Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+45
JAMES BOND
Markan
bošket
Gigo
lord189
KOBAC
probiotik
ssarava1
gare
faraon
enver
ĐEKO
MONSTRUMO
miro katic
nicaze
Sina BL
rico
PSIHO
grga1
angjello
Grga Zlatoper
kain
PESTI
BOCKA
Škuri tić
CIBO
F I N K O
DjordjeVet
Jandrek
arboret
euzebio
domo
ivica
frickočak
portulata
DOMENICO
frzelin
vrca
ivica.milanovic13
Vedran
Moćun
GRANDE
Tic_Bal.
pele
YOGI
49 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 7:32 am

Snimku su potvrdili svi sinjsko Splitski tićari i složili se da je sinjski grdelin.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 7:34 am

Baltiću objasni čiji je sinjani stavljaju sa slikom a ti si izgleda priuzeo stavljanje bez slike od svoji učitelja jer oni tako snimaju pa ga turaju od sebe .
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 7:36 am

Vedran je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
Evo jedna stara snimka a tic je okolica Sinja.

Covjek sto mi je snimku dao rekao mi je da ce mi je dati samo pod uslovom da mu prebacim sa kasete na CD Sad
Trebao bi pitati marka da mi objasni kako se prebacuje pa da napravim kvalitetan CD Smile Smile



https://www.youtube.com/watch?v=mTp-ygUdRmE


Ima li Balta ime ovi grdelin
Tako je stavi ime i vlasnika nek se zna

Htjeo sam reci da je to prirodan pjev mislim Sinjsko polje (okolica Sinja)nekad davno pjevalo .
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 7:36 am

Pošto ti sakupljš svakojake nebi se začudio da je tvoj.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 7:37 am

Balta nemoj stavljat ime čovika jer nepiše na ovi forum!!!!!!!!!!!!! Wink
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 7:38 am



Bog !!



Prva liga je ovaj zadnji snimak"" --- mrak ,m a što mrak mrakača !!!!



Živila sprdačina ,a usput i istina !!!!


Salu2









[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 7:41 am

pa nije se moga branit ni Barba Mile
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 7:42 am

Nije ovakvi šljam piva u sinju
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 7:43 am

Sad je BARBA .......nek se srame oni koji su ga omalovažavali..... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 7:44 am

Ovako bi pele napisa .Rekla su mi dva sinjska tićara da je to tić iz sinja ha ha ha
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 7:46 am

niko nije omalovažava Barba Milu mego onu lirsku Gubu
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 7:48 am

Reka san ja jogi pritresi ormar naćeš još kojega HAHAHA
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 7:50 am

Evo da se vidi pravi pravcati nema šta nemožete se oprat da nije vaš....
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptyčet ruj 08, 2011 11:14 pm

Balta stavi i onu svoju GUBU šta ti cili dan ne može spojit dvi batude i reci da su i to sinjski
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptypet ruj 09, 2011 12:30 am

YOGI je napisao/la:
Evala Fredi svaka ćast na tvom izlaganju.Zato sam se ja malo i naljutija na opis od ivice jer iz njegovog posta da neko ćita šta nije sluša tiće reka bi neš ti tića pa to nije ništa naroćito.A ima da se pokloniš do poda.Ali ništa nije ćudno znam ja i druge koji bi za dišpet ženi otkinili sami sebi ku... I odma da odgovorim damjanu da bi to bila zijada koja se traži i koja je nekad bila .Ne triba ti tražit zijadu od murterana jer koliko ja znam snimija je jedino Mile lirskog a snima ga je na kazetofon od sto godina i ta zijada je odmah parila srednja zija,a bila je najmanje odlićna zijada sa plaćom u sebi ako me razumiš šta oću reć.
Više se ne želim svađat sa nikim u vezi pijeva ovde za mene završava cila priča ,ja mislim da je ovo završeno poglavlje šta se tiče lirskoga,jedino me iznenadilo da FREDI nije pripozna zašto to on zna, a sluša je gospodo draga, ono vam je tić od Mile lirski.Ja vas sve pozdravljam ,a DEBU naj više molio bi moderatore da ne brišu ovo, vrime je da se ovo poglavlje završi .Nekima triba biti jasno da grdelini koji su zeleni pivaju zijade koje rize ,a ne poturivat da to SINJANI vole kao kod ovoga slućaja to je( murteran )ali sinjski jer nije iz neznanja pripoznat ili od muke ,ali ipak se pokazalo da je splitski još samo jedan puta da pozdravim posebno gospodina ENVERA .pozzzz od Pelea.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptypet ruj 09, 2011 1:19 am

pele je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Evala Fredi svaka ćast na tvom izlaganju.Zato sam se ja malo i naljutija na opis od ivice jer iz njegovog posta da neko ćita šta nije sluša tiće reka bi neš ti tića pa to nije ništa naroćito.A ima da se pokloniš do poda.Ali ništa nije ćudno znam ja i druge koji bi za dišpet ženi otkinili sami sebi ku... I odma da odgovorim damjanu da bi to bila zijada koja se traži i koja je nekad bila .Ne triba ti tražit zijadu od murterana jer koliko ja znam snimija je jedino Mile lirskog a snima ga je na kazetofon od sto godina i ta zijada je odmah parila srednja zija,a bila je najmanje odlićna zijada sa plaćom u sebi ako me razumiš šta oću reć.
Više se ne želim svađat sa nikim u vezi pijeva ovde za mene završava cila priča ,ja mislim da je ovo završeno poglavlje šta se tiče lirskoga,jedino me iznenadilo da FREDI nije pripozna zašto to on zna, a sluša je gospodo draga, ono vam je tić od Mile lirski.Ja vas sve pozdravljam ,a DEBU naj više molio bi moderatore da ne brišu ovo, vrime je da se ovo poglavlje završi .Nekima triba biti jasno da grdelini koji su zeleni pivaju zijade koje rize ,a ne poturivat da to SINJANI vole kao kod ovoga slućaja to je( murteran )ali sinjski jer nije iz neznanja pripoznat ili od muke ,ali ipak se pokazalo da je splitski još samo jedan puta da pozdravim posebno gospodina ENVERA .pozzzz od Pelea.
Mile snima,pa Mile nije snima.....Mislin ja kad su pojedinci ćuli snimku da se i njima poćelo plakat,ako me razumite sta oću reć..Pozzzz svima
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptypet ruj 09, 2011 2:11 am

Ajde vrca ako nemaju Lirskoga, imaju oni sto puta gorega za hvalit lol!
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptypet ruj 09, 2011 2:16 am

Eto ljudi imate sad svog sinjskog iz (sinjske tradicije pijeva) šta kažete jeli to pravi pravcati .....
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptypet ruj 09, 2011 2:59 am

E moj pele jesu li stigli poštari još mi nisi odgovorija šta je reka debo o tvojim tićima i ostalim sinjskim tićima.A šta je reka masleša ?A šta je reka debo kad je sluša ovo lito vašeg grdelina na jednoj livadi .Sad ga vidim kako je biža sa svojim tićom nakon 14 sekundi da mu se ne pokvari.A njegov je guba a kakav je taj drugi bija.A znaš li o kojem se tiću radi? ha ha ha ha ha ha ha
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptypet ruj 09, 2011 3:52 am

Ja sam ti ponovio sto puta donesi na livadu sve snimimo niko nije laga svi mogu komentirat tako ti, tako debo idr.vako je severina govorila da nije ona , pitaj je sad jeli ona. reka sam ti da mi posudiš malo glavu da se odmorim.ja te pozdravljam više nemamo šta pričat jer ova tvoja priča vidio si ima KRAJ.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptypet ruj 09, 2011 3:59 am

pele je napisao/la:
Ja sam ti ponovio sto puta donesi na livadu sve snimimo niko nije laga svi mogu komentirat tako ti, tako debo idr.vako je severina govorila da nije ona , pitaj je sad jeli ona. reka sam ti da mi posudiš malo glavu da se odmorim.ja te pozdravljam više nemamo šta pričat jer ova tvoja priča vidio si ima KRAJ.
Ja sam tebi reka da se s nategnutim zijama ne takmićim to sam ti reka sto jedan put.Ali nećeš uteć ja ću reć šta tvoji poištari govore o tvojim i svim sinjskim tićima.Ne možeš reć reka mi je debo reka mi je masle rekla su mi dva čovika.Sad ću ja malo govorit i ne to nije kraj ima još puno toga.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptypet ruj 09, 2011 4:23 am

Okani me se nisam voljan slušat ničije BAJKE ni BASNE vidio si da ni dici nemoš više držat priče, prođi me se pusti mi mir reka sam ti da je završilo ,gotovo kako nećeš da svatiš KRAJ.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptypet ruj 09, 2011 7:18 pm

Vedran je napisao/la:
Balta stavi i onu svoju GUBU šta ti cili dan ne može spojit dvi batude i reci da su i to sinjski


Slusaj vedrane skupi malo pozitivni postova pa mozes pokoji i ovakav napisat u nekakvoj raspravi ako bude neko raspravljo sa tobom a vidim ignorisu te jer napadas sve redom cak i pro.. YOGIJA .

bom
Evo ja te nisam ignorisao cak ti dajem i prjedlog da napises neki lijep post ili neki video stavis.

Vidio si vedrane kako sam ja stavio tica koji je nekada pjevao i letao oko Sinja tako mozes i ti nema veze sto nije tvoj . Basketball
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptysub ruj 10, 2011 4:50 am

Reka mi je jedan sinjanin da vedran nikad ništa nije ima da samo zna uzet tića a i nešta opipljivo.Da nikad nije odgojia ni jednog oćaka samo dođe na gotovo.Daj Daj Daj Daj
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Emptysub ruj 10, 2011 6:21 am

Eto ti i taj ste gojili za mene hahaha
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 1 / 38.Go to page : 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: