Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+28
brabus
hipy
zdenab
emirgrdelin13
lubinko
domo
prava zijada
probiotik
supergirl
ivica.milanovic13
portulata
euzebio
Škuri tić
arboret
frzelin
GRANDE
Tic_Bal.
F I N K O
lord189
miro katic
Markan
YOGI
Gigo
Moćun
MONSTRUMO
pujdo
ĐEKO
CIBO
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next
Autor/icaPoruka
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptysri kol 08, 2012 8:56 am

Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep



Zadnja promjena: pujdo; pet kol 10, 2012 7:59 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptysri kol 08, 2012 8:53 pm

pujdo je napisao/la:
Gotovo je Koce!Vrijeme dizat sidro!
Puno sreće i uspjeha u svemu i po stoti
put,hvala ti još jednom za sve!

Lijep pozdrav svima i volite ptice takve
kakve jesu!!!



Pajdo prijatelju nemoj dozvolit da te poneki pilistarci iznerviraju ili provociraju ..ehee tek da znas kako je bilo samnom ali jasam naso pravi lijek pravi lijek za takve..E

za njih je zakon moj CUNAMI king king king i svi sute stama Sleep Sleep e samo tako prikane PUJDO...nemas potrebe se odjavljivat od ovog predivnog foruma radi nekih treco ligasa neces nac bolji forum od ovog sto se tice pjeva jer ovde su skoro svi mestar do mestra

svako dobro prikane PUJDO
[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptysri kol 08, 2012 10:07 pm

ĐEKO je napisao/la:
pujdo je napisao/la:
Gotovo je Koce!Vrijeme dizat sidro!
Puno sreće i uspjeha u svemu i po stoti
put,hvala ti još jednom za sve!

Lijep pozdrav svima i volite ptice takve
kakve jesu!!!



Pajdo prijatelju nemoj dozvolit da te poneki pilistarci iznerviraju ili provociraju ..ehee tek da znas kako je bilo samnom ali jasam naso pravi lijek pravi lijek za takve..E

za njih je zakon moj CUNAMI king king king i svi sute stama Sleep Sleep e samo tako prikane PUJDO...nemas potrebe se odjavljivat od ovog predivnog foruma radi nekih treco ligasa neces nac bolji forum od ovog sto se tice pjeva jer ovde su skoro svi mestar do mestra

svako dobro prikane PUJDO

HAHAHAHAAHAHHAAHAHHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAAH
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyčet kol 09, 2012 4:01 am

Evo zadnjih za ovu godinu,

ne mogu vidit da li ih je pet ili ipak cetiri,

ali svejedno,

uspješna godina,dvadesetak mladih od odabranih roditelja,iskljucivo radi stvaranja

bolje pisme.

Ovi je umorna mama Dominka

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 73775761



A ovo su buduci glatkici
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 90869879



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Gotz


Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Gotoky



[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyčet kol 09, 2012 4:40 am

GRANDE je napisao/la:
Sramota samo se gade navodno neki Gmo tići... a da mi je znat šta su ovu godinu iznili neki koje navodno drže normale ... neke sam i tražija nebi ih sad imenova ali da se je imalo šta poslušat čulo bi se na sva zvona ....

tocno onako kako govorite da je sramota imati takve ptice mislim da takva ptica nikada ne može biti kao ona prirodna.
mislim da ni jedan naš kolega koji se bave takvim uzgojem ptica kako ih nazivate gmo nije stavio i pokazao uspješnosti savladavanja pjeva ili još bolje cd.
imali smo svi priliku cuti jednog bastarda koji je školovanje imao sa cd to je po mome viđenju jako loše i ja sam ga nazvao tomson.
zašto tomson! samo zato što nema prevelike razlike u pjevanju tomsona i toga bastarda,a bastard je bio batuder to ne mogu reci da nije.
moj zakljucak za te ptice jednostavno ne mogu zadovoljiti ni jednoga pticara koji uzgaja ptice na jedan tradicijonalan nacin i nekad je imao ili je negdje slušao dobrog ocaka iz prirode.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet kol 10, 2012 2:12 am

DOBAR DAN

Lipo ih je vidit Gosp. Koce.

Tu je s vaše strane uložen velik (rad i trud).

Dakako i znanje kroz dugotrajan rad u bavljenju ovim hobijem.

Uvijek je važna i sriča da posluži.

A šta reči ukratko SVAKA ČAST.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet kol 10, 2012 2:33 am

Dobar dan Gosp.Grande čuo sam za vaš uspijeh postignuti prije god ili dvije.

Drago mi je po priči tičara radilo se o mladcima batuderima odlični zijadi.

Možete li mi reči tko ih je učio CD ili baštarda

Nisam uspio ih čut ali me interesira dali su zijade ispijevane kao živi tič slično očaku.

Zasad toliko ako želite odgovorit a ako ne opet sve u redu.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet kol 10, 2012 2:53 am

Barba gigi, ta zijada nije bila odlična nego njena formula glasi:
odlična zijada + odlična zijada + odlična zijada = grandova zijada
hihihihihi

a znaš Barba kakva je matina zijada? Grandeova x 3 = matina
a neki bi volili da je nestala, da je skrenija, nije nije na njihovu žalost!
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet kol 10, 2012 5:50 am

arboret je napisao/la:
GRANDE je napisao/la:
Sramota samo se gade navodno neki Gmo tići... a da mi je znat šta su ovu godinu iznili neki koje navodno drže normale ... neke sam i tražija nebi ih sad imenova ali da se je imalo šta poslušat čulo bi se na sva zvona ....

tocno onako kako govorite da je sramota imati takve ptice mislim da takva ptica nikada ne može biti kao ona prirodna.
mislim da ni jedan naš kolega koji se bave takvim uzgojem ptica kako ih nazivate gmo nije stavio i pokazao uspješnosti savladavanja pjeva ili još bolje cd.
imali smo svi priliku cuti jednog bastarda koji je školovanje imao sa cd to je po mome viđenju jako loše i ja sam ga nazvao tomson.
zašto tomson! samo zato što nema prevelike razlike u pjevanju tomsona i toga bastarda,a bastard je bio batuder to ne mogu reci da nije.
moj zakljucak za te ptice jednostavno ne mogu zadovoljiti ni jednoga pticara koji uzgaja ptice na jedan tradicijonalan nacin i nekad je imao ili je negdje slušao dobrog ocaka iz prirode.


A šta da na ovo kažen barba Arboret,nebi se s vama tija pripucavat jer jer ste stariji dosta od mene i poštujem vaše mišljenje ....
ali hvala vam bar ste iskreni i odavno me niko nije ovako
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptysub kol 11, 2012 4:46 am

pa ljepo je nasmijati nekog tko je uložio puno truda u uzgoju ptica,samo za takav trud ipak nije nagrađen na jedan adekvatan nacin.vjerujem da ste imali nekakav uspjeh mislim da takvu pticu bi trebali prezentirati tj staviti video snimku i pokazati nama koji u takvu vrstu netradicjonalnog uzgajanja ptica ne vjerujemo da je ipak moguce realizirati i dobiti dobrog batudera.s obzirom kako sam naviknut na velike rijeci pticara ne mogu vam povjerovati u vašu tvrdnju.
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptysub kol 11, 2012 7:53 am

A jos 15 dana i pocinje pomalo širenje tica.Izgustirali smo se mora i zenskih i pive Very Happy sad cemo se uvatit tica.Vrucine ce pomalo padat dolaze svjeza jutra i zore,lipo kajbice na brokve i uzivaj.Tako pise tradicija cheers cheers cheers Gigo piva li stari verdun?Grmi li mladima?Neman priliku zbog posla i gostiju doc cut.Evo ja san danas naisa pod krpom mi piva stari verdun tri curjade duge i dvi batude na 7 do 9 koraka a svaku ponavlja po 10 puta i to laganim glasom.A gvi kolombar lirski.Fenomenalno odusevio san se cheers cheers .jedva cekan sirenje i ucenje. Pozz
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptysub kol 11, 2012 7:58 am

Dobra večer svima.Gosp.Grande kolko vidim mi smo generacija,možda ja mrvicu i stariji.

Eto nismo imali priliku se upoznati i malo popričati a valda možemo to na forumu.

Drago mi je da ste došli do uspijeha svojim radom i trudom,dali je tič i dalje

ostao u istoj kvaliteti pisme,lipo je kad neko ima i jače kvalitete od vrlo dobre.

Nije mi cilj vas pilat , več prijateljska čakula.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptysub kol 11, 2012 7:58 pm

Dobro jutro svima. Škuri tiču stari mi verdun još piva ali lažerno kroz veraš,a jutros mi se izlega i 4 mladi iz pete kovade.Vidim čitajući da ti verduni puno obečavaju a kako i neče kad samo promislim koji si trud uložio za doči do njih.Za verdune i ne sumnjam u jaki kvalitet pisme kod tebe,več očekujem u tebe bar po onome što se čulo prije škurice da če bit vajde i kod grdelina.S obzirom da ih je bilo sa više vrsta zijada od srednjih do naj jačih nadam se da bi se moga osladit u kvaliteti pijeva kod njih.Samo pomalo bez žurbe u sami kraj pisme če se odvagat kolko koji tič teži kvalitetnoj pismi svojih segmenata.

SRETNO.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyned kol 12, 2012 8:20 am

Pozdrav Gigo cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypon kol 13, 2012 8:40 am

Gigo je napisao/la:
Dobra večer svima.Gosp.Grande kolko vidim mi smo generacija,možda ja mrvicu i stariji.

Eto nismo imali priliku se upoznati i malo popričati a valda možemo to na forumu.

Drago mi je da ste došli do uspijeha svojim radom i trudom,dali je tič i dalje

ostao u istoj kvaliteti pisme,lipo je kad neko ima i jače kvalitete od vrlo dobre.

Nije mi cilj vas pilat , več prijateljska čakula.

Pozdrav od GIGE.


Večer Gigo!!!!

Gigo nemam ti šta mlatit praznu slamu STP pravi nemam imam tića kojeg je učila baštarda, tić zna zapivat ali u većini slučajeva krati ziju ali kad ispiva kako triba to je da se naježiš...sada će neki nije to glas grdelina učila ga je baštarda nema veze šta se tog tiče prihvaćam da svako ima pravo na svoj komentar... Ali moga je učila baštarda a nekima su učili grdelini pa koga su to oni naučili....Gigo svi mi znamo šta je STP i nemojmo se zavaravat dosta mi je priča evo sad ne piva ili čekaj da zapiva jednu šta valja !!!!?? šta reć za mog tića i takve koji variraju u ziji pa to je GUBA ......

[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptysri kol 15, 2012 7:43 am

Dobra večer Grande dakako svatko uči kako može i umije i to je OK.,a naj važnije je za sve nas kakav je izaša učenik.Što se tiče da ga je baštarda učila ništa nemora značit loše jer grdelin more pivat svoj glas(važna je pisma).Pošten si to je lipo od znalca da nimalo nekiti tiča pričom več istinito ga opisuje.Razumio sam pismu tiča i sve nas ostale je isto pratilo više puta u vezi zijade.A dakako kad opali van serijsku noge ti se oduzmu ,sve nas poklopi i to je tič.Naj lakše je traži mane kod drugog i odmah blatit tiča,ja sam tu malo suzdržan,pomalo ne odma bacat dajmo tiču još koju šansu godinu.Ajde da ne pilam hvala na odgovoru.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptysri kol 15, 2012 8:43 pm

Gigo je napisao/la:
Dobra večer Grande dakako svatko uči kako može i umije i to je OK.,a naj važnije je za sve nas kakav je izaša učenik.Što se tiče da ga je baštarda učila ništa nemora značit loše jer grdelin more pivat svoj glas(važna je pisma).Pošten si to je lipo od znalca da nimalo nekiti tiča pričom več istinito ga opisuje.Razumio sam pismu tiča i sve nas ostale je isto pratilo više puta u vezi zijade.A dakako kad opali van serijsku noge ti se oduzmu ,sve nas poklopi i to je tič.Naj lakše je traži mane kod drugog i odmah blatit tiča,ja sam tu malo suzdržan,pomalo ne odma bacat dajmo tiču još koju šansu godinu.Ajde da ne pilam hvala na odgovoru.

Pozdrav od GIGE.


...Gigo svaka cast...ispravno razmisljanje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptysub kol 18, 2012 8:00 am

Sezona parenja je definitivno finila za mene.

Ovima velišima je trinaesti dan života,pred napuštanjem gnizda su , i to je to cheers

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Onag



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Onaa



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Onipq


Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Oniii


[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyned kol 19, 2012 4:06 am

Daj bože još 200 kom. dogodine i da svi nauče ka najbolji glatki cheers
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyned kol 19, 2012 6:27 am

koce je napisao/la:
Sezona parenja je definitivno finila za mene.

Ovima velišima je trinaesti dan života,pred napuštanjem gnizda su , i to je to cheers

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Onag



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Onaa



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Onipq


Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Oniii






Koce dobar si posao napravio ove godine.


Ako dogodine opet budes imao mlade onda to stavrno nije pocetnicka sreca Smile



queen



[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyned kol 19, 2012 7:15 am

ivica.milanovic13 je napisao/la:
Daj bože još 200 kom. dogodine i da svi nauče ka najbolji glatki cheers




Fala strava cheers

nece 200 ali oce 2 ,

ako me opet poljubi pocetnicka srica Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyčet kol 23, 2012 7:17 am

Evo ih vani,gnjzda skinuta,sve ocisceno,sezona gotova.

Suma sumare 21 izležen ,za sad živi i zdravi,

muškici se školuju ,ženkice slušaju ,idemo dalje.

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 37571887


Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 69962619


Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Gotu


Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Gotoy


[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyčet kol 23, 2012 7:33 am

Dobra večer,a šta više mogu reči

Divota Prekrasno


Svaka čast na (trudu).

MEŠTRE

Pozdrav od Gige.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptyčet kol 23, 2012 4:26 pm

Fala Gigo,

ma da je gušt,

gušt je,

još ako mi ucenje krene kako planiram,

ko sritniji od mene Very Happy
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Emptypet kol 24, 2012 1:26 am

Dobar dan KOCE.

Lipo je kad Meštar zna redoslijed rada

Drugim riječima tek je završio prvu trečinu.

A u drugoj slijedi odgoj (sačuvati ih).

Pa naj važnija trečina školovanje pijeva

kojem težimo,da nauče mladi.


BATUDE.



Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 4 / 18.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: