Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+45
JAMES BOND
Markan
bošket
Gigo
lord189
KOBAC
probiotik
ssarava1
gare
faraon
enver
ĐEKO
MONSTRUMO
miro katic
nicaze
Sina BL
rico
PSIHO
grga1
angjello
Grga Zlatoper
kain
PESTI
BOCKA
Škuri tić
CIBO
F I N K O
DjordjeVet
Jandrek
arboret
euzebio
domo
ivica
frickočak
portulata
DOMENICO
frzelin
vrca
ivica.milanovic13
Vedran
Moćun
GRANDE
Tic_Bal.
pele
YOGI
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptysri lip 06, 2012 11:47 pm

NEK TI JE ZDRAV I ZIV TVOJ SIN JOS 1000 GODINA I DA BUDE BOLJI OD CACE

[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptyčet lip 07, 2012 12:03 am

super vizor je napisao/la:
poz svima pa i mom priki VINKU

NEZNAM ZBOG CEGA SE LJUTIS ,,takav je ovaj sport i tu nema ljutnje ..nisam znao do sada da nismo iisti rank sa pticama a osobno ni za pjev ..onda kad sam reka da bolje i PRISUTIM da se nenaljutis pa evo da ti recem sta sam htio rec ...KOD TVOG GRDELINA U CELOKUPNOME PJEVU IMA MNOGO SKARTNIH GLASOVA I ZATO SI SKRATIO KLIP A OVAMO MI PRODAJES PRICU KAKO SU TVOI CISTI ...nema tu sramote to sto pjeva pjeva .mozda ti dogodine ispane neki cist bez pogreski KA i mene za ovu godinu grdelin sa ZIJADOM Very Happy Very Happy cheers

POSTO SI TOLIKO REALAN I PRICAS NEKOM U FACU DE RECI MOLIMTE KOM SE JA ULIZUJEM..e sa ovim si me mnogo nasmijao//////////

ja bi reka da je obrnuto jer skoro svi imaju inters pa i ti /////svi su culi pjev sto mozda u zivot nit su culi nit si ti ikada cuo ..treba da ti bude jasno da ja necuvam divlje grdeline ,,ja ih skolujem ...mozda sam i ja trebo na pocetku da sutim i samo da se smijem na neke postove ili na poneke grdeline al nemogu mnogo sam iskren i udaram pravo u OCI...i ljudima cudno sto tako ja se ponasam i imaju pogresno misljenje za mene ////
E SAD STO NEKOG BOLI ISTINA DZAVO MU KRIV ...mnogo si me iznenadio al nema veze ja znam da si ti medzu boljih ljudi na forumu ..i na KRAJU cu ipak i TEBE pohvaliti da se nenaljutis ponovo ....I MOJ CACA KAD BI DRZAO SKARTNE GRDELINE I NJEMU BI ISTO NAPISAO

ti si se uplasio da ne progutas LAP TOP ako budem dobio ziju na moje grdeline jer smo se opkladili ovde javno na forumu ....pa nebi ja dozviolijo da mi jedan PRIKAN ko ti to uradi radi ZIJADE ...PRECI SI MI TI NEGO NAJBOLJI GRDELIN NA SVITU

svako dobro VINKO king king king king king king --

ETO VIDIS KAKAV SAM JA DRUGARCINA

hahahahhahhahaha šta san se nasmija...o tićima ja i ti više nećemo niti riči, jer to je za tebe tabu tema.....a bojim se više o ničemu....
Kad si me već pita kome se ulizuješ reći ću ti.....najprije si se zoranuv uliziva na onom forumu...king...kralj pjeva...a poslije si za tu istu ticu priča da nevalja...da je kanarinac...jeli tako maestro......čovik više nije moga podnit da mu se više ulizuješ pa te prdnija ...u pokušaju dubljeg uvlačenja....tj. poslin se ritnija nogom..., A sad da kome se ulizuješ...hahahahh....ma daj kakva ti pitanja postavljaš...pa svi to vide na forumu..samo šute...hvališ nečije tice(zna se čije) a da ih nikad nisi čuja...niti znaš šta si čuja na klipovima vlasnika tih tica(prvenstveno mislim na zijadu...a ti i zijada ...dva svijeta) ......i dugog šta se cilu godinu ulizuješ...niti znaš ljude...niti si im čuja tice....
hahahahh da san se uplašija.....hahahahhahha.....kad i ako tebi slučajno ispane zija...kako ti je i balta reka na chatu....laptop će bit toliko minijaturan da neću nito osjetit šta san proguta....
neznan sam šta se upuštan u ovu raspravu sa tobom....valjda mi dosadno...

[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptyčet lip 07, 2012 12:36 am

A kad san se već raspisa ,evo ću i još malo(odmara me danas ovo pisanje)...
Maestro,između ostalog, zbog takvih ka ti, ja i ne primam "baš svakoga" u kuću ...da mi može čut tice....a i ne iden baš kod svakoga....jer ti i bez da si čuja znaš da imaju škartne glasove...hahaha....
A to je sve zbog dugogodišnjeg iskustva sa tićima i tičarima...,što će znati svi naši ovdašnji tičari....i zbog raznoraznih prevara i prevaranata kroz moj tičarski staž...oparija san se mali miljun puta......
Naime,to svi znaju ovamo....kad ti neko sluša tiće...ma moš imat najbolje tiće na svitu....taj šta ih je sluša dat će ti ruku...nakon uru dvi slušanja uživo....reći će...svaka čast....dok ne ode ća....kad ode ća ...ajme...guba.....nevalja ovo ...nevalja ono....hahahhaa
......a ako samo batudaju same batude dvi ure(bez ikakvog škartnog glasa hahhah)...ista stvar....ako ništa drugo...reći će ...ma daj ..to samo batuda..di je verša da je čujem pa da ga mogu ocjenit...
A o raznoraznim iskustvima sa tičarima ne mogu pisat ...uglavnom negativna....jer ne bi stalo u jednu malo deblju knjigu...
Sa ovim sam ti tija reć...da san stavija i po ure snimka ti bi reka isto....umisto da komentiraš ono šta si čuja(ako znaš).....ti znaš šta piva...ono šta nisi čuja....ma daaaaj...vidiš li i po ovom kakav si čovik i tičar...
Ma izgleda meni da san ja budala viša od tebe...šta ja išta stavljan i sa kim se upuštan u bilo kakve rasprave....
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptyčet lip 07, 2012 1:56 am

Gigo "viči" jesi li čuja...da ga skinen ća....počelo je puvat ...na promaji je ,ubit će ga....
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptyčet lip 07, 2012 2:22 am

Evo odgovorit ču prvi put na snimak VINKOVA tiča.To je snimak uživo na uho je to i bolje za čut.Evo samo na snimak moj pogled.Kao prvo tič je pozitivan ulazi u smisao kvalitetna tiča.Svi mi jači pa i gosp. VINKO znamo koliki je ovo domet batude.Naj važnije je kako priči tiču na slušanje pijeva,ne odma gledat iz van serijskog ocijene 5 jer takvim pogledom sputajemo njegovu vrijednost i to je sramotno od nas.Tič je zahvalan može učit mlade ide prema četvorci.Ako neko ima boljeg neka stavi,i opet je sve OK. nema ljubomore.Ja jedino mogu reči da je meni žao što ga ja nemam i ja sam zadovoljan tičem.Pozdrav gosp. VINKU hvala na snimku od Gige DOKTORA.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptyčet lip 07, 2012 9:46 am

Da svi mi jači ---hahahahahaha!!!


skromnost vam je izgleda vrlina Wink


Salu2
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptyčet lip 07, 2012 5:32 pm

Gospodine Močun stavite vi ovako nešto na forum pijev grdelina nebojte se neč u vas oderat,biču skroman i odmijeren.Pozdrav od Gige DOKTORA.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptypet lip 08, 2012 9:21 am

Evo nas vratili smo se iz sinja živi i zdravi,znam da dosta tičara očekuju komentar na naš posjet sinju.Da krenem prvo od tića jer vas to naj više zanima,slušali smo tiče od profesora,mikule i gaje.Tići su šta je naj važnije u dobrom stanju i u dobrim bojama šta je naj važnije da bi uopće tić moga pivat.sve ukupno nas nije zadovoljilo mene osobno po pitanju zijade .Ima u svakog od tičara nešto dobrog ali zijada me ne zadovoljava,možda bi treba još koji put poslušat jer mi se čini da bi mikulini mogli pivat dosta bolje nego šta su pivali.kad bi mora izabrat između svih tića naj bolje nam je zapiva stari tič od profesora i zijada je naj bliža našim shvaćanjima.Tić je otpiva desetak batuda(koce je izbroja 18 ha ha ha)i nije nastavija ni jednu.Pletivo je očačko a zijada ima dužinu i početak i kraj.Šta me naj više zadovoljilo je pravo druženje i nakon naših komentara se jelo i pilo i zajebavalo.Svaka čast sinjani ugodno ste me iznenadili .Pozdrav ciloj ekipi i vidimo se opet.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptypet lip 08, 2012 9:35 am

Da mi je ovo neko reka prije misec dana nebi mu virova.
Yogi u Sinju na iću i piću?
Shocked Very Happy Shocked Very Happy Shocked Smile
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptysub lip 09, 2012 12:39 am

evo ti gigo....


[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptysub lip 09, 2012 3:00 am

ujme milinoga bogami zajeban
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptysub lip 09, 2012 3:22 am

Prava mljecna zjada sa 3.2 posto masti uz lagane i fine glatke strilice! Di more bolje od ovoga
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptysub lip 09, 2012 3:54 am

Angjello zahvaljujem na puštanju snimka.Proču opisom sve pomalo.Točno je dosta pa i previše ima tu šporkica,malih kratkih negativnih presečenih zija i pojedinih strila.Ima tu nekih pletiva iz melodija sa završetkom zije male sasičene.Ali ovi tič je stavljen samo kolko ja vidim radi svoje batude u biti pogleda na zijadu.Što se tiče pletiva nije da nevalja ja sam se ovaki sličnih vrsta pletiva načujo dosta,treba i ovo razumit i zavolit a ne samo pletiva od zvonkavih taktova ili koraka kaže se kodnas.Zijada u ciloj pismi glavni atribut pogled je usmjeren prema njoj,ima pristojnu i više od srednje dužine ispijevanosti kolumbara.Ima početak sridu i završetak pozitivno ne pari bar meni nategnuta nikako,ako joj tražimo manu pari mi po snimku da ima rašpicu u izvedbi ali to je zijada iz kategorije rašpastih.Pita bi vas ja da je slučajno caklena ili po vašem glatka a (VAŠA) bili je napadali.U slučaju da tič uvijek se drži cijele pisme a nikako priči na ponavljanje bar 10-15 batudi s njime nemožemo napravit pomak u smislu sa mladcima,dosta teška (CILA)pisma.Šta se tiče ZIJADE PA I PLETIVA UZ NJU ja bi rada je volio imati u kuči.Pozdrav od Gige DOKTORA.
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptysub lip 09, 2012 9:11 am

Moje misljenje je ovo vjerojatno ocak i on uopce nije u topu pisme tj piva kroz vers a pitanje je sta je taj grdelin piva u topu a vjerojatno je sipa po 10-15 batuda.Pravi ticar ce naslonit ovakvog tica na 10-15 batuda jos ako zna sa mladima radit,mladi moze 40 batuda to nije nepoznanica.Gledajuci samu batudu pletivo malo kratko ali melodicno a inace iz ovakvih pletiva(nabiranja) grdelini ispaljuju najbolje zijade npr(Ploce,Orah)itd Very Happy Very Happy ali za mene je ova zijada za +4 "MOZDA" malo greza zbog "SNIMKA"ali se neradi od nikakvoj nategnutoj zijadi radi se o kolombaru.P.S mislin ko ima ovakvu zijadu u kuci moze se tuc nogama u guzicu i ne trazit nista vise cheers cheers
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptysub lip 09, 2012 10:45 am

dobro bre ljudi što je sa ponekim ovde na ovom predivnome forumu

dal u opšte neko ovde razlikuje BATUDU I PLETIVO
kako more bit batuda kad tič otpjeva bibibi cicici vicijuuuuu--što je mnogo smiješno za mene i za moje jarane koje ih ja poznajem ,,,,

MA NAJBOLJE JE KAD SE ŠUTI I NEKOMENTIRA NEKA DIVLJINA ...JER SAMO TAKO MOREŠ BITI DOBAR SA AMATERIMA ..INAČE AKO BI KOMENTIRAO KO ŠTO TREBA ONDA BI BILI PROTIV TEBE SVI AMATERČIČI KOJIM IM MUHA STOI NA KAPU
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptysub lip 09, 2012 2:38 pm

ujme a vidi lorda kolki je izrasta ujme
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptysub lip 09, 2012 7:12 pm

Maestro, kom je muha na kapu, muhačese! A to šta si reka da je smisno da bibibciciciciciiiiijuu netko može nazvat batudom u pravu si 1000% !
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptysub lip 09, 2012 9:31 pm

Čitam poglede pojedinaca na zijadu i pletivo pa se pitam pa znaju li ovi uopče osnove cijelog pijeva grdelina,da nisu zalutali u krivi (sport)hobi.Još bi se malo osvrnuo na zijadu Milin Lirski.Spada u jaku kategoriju zijada,malo če ko više imat ovaki tipova zijada u kuči.Snimak uvik uzme svoje a ipak se osiječa ona odlično,zamisli je slušat uživo.Kad bi ja iša naj preciznije vagat onda nijezin drugi dio kolumbara od (sride prema kraju)malo je brže spušten ,završen ali nikako reči presičen,ja opet kažem ovo nikako nije tip nategnute zijade.Prijatelji moji trebalo je živjeti sa prirodom i ostaviti dobar radni staž vani.Ko se nije nasluša očačkih zijada(svake vrste) nebi treba je ocijenivati.Još jednom samo u pogledu ZIJADE (e da mi je ovaka).Pozdrav od Gige DOKTORA.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptysub lip 16, 2012 12:05 am

[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptyned lip 17, 2012 1:18 am

Gosp.Lorde jedno pitanje u vezi tiča Milin Lirski ako može a glasi.Po čemu ste procijenuli da je zijada nategnuta i recite mi pošteno dali ste čuli u prirodi kroz vaš radni staž bar ČETRDESETAK jači vrsta zijadi.Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptyned lip 17, 2012 1:48 am

gosp.Gigo Smile zijada je nategnuta na snimku no po ispitivanju svjedoka svi su saopćili da je zijada bila lirska po čemu je i dobija ime naravno to mi je reka barba koji ga je i uvatija za milu Wink..ha vi se šalite gosp.Gigo četrdesetak jačih vrsta ako mislite na one skupine neispravnih jeesam u prirodi svakako ..kroz moj sroman staž san čuja dosta i dovoljno nešto o čemu ja sanjan kao i mnogi ostali sa ovog foruma i van njega ..cijenjeni gigo vi ste u poziciji kao ja i svi ostali koji nemaju pravo pričat o tome šta je u prirodi bilo i kako je nestalo ako se pitate zašto???... pa odgovor je vrlo jasan Very Happy OD SVIH TIH PUSTIH PTICA I MOĆNIH ZIJADI PA NIKO NIJE SAČUVA NIŠTA ,krasna van je meštrija svima ža mi je šta se nisan rodija dok je Svevišnji oda po zemlji da nešto napravin po tom pitanju.ako mi je 19 godina cijenjeni Gigo nevidim razlog da me podcjenjujete jer ja ću van pričat iso priče ka i stariji i pričat o kolombaru i lirici to svak zna al neka ga neko izvadi da mu zapiva

jer na kraju krajeva mi smo svi prepričavatelji svi živu u prićama pokojnih tičara i nekadašnjih tića aloooo ljudi živnite malo trgnite se iz sna king
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptyned lip 17, 2012 2:51 am

Heheheh, nemoj da ga vadis lorde jer ćemo se razbizat koliki ti je! Hihihi
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptyned lip 17, 2012 3:38 am

sjecate li se ocaka sa benzinske pumpe kojeg sam pominjao prosle godine?

danas sam ga ponovo sreo...i cuo mlade u gnijezdu... Very Happy
kome trebaju detaljnije info, moze na PM lol!
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptyned lip 17, 2012 3:40 am

Gosp. Lorde nisam išao daleko ni dublje u pogledu zijade.A šta se tiče riječi lirska i nategnuta kod nas te riječi nemaju ni blizu isto značenje (pogled),samo sam spomenuo riječ po vama nategnuta zijada milin lirski.Aveč kad su godine u pitanju poštivam starije tičare koji su uspijeli pratit novi način gledanja kvalitete pijeva,dosta jih je ostalo nisko po znanju.Inače tvoje godine kod mene moga pogleda prihvačam kao i sve ostale tičare novijega kova pisme.Jer ja sam sa 14 god.pisao i gledao na pogled pijeva slično kao i sad.Znači god. nisu naj bitnije več dali biti u društvu jačih modernijih znalaca i biti sam nadaren za brzo usupat znanje,pokupiti glavne segmente (ispravne)dijelova pisme.Nesmiš se ljutit jer sam te pitao za riječ nategnuta objašnjenje.Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Emptyned lip 17, 2012 7:52 am

Gigo je napisao/la:
Gosp. Lorde nisam išao daleko ni dublje u pogledu zijade.A šta se tiče riječi lirska i nategnuta kod nas te riječi nemaju ni blizu isto značenje (pogled),samo sam spomenuo riječ po vama nategnuta zijada milin lirski.Aveč kad su godine u pitanju poštivam starije tičare koji su uspijeli pratit novi način gledanja kvalitete pijeva,dosta jih je ostalo nisko po znanju.Inače tvoje godine kod mene moga pogleda prihvačam kao i sve ostale tičare novijega kova pisme.Jer ja sam sa 14 god.pisao i gledao na pogled pijeva slično kao i sad.Znači god. nisu naj bitnije več dali biti u društvu jačih modernijih znalaca i biti sam nadaren za brzo usupat znanje,pokupiti glavne segmente (ispravne)dijelova pisme.Nesmiš se ljutit jer sam te pitao za riječ nategnuta objašnjenje.Pozdrav od GIGE.

gfigo ma kakva ljutnja nategnuta zijada je svaka zijada sa prizvucima koji smetaju njezinoj čistoći i kvaliteti to uho registrira ,a sad ko kako čuje Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 23 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 23 / 38.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: