Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pjev Vrduna

Go down 
+29
brabus
mig29
prava zijada
CIBO
pujdo
euzebio
DjordjeVet
angjello
Markan
enver
Tic_Bal.
omiška stina
gare
DARKO-M
sole
Gigo
F I N K O
KOBAC
ĐEKO
MONSTRUMO
arboret
YOGI
bošket
Moćun
lord189
PSIHO
Škuri tić
vrca
frzelin
33 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next
Autor/icaPoruka
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptyčet srp 05, 2012 8:55 pm

Jato u visokom letu -baketina hahahaha



Salu2
[Vrh] Go down
omiška stina

omiška stina


Broj postova : 40
Points : 40
Join date : 24.06.2012

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptyčet srp 05, 2012 9:04 pm

ne radi se o biflanju cijena i javnoj licitaciji.Možda izgleda tako ali nije tako.monstrumo posla san ti par pm, piše mi svaki put da je poslano al u mojim poslanim porukama ne piše ništa.POsla san ti i mail
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptyčet srp 05, 2012 9:19 pm

Svaka čast omiški --- tko im je kriv što ne valja mail i privatne cheers


Salu2
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptyčet srp 05, 2012 9:47 pm

Nisam dobijo ni email ni PP još.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptyčet srp 05, 2012 10:39 pm

omiška stina je napisao/la:
Znan da nebi prenoćio,zato s tobon ne komuniciran jer ga ja želim za sebe.Žako tići nisu na prodaju nepoznatim ljudima, doista mi je žao.Ovisno o modelu, do 2000 eura.Zavisi šta oćeš i tražiš


UHHH pa ja sam mislio normalna cijena 200-300 E .

Jer ipak treba raditi 6 mjeseci u firmi u kojoj plata ne kasni da bi kupio tica od 2000 E i naravno da platu ne ne trosis Smile

Zivila sprdacina a pomalo i istina Smile

ps. ja da sam na barbinom mjestu ja bi to đuture 30 komada prodao za 20 000 e HI HI .
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptyčet srp 05, 2012 10:42 pm

E baltazar pitaj svoga priku komadanta posto su išli grdelini koje je on plasira!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptyčet srp 05, 2012 10:52 pm

Daco ti sto su kupovali imaju svoj brod ali ja nemam i nece mi niko u duboku vodu navest.

https://www.youtube.com/watch?v=D_wFho_rc58&feature=relmfu Smile ojjj joooj .
[Vrh] Go down
omiška stina

omiška stina


Broj postova : 40
Points : 40
Join date : 24.06.2012

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptyčet srp 05, 2012 11:02 pm

monstrumo ne mogu ti nikako poslat ni mail posudio tuđi ne ide.iden sad na posal moj broj ti je 095/8763260.javi se oko 8.ja san na blatine u splitu.poz
[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptypet srp 06, 2012 12:07 am

Oprostite na upadu jel se ode prodaju auti ili tice?? Meni se sve čini da je u igri fiat punto?
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptypet srp 06, 2012 12:23 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Daco ti sto su kupovali imaju svoj brod ali ja nemam i nece mi niko u duboku vodu navest.

https://www.youtube.com/watch?v=D_wFho_rc58&feature=relmfu Smile ojjj joooj .

baltazaru evo jedna za tebe i tvoje komandante Very Happy pa kažeeeeeeeeeeeeee https://www.youtube.com/watch?v=bOAQSFo2Gdc cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
omiška stina

omiška stina


Broj postova : 40
Points : 40
Join date : 24.06.2012

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptypet srp 06, 2012 9:49 am

A, šta san sebi napravio.iša na posal izgasio mob. jer vozin rafting, kad san ga upalio milijun propuštenih poziva. kako ću sad znat ko je monstrumo. Mene samo on interesira.Te ptice su nacionalno blago i ja ne želim da idu iz Omiša.Krivo ste razumili, ne zelin da se prodaju, govorio san o vrijednosti ptica.Znači ne da su na dražbi nego da ih gazda nebi da ispod tih novaca.On ih drži za sebe. Meni upa grdelin u uho, iman ga snimljenog, trostruko pletivo,(picli picli cibli,bli bli) mala zijada u kolumbaru na kraju. meni dosta. on se dere iza mene, to je škart, škart, to nije ni moj 10 grdelin po rangu, škart.Ja se i ovi gledamo i ne virujemo.Kad otamo dzijada vindzijuuuuu! iman i nju snimljenu.Njegovi grdelini kako idu u snagu pisme tako produžavaju dzijade.Ne želim više pisat o grdelinima pisme, ostalim porućujem da me ne zovu, isfrustriran šta ne mogu poslat mail i privatnu por napravio san sr.... zbog zurbe na posal. U prvoj kovadi mi je grdelinuša snila 7 jaja samo su dva grdelina izašla oba muška, super othranjena i sad slušaju lagano cd, druga kovada 4 jaja jutros izaša jedan kasnije nisan gleda, pitanje za GMO, jeste li ikad hranili mlace sa smrvljenom briketiranom mačjom hranom pomiješanu sa vodom.Ja san na ovom othranio vrapce koje san naša da su ispadali iz gnjezda(to san radio radi pokusa) i prezadovoljan sam.Marko, lorde pucajte!poz svim forumašima, a posebno tičarima pisme
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptypet srp 06, 2012 10:14 am

geek


Zadnja promjena: žako; ned lip 23, 2013 5:54 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptypet srp 06, 2012 10:30 am

omiška stina je napisao/la:


!poz svim forumašima, a posebno tičarima pisme

JASAM JEDAN OD NJIH I TO MNOGO STROG affraid affraid --DE NEŠTO OKAČI DA MI I OSTALI ČUJEMO TO TVOJE

SVAKO DOBRO PRIKANE IZ OMIŠA
[Vrh] Go down
omiška stina

omiška stina


Broj postova : 40
Points : 40
Join date : 24.06.2012

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptypet srp 06, 2012 5:25 pm

Žako, iz razloga jer je prošlost pokazala da je moguće ostat bez ičega.Nije sve ni u parama, kad izgubiš ono šta ti je srcu drago, kad se ostane bez kvalitetnih jako je teško doć do njih.Koliko samo napora ulažu ljudi koji ručno othranjuju ptice, puštaju pismu iz skupih zvučnika i opet nema rezultata, bude ali kratko.Svaka in čast na trudu, mislin da će uspit,riješenje postoji samo ga još nisu otkrili,ja sam za spoj tradicije i znanosti(tehnike) čovik ući na svojim greškama.Mislin i ja provat pa vidit šta ce bit.Evo jutros mi je izaša i drugi mlac.Đeko neman ništa svoje, zadnje 3 god pokušavan na cd, i iman rezultata, skupi tica i pletiva i malu dziju al kako kreće u snagu pisme tako genetika izlazi.dva tri pletiva lipa pa onda cja cja cja, katastrofa, para uši, pogotovo kad se nasadi na to.Gosp. Gigo je ima pravo kad je reka da se kitin tuđin perjem, al tu smo a komentiramo ptice a ne ljude.Poz, svima
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptypet srp 06, 2012 7:55 pm

Svaka cast omiska sto tvoj grad ima tako dobre tice .

Drago nam je da smo bar vidjeli u pisanooj formi kako pijeva.

ps. nije to bas nesto mi smo vidjeli u pisanoj formi da neki imaju i 6 pletiva sa dugom zijadom.
cheers

Zivila sprdacina!
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptypet srp 06, 2012 8:34 pm

Stino, evo možeš dobit jedan mali poklončić od mene.Stavi na forum koji minut video snimke, i ako se njih par koji se razume u pismu(sebe isključujem) složi da je to "prolazno"...dobijaš ovaj poklončić za tu ticu:

Pjev Vrduna - Page 17 Fotografija0340



Pjev Vrduna - Page 17 Fotografija0339



Pjev Vrduna - Page 17 Fotografija0337

[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptypet srp 06, 2012 9:18 pm

Dobar dan svaka čast od Gosp.Angjella .
Vaša gesta kao i pravog tičara i meštra je plemenita i srčana.
Siažem se tič mora opravdat zaslugu kajbice.
Mogu potvrdit dali ste mi HVALA kajbice su više nego odlične.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptypet srp 06, 2012 9:24 pm

geek


Zadnja promjena: žako; ned lip 23, 2013 5:53 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptysub srp 07, 2012 12:12 am

Svaka cast Vinkec uvjek si znao iznenaditi kako sa ticima tako i sa tvojim gestom .

Kako mogu vidjeti cibe su novi model Wink
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptysub srp 07, 2012 2:49 am

Dobar dan dao bi malo moje mišljenje i pogled iako to nije moj stil u vez cijene spomenute.

Hoču reči i ja znam u čakulama tičarskim reči za kvalitetu tiča e ovo vridi 2000 e daje imat.

To bi po meni trebala biti ovakva batuda.

1.Tič koji je u stanju ispivat od 25 do30 batuda u nizu.

2.Da su pletiva ako je duplo bar oba dva dijela najmanje po 6 taktova svaki dio.
-podrazumjeva se taktovi usporeni ,obojani i zvonkavi.
-ako je iz tri pletiva najmanje svaki dio pletiva od 4 takta ili ponaši koraka.

3.Zijada od naj jači modela izvedenih pravog ispivanog kolumbara.
-može biti lirska profinjeni tenor prvi,može biti volumen i boja glasa drugog tenora i baritonska zijada.

Eto toliko vridi tič spomenute cijene po mom gledištu.


Pozdrav svima od GIGE.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptysub srp 07, 2012 3:35 am

Zijada model Ferrari Maranello GTI super turbo sa karoserijom od karbonskih vlakana, unutrašnjost koža od patkovih muda.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptysub srp 07, 2012 5:02 am

Dobar dan poštovanje Gosp.Monstrumo ovdje na forumu zasigurno IMA još pojedinih MAČAKA znalaca iz kako bi ja rekao 1 lige.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptysub srp 07, 2012 5:14 am

Pozzz gospon gigi, ja sam uvjeren da ih ima i to ne bas malo! Pozzz
[Vrh] Go down
omiška stina

omiška stina


Broj postova : 40
Points : 40
Join date : 24.06.2012

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptysub srp 07, 2012 5:51 am

Ajme koje čibe, vratili ste me u djetinjstvo.Dida mi je drža tice u sličnim čibama, samo su se vrata otvarala put gori.Radila se jedna serija čiba sa onom laganom žicom, svjetlijom, čibe su bile skroz lagane.Ne znan koja je žica bila.Ma ja san roker ja bi to stavio al virujte mi dočekali bi me na nož, i onda bi me pokopali, takvi su tičari i vi to dobro znate.Jedini loš komentar koji bi mi donekle lega i to u pozitivnom ili negativnom smislu je od gospodina Koceića.Zašto?Zato šta je nešto stvorio i pokaza šta ima.Priče tipa, koje san ja grdeline sluša,ili ima,mi i nisu toliko bitne.Ja živim u sadašnjosti i želim slušat i želim imat.Ne želim živit u tuđim pričama.Hvala vam na gesti, od srca. Mislim da ovi tić baltić ne može spavat zbog omiške stine, spustio san mu visak u dušu da vidim koliko je duboka a naišao sam na sitnu pržinu ljudske taštine. jedan moj prijatelj koji je na doktoratu iz psihologije mi kaže da oni ljudi koji vide prijevaru i krađu na svakom koraku su u biti kradljivci i lopovi jer na takav način i razmišljaju....poz
[Vrh] Go down
omiška stina

omiška stina


Broj postova : 40
Points : 40
Join date : 24.06.2012

Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Emptysub srp 07, 2012 6:30 am

prij.Žako nisan pticu u životu prodao.prošle godine san podilio 7-8 ptica.da iman ovakve 3-4 kvalitetne ptice poklonio bi ti jednu.Al neman.3 godine se mislin o kupnji učitelja , i napokon san ove odlučio.To je ovom starom škart al meni je dobro.Škart mu je zbog male zijade.recimo ocjena 3 od 5,al meni je ptica draga jer slatko piva pletiva, metalna,fina i na kraju obavezno ide zijada. meni je to sasvim dosta, ne triba mi bolje.Neki žele puno više od grdelina i ja neman ništa protiv toga.pozz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pjev Vrduna - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Pjev Vrduna   Pjev Vrduna - Page 17 Empty

[Vrh] Go down
 
Pjev Vrduna
[Vrh] 
Stranica 17 / 33.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next
 Similar topics
-
» ŠIRENJE VRDUNA
» MUTACIJE VRDUNA
» PJEV FAGANELA
» Pjev Lugarina
» Spanski pjev

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Vrdun (Carduelis Chloris)-
Forum(o)Bir: