Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+45
JAMES BOND
Markan
bošket
Gigo
lord189
KOBAC
probiotik
ssarava1
gare
faraon
enver
ĐEKO
MONSTRUMO
miro katic
nicaze
Sina BL
rico
PSIHO
grga1
angjello
Grga Zlatoper
kain
PESTI
BOCKA
Škuri tić
CIBO
F I N K O
DjordjeVet
Jandrek
arboret
euzebio
domo
ivica
frickočak
portulata
DOMENICO
frzelin
vrca
ivica.milanovic13
Vedran
Moćun
GRANDE
Tic_Bal.
pele
YOGI
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyuto stu 08, 2011 10:12 pm

Moćun je napisao/la:


Bog !!!!!



Maestro obesi"" gaće o štap ---hahahaha!!!!!



poz burazeru moj mocune cheers cheers cheers cheers

e za ovo nisam strucnjak jer nije u nasu tradiciju pjeva........... to radu samo porazeni

moras mi pokazati kako to ide.... da bi ti odgovorijo na isti nacin jer neznan kako ide dok miti ne pokazes kako



Salu2


[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyned stu 13, 2011 6:13 am

https://www.youtube.com/watch?v=HJmUOo7jYwkv

pozdrav mestri veliki

ostali jos 92posto
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyned stu 13, 2011 6:55 am



Bog !!!



Neka meštre ,svaka čast !!!!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyned stu 13, 2011 7:09 am

Moćun je napisao/la:


Bog !!!



Neka meštre ,svaka čast !!!!!!


pozdrav burazero mocune


imam toga ja jos jer sam ti rekao da igram u prvu ligu
ne zavisim od jednog tcunamija
fala bogu dobroje nadam se bolje od ovih mladih stiglica Salu2
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyned stu 13, 2011 8:29 am

skopski maestro je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=HJmUOo7jYwkv

pozdrav mestri veliki

ostali jos 92posto
ajme meni nemoj više.....poharat će nas ovi tsunamiji...haiti i japan su lišo prošli šta se nama sprema....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyned stu 13, 2011 11:42 am

angjello je napisao/la:
skopski maestro je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=HJmUOo7jYwkv

pozdrav mestri veliki

ostali jos 92posto
ajme meni nemoj više.....poharat će nas ovi tsunamiji...haiti i japan su lišo prošli šta se nama sprema....

pozdrav brate andzelo

ma ja brate ništa ne spremam ..nego hoču moi prijatelji u inozemstvu da bolje upoznaju našu tradiciju ko što vi a i poneki kazu da tradicije pjeva.ja se sa time ne slazem ama nikako i nikada ..ostavimo tradiciju u prošla vremena ..jer idemo napred mislim ka europskoj uniji ..mislim moderni i tako dalje

ima još šta toga kod mene .jer nisam sam ,,jer tcunami udara na sve strane sveta

malo sa šalim oko toga cyclops cyclops cyclops pozdrav brate andzelo do idučega puta mislim na drugu utakmicu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptypon stu 14, 2011 4:37 am

mnogo slabo komentara oko ovog tcunamija ........ nije valjda ve toliko uplašijo
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptypon stu 14, 2011 4:45 am

https://www.youtube.com/watch?v=HJmUOo7jYwkv


koje iskoristijo iskoristijo ....do sutra posle podne če bit


posle neče bit
imače i drugih ..ali nemojte se toliko uplašiti burazeri moi
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptypon stu 14, 2011 4:46 am

skopski maestro je napisao/la:
angjello je napisao/la:
skopski maestro je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=HJmUOo7jYwkv

pozdrav mestri veliki

ostali jos 92posto
ajme meni nemoj više.....poharat će nas ovi tsunamiji...haiti i japan su lišo prošli šta se nama sprema....

pozdrav brate andzelo

ma ja brate ništa ne spremam ..nego hoču moi prijatelji u inozemstvu da bolje upoznaju našu tradiciju ko što vi a i poneki kazu da tradicije pjeva.ja se sa time ne slazem ama nikako i nikada ..ostavimo tradiciju u prošla vremena ..jer idemo napred mislim ka europskoj uniji ..mislim moderni i tako dalje

ima još šta toga kod mene .jer nisam sam ,,jer tcunami udara na sve strane sveta

malo sa šalim oko toga cyclops cyclops cyclops pozdrav brate andzelo do idučega puta mislim na drugu utakmicu

Kakva europska unija, ko kaže da mi uopće želimo u europsku uniju?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptypon stu 14, 2011 5:21 am

Kakva europska unija, ko kaže da mi uopće želimo u europsku uniju?


pa brate markopxe ...misliosam na modernu i novu pjesmu ...a ne onu staru pre 100 godina

znači da treba iči napred
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyuto stu 15, 2011 12:25 am

skopski maestro je napisao/la:
Kakva europska unija, ko kaže da mi uopće želimo u europsku uniju?


pa brate markopxe ...misliosam na modernu i novu pjesmu ...a ne onu staru pre 100 godina

znači da treba iči napred

objasni nam tu tvoju viziju nove pisme molin te da je opišeš jer stvarno pišeš besmislice
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyuto stu 15, 2011 12:55 am

Jandrek je napisao/la:
skopski maestro je napisao/la:
Kakva europska unija, ko kaže da mi uopće želimo u europsku uniju?


pa brate markopxe ...misliosam na modernu i novu pjesmu ...a ne onu staru pre 100 godina

znači da treba iči napred

objasni nam tu tvoju viziju nove pisme molin te da je opišeš jer stvarno pišeš besmislice

pozdrav prijatelju

kako nisi dosat dobijo odgovor od moih ptica i njihove pjesme brate jandrek

pa one ti govore sve Twisted Evil Twisted Evil
pa lakoces to doznat Question pa usporedi tvoje sa moim i tako dalje burazeru jandrek scratch

tu sam ja jos i zato je ovaj forum brate lorde ako ne gresim
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyuto stu 15, 2011 1:53 am

Maestro, jedino i valja ona od prije 100 godina, jer je jedina prirodna i savršena... to svoje moderno pričaj tamo svojima koji su u rangu sa tobom i onima šta kao ti misle da je tajna kad daju badem da tica bolje pamti i shvaća hahahaha... Laughing study

Maestro, tić ti duplo i trostruko pletivo završava sa malom zijom, isto tako na nekoliko pletiva stavlja strilu i to svaki kojeg si postavio, nemaš šta tražit, pišeš besmislice oko tih svojih cunamija... Jednostavno nikoga ne interesira taj materijal jer ga imamo oko sebe u prirodi u izobilju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyuto stu 15, 2011 3:47 am

markoxp je napisao/la:
Maestro, jedino i valja ona od prije 100 godina, jer je jedina prirodna i savršena...

Maestro, tić ti duplo i trostruko pletivo završava sa malom zijom, isto tako na nekoliko pletiva stavlja strilu imamo oko sebe u prirodi u izobilju.

markopxe brate pogresno si me razumeo scratch study mislio sam na glasove koje ti tolerišeš..a to su ono'''''''' dzav dzav dzav ''''čača čača čača '''''dziv dziv dziv'''
'klja klja klja '''civ civ civ civ'''trrrrrrrrrrr prrrrrrrrrrrrr i tako dalje ..pa nisam ja duzan da tebe kazem šta je škart a šta nije brate markopxe to sam hteo reč o te stare pjesme pre 100god..a ako te tamo niko ne zeli naučiti pa kazi brate ja ču ti pomoč oko toga ..mnogo rekomentarišeš a ništa ne dokazuješ šta imaš ..ostavi da tvoi tiči dokaze šta znaju pričat



oprosti brate ako sam te nečim uvredijo

a za tu zijadu Question pa dole ti piše brate markopxe
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyuto stu 15, 2011 5:23 am

markoxp je napisao/la:
skopski maestro je napisao/la:
angjello je napisao/la:
skopski maestro je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=HJmUOo7jYwkv

pozdrav mestri veliki

ostali jos 92posto
ajme meni nemoj više.....poharat će nas ovi tsunamiji...haiti i japan su lišo prošli šta se nama sprema....

pozdrav brate andzelo

ma ja brate ništa ne spremam ..nego hoču moi prijatelji u inozemstvu da bolje upoznaju našu tradiciju ko što vi a i poneki kazu da tradicije pjeva.ja se sa time ne slazem ama nikako i nikada ..ostavimo tradiciju u prošla vremena ..jer idemo napred mislim ka europskoj uniji ..mislim moderni i tako dalje

ima još šta toga kod mene .jer nisam sam ,,jer tcunami udara na sve strane sveta

malo sa šalim oko toga cyclops cyclops cyclops pozdrav brate andzelo do idučega puta mislim na drugu utakmicu

Kakva europska unija, ko kaže da mi uopće želimo u europsku uniju?

kakva unija...ako i budemo tili uć nećemo imat di ....jer će joj vrag odnit sriću do onda....
a ako ne još,onda će joj odnit vrag sriću kad mi uđemo....hahaha
a moj maestro...ti tvoji "tsunamiji"....ja neznam to doli kod vas možda to šta i vridi...ja to ne mogu znat...ali ode kod nas,da pustiš jato takvih...viruj mi da niko ne bi izvadija baketinu....jer i puno bolje od tog se još uvik može čut i po stablima....ali ni to nama nije interesantno....
Vidin da si sada da sebi za zadatak zijadu....a moj ti je savjet ..nemoj...ako ti je ono dobro šta si stavlja ,drži se toga....
Jer kad san vidija na šta ti vičeš : "ttoooooo majstoreeeee".......
Nemoj me krivo shvatit maestro...želin ti puno uspjeha.....i da napraviš boljeg tića nego šta ga ima itko u našim krajevima.....ali......
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyuto stu 15, 2011 6:02 am

angjello je napisao/la:
[


Jer kad san vidija na šta ti vičeš : "ttoooooo majstoreeeee".......
Nemoj me krivo shvatit maestro...želin ti puno uspjeha.....i da napraviš boljeg tića nego šta ga ima itko u našim krajevima.....ali......

opet ja brate andzelo

ja nebi tako rekao Exclamation Exclamation ali nema veze vazno da se druzimo

jer si ti i sad mene toliko nasmijo ,,što si zapamtijo ono moje kad sam rekao toooooo majstoreeeeeee : Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nisam mislio na zijadu .nego za drugo ono trostruko javljanje ...neznam kako vi nazivate te glasove Question ostavimo to sada

sad za sada samo mogu stobom sa kocetom ,sa zoranom .v. sa vrcom .sa močunom pa da ne zaboravim našega prijatelja tič bala i jandreka sad za sad samo sa vama mogu o nečemu komentirati oko tog prokletoga pjeva štigliča Basketball Basketball Basketball neznam mozda ima još poneko ko ima i razumese u pjesmu neka oprostu ako ih nisam spomenuo scratch

pa eto ti kazeš da to kod vas ne prolazi ..ali i vaše kod nas ne prolazi kad nema tič is početka štrakanje ..mislim da vi je samo ta zijada u prednost drugo mislim da ne Evil or Very Mad jer kod nas ne tolerišemo ko vi... mozda ti ne ali sam primetijo da tolerišete dzavkanje ono dzav dzav i da ne nabrajam druge škart glasove...to ti kazem što sam čuo dosada na forumu ..mozda nisu svi nadam se

mnogo pričaju a ništa ne dokazuju...ja ne kazem da sam br1 kod nas ili kod vas
ja to moje razmišljanje ......... i tako brate andzelo

tusmo brate jer ovaj forum je zato Basketball Basketball Basketball
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyuto stu 15, 2011 6:20 am

skopski maestro je napisao/la:
angjello je napisao/la:
[


Jer kad san vidija na šta ti vičeš : "ttoooooo majstoreeeee".......
Nemoj me krivo shvatit maestro...želin ti puno uspjeha.....i da napraviš boljeg tića nego šta ga ima itko u našim krajevima.....ali......

opet ja brate andzelo

ja nebi tako rekao Exclamation Exclamation ali nema veze vazno da se druzimo

jer si ti i sad mene toliko nasmijo ,,što si zapamtijo ono moje kad sam rekao toooooo majstoreeeeeee : Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nisam mislio na zijadu .nego za drugo ono trostruko javljanje ...neznam kako vi nazivate te glasove Question ostavimo to sada

sad za sada samo mogu stobom sa kocetom ,sa zoranom .v. sa vrcom .sa močunom pa da ne zaboravim našega prijatelja tič bala i jandreka sad za sad samo sa vama mogu o nečemu komentirati oko tog prokletoga pjeva štigliča Basketball Basketball Basketball neznam mozda ima još poneko ko ima i razumese u pjesmu neka oprostu ako ih nisam spomenuo scratch

pa eto ti kazeš da to kod vas ne prolazi ..ali i vaše kod nas ne prolazi kad nema tič is početka štrakanje ..mislim da vi je samo ta zijada u prednost drugo mislim da ne Evil or Very Mad jer kod nas ne tolerišemo ko vi... mozda ti ne ali sam primetijo da tolerišete dzavkanje ono dzav dzav i da ne nabrajam druge škart glasove...to ti kazem što sam čuo dosada na forumu ..mozda nisu svi nadam se

mnogo pričaju a ništa ne dokazuju...ja ne kazem da sam br1 kod nas ili kod vas
ja to moje razmišljanje ......... i tako brate andzelo

tusmo brate jer ovaj forum je zato Basketball Basketball Basketball
...ajme meni maestro...ma koje đavkanje..jeben ti đavkanje isusovo.....aaajme menii....bog će me pokarat.....nema ništa od toga maestro....osim što lipših pletiva....i što bolja zijada...ali ta zijada ,ko tvoje - ne smi bit....to je jedna od najvećih grešaka kod nas maestro moj..ako je na batudi.....nije poželjna nigdi...a na batudi- je grijeh veliki....
Jesi razumija sada...more on plest đempere....ali ako završi batudu sa ton tvojon zijadon....tttrzzzziiii,ttrrrzzjuuuvrđđđđuuu,itd,......to nevalja ništa....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyuto stu 15, 2011 6:23 am

Hahahaha koje đavkanje lol!
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyuto stu 15, 2011 6:31 am

Hahahahaha,Vinko,Vinko.

cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyuto stu 15, 2011 7:12 am

[quote="angjello"][quote="skopski maestro"]
angjello je napisao/la:
[





p:
...ajme meni maestro...ma koje đavkanje..jeben ti đavkanje isusovo.....aaajme menii....bog će me pokarat.....nema ništa od toga maestro...

uuuuuuuuuuuuuuuhhhhh brate andzelo polako bre ..ohladise malo bounce Basketball

pa ja nisam rekao za tebe ta ti čuvaš te čavkaše Question neznam mozda i imaš i kriješ samo bog zna Question
ja sam rekao i opet ču ponoviti da samo ta zijada vi je u prednost ..ostalo ama baš ništa...neznam mozda i opet grešim što kazem,........,pa koje bre dosada obesijo više klipova od mene za toliko kratko vremena na forumu.....ja se ne sramim o toga što imam Evil or Very Mad Evil or Very Mad nemojte kriti noge ko zmija ......jedan vaš prijatelj mi je rekao da neče da obesi ništa na forumu jer neda dzabe ......aja se ponudio to bez ikakoga novca jer ste mi prijatelji cheers cheers cheers cheers

[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyuto stu 15, 2011 9:58 am

Maestro,u pravu si da si ti do sada postavio najviše video klipova sa pjevom grdelina i to bez novaca,ali bi ti ja savjetovao da ubuduće i ti pođeš naplaćivati svoje video snimke i to minimalno 500€ po minuti Very Happy Wink . Pa ako žele da slušaju,neka i plate,jer to može slušati samo onaj tko će platiti Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyuto stu 15, 2011 11:12 am

kain je napisao/la:
Maestro,u pravu si da si ti do sada postavio najviše video klipova sa pjevom grdelina i to bez novaca,ali bi ti ja savjetovao da ubuduće i ti pođeš naplaćivati svoje video snimke i to minimalno 500€ po minuti Very Happy Wink . Pa ako žele da slušaju,neka i plate,jer to može slušati samo onaj tko će platiti Wink

pozdrav brate kaine cheers

ma nesmem im ja naplačivati to ..jer če me neko kidnapirat Question
ti si me najbolje dosada svatijo šta sam hteo ponekom kazat i objasnit..jer stobom je lakše o nečemu komentirati jer igramo u istu ligu Basketball mislili su da sam ja ovde za zaebanciju .što nije tačno i tako dalje...oni su mislili da sam ja kao oni naši na oba foruma samo posmatrači i ništa više ..a ja bi rekao na naše forumaše da su čist promašaj ..ali im neču ime spominjati jer ne vredi...ali oni če se prepoznati i baš me briga ...jer ja se ne sramim istine... znaš ono moje ...ko ima imače a ko nema nemače...da te ne zamaram više sa glupostima brate kaine

pozdrav iz hladnog skoplja cheers cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyned stu 27, 2011 5:42 am




malo. ali vrlo opasno

mislimda je dosta bilo
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet pro 15, 2011 6:47 am

poz meštri ...svima na forumu



znam da čekate kad če biti još poneki tscunami..mislim da je red na vas Very Happy ako ga imate Very Happy Basketball

ma biče ..samo sam se malo šalijo
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet pro 15, 2011 6:40 pm

koji kralj...king
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 11 / 38.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: