Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pjev Vrduna

Go down 
+29
brabus
mig29
prava zijada
CIBO
pujdo
euzebio
DjordjeVet
angjello
Markan
enver
Tic_Bal.
omiška stina
gare
DARKO-M
sole
Gigo
F I N K O
KOBAC
ĐEKO
MONSTRUMO
arboret
YOGI
bošket
Moćun
lord189
PSIHO
Škuri tić
vrca
frzelin
33 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next
Autor/icaPoruka
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 6:45 am

" spustio san mu visak u dušu da vidim koliko je duboka a naišao sam na sitnu pržinu ljudske taštine."


Ne znam što bi reka na ovu rečenicu -- SVAKA ČAST !!!


Salu2
[Vrh] Go down
omiška stina

omiška stina


Broj postova : 40
Points : 40
Join date : 24.06.2012

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 8:13 am

moćune sićaš se ti viscia TAKE.Bio je u velikom važu zelene boje, i smeđi u malom važu?Stavit ću video neka mi netko pomogne informatički potkovan.Za youtube triban radit acaunt, postoji li kakvi drugi način.video je sniman u pmb formatu sa kamerom.Ne mogu ga slat mailom jer ima više od 15 MB. jedini laki način je facebook mislim?
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 9:51 am

[quote="omiška stina"]
Stavit ću video neka mi netko pomogne informatički potkovan.Za youtube triban radit acaunt, postoji li kakvi drugi način.video je sniman u pmb formatu sa kamerom.


nije važno na kakvom formatu je sniman samo ti postavi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ..ili hočeš da ti ja ČiČKO nešto postavi da čuješ scratch ,,nego me strah da onda svoje ne pustiš u slobodu da odlete u nepovrat ...samo još ovo da znaš ja nisam mnogo jak na ovu zlatnu tipkovnicu...ja sve što pišem i to i imam Cool Cool Cool Cool Cool


nemoj ovo svatit ko provokaciju ......ovde na ovom forumu samo nas par MEŠTARA koi pišemo smo barem po nešto postavili i to uživo ..a zamisli da nas ima peko 200 meštara NA FORUMU scratch scratch koi samo pišu što je najispravnije a što NE ..e ja i još par njih nismo sa njima isti ...znači mi se ne sramimo ISTINE TO ŠTO IMAMO TO I POSTAVLJAMO cheers cheers cheers

POZ OMIŠKA STINO king king king
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 10:02 am

geek


Zadnja promjena: žako; ned lip 23, 2013 5:52 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
omiška stina

omiška stina


Broj postova : 40
Points : 40
Join date : 24.06.2012

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 5:54 pm

žako može li trampa, ti meni žakoa ja tebi grdelina?Imaš grdelina kad oćeš od mene pa ti i kćer uživajte..mob ti je postavljen par postova prije.A ti đeko da se sad postaviš na glavu nebi stavio video a ima san najbolju namjeru.Ne volin presing.tvoje tice mene nebi zadovoljile jer meni nije važno koliko tica glasno piva već šta piva,STP.zna san ostavit i po 40 grd i sve pustit.....nemoj se ljutit....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 6:09 pm

geek


Zadnja promjena: žako; ned lip 23, 2013 5:50 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 6:41 pm

Hahahahahaha žako košta 1000 €, stino smišan si...
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 7:12 pm

Jebe.. miša Đeko zasto si navalio mogli smo cuti video i evo sada stina se naljutila.

Nesto tu ima čudno prvo monstrum ne moze da primi snimak vise puta pa onda ima vise od 15 MB i u nekom je formatu i sada ga Đeko štresa i sada covjek izgubio volju a mogao si hladno da dobijes od Vinka na poklon čibe Smile

ps.stino sam si rekao da tič ima malu ziju tako da nas taj snimak i ne interesuje vec nas interesuje onaj sto si rekao da se cuje u pozadini sa golemom zijom Smile


Živjelo balabučkanje Smile
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 7:34 pm

Poštovanje Gosp. Omiška stino žao mi je što nemogu čut bar dvi batude od barbe ali nema veze sve je ok. Evo malo čakule svakome je jasno da se neradi ovdje o volumenu glasa ko žešče jače kad piva grd.,več o segmentima detaljima batude(kakvi su).Ja bi odma potpisa ne za 40 nego duplo kad bi samo jedan bio kako triba osrednji.Tu sam se ja navoza godinama(težak sport).


Pozdrav od GIGE
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 8:24 pm

Sta ste se uvatili covika, ostavite ga na miru! Čim cujete da ima netko grdelina dobroga odmah mu oci vadite!
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 8:35 pm

MONSTRUMO je napisao/la:
Sta ste se uvatili covika, ostavite ga na miru! Čim cujete da ima netko grdelina dobroga odmah mu oci vadite!


prika ..mi nismo čuli da ima nego smo samo PROČITALI da on ima Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
omiška stina

omiška stina


Broj postova : 40
Points : 40
Join date : 24.06.2012

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 8:37 pm

Vidiš žako o tome se i radi.Primio bi mukte a nebi da mukte....Koja je razlika između grdelina i žakoa.Obe su ptice, uzgajaju se, ova piva ona malo krešti, malo je veća, malo duže živi.Ma da mi ih daš 10 ne bi ih minja za jednog dobrog grdelina.LJepota je u uhu i oku promatraća(slušatelja), o ukusima se nekad ne valja raspravljat,samo o standardima.Picasova slika vridi puste tisuće eura a ja je nebi obisio u praščar.Ima naših umjetnika koji su televizija u boji za Picasa.A ti Markane nemoj da ja dođen u mog prijatelja Mije koji drži Light kafić u Solinu, neće te ni Neno Nevolja spasit.......hihihi.A ti baltiću, šta ti misliš da je ovo, urota Zrinsko-Frankopanska.Gosp Gigo nije stvar da ja neću stavit nego ne želin otvarat račun na youtube.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 8:41 pm

cheers cheers cheers sve je uredu meštre iz omiša umalo 10 sec sam dozno da strvarno imaš klasu od grdelina ..ko što bi prikam monstrump reka CIA radi Very Happy Very Happy

svako dobro MEŠTRE iz OMIŠA cheers
[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 9:32 pm

omiška stina je napisao/la:
Vidiš žako o tome se i radi.Primio bi mukte a nebi da mukte....Koja je razlika između grdelina i žakoa.Obe su ptice, uzgajaju se, ova piva ona malo krešti, malo je veća, malo duže živi.Ma da mi ih daš 10 ne bi ih minja za jednog dobrog grdelina.LJepota je u uhu i oku promatraća(slušatelja), o ukusima se nekad ne valja raspravljat,samo o standardima.Picasova slika vridi puste tisuće eura a ja je nebi obisio u praščar.Ima naših umjetnika koji su televizija u boji za Picasa.A ti Markane nemoj da ja dođen u mog prijatelja Mije koji drži Light kafić u Solinu, neće te ni Neno Nevolja spasit.......hihihi.A ti baltiću, šta ti misliš da je ovo, urota Zrinsko-Frankopanska.Gosp Gigo nije stvar da ja neću stavit nego ne želin otvarat račun na youtube.

Stino al znaš Miju? hahaha...
Stino račun na youtubeu ne košta ništa, zove se račun ali neznaci da se plaća Very Happy lol! Laughing Cool
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 9:43 pm

Toooo stinooo, ko jesi da jesi nije me briga....malo si ih užga....vidiš koliko malo triba grdelinašima da ih se užga...ako za ništa drugo,onda zato imaš ćibicu od mene...ako bog da da se sretnemo...

[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptysub srp 07, 2012 10:25 pm

Stino, ako si iz Omiša možeš li mi reći tko širi grdeline na krovu zgrade priko puta zubara i ortodonta Žužula.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptyned srp 08, 2012 4:19 am

Pozdrav.Sam je Gosp.Stina rekao da je nešto i snimio dobra i odlična.

A u svakom tičaru postoji znatiželja za čuti,to je opravdano.

Pa za riječ užga po pitanju ČUTI svak je nosi u sebi.

Zato ih i hranimo da ih čujemo.

Uživam bez imalo ljubomore čuti tiča kod drugoga.

Nek svak ima ja ne nisam zavidan.

Svak se muči pa nek i ima.

Pozdrav svima od GIGE.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptyned srp 08, 2012 5:03 am

Poštovanje imam svudi dobrih prijatelja pa tako i u Omišu.

Dolazim do spoznaje u vezi barbe dobrih više grd.

Prijatelj koji mi reče pošten i veoma iskren čovijek.

Volio bi da me se demantira da je drugačije.

Ima broj veči a i manji broj verd.

KAŽE.

Gigo nisu to verd. tvoga pogleda.

Grdelini se obnavljaju godinama po produktu pisme.

Jesu pletiva i iz tri vrste a i dupla.

Ima i verša težega,to i razumim.

Nespada u domet zijadi od 3 do 5 Gigo.

To su zije o kojima sam pisa

Nebi dublje.


Daj bože da bude da kolega nije uspio sve čut.



[Vrh] Go down
omiška stina

omiška stina


Broj postova : 40
Points : 40
Join date : 24.06.2012

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptyned srp 08, 2012 9:37 am

euzebio jeb.... ti sve da ti je...... razvalio si mi boks.Ne govori nikome....preklinjem te!ne dok taj grdelin ne bude moj.Taka me u sredinu ove moje duše.cibli cibli piclibi piclibi bli bli vindzijuuu, mala u kolumbaru.ne rizi ne prži čevape, ne friga....Ljudi moji ,grdelin, on,on plače.angjello, užga san ih ko staru udovicu, oni uopće ne kontaju ništa.A ovi baltić moran priznat je rđa, a rđa nagriza i najdeblje željezo, samo na drugoj strani megdana je stina i to ona gusarska koja odolijeva vatri, snigu, ledu i najopasnijoj na kraju dalmatinskoj buri.ahahahaha!!!!a vi gospon gigo, ne govorite i ne komentirajte te tice jer ću se uvridit,i moje mišljenje o vama kao velikom i strastvenom dalmatinskom tičaru koji čuva tradiciju i koji je znalac će se rasprsnit kao kula od karata, molin vas lipo, to pričaju samo oni koji su ljubomorni, tašti,izdajice, ubojice svojih prijatelja!Te tice su Stradivarijeva violina, Betovenova simfonija u d-duru,nasssum dorma od Pavarotija.Znan ja sve tice i tičare u Omišu,niko mu nije do kolina u ticama, pa ni ja skromno priznajem.Takve tice niko nema.Takva pletiva tako savršenstvo grdelinske izvedbe , tako metalno, pitko slatko, prošek od okaca, onda zijada.lirika, kristali, suho zlato.Jednom riječju gusarsko blago i nasljeđe.Laka vam noć........Lipo sanjajte....
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptyned srp 08, 2012 11:03 am

omiška stina je napisao/la:
.A ovi baltić moran priznat je rđa, a rđa nagriza i najdeblje željezo, samo na drugoj strani megdana je stina i to ona gusarska koja odolijeva vatri, snigu, ledu i najopasnijoj na kraju dalmatinskoj buri.ahahahaha!!!!i.Laka vam noć........Lipo sanjajte....


OMIŠKA STINO cheers cheers cheers cheers AKO SI TI OD OMIŠA ONDA JASAM IZ PAKISTANA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

SVAKO DOBRO PRIJATELJU IZ OMIŠA scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptyned srp 08, 2012 6:05 pm

Gigo je napisao/la:
Poštovanje imam svudi dobrih prijatelja pa tako i u Omišu.

Dolazim do spoznaje u vezi barbe dobrih više grd.

Prijatelj koji mi reče pošten i veoma iskren čovijek.

Volio bi da me se demantira da je drugačije.

Ima broj veči a i manji broj verd.

KAŽE.

Gigo nisu to verd. tvoga pogleda.

Grdelini se obnavljaju godinama po produktu pisme.

Jesu pletiva i iz tri vrste a i dupla.

Ima i verša težega,to i razumim.

Nespada u domet zijadi od 3 do 5 Gigo.

To su zije o kojima sam pisa

Nebi dublje.


Daj bože da bude da kolega nije uspio sve čut.




E jebiga sad Gigo...nisi triba ovako....Tija ne tija,u svojoj spontanosti,malo si "spustija kajlu" Stini..... Pa ipak je Stina te tiće sluša.Po ovome šta si ti napisa ti tići ne prolaze...pa sad ispada da je Stina gluvaš teški....
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptyned srp 08, 2012 6:52 pm

ĐEKO je napisao/la:
omiška stina je napisao/la:
.A ovi baltić moran priznat je rđa, a rđa nagriza i najdeblje željezo, samo na drugoj strani megdana je stina i to ona gusarska koja odolijeva vatri, snigu, ledu i najopasnijoj na kraju dalmatinskoj buri.ahahahaha!!!!i.Laka vam noć........Lipo sanjajte....


OMIŠKA STINO cheers cheers cheers cheers AKO SI TI OD OMIŠA ONDA JASAM IZ PAKISTANA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

SVAKO DOBRO PRIJATELJU IZ OMIŠA scratch scratch scratch


OHHHOO spustili smo se na niske grane poslo je vrijeđanje a razgovaramo o tičima ajde neka ti ovo ovako prođe dok se malo bolje ne upoznamo Evil or Very Mad



[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptyned srp 08, 2012 6:59 pm

Dobro jutro svima Gosp .Angjello to što ste vi napisali to je (vaša) neka misao.
Ja ne stojim iza takvog pogleda pisanja (nikako).
Isto tako vijerujem da ti tiči što je čujo Stina imaju svoju vrijednost.

Pozdrav od GIGE obo dvojici.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptyned srp 08, 2012 7:19 pm

Tic_Bal. je napisao/la:
ĐEKO je napisao/la:
omiška stina je napisao/la:
.A ovi baltić moran priznat je rđa, a rđa nagriza i najdeblje željezo, samo na drugoj strani megdana je stina i to ona gusarska koja odolijeva vatri, snigu, ledu i najopasnijoj na kraju dalmatinskoj buri.ahahahaha!!!!i.Laka vam noć........Lipo sanjajte....


OMIŠKA STINO cheers cheers cheers cheers AKO SI TI OD OMIŠA ONDA JASAM IZ PAKISTANA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

SVAKO DOBRO PRIJATELJU IZ OMIŠA scratch scratch scratch


OHHHOO spustili smo se na niske grane poslo je vrijeđanje a razgovaramo o tičima ajde neka ti ovo ovako prođe dok se malo bolje ne upoznamo Evil or Very Mad





Ma evo neda mi đavo mira pa ne mogu presutiti .

silent

Vidio sam stino da si procitao ipak ostajes stina posto mi nisi odgovorio zato sam i izbrisao onaj neugodan miris Wink


Zadnja promjena: Tic_Bal.; ned srp 08, 2012 7:44 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Emptyned srp 08, 2012 7:46 pm

Ok neka ostane tako samo te komplimente ti daji nekome drugome. Ako je RĐA kompliment onda je SMRAD parfem.

Evo ispade ja se spustio na niske grane a ti meni govoriš da sam RĐA i jos mi kazes da je to kompliment hahah stvarno Bosnac nije skonto poentu.

pozz stino Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pjev Vrduna - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 18 Empty

[Vrh] Go down
 
Pjev Vrduna
[Vrh] 
Stranica 18 / 33.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next
 Similar topics
-
» ŠIRENJE VRDUNA
» MUTACIJE VRDUNA
» PJEV FAGANELA
» Pjev Lugarina
» Spanski pjev

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Vrdun (Carduelis Chloris)-
Forum(o)Bir: