AtEfg




Salu2
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 6 / 39.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: