Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+45
JAMES BOND
Markan
bošket
Gigo
lord189
KOBAC
probiotik
ssarava1
gare
faraon
enver
ĐEKO
MONSTRUMO
miro katic
nicaze
Sina BL
rico
PSIHO
grga1
angjello
Grga Zlatoper
kain
PESTI
BOCKA
Škuri tić
CIBO
F I N K O
DjordjeVet
Jandrek
arboret
euzebio
domo
ivica
frickočak
portulata
DOMENICO
frzelin
vrca
ivica.milanovic13
Vedran
Moćun
GRANDE
Tic_Bal.
pele
YOGI
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 48
Lokacija : KAŠTELA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptyned pro 18, 2011 4:01 am

DOMENICO je napisao/la:
gledaj rico, nije uopce stvar u novcu. meni bi bilo neugodno uzet coviku najboljega tica mukte, i zato sam ja inzistirao na tome da ga platim. dome voli pase a ja volin tiće i eto razlog za veselje! Very Happy
svi sretni i zadovoljni! znas da su u stara vrimena pokojniku stavljali zlatnike na oči.......zato sta se ni va raj ne gre bez pinezi!



jaro oni to ne razumu da smo ja i ti pošteni,ja dobre ruke neču ti dat svašta i ti dobre ruke kad su u pitanju euriči, cheers
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptyned pro 18, 2011 4:32 am

je dome moj tako je! ti bi meni da mukte znam ja jer si mi i da nekoliko mukte! ali ovakvu zijadu naprosto nemogu uzet bez eurića, nije posteno da budem cigan pa da uzmem. a eurici su samo komad karte, nista vrijedno.
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptyned pro 18, 2011 5:03 am

YOGI je napisao/la:
Sina BL je napisao/la:
DOMENICO je napisao/la:
zijada iako je glatka može bit neispravna, znaci ako nema kolumbar i ako nema sva slova kolko god bila glatka ona je NEISPRAVNA!

Tako je, ja sam isto ovo uvijek tvrdio, cak sam govorio da boja zijade ne utice uopste na njenu ispravnost, to je stvar ukusa. Zijada moze biti ispravna/neispravna samo po izvedbi, nikako po boji. Neko voli ovo, neko ono...

Opet cemo na pocetak, ipak se okrece... cheers
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Pozdrav profesore!

Sta znace ovi djavoli sto masu glavom? Da ne znace mozda da svaka zijada koja je bojom glatka je automatski i ispravna?

Zivio! cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptyned pro 18, 2011 7:29 am

Evo Sina odgovorit ću ti kad me pitaš ali napominjem odmah da je to moje mišljenje i moj stav. Zijada lipe boje koja nema grezoće može bit neispravna samo u slučaju da tić siće zijadu da je ne završava.A tić koji ima grezu zijadu(nategnutu)nikad ne može imat ispravnu napominjem NIKAD.Eto to ti je moje mišljenje.Pozzz
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptyned pro 18, 2011 7:57 am

Ala sta svi popizde kad neko nekom nesto proda.Ovo me podsjeća na moju situaciju kad sam ja uzima tiće.....Vidi se da bas i nemate nekog posla nego se bavit pizdarijama...
Najbolje bi bilo da se prije svakog zanimanja za tiće na forumu otvori rasprava pa da svi glasamo ka u saboru za ili protiv......hahahahaha.Vjerovatno bi ih puno bilo protiv,al koga boli kita za to

Čovik prodao,drugi kupio i sta sad?!Tribali bi vi procjenit jer to o.k ili nije...Ajte molin vas uvatite se sebe i svojih pizdarija i mislite kako ćete sta pametna napravit a ljudi se ostavite,pustite ih na miru....

Živili i prodavač i kupac i svaka vam čast na dobro obavljenom poslu... cheers
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptyned pro 18, 2011 9:17 am

HAHAHA OVI KOJI IMAJU NEŠTO PROTIV PRODAJE TICA, neka ne zvižde puno , jel ako su mudri toliko , neka dozvole nekom da im posluša ptice , pa neka taj izabere jednog od najbolji tica , pa mu kaže koliko cijeniš ovu ticu , NEKA TAJ MUDRAC KAŽE NIŠTA PRIJATELJU , A ONDA POSLI NEKA POZOVE JOŠ KODA DA MU ŠTOGOD PROBERE , PA NEK I TIMA KAŽE NIŠTA NIŠTA , MENI TO DRAGO POKLANJAT, DOĐI TI I DOGODINE OPET , NEMOJ TRUD ULAGAT , JA ĆU ODGOJIT I POKLONIT TI , HAHJAHAHA .
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptyned pro 18, 2011 11:51 am

IVICA PRIKANE

KAD SAM PROČITAO TVOJ KOMENTAR ,,,VERUJ DA SI ME NASMIJAO MNOGO ...

OSTAVI DA LJUDI RADU ŠTA ŽELJE ..NEMOJ IM KVARIT MERAK...


JOŠ SU MLADI I NE ISKUSNI
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptyned pro 18, 2011 10:13 pm



Bog !!!



Veeliiikiii je to BIZNIS ---- mo'š mislit !!!!!



Salu2


[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptypon pro 19, 2011 6:53 am

YOGI je napisao/la:
Evo Sina odgovorit ću ti kad me pitaš ali napominjem odmah da je to moje mišljenje i moj stav. Zijada lipe boje koja nema grezoće može bit neispravna samo u slučaju da tić siće zijadu da je ne završava.

S ovim se slazem profesore, ali ne bih stavio ovo samo. Po meni (moje misljenje) : Moze i nemati sva slova, moze nemati luk il kako vi kazete kolumbar (tako nekako), moze joj faliti 300 cuda, sve osim boje koja je dobra. Ja bih cak isao tako daleko pa bih rekao moze biti tiha (da je jedva tic ispjeva, da nema snage da je odvali ko da je grom udario, da 3 dana zvoni u usima) i jos toga... Slazes li se s ovim ili ostajes pri onom samo?

Za drugi dio posta, "grezace natezace" neki drugi put, djevojcici mi rastu zubi pa sam i ja nervozan ko pas What a Face

Zivio! cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptypon pro 19, 2011 7:08 am

Slažem se s tobom ali nisam tija solit pamet i učit tkzv tićare kakva treba bit zijada,jer onda odmah ispadam bahat i ko zna kakav.ja bi drža i tuka se nogom u guzicu da mi grdelin ima zijadu koja ne završava na U nego na I ali ona mora imat lipu boju i ono i da se gubi u daljini ili kako mi kažemo da pada s padobranom.Neki tićari će reć da je neispravna jer nema slova U a ja im kažem da mi slobodno donesu takvih neispravnih ja bi ih volija imat.Ne znam jesi li ima priliku čuti takve zijade,ako jesi onda me razumiješ šta sam tija reć.
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptypon pro 19, 2011 7:46 am

znači raspravljate o vlastitim ukusima,tu nema kraja...nije ni čudo šta niko ništa ne lipi... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptypon pro 19, 2011 10:10 pm

spremite se na knjigu koju će uskoro izdat jedna ekipa gradskih sinova a zove se "skrivene tajne i pravila STP-a" hahaha


...SMJEŠNO... Razz
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptysri pro 21, 2011 5:08 am

Zamoljen sam od nekolicine tičara ,što na forumu ,što van foruma da pustim ponovo ovaj snimak.Evo ljudi pa guštajte:

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptysri pro 21, 2011 5:24 am

poz brate angjello cheers


hočeš li mi kazati čija je ova tradicija
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptysri pro 21, 2011 5:32 am

skopski maestro je napisao/la:
poz brate angjello cheers


hočeš li mi kazati čija je ova tradicija

Neznam maestro.....Ali zato znam čija nije...moja NIJE sigurno...
Pitaj dalje ...možda i dobiješ odgovor...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptysri pro 21, 2011 5:41 am

angjello je napisao/la:
[


Neznam maestro.....Ali zato znam čija nije...moja NIJE sigurno...
Pitaj dalje ...možda i dobiješ odgovor...

znam da ovo nije tvoja klasa ko što nije ni moja ..pa sam se malo začudio ovim klipom Shocked ma neču više komentirati ovakve pjesme i ovakav pjev da ne budem pogrešno svačen ko što je bilo do sada


poz angjello


imaš ti tvoje bolje od ovoga ali kriješ Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptysri pro 21, 2011 6:56 am

Hahahahhaha to Vinko podsjeti ih šta su dizali u nebesa. Mliječno-glatke zijade i potpuno čisti tići Laughing lol! Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptysri pro 21, 2011 7:14 am

skopski maestro je napisao/la:
angjello je napisao/la:
[


Neznam maestro.....Ali zato znam čija nije...moja NIJE sigurno...
Pitaj dalje ...možda i dobiješ odgovor...

znam da ovo nije tvoja klasa ko što nije ni moja ..pa sam se malo začudio ovim klipom Shocked ma neču više komentirati ovakve pjesme i ovakav pjev da ne budem pogrešno svačen ko što je bilo do sada


poz angjello


imaš ti tvoje bolje od ovoga ali kriješ Twisted Evil

Maki ovo je snimak jednoga tića šta su ga glatki uzdizali u nebo, prave zijade, zijada svih zijadi, nekakva čistoća itd... A njihov dobar prijatelj, inače vlasnik toga tića je poklonija snimak zajedničkome prijatelju od mene i Lorda pa smo mi to postavili da glatke podsjeti na neka prošla davna vremena.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptysri pro 21, 2011 8:08 am

Lipi moj maestro,

dobro da su forumaši stavili ovaj video,

da vidiš kako grdelin ne bi smija pivat,pogotovo zijada.

Ova zijada je greza,tvrda,nategnuta,jednom rici nikakva.

Kompletan grdelin je 0.

Dobro je da se stavljaju video klipovi,NAPRID FORUMAŠI.

Tvoj cunami maestro je zaslužan šta su živnuli video klipovi.

Živija mi maestro cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptysri pro 21, 2011 8:30 am

: https://www.youtube.com/watch?v=QJ7nu_4gq5Y&feature=youtu.be

evo jedna interesantna stvar koju sam tija cut vec godinama,

radi se o mostarskom pivanju ,mislim žvatickom,a poznavaoci kažu

da je to jako dobar primjer te tradicije.
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptysri pro 21, 2011 9:12 am

bariton je napisao/la:
Lipi moj maestro,

dobro da su forumaši stavili ovaj video,

da vidiš kako grdelin ne bi smija pivat,pogotovo zijada.

Ova zijada je greza,tvrda,nategnuta,jednom rici nikakva.

Kompletan grdelin je 0.

Dobro je da se stavljaju video klipovi,NAPRID FORUMAŠI.

Tvoj cunami maestro je zaslužan šta su živnuli video klipovi.koce kako ti uvik imaš lipu rič pogotovo za ove svoje makedonce iz jata,a imaš li lipu rič za admina koji je zatvorija temu di ti fališ nešto za šta si se kleja meni i mojim istomišljenicima da nije vrijedno priče a kamo li gojenja .siti se kako ste nam se ti i jogi smijali kad smo počeli ,pa ste se sebi usrali u usta isto ka i sa ovim milinim lirskim. rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit

Živija mi maestro cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptysri pro 21, 2011 9:22 am

Rico moj lipi ,

zašto ste uvik jidni na nekoga,uvik je neko kriv,uvik se traži neki "maestro",

koji je kriv za sve.

Lipo san vam reka,širite radost oko sebe pa ce vam se radost i vratit.

Ja navijen za vas da izbacite baranko ka i Dado.

Drži se Rico,

i daj neki post bez žući,jida,sranja.........
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptysri pro 21, 2011 9:28 am

bariton je napisao/la:
Rico moj lipi ,

zašto ste uvik jidni na nekoga,uvik je neko kriv,uvik se traži neki "maestro",

koji je kriv za sve.

Lipo san vam reka,širite radost oko sebe pa ce vam se radost i vratit.

Ja navijen za vas da izbacite baranko ka i Dado.

Drži se Rico,

i daj neki post bez žući,jida,sranja.........
Ma bi ja dragi moj koce al ne mogu ja srat i lizat ka i ti , a pravo da ti kažem nti sam ljut niti mi je pripelo,nego evo malo se opuštam ,jer maki mi je posli tebe najdraži.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptysri pro 21, 2011 10:51 am

verujte da za mene ovde na forumu su svi isti ko ljudi..... dobri svi nema priče

ali ja razlikujem meštra od pravog meštra ovde na ovom forumu



poz meštri GMO.... cheers cheers
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Emptyčet pro 22, 2011 12:59 am

...haha ...SMJEŠNO I pig

ps...sve će van to krepat
hahahahha
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 13 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 13 / 38.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: