Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+35
enver
Sina BL
angjello
ivica
pele
domo
GRANDE
ssarava1
arboret
sole
ivica.milanovic13
KOBAC
DOMENICO
bošket
žuti
lord189
Škuri tić
vrca
KLAPA SINJ
BOCKA
zoran ptice pjevice
Moćun
F I N K O
marko
Grga Zlatoper
frzelin
YOGI
Tič_Bal
grgo
PSIHO
kain
PESTI
Tic_Bal.
ATOMIC
DjordjeVet
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptypet srp 08, 2011 9:26 am

Samo nek dobro čuva tica jer ima lupezi koji vole to pivanje!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptypet srp 08, 2011 5:17 pm

Škuri tić je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=svLwdC6GDLY

Evo da ja stavim svoga glatkoga ovako pjeva non stop samo mi je mrsko snimati batude dugo traje da se prebaci na you tube hahahahaha Smile Wink cherry


Guraj Balta ovu batudu 100 godin ,jer bolju nac neceš ,to ti garantiran
ma gurate u prazno to vam nije zijada.

Eto ,to je to,

ne mogu virovat da postoje uva koja kod Baltine zije ne registriraju slovo V na ovoj snimci.

Kako ce onda registrirat slova r đ ž g ,nategnutost i grezost.U biti je to poanta,svatko drugacije cuje,i naravno

da se odmah nađu oni sa slicnim uvom.

Baltina zija ima manu ali ne u boji ,niti slovima.Ja cujem sva slova uredno i bez problema.Da ste rekli,da ima blagi

kolinac u izvedbi,ajde,ajde,ali da fali slovo V,ajme meni.

Balta ,ovo je jedna od vrlo vrlo rijetkih zijada na oba foruma koja nije greza,nategnuta,tremola,nije idealna,ali među

najčistijima i najboljima.Svaka čast.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptypet srp 08, 2011 7:04 pm

Ovakve zije ja mislim da se nebi trebale pljuvat jedino nju cujem u WC-u kada sam na solji ne cujem ni pletiva nego samo viciiijuuu i zato ne serite po ovakvim zijama hahah Smile

Uglavnom zija nigdje nije prekinuta kao sto su mi neki govorili da je prekinuta na sredini i da je slomljena.
Kada je Cardul stavio graficki prikaz bilo mi je drago jer su mi pojedinci govorili da je slomljena (prekinuta na sredini)jasno se vidjelo na grafickom prikazu da se zija tanji po sredini ali nigdje nije slomljena,prekinuta .

Moja zelja je da sto vise izvedem grdelina sa ovakvom zijom i po mogucnosti da je sto cesce stavljaju Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptypet srp 08, 2011 8:59 pm

Škuri tić je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Ne, ti si
ciiijuuu to prvo slovo c ne odgovara bas.

Prijatelju sonogram i moje uvo kažu drugačije, moje uvo ne vara a ni sonogram pogotovo... Lipo ponavljaj sto puta na snimku početak zije blizu uva pa ćeš vidit ono V, V, V a ako ni tu ne čuješ ja ću ti poslat sliku sonograma ako se razumiš... Cool
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptypet srp 08, 2011 11:36 pm

bariton je napisao/la:
Škuri tić je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=svLwdC6GDLY

Evo da ja stavim svoga glatkoga ovako pjeva non stop samo mi je mrsko snimati batude dugo traje da se prebaci na you tube hahahahaha Smile Wink cherry


Guraj Balta ovu batudu 100 godin ,jer bolju nac neceš ,to ti garantiran
ma gurate u prazno to vam nije zijada.

Eto ,to je to,

ne mogu virovat da postoje uva koja kod Baltine zije ne registriraju slovo V na ovoj snimci.

Kako ce onda registrirat slova r đ ž g ,nategnutost i grezost.U biti je to poanta,svatko drugacije cuje,i naravno

da se odmah nađu oni sa slicnim uvom.

Baltina zija ima manu ali ne u boji ,niti slovima.Ja cujem sva slova uredno i bez problema.Da ste rekli,da ima blagi

kolinac u izvedbi,ajde,ajde,ali da fali slovo V,ajme meni.

Balta ,ovo je jedna od vrlo vrlo rijetkih zijada na oba foruma koja nije greza,nategnuta,tremola,nije idealna,ali među

najčistijima i najboljima.Svaka čast.
To vam nije zijada to ja jos zoven falsa zijada.Nemoj ti meni prodavat svoju skolu to ti mozes prodavat gluvasima!Ono sta je KAIN pustio ono je dobra zijada a ta vasa zijada nema veze s ovom!USPOREDITE MALO
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptysub srp 09, 2011 4:41 am

Evo jedno pitanje za forumaše.

Da li Baltina zijada u ovoj jednoj batudi ima ili nema slovo V u zijadi Question

Ovaj primjer puno toga može pokazat kako ko cuje i registrira zijadu.

Škurome je prvo slovo C

Ja,Balta,Marko i Jogi cujemo slovo V ,

a ostali ?

Znaci govorimo o pocetku zijade.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptysub srp 09, 2011 4:52 am

Zato je bizar najpametniji! On je lipo stavi na zijometar pa ako necuje uvo, čuje stroj! Smile Smile Smile
ajde ljudi moji sta se uvatili pizdarija! Držite sta van je gust i ostavite se gluposti! Nitko od vas nema diplomu da bi reka nekome da drži skart ili prave!
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptysub srp 09, 2011 8:24 am

bariton je napisao/la:
Evo jedno pitanje za forumaše.

Da li Baltina zijada u ovoj jednoj batudi ima ili nema slovo V u zijadi Question

Ovaj primjer puno toga može pokazat kako ko cuje i registrira zijadu.

Škurome je prvo slovo C

Ja,Balta,Marko i Jogi cujemo slovo V ,

a ostali ?

Znaci govorimo o pocetku zijade.
ma i neka ti je slovo V a nije zijada ta nije dobra!Ja je registriran ko suplju zijadu,nema je u uvu necujna je ima i drugih mana!Ta zijada je kao da izdise tic na samrti!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptysub srp 09, 2011 9:19 am

Ok škuri znaci cujes V
Nema smisla sada da ponovo ispravljamo tvoju šuplju pricu kako ti to sve cujes i dozivljavas.
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptysub srp 09, 2011 8:04 pm

Tic_Bal. je napisao/la:
Ok škuri znaci cujes V
Nema smisla sada da ponovo ispravljamo tvoju šuplju pricu kako ti to sve cujes i dozivljavas.
hahaha lako vam je tupit kad vas ima ekipa ticara valjda ce stat kogod i za mene!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptysub srp 09, 2011 11:12 pm

Škuri kraljino ti si novi pismoznanac a mi ti farizeji nismo do kolina, ti više voliš da ti bubnjiće brusi brus 500 nego brus 200 farao king
[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 12:23 am

Mislim da ove svađe i rasprave ne vude nikamo.Ajmo probati svi staviti snimku od svog grdelina i neka svatko kaže po jednu pozitivnu o toj ptici,vidjet ćete kako ćemo se ljepše osjećati.

Ružno je ovo sve i ne vodi nukamo,osim bezpotrebnim svađama i mržnji.
Svi koji su stavili svoje ptice na forum,stavili su iz nekog razloga.a razlog je taj što oni to drže i njima se to sviđa. Pa,zašto onda blatiti i omalovažavati te ljude i njihove ptice.

Svi mi bi voljeli imati boljeg nego što imamo,ali....

Isto tako ,svi koji blatte,oni mi nisu jasni,a znam da potajno bi voljeli imati i najlošijeg koji je do sad stavljen na ovaj forum,jer u kući nemaju ni blizu takvog.

Zato,dajte okrenite ploču i idemo se družiti i zabavljati.

Nas je na Ramskom jezeru bilo dvadesetak i u dva dana se nije povisio ton,a bilo je 19 grdelina i svi su uživali u pjesmi grdelina,osim jednog ,koji nas je probudio u 5 sati Very Happy Very Happy,a i Ssarava - hmmmmm. Wink cheers cheers .


Znam da će opet veliki mislioci reći,lako je vama,kad ste svi ptičari od tri petka ili da smo svi zalutali u to,ali ne treba nikog ponižavati niti omalovažavati,već treba motivirati i pomagati jedni druge .


Toliko od mene,hvala. Wink Very Happy
[Vrh] Go down
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 12:31 am

Odličan post,svaka čast autoru.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 2:41 am

Je kain odlićan post slažen se sa dosta toga ali se neslažem sa onim da da bi svi držali i najlošijeg koji je stavljen na forum.Ja recimo ne bi drža da ih sve skupa skupite i uzmete najbolje od svih i da mi ga dajete mukte(a troke da ga nedaj bože platim i to papreno u eurima).Ni jedan još nije ni blizu šta bi ja tija.Još jednom ponavljam da cijenim kad tićar kaže da goji to jer nema bolje a svjestan je da to nije to,a ne kad kaže da ima prave a ti pravi su ŠLJAM.I na kraju se još naljuti kad mu to neko kaže.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 3:09 am

Evo vidiš Barba yogi di je problem??? Problem je šta svatko od nas drugačije vrednuje tice, vama je nešto skart a drugom je odlično i obrnuto! Ko je vama dao diplomu ili bilo kome da odredujete sta je skart a šta ne??? Vi gledate kod grdelina samo zijadu a većinu grdlinasa na kugli zemaljskoj ona uopće ne interesira!!! Sta to onda znaci???
Ko je u pravu, većina ljudi ili vas nekoliko? Smile ko je onda gluvas koji goji sljamove?? Wink
zašto lipo ne obrazlozite ljudima zašto je to vaše ispravno, a drugo neispravno?!
Pa lipo stavit koji snimak , te prave zijade, nemora bit živ tic, nek bude montaza, da ljudi čuju ono sta vi smatrate ispravnim. Mozda bi onda bilo manje svađe i možda bi onda imali vise apostola u vašim redovima.
Pozdrav
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 3:14 am

YOGI je napisao/la:
.Ja recimo ne bi drža da ih sve skupa skupite i uzmete najbolje od svih i da mi ga dajete mukte(a troke da ga nedaj bože platim i to papreno u eurima).Ni jedan još nije ni blizu šta bi ja tija.

Pozdrav Yogi.

Ako sam dobro shvatio, ti onda drzis i imas u kuci bolje od svih ovih zajedno do sad stavljenih na forum; da biramo od ovog pletivo, od onog zijadu, pa da sastavimo, ti ne bi uzeo jer nije ni blizu onoga sto ti trazis? A pojedinacno su smijesni svi ovi, to ne treba ni napominjati. Jesam dobro shvatio?

Pozzzz
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 3:27 am

Je dobro si shvatija i sad iman tića kojeg nikad ne spominjem jer smatram da nije tić a boli je od 99% od ovih pravih i odma da ti rećem jer predpostavljam da ćeš me to pitat neću ga snimat ni stavljat na internet
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 3:31 am

HA, HA ,HA, HA, Laughing Laughing Laughing lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 3:35 am

Opet svađa,hebiga Very Happy .

Nikako na zelenu granu i gotovo Razz Very Happy Very Happy



JA vjerujem da ti (po tvom ) imaš boljeg,a šta misliš šta bi bilo kad bi ga stavio na forum? Svi bi rekli svoje mišljenje i opet frka,hahahahaa.
Zato ga nemoj stavljati ,i budi sretan u svom i uživaj.

Pozdrav
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 3:36 am

E domeniko u pravu si ali split nije većina split je jedan i jedini i slažen se s tobom da ste vi u većini ali mi smo splićani i tako smo naućeni (većina u splitu) a ja znam da smo mi iznimka jer di sam god doša u okolici svagdi se goje natezaće i svima su to pravi.I neka svak goji šta oće ali nemože mi niko nametat svoje mišljenje.Ja držim to vi držite to i svi zadovoljni.Vi imate prave ja neman ništa,ali neću držat te vaše prave nego svoju gubu.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 3:38 am

Idem se i ja smijat ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha hi hi hi hi hi hi hi hi ho ho ho ho ho ho ho ho ho ho ho
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 3:40 am

Našega Milu M. kad je mate vodila upisat u prvi razred na predškolskom pregledu joj je doktorica rekla gospođo nije vam on za školu,a mama kaže neka on sidi nemora on ništa znat . Laughing Laughing
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 3:53 am

Eto kajine zato ga i nebi stavija jer me ne zanima tuđe mišljenje i jer ja najbolje znam šta triba tić pivat i kako triba pivat.Ajme onom koji triba drugo mišljenje da bi ocjenija tića.ja sam doživija dosta puta kad su išli kupovat tiće i vodili bi nekog sa sobom da mu kaže jeli tić vridi i oće li ga kupit. pa tu sad ima par tkzv tićara da bi izasrali da stavim svjetsku klasu samo zato šta je to moj,ajde reci jeli se slažeš sa mnom u vezi toga
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 3:55 am

kain je napisao/la:
Opet svađa,hebiga Very Happy .

Nikako na zelenu granu i gotovo Razz Very Happy Very Happy



JA vjerujem da ti (po tvom ) imaš boljeg,a šta misliš šta bi bilo kad bi ga stavio na forum? Svi bi rekli svoje mišljenje i opet frka,hahahahaa.
Zato ga nemoj stavljati ,i budi sretan u svom i uživaj.

Pozdrav

Stvarno za umrit od smija.....Dobro si reka...šta bi bilo kad bi ga stavija na forum.....ja pretpostavljam da bi se svi skupa smijali(volija bi da me demantira,u šta sumnjam)....a on ne bi moga više pisat ovako kako piše( usput da zamjerim kobcu kako ne reagira na provokacije ovoga tipa...obzirom da je jučer u mom slučaju reagira brzinom munje...izbrisa mi je postove brzinom munje....odma je bija obavješten).....
Kobac moj,čovik niti pera nije stavija....sere svačije odreda....svi su za njega(i još njih par, gluvaši redom)....predavat more na fakultetu...bilo je još bisera,ne mogu se sad sitit...a ti ništa....


Zadnja promjena: angjello; ned srp 10, 2011 7:11 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Emptyned srp 10, 2011 3:58 am

Evo lipa odgovora ha ha ha ha lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 16 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 16 / 39.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: