Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+45
JAMES BOND
Markan
bošket
Gigo
lord189
KOBAC
probiotik
ssarava1
gare
faraon
enver
ĐEKO
MONSTRUMO
miro katic
nicaze
Sina BL
rico
PSIHO
grga1
angjello
Grga Zlatoper
kain
PESTI
BOCKA
Škuri tić
CIBO
F I N K O
DjordjeVet
Jandrek
arboret
euzebio
domo
ivica
frickočak
portulata
DOMENICO
frzelin
vrca
ivica.milanovic13
Vedran
Moćun
GRANDE
Tic_Bal.
pele
YOGI
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptyčet ruj 06, 2012 7:28 pm

Tic_Bal. je napisao/la:
Čudi me kako niko ne smije ni sliku staviti od tica a kamoli neki snimak od 15 sek 3 batude.

Kad kazem 15 sek. to mislim svaka batuda po 5 sek. jer su vase bogate batude hahahaha.




Znam da je kriza pa evo da smanjimo kriteruje 3X3 sto znaci 3 batude sa po 3 sekunde . Evo sezona prolazi snimalo se pa ko ima neka stavi. 3x3 = 9 sekundi scratch

Daco stavi pa makar i njega Basketball

[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptyčet ruj 06, 2012 9:59 pm

[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptyčet ruj 06, 2012 10:07 pm




Evo jedan još duže zije ::



https://youtu.be/lX9JqW02JJ4



ps. za školicu


Salu2



[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptyčet ruj 06, 2012 10:14 pm

prodajem pivce za peku,domače ujme
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptyčet ruj 06, 2012 10:36 pm

Moćun je napisao/la:



Evo jedan još duže zije ::



https://youtu.be/lX9JqW02JJ4



ps. za školicu


Salu2





Tako je ljudi stavite nesto e sada mozemo i pricati kad vec se pokaze sta bi neko htjeo imati.

Moco,Finko evo ovo je lijep pocetak mozda podstakne jos nekog da nam stavi neki primjer Wink




[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptypet ruj 07, 2012 12:35 am

probiotik je napisao/la:
prodajem pivce za peku,domače ujme
Ujme ako su uškopljeni ja dolazim po njih.... cheers cheers cheers cheers .....
I ako bude ovi ne uškopljeni jedan njega ču probit nogon pod rep...... bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptypet ruj 07, 2012 6:47 am

Moćun je napisao/la:



Evo jedan još duže zije ::



https://youtu.be/lX9JqW02JJ4



ps. za školicu


Salu2



Uuuu ovi je još bolji,da ti je Frižo jedan ovakvi spasija bi se,ne bi bia stalno napet !
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptysub ruj 08, 2012 12:22 am

JAMES BOND je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Da mi je samo znat šta imaju ove individue koje pišu gluposti.Za Stravu znam šta ima i to je čista nula za lakija isto znam .Ma u stvari ja znam bez čut da nema niko ni blizu ovog murinja.A u stvari dosta vas koji pišete niste ni registrirani tj vi još vozite bez tablica UJMEEEEEEEEEEEE
lipa moja dektiva yogurt šteta šta ti je isteka rok upotrebe jer nisi mi napet. Isto nisi triba minjat ona 3 murterska ocaka za grezase
Laki moj opet te je neko zajeba odnosno laga.Ja nikad u životu nisam mijenja grdeline s nikim a pogotovo murterane .Ja sam murterane poklonija (ne proda)Alujeviću Lenku s zijadama kakve niko u sinju nije čuja a kamoli ima(čovjek je još živ pa se može provjerit).A troke da sam minja za nategnute(za mene ne postoji zijada greza nego samo nategnuta)koje nikad u svon životu nisam drža.eto volija bi da mi to malo pojasniš šta sam mijenja i s kim da i ja budem upoznat.
[Vrh] Go down
JAMES BOND

JAMES BOND


Broj postova : 17
Points : 17
Join date : 21.02.2012
Lokacija : Sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptysub ruj 08, 2012 6:07 am

YOGI je napisao/la:
JAMES BOND je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Da mi je samo znat šta imaju ove individue koje pišu gluposti.Za Stravu znam šta ima i to je čista nula za lakija isto znam .Ma u stvari ja znam bez čut da nema niko ni blizu ovog murinja.A u stvari dosta vas koji pišete niste ni registrirani tj vi još vozite bez tablica UJMEEEEEEEEEEEE
lipa moja dektiva yogurt šteta šta ti je isteka rok upotrebe jer nisi mi napet. Isto nisi triba minjat ona 3 murterska ocaka za grezase
Laki moj opet te je neko zajeba odnosno laga.Ja nikad u životu nisam mijenja grdeline s nikim a pogotovo murterane .Ja sam murterane poklonija (ne proda)Alujeviću Lenku s zijadama kakve niko u sinju nije čuja a kamoli ima(čovjek je još živ pa se može provjerit).A troke da sam minja za nategnute(za mene ne postoji zijada greza nego samo nategnuta)koje nikad u svon životu nisam drža.eto volija bi da mi to malo pojasniš šta sam mijenja i s kim da i ja budem upoznat.
Haha lipi moj yogurt light stvarno mi takve nikad nismo imali ni čuli nego bolje a bilo je murterana u Sinju i da su valjali nikad vas nebi zapali dali bi im mi u majku . Lipi moj nebi se mi jebavali po Bosni kod murtera nego smo to ostavili Splićanima da nam ne smetaju po Livnu
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptysub ruj 08, 2012 6:15 am

Laki maki opet si odgovorija samo ono šta tabi paše,nisi mi odgovorija na moje pitanje.s kim sam ja to mijenja i kad,ajde odgovori da se još malo smijem
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptysub ruj 08, 2012 7:19 pm

arboret je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
Mladi tic spaja 100 batudi https://www.youtube.com/watch?v=kAB6UGzj1K8.
poslje preslušane snimke može se ljepo cuti da je ptica pravi batuder.ovom prilikom i mislim da sam dosta puta ponovio da je tic-bal moj favorit ovga foruma.
kod ove ptice može se reci kako stavlja poslje zijade ono javljanje pikvalju ništa strašno.primjetio sam još da ima i ne završenu zijadu gdje je završava na iiiiii.dužina zijade je zadovoljavajuca.pletiva su kratka i dosadna, ali tic-bal imate dobru pticu nisam ovako nešto cuo dosta dugo.zaželjet cu vam veliki uspjeh kod odgajanja mladih ptica.

Gospodine arboret tic sto pijeva nazalost nije moj Smile

Cilj i jeste bio da se pokaze kako tic spaja batude (BATUDER)gdje to danas rijetkost cuti .

pozz.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptysub ruj 08, 2012 8:58 pm

Ajde laki reci mi s kim sam se ja to minja.nemoj sad izbjegavat odgovor ja znam da ti nisi takvi da ćeš mi ipak odgovorit
[Vrh] Go down
supergirl

supergirl


Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 19.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptysub ruj 08, 2012 11:00 pm

Moćun je napisao/la:



Evo jedan još duže zije ::



https://youtu.be/lX9JqW02JJ4



ps. za školicu


Salu2




ajme, koji lipotan od tića, isti moj pupino I love you čak i isto pivaju, ne mogu virovat koja sličnost!
samo šta sada moj pupi nije niti lip a niti piva, jadničak...čula san da njih boli to minjanje perja No
jedva čekan da ga opet čujen, ovi lipi tić me baš podsjetija I love you
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptysub ruj 08, 2012 11:50 pm

supergirl je napisao/la:
Moćun je napisao/la:



Evo jedan još duže zije ::



https://youtu.be/lX9JqW02JJ4



ps. za školicu


Salu2



Evo sopergirl za tebe jedan lipi spot pa guštaj..... cheers cheers cheers cheers cheers cheers

ajme, koji lipotan od tića, isti moj pupino I love you čak i isto pivaju, ne mogu virovat koja sličnost!
samo šta sada moj pupi nije niti lip a niti piva, jadničak...čula san da njih boli to minjanje perja No
jedva čekan da ga opet čujen, ovi lipi tić me baš podsjetija I love you
https://youtu.be/f-janlTvsrs
[Vrh] Go down
supergirl

supergirl


Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 19.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptyned ruj 09, 2012 7:10 pm

hm ne volin bas sevku nesto al fala na gesti ;-)
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptypon ruj 10, 2012 7:37 am

[Vrh] Go down
supergirl

supergirl


Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 19.04.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptyuto ruj 11, 2012 8:48 pm

bome moj pupino je pocea pivat nesto utiho doduse ali piva! prikjucer popodne je piva i evo jutros isto pivusi, bas san happy cheers
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptyned ruj 16, 2012 7:25 am

Dobra večer evo Koce danas sam sluša grdelina na drugom forumu
zvani Češljugar pod imenom tičara Angelo.
Vidim čujem po snimku da se radi o jako zahvalnom tiču,digo malo varira zijadom
pristojne dužine i luka visine u paraboli kolumbara.
Vidi se tič je čist što je dosta teško uspit ostvarit.
Pletiva su ukusna melodična,iđe u duplo često na batudu.
Možda se na snimku ne očituje čistina zijade, ka caklena.
Ali bilo bi bezobrazno joj traži mane.
Sve u svemu bilo bi lipo kad bi još neko na ovoj
razini kvalitete stavio.
Ja sam ipak dosta dosta zadovoljan.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptyned ruj 16, 2012 8:42 am

Gospon Gigo, možete li staviti direktan link da čujemo i mi amateri što valja?
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptyned ruj 16, 2012 5:18 pm

Dobro jutro Gosp. Žako
Primječujem vaše ime na tom drugom forumu.
Mislim da se ipak puno više znate služiti forumom
od mene.Al ajde same razumite.Volio bi da griješim.
Pa evo odgovora.Kad uđete na forum češljugar
siđite na temu video klipovi,otvorite broj 57.
Snimka traje oko četri ipo minute.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptyned ruj 16, 2012 6:51 pm

Hvala gospon Gigo.
Sokol je sasvim OK. Ovo je jedan od boljih tića. Very Happy
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptyned ruj 16, 2012 7:26 pm

Ima šjor Gigo puno boljih ovde,samo neće da ih stave ! Laughing
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptyned ruj 16, 2012 11:49 pm

žako je napisao/la:
Hvala gospon Gigo.
Sokol je sasvim OK. Ovo je jedan od boljih tića. Very Happy



žako u pravu si sto posto pomalo ideš ka profesjonalizmu samo unatrag......... cheers cheers cheers cheers study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptypon ruj 17, 2012 12:42 am

F I N K O je napisao/la:
Ima šjor Gigo puno boljih ovde,samo neće da ih stave ! Laughing


POTPUNO SI UPRAVU PRIKANE FINKO
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Emptypon ruj 17, 2012 2:31 am

Dobar dan slušam sad ovog grdelina od Pestia,
pa ču dati dvije riječi na batude.
Vidi se tič je batuder nemam riči.
Dupla su pletiva od taktova,a zna ispivat
i do osam taktova,koraka.
Što se tiče taktova ukusni su obojani zvonkavi.
Tio sam malo usporedit ova dva batudera ali,
vidim onaj snimak drugog tiča sa drugog foruma
je zatvoren.Provat ču nešto reči po onom što sam
čujo jučer drugi snimak,pari mi se kolko se siječam
da je ona zijada bolja i da šije ovu.Nebi sad o segmentima zijade.
Ali svaka čast obo dvojici.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 28 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 28 / 38.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: