Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+28
brabus
hipy
zdenab
emirgrdelin13
lubinko
domo
prava zijada
probiotik
supergirl
ivica.milanovic13
portulata
euzebio
Škuri tić
arboret
frzelin
GRANDE
Tic_Bal.
F I N K O
lord189
miro katic
Markan
YOGI
Gigo
Moćun
MONSTRUMO
pujdo
ĐEKO
CIBO
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptypet kol 24, 2012 10:44 pm

Komadante stizemo te zadnju kovandu si brzi bio u par dana i ovu si opet odmako malo Wink

Vidjecemo hoceli ovi mladi ucit uzorak je uzet Wink

https://www.youtube.com/watch?v=NTVKqmKMnmM
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysub kol 25, 2012 12:39 am

Svaka čast ,drago mi je ovo bilo vidit.
Tic Bal jel ovo vaš uzgoj do 3 kovade.
Krasna volijera prostorija,vidu se i suncokreti
dati u ishrani.
Šta reči gušt mi je bio vidit.
Čuje se i stari krasnoga pikuta zova.
Nek je i dalje sa sričom.

Pozdrav od GIGE.

[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysub kol 25, 2012 1:08 am

Gigo nije ovo kod mene to je kod prijatelja Emira.

Sto se tice ishrane sta je u prirodi to je na jelovniku (gorkulja ,suncokret raste ispred kuce)

Ove godine ja nisam nista lego iz razloga sto mi je bio prioritet skolovanje mladi jer mi zenke imaju neke strilice.

Svoje zenke lezene i staru sve su zavrsile kod Emira i evo jedna mlada radi i jedna ocakusa obadvije po 3 gnjezda.

Gigo godisnjak sto pikuta je od glatkog pijevanja malo ima muku sa zijadaom. Pijeva uduplo ali ziju tesko izvodi vidjecemo iza mode?





[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptyned kol 26, 2012 1:10 am

Dobar dan Balta.
Evo malo mene iz iskustva ali u (prijateljskoj čakuli)
Uvijek prilazim kao neutralac ovih dviju struja kod
kojih zna doči i do laganog prepucavanja.
Valda sam jasan.
Htio sam reči da su male šanse da jednogodišnjak
koji ima muku kod ispijeva zijade (večinom)u prvoj
godini,iduču godinu napreduje u pozitivnu zijadu.
Oču reči ako se uči sa zijadom neispravnom od mane
mladci nemogu izači u pozitivnu zijadu,prije ovako bude
kad učiš sa pozitivnom zijadom ,sretni smo da pokoji mladi
ostane na njoj pozitivnoj.Jer u večini slučajeva naj teži
dio savladavanja je zijada,da je tič dočara (ispijeva)kao
ispravni učitelj od zijade.Eto samo malo mog pogleda
kroz komunikaciju na forumu.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
supergirl

supergirl


Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 19.04.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri kol 29, 2012 1:04 am

pozdrav ljudovi, vidin da ste ode aktivni pa ako ko ima volje da mi odgovori: šta se dešava sa tićen kad promine perje? jel opet propiva? jel svake godine minja perje? aj bez sprdanja, pretty please queen
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri kol 29, 2012 3:26 am

Tić opet propiva,za misec dva i svake godine minja perje !
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri kol 29, 2012 3:28 am

F I N K O je napisao/la:
Tić opet propiva,za misec dva i svake godine minja perje !

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri kol 29, 2012 3:37 am

Šta se smiješ,perje ču ti izgulit !
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri kol 29, 2012 3:39 am

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
F I N K O je napisao/la:
Šta se smiješ,perje ču ti izgulit !

Finko koji si ti naivac.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri kol 29, 2012 3:46 am

Nisan ja naivac nego je ode puno furbarije,ali šta mene to briga. Meni ni u žep ni iz žepa. Ja samo normalno odgovaram na pitanje,a ako neko zajebaje njegov problem,šta ga ne isključe sa foruma. Živija mi Frižo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri kol 29, 2012 4:19 am

F I N K O je napisao/la:
Nisan ja naivac nego je ode puno furbarije,ali šta mene to briga. Meni ni u žep ni iz žepa. Ja samo normalno odgovaram na pitanje,a ako neko zajebaje njegov problem,šta ga ne isključe sa foruma. Živija mi Frižo...

Tako je Finko,

svaka cast cheers
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri kol 29, 2012 5:45 am

Dobra večer.


Finko dajem ti podršku.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
supergirl

supergirl


Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 19.04.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri kol 29, 2012 9:51 pm

a stvarno niste normalni ako mislite da se neko za*ebaje. došla san do ovog foruma slučajno tražeći informacije po google-u, šta ste tako paranoični nije mi jasno
ili se svak ko ima tića mora u sve razumit, sorry al nisan kupila usisavač pa da san dobila upute skupa sa tićen
pribacit ću se na neki drugi forum, vi ste stvarno neozbiljni ovde,
a vama finko fala na odgovoru!
LP
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptyčet ruj 06, 2012 6:34 am

Parenje i gnježđenje je definitivno gotovo za ovu godinu.

10 mladih muškica su na školovanju kod oca.

Jedva cekam rezultate Question Question Question

Zadovoljan sam sa zdravljem izleženih mladih,svi su na broju.

Od 11 ženki 4 i mamu sam ostavio sebi ,a ostale podilija prijateljima koji su zainteresirani

za uzgoj.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptyčet ruj 06, 2012 6:56 am

Alal ti vera koce! Svaka čast!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri stu 14, 2012 8:42 am

Evo da se malo vratim skolovanju mladih.

Od deset muskica ,tri sam poklonija prijateljima a sedam ih je ostalo sa ocem uciteljem.

Jednog sam nedavno maknuo iz jata,mladi iz prve kovade,mozda sam falija,ali je bija

puno ridak na zijadi.

Sad ih je ostalo sest,cuju se i neke lipe stvari,vidit cemo.

Zazelite mi sricu cheers
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri stu 14, 2012 8:44 pm

a moj koce tako ti je i u mene pa vidit cemo ujme
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptyčet stu 15, 2012 2:12 am

komandante KOCE

u ovaj SPORT ti nema srece nego.............znase de triba trazit srecu
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptypet stu 16, 2012 6:13 am

Dobra večer.
Nikad kraja sa maslinama.
Koce dakako želim ti sreču
koja proizlazi iz tvog rada.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptypet stu 16, 2012 6:24 am

Barba Gigi, posto litra ulja?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptypet stu 16, 2012 8:56 am

Gigo je napisao/la:
Dobra večer.
Nikad kraja sa maslinama.
Koce dakako želim ti sreču
koja proizlazi iz tvog rada.

Pozdrav od GIGE.


Fala Gigo,

lako za rad,to i nije tako tesko,to je gust,

ali triba i mrvu srice.

Sami uzgoj,parenje pa cak i kad sam odaberes par,

sve to ide bez vecih problema

Ne krepaju,zdravi su,ali nakon toga idu problemi,

ucenje pisme,ucenje zijade.

To su vec izazovi i stvaranje necega.

Ja se nadam da cu i ove godine ici mrvicu naprid,

da cu izbaciti mladog grdelina bar malo boljeg od ucitelja.

To je cilj cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri stu 21, 2012 5:40 am

Evo nekakvi prvi dojmovi mog uzgoja,

prvo sto sam primjetio na uzorak od 9 brace je da su svi 99% u mom pivanju ,

odnosno versaju ono sto i otac .Mama versa potpuno isto.

Potpuno isto se kroz versu penju na batudu do same zijade,a tada neki izvode a neki

ne mogu.



Znaci,nema ni milimetra odstupanja,nema glasova ni gresaka ni falinki van pivanja.

Sve je isto ,osim kraljice zijade,koja je,kao sto sam i pretpostavljao jedini pravi problem.

Sve u svemu ipak sam zadovoljan.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri stu 21, 2012 6:07 am

bravo koce, nek si ti nama zadovoljan! flower
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri stu 21, 2012 7:06 am

Velika je to stvar g.koce što vam mladci nemaju nikakvih šporkih glasova viška jer to dokazuje da ste na dobrom putu.Moj vam je savjet da ne bacate olako te mladce koji trenutno ne pokazuju ziju.prerano je.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Emptysri stu 21, 2012 7:50 am

Puno sam oprezniji u skartavanju ovu godinu nego sto sam bio proslih godina,

dodouse dva sam vec poklonija iz prve kovade,ali ovih sedam ostaje do kraja.

Naravno ne zajedno,ali ce mi svih sedam biti na oku.

Interesira me postotak uspjesnosti na samom kraju,da mogu usporediti taj postotak

do godine kad budem pario tatu murinja sa kcerkom, i onda finalna najvaznija treca

godina kad zatvorim krug sa ;tetkama;.

Poceja sam gustat u ovome,a sve cu i snimit da usporedimo pivanja tate Murinja sa

sinovima,zasada samo dva sina Obama i Domingo cheers ulaze u konkurenciju,

ali mozda bude jos koji ,ko zna. Question

Drzite mi fige da bude,bice vise za prijatelje I love you
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 5 / 18.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: