Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)

Go down 
+8
frickočak
kain
DOMENICO
portulata
YOGI
KOBAC
pavao
Moćun
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptysub srp 23, 2011 8:26 am

Poštovani,

velik broj forumaša vec ima ove uzgojne dozvole,ja sam je dobio danas,a kako sve više ticara ima želju legalizirati svoj

uzgoj,mislim da je ovo dobra tema.

Iz vlastitog iskustva mogu kazati da nije komplicirano i nije problem.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptysub srp 23, 2011 9:02 am



Bog !!!


Ne bi se složija baš da nije problem :: triba tice kupiti ( uzgojene normalno)


triba papire slati , i još na kraju triba se dobro dobro

načekati !!!!!!

a pošto san ove godine po prvi puta lega mlade ( kanarince) mislim

da nije puno veći problem ni sa gardelinima , pa to dođe ka kruna

na kraju !!!!


Salu2

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptysub srp 23, 2011 4:39 pm

Ne tibaš ništa kupit,jer ce se uvik neko nac ko ce poklonit jedan par,ili bar po

jednu jedinku.

Papire ispisat i poslat je 10 minuti.

Pošalješ kroz drugi misec,a dobiješ za par miseci,i rješija si se zauvik.

Jedino svake godine pošalješ promjenu stanja kod svojih ptica (10 min.posla).
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptysub srp 23, 2011 9:07 pm



Bog !!!!


Koce slažem se sa svim što si napisa (većinom) , samo ovo o


poklanjanju brate mi nekako nestvarno zvuči ----hahahhaa , jer iz iskustva

znan da su i meni poklanjali (ako ja njima za uzvrat poklonim 100 E )-hahha



Samo naprid ----- lako je za ćakule --neka tića !!!!


Salu2








[Vrh] Go down
pavao

pavao


Broj postova : 10
Points : 10
Join date : 23.01.2011
Age : 43
Lokacija : makarska

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyned srp 24, 2011 9:19 am

ima jos dobri ljudi koji su spremni poklonit tice s papirima ako zelis dozvolu,ja sam tako i dobio 5 tica s papirima,mocune samo se tribas druzit ili poznavati prave ticare kojima nije u soldima sve i koji ce vrlo rado pomoc onima koji zele legalno uzgajat tice,jer kad otidemo u EU nemoj mislit da cemo jos puno godina drzat tice na balkonima i nestrahovat da ti nece inspekcija uletit na vrata a to ti je i jedini ispravni put ka domestifikaciji faune,jer doce i vrime kad ce uzgojeni grdelin bit 200kunA ka i kanarinac,sve je to stvar ponude i potraznje Question
[Vrh] Go down
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyned srp 24, 2011 9:27 am

pavao je napisao/la:
ima jos dobri ljudi koji su spremni poklonit tice s papirima ako zelis dozvolu,ja sam tako i dobio 5 tica s papirima,mocune samo se tribas druzit ili poznavati prave ticare kojima nije u soldima sve i koji ce vrlo rado pomoc onima koji zele legalno uzgajat tice,jer kad otidemo u EU nemoj mislit da cemo jos puno godina drzat tice na balkonima i nestrahovat da ti nece inspekcija uletit na vrata a to ti je i jedini ispravni put ka domestifikaciji faune,jer doce i vrime kad ce uzgojeni grdelin bit 200kunA ka i kanarinac,sve je to stvar ponude i potraznje Question

Točno tako.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyned srp 24, 2011 9:11 pm



Bog !!!


Slažem se sa postom u potpunosti !!!!!!


Moraću ću se početi družiti sa ptičarima sličnim sebi (nije u šoldima

sve)---- šala mala !!!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptypon srp 25, 2011 2:15 am



Bog !!!


Definitivno ::: Idem i ja na uzgoj ----- malo muke i


u miru uživati u svom trudu !!!!!


Što je sigurno sigurno je !!!



Salu2



[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyčet srp 28, 2011 4:27 am

pavao je napisao/la:
ima jos dobri ljudi koji su spremni poklonit tice s papirima ako zelis dozvolu,ja sam tako i dobio 5 tica s papirima,mocune samo se tribas druzit ili poznavati prave ticare kojima nije u soldima sve i koji ce vrlo rado pomoc onima koji zele legalno uzgajat tice,jer kad otidemo u EU nemoj mislit da cemo jos puno godina drzat tice na balkonima i nestrahovat da ti nece inspekcija uletit na vrata a to ti je i jedini ispravni put ka domestifikaciji faune,jer doce i vrime kad ce uzgojeni grdelin bit 200kunA ka i kanarinac,sve je to stvar ponude i potraznje Question

Dajte ljudi,ajmo malo pogurat ovaj uzgoj,jer ce stvarno bit problema za koju godinu šta kaže Pave,a virujte da nije problem.

Sve šta vam triba je adekvatan prostor,letilica 80x40x40,i jedan legalan par.Papiri nisu problem,vrlo je jednostavno.

Ja sam sve ispunio i pripremio za po ure,upisao brojeve prstena i ostale podatke u maticni karton grdelina,od koga sam

dobio,napisao dvi-tri rici da bi se s tim bavio i uzgajao,ubacio 70 kn taksenih maraka u kuvertu,i to je to.

Uvik me bilo straj da ce me neko prijavit da gojin grdeline na balkonu,sad sam miran.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyčet srp 28, 2011 10:50 pm

bariton je napisao/la:
pavao je napisao/la:
ima jos dobri ljudi koji su spremni poklonit tice s papirima ako zelis dozvolu,ja sam tako i dobio 5 tica s papirima,mocune samo se tribas druzit ili poznavati prave ticare kojima nije u soldima sve i koji ce vrlo rado pomoc onima koji zele legalno uzgajat tice,jer kad otidemo u EU nemoj mislit da cemo jos puno godina drzat tice na balkonima i nestrahovat da ti nece inspekcija uletit na vrata a to ti je i jedini ispravni put ka domestifikaciji faune,jer doce i vrime kad ce uzgojeni grdelin bit 200kunA ka i kanarinac,sve je to stvar ponude i potraznje Question

Dajte ljudi,ajmo malo pogurat ovaj uzgoj,jer ce stvarno bit problema za koju godinu šta kaže Pave,a virujte da nije problem.

Sve šta vam triba je adekvatan prostor,letilica 80x40x40,i jedan legalan par.Papiri nisu problem,vrlo je jednostavno.

Ja sam sve ispunio i pripremio za po ure,upisao brojeve prstena i ostale podatke u maticni karton grdelina,od koga sam

dobio,napisao dvi-tri rici da bi se s tim bavio i uzgajao,ubacio 70 kn taksenih maraka u kuvertu,i to je to.

Uvik me bilo straj da ce me neko prijavit da gojin grdeline na balkonu,sad sam miran.
Znaći nema više ona matina batuda ;pust ga on je ne registriran vozi bez tablica i rumba je vrata
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyčet srp 28, 2011 11:17 pm



Bog !!!!


Realno gledajući jedino tako se more uživati na miru u ovom

predivnom hobiju !!!!!!


Nezamislivo "" je da bi netko ovlašten mogao reći : " nije sve po ps-u ,

sve nazad"" ,to bi bilo kao da ostaneš bez sluha i vida ( jer što ćeš više

slušati i gledati sa toliko gušta)) , a sve to moreš spriječiti jedino

legalom !!!!!


Salu2
[Vrh] Go down
pavao

pavao


Broj postova : 10
Points : 10
Join date : 23.01.2011
Age : 43
Lokacija : makarska

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptysub srp 30, 2011 2:51 am

nece nitko to tebi doc i rec,samo se drzis nekih jednostavnih pravila i nemoj da ti nadu neprijavljene tice
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptysub stu 26, 2011 11:31 am

...jedno pitanje...nije direktno vezano za ovu temu ali me zanima kako preniti ticu preko granice,znaci prstenovanog kanarinca,gardelina ili bastarda,dakle,vidi se da je tica iz uzgoja ali me zanima triba li imati jos neke dodatne papire za legalni prelazak...inace konkretno se radi o granici sa BiH..hvala unaprid na odg
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyned stu 27, 2011 3:41 am

...nema bas neke kolegijalnosti povodom moga pitanja...ajmo ovako...ako neko ima odgovor na moje pitanje neka mi posalje privatnu poruku jer vidin da ovako bas i ne ide...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyned stu 27, 2011 3:49 am

portulata je napisao/la:
...nema bas neke kolegijalnosti povodom moga pitanja...ajmo ovako...ako neko ima odgovor na moje pitanje neka mi posalje privatnu poruku jer vidin da ovako bas i ne ide...

pa prijatelju
ako se radi o jedne ptice ,mislim da ti netreba ništa

jasam jednum krijumčario u vitaminskoj pakovki ..u ono pakovku za šumeče tablete
isprazniš te tablete i uvuči štigliča u nju i to je to

a to sa dokumentima nisam imao tu priliku i neznam kako to ide


poz prikane
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyned stu 27, 2011 4:02 am

evo ovako, triba ti potvrda od veterinara da ptica nema klamidiju i cites. govorimo o fauni europe i imas pravo 5 ptica prenosit.
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyned stu 27, 2011 6:52 am

...hvala Domenico,kratko i jasno...e sad,oce li se uspiti dobiti potvrda u kratko vrime,to je vec druga prica
...za maestra...prika druga smo frekvencija,zivija
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyned stu 27, 2011 7:11 am

portulata je napisao/la:
...

...za maestra...prika druga smo frekvencija,zivija


aj što si se uplašijo toliko prikane

ma ja nisam kriminalac što sam ti to rekao to.....kako to da radiš

pa evo brat domenico ti je rekao najlakši način transporta
[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptysri vel 01, 2012 8:40 am

Čestitam kolega Very Happy cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptysri vel 01, 2012 9:02 am







Nema labavo ---rodovnik bar 5-6 kolina unazad !!!!



Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptysri vel 01, 2012 11:42 am

to care koce samo napred a ne vračati se nazad....kad bi još zaštitio tvoj pjev grdelina veruj da bi se i ja učlanio u tvoju udrugu...i nije ništa teško da ja prođem 600 km da bi stigao kod tebe ili kod vas



svako dobro KOCE DEKANU SVIH FAKULTETA
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptysub vel 18, 2012 4:44 am

Za pohvalu je koliko se grdelinaša javilo za legalizirati uzgoj i to iz Splita,

centra želande.

Bravo Splicani.

Ajmo ticari ,kome triba pomoc u formularima,sve imam i svima cu pomoc,

nije nikakav problem.

Svi koji gojite grdeline imate mista za letilicu 80x40x40 koja je dovoljna za

legalan uzgoj.
[Vrh] Go down
frickočak

frickočak


Broj postova : 38
Points : 42
Join date : 31.08.2011
Lokacija : sinj

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyned vel 19, 2012 6:45 am

Koce živio mi ti, molin te reci mi jesu li one dvi ženke još na peodaju? ako jesu eto mene po njih čim prije?
[Vrh] Go down
frickočak

frickočak


Broj postova : 38
Points : 42
Join date : 31.08.2011
Lokacija : sinj

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyned vel 19, 2012 7:00 am

živio mi ti Pele, ako kod tebe ima dogovirimo se i to je to ka prani sinjani!
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Emptyned vel 19, 2012 7:26 am

Nema hehehe POZZZ

[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty
PostajNaslov: Re: Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)   Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica) Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgojna dozvola (rješenje za uzgoj zaštićenih vrsta ptica)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nove dimenzije prstena za uzgoj divljih ptica
» Migracije ptica
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj kanarinaca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: