Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+45
JAMES BOND
Markan
bošket
Gigo
lord189
KOBAC
probiotik
ssarava1
gare
faraon
enver
ĐEKO
MONSTRUMO
miro katic
nicaze
Sina BL
rico
PSIHO
grga1
angjello
Grga Zlatoper
kain
PESTI
BOCKA
Škuri tić
CIBO
F I N K O
DjordjeVet
Jandrek
arboret
euzebio
domo
ivica
frickočak
portulata
DOMENICO
frzelin
vrca
ivica.milanovic13
Vedran
Moćun
GRANDE
Tic_Bal.
pele
YOGI
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
mig29




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 23.08.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 2:37 am

Ja se ne bi složija sa ocjenama meštra Gige, koce i g žakoa za ovoga tića gori.
Meštar gigo je opisa da tu čuje dosta dugu zijadu i kolombar-ja ne.gardelin je čist ali mu nevaja zijada,pa tim slijedom nevaja ni gardeln.Tako je uvik bilo u Splitu.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 2:47 am

mig29 je napisao/la:
Ja se ne bi složija sa ocjenama meštra Gige, koce i g žakoa za ovoga tića gori.
Meštar gigo je opisa da tu čuje dosta dugu zijadu i kolombar-ja ne.gardelin je čist ali mu nevaja zijada,pa tim slijedom nevaja ni gardeln.Tako je uvik bilo u Splitu.

Bravo mig ti si moj čovik ako nisi ubačen..... cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 3:14 am

Gigo nebi se slozio da ovdje tic stavlja 8 taktova .

Opet mislim zavisi kako ko racuna taktove.
[Vrh] Go down
mig29




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 23.08.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 3:19 am

oprostite onda koce,nisam toliko dugo na forumu,a pošto je frzelin ubacija toga tića gori ja sam pomislija da pričate o njemu a žako je spomenija sokol a na tom videu piše sokol.
vidim sad da i gigo sad spominje nekog drugog gardelina
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 3:23 am

Hajde Frzelin........stavi ti nešto svoje što je bolje pa se učimo mi amateri. Shocked
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 3:25 am

žako je napisao/la:
Hajde Frzelin........stavi ti nešto svoje što je bolje pa se učimo mi amateri. Shocked

Tebi ču stavit jedino kad nabavin žakoa pa da ga ti procjeniš............. Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
[Vrh] Go down
mig29




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 23.08.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 3:26 am

zaboravija sam pitat di je taj drugi gardelin,di se može poslušat
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 3:29 am

Frzelin.......ti si neki provokator.
A nas amatere ne želiš podučiti.
Baš ti HVALA.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 4:03 am

žako je napisao/la:
Frzelin.......ti si neki provokator.
A nas amatere ne želiš podučiti.
Baš ti HVALA.

Pravo onako da ti kažem tebe se neda naučit jer onaj ko nije počeja od malih nogu ne može sad naučit jer puno je tu faza koji mora proč pravi tičar.
Moj žako tičarstvo nije stavit par gdelini u čibun i reć ja sam uspija dobit mlade i ja sam sad tičar.Za mene nije niti jedan koji pari tičar već ptičar a to je velika razlika.
Eto moj dragi žako tako ti to ide.... study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 4:22 am

Mnogo si ti pametan, moj Frzelin. king Takve najviše volim.
Ti tvoji tićari su istrebljivači prirode, u slobodnom prijevodu, a ptičari su ljubitelji ptica koji uživaju u uzgoju i u svemu ostalom.
I to ti je velika razlika.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 4:33 am

Hahahaha nedaj se žako i ostani "ptičar"!!!! Wink
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 5:42 am

frzelin je napisao/la:
žako je napisao/la:
Frzelin.......ti si neki provokator.
A nas amatere ne želiš podučiti.
Baš ti HVALA.

Pravo onako da ti kažem tebe se neda naučit jer onaj ko nije počeja od malih nogu ne može sad naučit jer puno je tu faza koji mora proč pravi tičar.
Moj žako tičarstvo nije stavit par gdelini u čibun i reć ja sam uspija dobit mlade i ja sam sad tičar.Za mene nije niti jedan koji pari tičar već ptičar a to je velika razlika.
Eto moj dragi žako tako ti to ide.... study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study
Evo javio se meštar. Koliko li ih je čoviče??? Upozna sam par ljudi,neki st neki Solin i svi su isti. "U mene su ti prijatelju svi pitali tiće,ja sam ima najbolje". Kad ih više čujen penju mi se na k. Možda učiš tiće cili život,ali skromnosti i pristojnosti nisi naučija ništa.
Stavia bi ti sad 30-ak smajlića,ali nema takvoga di pu.. k....
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 6:02 am

Dobra večer pari da su se zamrsila ova dva grdelina
kod slušanja snimke.Za ovoga od Pestia ima u jednoj batudi
i do osam taktova,a reka sam da o detaljima zijade nisam
komentira.A što se tiče onog tiča sa foruma češljugar gdje
više nema snimka onaj tič sa svojom zijadom šije ovoga
sa zijadom od Pestia.Ža mi je što ih nemogu poslušat sad od puta
pa bi da preciznije komentar na te dvije različite batude,a pogotovo
na zijade koja ovde vodi glavnu riječ.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 6:27 am

Gigo je napisao/la:
Dobar dan slušam sad ovog grdelina od Pestia,
pa ču dati dvije riječi na batude.
Vidi se tič je batuder nemam riči.
Dupla su pletiva od taktova,a zna ispivat
i do osam taktova,koraka.


Pozdrav od GIGE.

dobro vece doktore GIGO

osim batude ja nigde ne cujem ta pletiva kod tog grdelina ...isto te isto batuda te batuda ...a za pletivo sto kazes valjda znas sto i kako lici pletivo


bez uvrede doktore
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 6:55 am

žako je napisao/la:
Mnogo si ti pametan, moj Frzelin. king Takve najviše volim.
Ti tvoji tićari su istrebljivači prirode, u slobodnom prijevodu, a ptičari su ljubitelji ptica koji uživaju u uzgoju i u svemu ostalom.
I to ti je velika razlika.
I ja volim vas koji set izgubljeni na semaforu bez registracije neznate na koje svitlo triba krenit.

Kako si ti tvoji grdelini došli u čibun iz svemira odakle pametniji si kad mučiš.Uči te papagale govorit a u grdeline NE DIRAJ JER TU SI POTPUNI LAIK.






[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 7:33 am

Dobra večer Đeko.Nekada sam več pisa pod temom pletiva,
pa sam lipo pojasnio da postoje u batudi pletiva od boja melodija
izveslanih i pletiva koraka taktova.Kod ovog tiča su batude
ispijevane od koraka taktova,o zijadi nebi a znaju jači mačci
zašto.Kod nas kad neko ima grdelina od batude se pita kakvo
ti je pletivo u batudi,a onda se reče odgovori ,pletivo je od melodija izveslanih
ili pletivo od koraka ,taktova ili kombinacija pola pola.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 7:42 am

Dobra večer Mig 29. ,spominja sam grdelina sa drugog
foruma di nema više snimke kad sam govorio o pristojnoj
zijadi u kolumbaru i onom opisu kojem sam dao.
A ovaj drugi tič nema kolumbar i puno toga.
Jasan sam skroz

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 7:45 am

dobro vece DOKTORE GIGO


budem li imao malo vise slobodnog vremena postavicu ti jedan video klip sa pletivom ...da samo cujes sto kod nas znaci pletivo

svako dobro DOKTORE GIGO
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 9:18 am

frzelin je napisao/la:
žako je napisao/la:
Mnogo si ti pametan, moj Frzelin. king Takve najviše volim.
Ti tvoji tićari su istrebljivači prirode, u slobodnom prijevodu, a ptičari su ljubitelji ptica koji uživaju u uzgoju i u svemu ostalom.
I to ti je velika razlika.
I ja volim vas koji set izgubljeni na semaforu bez registracije neznate na koje svitlo triba krenit.

Kako si ti tvoji grdelini došli u čibun iz svemira odakle pametniji si kad mučiš.Uči te papagale govorit a u grdeline NE DIRAJ JER TU SI POTPUNI LAIK.








Neka sam laik i tog se ne stidim priznati.
A ti si prijatelju prepotentan i pun pameti.
Svako dobro i ne komentiram više ništa s tobom.
Pozdrav! cheers
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 10:34 am

žako je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
žako je napisao/la:
Mnogo si ti pametan, moj Frzelin. king Takve najviše volim.
Ti tvoji tićari su istrebljivači prirode, u slobodnom prijevodu, a ptičari su ljubitelji ptica koji uživaju u uzgoju i u svemu ostalom.
I to ti je velika razlika.
I ja volim vas koji set izgubljeni na semaforu bez registracije neznate na koje svitlo triba krenit.

Kako si ti tvoji grdelini došli u čibun iz svemira odakle pametniji si kad mučiš.Uči te papagale govorit a u grdeline NE DIRAJ JER TU SI POTPUNI LAIK.








Neka sam laik i tog se ne stidim priznati.
A ti si prijatelju prepotentan i pun pameti.
Svako dobro i ne komentiram više ništa s tobom.
Pozdrav! cheers
JEDVA SAM ČEKA DA ODUSTANEŠ PAMETNJAKOVIČU.............. rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz study study study study study study study study study study study study study
[Vrh] Go down
mig29




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 23.08.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 10:59 pm

frzelin je napisao/la:
mig29 je napisao/la:
Ja se ne bi složija sa ocjenama meštra Gige, koce i g žakoa za ovoga tića gori.
Meštar gigo je opisa da tu čuje dosta dugu zijadu i kolombar-ja ne.gardelin je čist ali mu nevaja zijada,pa tim slijedom nevaja ni gardeln.Tako je uvik bilo u Splitu.

Bravo mig ti si moj čovik ako nisi ubačen..... cheers cheers cheers

Ja tvoj čovik????Ne budi smišan frzeline.Svojim pisanjem sramotiš cili tičarski Split.U Splitu jema tičara i intelektualaca i visoko pozicioniranih ljudi ,a jema i onih koji nisu uspili završit osnovnu školu zbog tići.
[Vrh] Go down
mig29




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 23.08.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 11:03 pm

Gigo je napisao/la:
Dobra večer Mig 29. ,spominja sam grdelina sa drugog
foruma di nema više snimke kad sam govorio o pristojnoj
zijadi u kolumbaru i onom opisu kojem sam dao.
A ovaj drugi tič nema kolumbar i puno toga.
Jasan sam skroz

Pozdrav od GIGE.

Fala lipa na odgovoru Gigo.Pronaša sam tamo di ste govorili da ima taj video i isto tako nisam uspija otvorit.Šteta,jer san vidija ga se taj gardelin hvali.Zna li se čiji je gardelin?Da se otvori opet.znate li vi Gigo
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptypon ruj 17, 2012 11:42 pm

Dobar dan MIG 29 vidim tu ste jedan od novijih
na forumu, pa dajte bar god.ako ništa više nemože.
Od ovog snimka tičara znaju manje više svi jer on
je jedan od onih koji večinom ima vrlo dobre grdeline.
Ja čovijeka nebi uvlačio u čakule,eto povuka je snimak
njegov je tič ima pravo što hoče.Ja i dalje stojim iza
izjave koju sam dao za tog tiča i lipo upučujem pozdrav
tom velikom tičaru.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptyuto ruj 18, 2012 7:32 am

Evo jednog snimka grdelina, pa da vas čujem stručnjaci.....
https://www.youtube.com/watch?v=U2uRhCXaKPQ&feature=plcp
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Emptyuto ruj 18, 2012 7:41 am

Nisam stručnjak,ali zijada nije zadovoljavajuča. Drugo nije loše !
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 29 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 29 / 38.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: