Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+35
enver
Sina BL
angjello
ivica
pele
domo
GRANDE
ssarava1
arboret
sole
ivica.milanovic13
KOBAC
DOMENICO
bošket
žuti
lord189
Škuri tić
vrca
KLAPA SINJ
BOCKA
zoran ptice pjevice
Moćun
F I N K O
marko
Grga Zlatoper
frzelin
YOGI
Tič_Bal
grgo
PSIHO
kain
PESTI
Tic_Bal.
ATOMIC
DjordjeVet
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptysri srp 27, 2011 2:34 am

A sta reci o Dadinim tićima.Ja san ima tu čast slušat ih u par navrata.Dado me fino kulturno pozva u svoj dom da mu cujen tiće.Ono šta san tad cuja,ostavilo me bez teksta.Pivali su vrhunski.U šali san Dadi reka da nevaljaju,da su u kurcu.....Dado me pogleda onako blido i dan danas se nasmijen kad se tog momenta sitin.Od tada sam ih slusao jos jedan put,pivali su kolicinski malo manje,al ono sta su pivali otpivali su vrhunski.Ovo sta sad ovdi pisen san svugdi govorija,tako da nebi bilo neke zabune.Jedino sta jos mogu rec da je i Vele ima ramisljanja slicna mojima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptysri srp 27, 2011 4:15 am

Više puta sam sluša u Dade te grdeline.

Nikad u prirodi nisu postojala takva pletiva niti takva zijada,u izvedbi jednog

grdelina.Savršeno izvedeno,duplo,troduplo i cetveroduplo sa zijadom koja bi

mogla bit i kraca za ocjenu,opet bi bila prava.

Grdelini su ostali na pismi,ako doguraju drugu godinu i budu pivali otvoreno

u prirodi punim glasom,to je to,dalje nema,a mislim da ni prije nije bilo.

Malo grdelinaške prirodnosti koje fali doci ce širenjem i pametnim radom,

samo da zdravi doguraju drugu godinu.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptysri srp 27, 2011 6:02 am

EVO Jogi šta da ti rečem , za mene postoje zijade , do ocjene odlična , kao svugdi u skoli , moš dobit 5 i to je to , samo sta splitska mudrost za istu ocjenu ima 6 vrsta naziva , kao u svemu u životu , pa more bit prava , prava pravcata , odlična , petica itd , mani se mudrolije tice su bile odlične , šta bi sad triba hvalospjeve i ode radosti pisat , za tice koje sam sluša 10 minuta , i u tih 10 minuta su bile odlične , i to je to , tice bi volija čut još koji put , međutim gosp DADO , je odlučija da to više neće prezentirat , iz ovog ili iz onog razloga u to neulazim ,i opet ću reć da su tice odlične bile , ali da su gmo proizvodi , i da mi tu nešto nije pasalo , ko šta vama nepaše neke stvari kod tica koje ja držim , samo ja priznam i da to ima kvalitet za razliku od splitskih mudrijaša , kojima valja samo njihovo , i ničije drugo , pozzzzzzzzz
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptysri srp 27, 2011 7:47 am

na dosadasnjih 53 strane ove teme dosada je postavljeno ukupno 50 snimaka (jedan-dva gore-dole, mozda sam se zabrojao, ili ima neki da se ponavlja)...
i svakom ste nasli manu, i to bas na zijadi...pletiva skoro da i nisu komentarisana...

da li je vrijeme da se zapitate da li to sto trazite od zijade uopste postoji?

znam, reci cete, imali smo nekada, neki imaju i sada...mozemo li da je cujemo i mi koji dosada nismo, da vidimo kako to zijada treba da izgleda?
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptysri srp 27, 2011 8:25 am

Jebate led, bizar i ja dajemo po 1000-2000kn za snimku i nemoremo dobit!!!!
Ko si ti djordjevet da ti dobiješ mukte????? Smile Smile Smile
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptysri srp 27, 2011 8:28 am

DjordjeVet je napisao/la:
na dosadasnjih 53 strane ove teme dosada je postavljeno ukupno 50 snimaka (jedan-dva gore-dole, mozda sam se zabrojao, ili ima neki da se ponavlja)...
i svakom ste nasli manu, i to bas na zijadi...pletiva skoro da i nisu komentarisana...

da li je vrijeme da se zapitate da li to sto trazite od zijade uopste postoji?

znam, reci cete, imali smo nekada, neki imaju i sada...mozemo li da je cujemo i mi koji dosada nismo, da vidimo kako to zijada treba da izgleda?
Evo napokon pravo pitanje?Bravo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptysri srp 27, 2011 8:43 am

Teško prijatelji,teško

zato se i zove ODLICNA I PRAVA ZIJADA,

bilo ih je malo u ciloj splitskoj ticiji i to u pravo vrime,a kamoli sad.

Najbliži je Dado,samo uz sva moja nagovaranja nece da je stavi na forum.

Ali dosta forumaša je slušalo uživo,pa opet dobro.

Valjda ce do godine.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptysri srp 27, 2011 10:12 pm

Pozzzz svima!
Na odmoru sam ,pa uglavnom samo čitam i neda mi se ulazit u nekakva nadmudrivanja.
Ali ovdje jednostavno ne mogu odolit.A radi se o Dadinim tićima.ČINI MI SE DA NEKI OD VAS NISU NI SVJESNI ŠTO SU ČULI.Ja sam čuo puno kvalitetnih tića u životu.Neki su mi se i više sviđali od ovih njegovih.Ali jedno je sigurno.NIKAD NISAM ČUO BOLJE.Jer tići koji štekato pletu po 20 taktova i na to stavljaju savršenu dziju ,koja traje više od prosječne batude nije nešto što se čuje svakog dana.Ja priznajem tako nešto ,prije toga nikad nisam čuo.Bio sam uvjeren da tić koji toliko dugo plete ne može uopće izvest dziju ,a kamoli onakvu i onoliku.
I zato saberite se i priznajte sebi da ste čuli,pa gotovo savršenstvo.
Evo za kraj pitanje svima.
Da li ste ikad i kad gdje kod koga čuli nešto bolje??????
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptysri srp 27, 2011 10:25 pm

Nikad bolje čuja, nikad duže, nikad lipše i raštekanije! Tija bi da taj čovik ove godine napravi opet dobar posa jer nije zločest, neka ima Smile

Mislim da je učenje baštarde u današnje vrime jako isplativo i da trenutno nema boljega načina naučit grdelina pivat nego priko nje, i mislim da će se sve veći broj ljudi odlučit na to pa čak i ovi teški STP-aši koji bi volili imat ko i nekad, i ja san se naoruža parovima razno razni kombinacija za sljedeću godinu a ovogodišnja baštarda od minijaturne ide kako triba a dalje šta joj Bog da Very Happy

Fredi gadno si upa u GMO mafiju, sad ćemo te češće gledat na odjelu tehnike tj. na kazetofonima hahahaha... lol!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptysri srp 27, 2011 11:27 pm

Evala Fredi svaka ćast na tvom izlaganju.Zato sam se ja malo i naljutija na opis od ivice jer iz njegovog posta da neko ćita šta nije sluša tiće reka bi neš ti tića pa to nije ništa naroćito.A ima da se pokloniš do poda.Ali ništa nije ćudno znam ja i druge koji bi za dišpet ženi otkinili sami sebi ku... I odma da odgovorim damjanu da bi to bila zijada koja se traži i koja je nekad bila .Ne triba ti tražit zijadu od murterana jer koliko ja znam snimija je jedino Mile lirskog a snima ga je na kazetofon od sto godina i ta zijada je odmah parila srednja zija,a bila je najmanje odlićna zijada sa plaćom u sebi ako me razumiš šta oću reć.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyčet srp 28, 2011 12:44 am

Heheheh, aj onda bar kuma nagovori da mi da snimku od svojih tica zijade!
Smile
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyčet srp 28, 2011 1:14 am

Znate šta rijetko će se 100% ljudi složit oko zije .ali ako se složi 90 ili 95 % ljudi oko nećega onda su oni u pravu.Evo ja sam doživija i na Dadine tiće da mi jedan od mojih kumova reće,nije mi ova zijada nešta naroćito.Ja mu kažem da je u kurcu.Nakon dosta vrimena taj isti kum je snimija u Dade batudu i pusta je da je ljudi slušaju.Zato sam reka ono da je tip za dišpet ženi otkinija sam sebi ku...
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyned srp 31, 2011 9:11 am

Evo ja ispade pizda jer sam reka da su tice odlične , hahahahaha , velika je to stvar isto .
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyned srp 31, 2011 9:16 am

Zadro nisi ti pizda nego svi ovi koji to forsiraju i ljude prozivaju ,pa šta nemetne pa začepi svima gubicu samo priča .godina prođe ti reka kako je, a pisme nigdi, ali oni su upravu .
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyned srp 31, 2011 9:21 am

Evo dobit ćemo mi pivanje snimak murterana pa ćemo stavit, ali je yogi već prića da je to njegov škart hehe da neispane da to nije to, ali i taj škart je učen hehe.i to murteranima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyned srp 31, 2011 5:25 pm

A bravo,ima još jedan splitski grdelinaš (a nije Jogi),koji je ima murterina,

pa ga malo pitajte šta mu je piva,kako je pleja,kakvu je zijadu ima,koliko je

tuka batuda.

Pa neka da neke usporedbe.

Zovemo ga Kompa - Kompanjo,znalac,pravi covik i jedan od onih kojemu

ništa u zijadi ne more utec.

Bar njega možete pitat (naravno,ako oce kazat,jer,he he ,nemoš jeba..

a da ne uđe).
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyned srp 31, 2011 5:48 pm

Pa vidiš koce di to vodi,sve to nema veze sa tićima .Ja iman najbolje kumpire,ja iman najbolji kupus,moj prasac je najbolji,moj pršut je najbolji.Mi smo izmislili zijade,falija sam mi smo izmislil zvižduke.Ajde moj talijan!!!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyned srp 31, 2011 5:58 pm

Evo zaboravija sam napisat ako vaš zanimaju murterani imate u Mate Ružića snimak a ja mislim da ima i Koce.Na internet ne vjerujem da će stavit a možda ponavljam možda jedino da slušate zajedno bez snimanja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyned srp 31, 2011 9:55 pm

Yogi počea si mi bit drag,imaš ukusa. a za susjede mrđuuuuuuuuu Laughing

Mate je napravija pravu stvar jer cibaša nije zamara sa pletivima, nego dva takta i Milina zija i tića je očuva od špirita, dapače i produžija mu je ziju, momak ima mota ima volje i mudro šuti šta zapazi o učenju ove beštije na struju.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyned srp 31, 2011 10:46 pm




Bog !!!!!


Evo ja u svoje ime zadnji put bi zamolija ako netko ima

te puste milozvuke i rapsodije od batude da stavi koji video

da ne bi bilo : " Tresla se brda -rodija se miš """


Salu2
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyned srp 31, 2011 10:53 pm

Zaštićena su autorska prava
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyned srp 31, 2011 10:59 pm




Bog !!!



To je već administrativno i zakonsko pitanje !!!!

Za to nemam odgovor!!!!


Moraćemo zvati glazbenu uniju ----


Salu2
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyned srp 31, 2011 11:13 pm

Ima Mile ima Mate, eto moji ljudi toliko da znate HAHAHAHAHA.A ovi ovde će vam o tome pričat samo dobro slušajte hehe
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptyned srp 31, 2011 11:22 pm

Imate li vi koju snimljenu iz MUĆE MOĆE ,zaboravija sam di su bili oni pravi.Daj stavite malo da se smijemo.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Emptypon kol 01, 2011 12:15 am




Bog !!!


Jebemu izgleda da će sve ostati većinom na :" ko je čuja ,čuja """",

ko je vidija vidija"" ,a sad zakopano ka gusarsko blago ---hahahaha!!!!

Tražiće se mape i padaće glave da se stigne do škrinje sa Svetim

žezlom--- hahahaha!!!!

Salu2




[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 30 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 30 / 39.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: