Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+35
enver
Sina BL
angjello
ivica
pele
domo
GRANDE
ssarava1
arboret
sole
ivica.milanovic13
KOBAC
DOMENICO
bošket
žuti
lord189
Škuri tić
vrca
KLAPA SINJ
BOCKA
zoran ptice pjevice
Moćun
F I N K O
marko
Grga Zlatoper
frzelin
YOGI
Tič_Bal
grgo
PSIHO
kain
PESTI
Tic_Bal.
ATOMIC
DjordjeVet
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:11 am

vi gosp yogi mislite da ste nekakav znalac citam vaše postove i svi su upuceni na jedan cinican nacin svaka ptica nevalja dajte ajmo cuti te vaše kako to treba zvucati prava ptica ako ne vrijeđam profesora bez razreda.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:11 am

YOGI je napisao/la:
Evo možda će pele odgovorit kako se zove ono krćanje getribe kad klasa od skavolina ide na batudu.Može i sinjski naziv nije bitno pa ćemo mi prevest na splitski

Pa i getriba se može pokvarit .........sinhroni su zajebani.....
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:13 am

Ma nisan moj Barba Fredi dobri i pošteni, nisan prca nikoga nego nevolin tu bahatost nekih ljudi koji misle da samo oni i oni i oni i nitko vise!
Stojte mi dobro
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:14 am

Mister arboret ja ne mislim da znam,ja znam da znam
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:18 am

ma vjeruj te da vi baš ništa ne znate jer takav pristup na forumu nije u redu

kako da vam ja vjerujem da vi znate o pticama potkrijepili niste sa nikakvim dokazima zato nemojte se bahatit kako vi sve znate.mislim da imate vi dosta još uciti jer vi ste jedini profesor sa produžnom nastavom.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:18 am

veliko znanje ,a pivanje mu izumrlo jedini koji bi se moga pokrit po ušima je on ,stvarno to triba znat.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:21 am

[quote="DOMENICO"]Ma nisan moj Barba Fredi dobri i pošteni, nisan prca nikoga nego nevolin tu bahatost nekih ljudi koji misle da samo oni i oni i oni i nitko vise!
Stojte mi dobro



Opet te nisam razumija.
Jer osim jednog ,sa onog tamo foruma,nisam primjetio nikog da se baš hvali sa svojim tićima.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:22 am

Ma profesor je profesor pa makari na produžnoj nastavi,a manoval uvik ostaje manoval
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:26 am

Možda i jesi toj ekipi oko tebe HAHAHA
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:28 am

pele je napisao/la:
Možda i jesi toj ekipi oko tebe HAHAHA

Ti si strašan znalac nema šta črrrrrr..............pa batuda hahaha
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:31 am

Eto ima sam priliku čut i tvoje pivanje mogu ti reć da me oduševilo ,a čovik mi reka da imaju i lipi verš Hhaha,jak si malo mačka malo miš,
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:34 am

pele je napisao/la:
Eto ima sam priliku čut i tvoje pivanje mogu ti reć da me oduševilo ,a čovik mi reka da imaju i lipi verš Hhaha,jak si malo mačka malo miš,



HA HA SMIJEHA DAJTE DIJECI ...........drago mi je da ste vi veliki znalac ocijenili moje ptice.........
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:35 am

YOGI je napisao/la:
Ma profesor je profesor pa makari na produžnoj nastavi,a manoval uvik ostaje manoval

vas su gosp yogi odavno izbacili iz školskog odbora zbog sumnjivog znanja i kupljene diplome u mostaru.

molm da potkrijepite to vaše znanje za sada ste još vjerovali ili ne na zavodu za zapošljavanje smjer niža strucna sprema.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:39 am

Zamjenili ste me s nekim ja u mostaru nikad nisam bija ha ha ha
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:41 am

Dado nisam ti ih ni ocjeniva već taj prika je da ocjenu ,a kada staviš na forum, ja ću ti onda ocijenit, ali ti si ka ovaj šta sve zna ,ali nikako diplomirat stavi pa demantiraj dotle ti si samo PROMAJA
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:43 am

vjerujem vam zato su to ucinili vaši prijatelji donjeli diplomu a vi njima novac ups pardon marke.još uvjek nemate video molim da nas razuvjerite.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:47 am

pele je napisao/la:
Dado nisam ti ih ni ocjeniva već taj prika je da ocjenu ,a kada staviš na forum, ja ću ti onda ocijenit, ali ti si ka ovaj šta sve zna ,ali nikako diplomirat stavi pa demantiraj dotle ti si samo PROMAJA


Nemoj da se non stop vraćaš na isto ono šta ti znaš ja san davno zaboravija...još jedno više vridi govno od jedne moje kanarinčine nego svo tvoji skavolini ........
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:48 am

Ljudi moji pasi laju karavane prolaze ,tako i dado i yogi laju ,ali po starom tragu .
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:49 am

pele je napisao/la:
Ljudi moji pasi laju karavane prolaze ,tako i dado i yogi laju ,ali po starom tragu .


MI bar lajemo a ti činiš ČRRRRRRR.....................
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:50 am

Kome ću stavit video da ga gluvaši i oni od dva petka ocjenjuju pa za koga vi mene smatrate
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:51 am

To ti je talijanska getriba bez sinhrona
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:52 am



Bog !!!


Dajte olabavite malo sa tim pšenicam .marmeladama i svojatanjem

svega vridnoga jer ima vridnijih stvari di ste itekako pokleknuli """


I zato stojte u miru vi naše , pa naše i mi .mi i nitko više !!!


Salu2
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 9:56 am

YOGI je napisao/la:
Kome ću stavit video da ga gluvaši i oni od dva petka ocjenjuju pa za koga vi mene smatrate
STVARNO SI SE DOKAZA HAHAHA.LIŠO BEZ PUNTA HAHAHAHA znaš li ti onu pismu pogledaj svoj dom anđele hahaha
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 10:02 am

ččččččččččrrrrrrrrrr piju kliju mliju vvvvvvvvvvvrrrrrrrrrrđđđđđđđđđđđđuuuuuuuuuuuu
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Emptyned kol 07, 2011 10:03 am

Evo stavi čovik pismu napokon svoga murterana hahahaHEHEHEHE
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 34 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 34 / 39.Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: