Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+45
JAMES BOND
Markan
bošket
Gigo
lord189
KOBAC
probiotik
ssarava1
gare
faraon
enver
ĐEKO
MONSTRUMO
miro katic
nicaze
Sina BL
rico
PSIHO
grga1
angjello
Grga Zlatoper
kain
PESTI
BOCKA
Škuri tić
CIBO
F I N K O
DjordjeVet
Jandrek
arboret
euzebio
domo
ivica
frickočak
portulata
DOMENICO
frzelin
vrca
ivica.milanovic13
Vedran
Moćun
GRANDE
Tic_Bal.
pele
YOGI
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 4:02 am

Znaš ti dobro ali ponovit ću ti ga .U tvom jednom postu si reka da sam ja hvalija kocina pletiva a on ih sam gadi .E ja sam te pita di sam ja to hvalija ajde mi to dokaži.
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 4:27 am

negdi na forumu nađi malo prlistaj koce je negdi napisa da su mu pletiva ravna 0 a ti si prije toga reka da su dobra
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 6:28 am

Jandrek je napisao/la:
negdi na forumu nađi malo prlistaj koce je negdi napisa da su mu pletiva ravna 0 a ti si prije toga reka da su dobra
Ne triban ja ništa listat,listaj ti i traži za razliku od tebe ja vrlo dobro znam šta sam govorija.
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 7:00 am

Oho....,baštarde GMO,mladi grdelini šuškaju dzijadice,....odlično!

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 7:19 am

YOGI je napisao/la:
Jandrek je napisao/la:
negdi na forumu nađi malo prlistaj koce je negdi napisa da su mu pletiva ravna 0 a ti si prije toga reka da su dobra
Ne triban ja ništa listat,listaj ti i traži za razliku od tebe ja vrlo dobro znam šta sam govorija.


Ci trrrrrrr ci trrrrrrrrr ci trrrrrrrrr ci trrrrrrrrrrrr
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 7:28 am

Komentar Vrcini ptica? Naprid Vrca, bravo Vrca, to Vrca, čuje se ...
Ovo mi više sliči na parole nego na komentar. Ne prozivam nikoga.
Posluša sam par puta snimak, nije to ni lako jer je snimak poprilično loš. Volim slušati mlade grdeline i razaznavati što pjevaju. Samo je jedna stvar slađa od toga u tičarstvu: slušati izmitarenog očaka prvi put. Onako kada on polako počne pjevati negdje u granama kad puše bura. To se ne može platiti.
Mislim da najmanje tri mlada grdelina pjevaju zijade. Od njih trojice jedan odskače, ako nije u pitanju tek izmitareni učitelj pa da on polako pjeva i pušta zijadu ispod glasa.
Onaj što ima najbolju zijadu čuje se otraga, to nije onaj u prvom planu do mobitela Vrcinog. Dobra je to zijada, meni se sviđa. Boja je lijepa, zijada ne struže i polako je grdelin pušta. Zijada je završena.
Ovi ostali su po meni pomalo diskutabilni. Glupo je to reći jer se mladi grdelini mijenjaju u jedno popodne. Može se dogoditi da više dobru zijadu ne čujete ali i da onaj lošije zijade počne puštati dobru zijadu. Čuju se i pomalo skraćene zijade, iako i ti grdelini imaju dobru boju zijade. Grdelini znaju i nastaviti nakon zijade, iako onaj najbolji češće ostaje nego nastavlja. Ima tu i šporkice, čuje se tu i struganja u verši. Nisam siguran, čini mi se da jedan grdelin ne pjeva dobru zijadu. Toga bi trebalo pronaći i preseliti.
Zaključno, ovo što se čuje je dobro. Zijade se često čuju i to je najvažnije. Ako ne doleti zijada svakih desetak sekundi u tolikome jatu, nije dobro.
Za neupućene, ovo je pjesma skavolina, tako su dobili ime. Pridružujem se čestikama Vrca. Možeš biti zadovoljan. Polako naprijed i pazi: nije do grdelina. Ako nijedan ne izađe ti si kriv. Najveća je mudrost znati odbaciti. Čekamo te mladi meštre. Puno sriće.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 7:47 am

Hvala svima,na podršci,komentarima.....Nadam se da će ih biti još.Pozzz svima


Profa stavija si mi velik pritisak na ledja....

P.S.Ono sigurno nije stari,mladac je 1000% HEHEHEHEHE
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 8:15 am

Evo da ja odgovorim mom dragom kolegi,ali na svoj način.Ako ja dođem kod vas slušat tiće i u svih tića ćujem nategnute zijade s nastavkom ili bez sad nije bitno,i vi ostavite mlade s tim učiteljima i onda me zovete dogodine da dođem slušat te mladce ja ću vam to vrlo ljubazno izbjeć.A znate li zašto,zato šta sam ja tićar koji zna šta treba tić pivat i znam da ako ućiš s nategnutom takvu ćeš i izbacit.prema tom profesore nadam se da ste zadovoljni s mojim odgovorom.
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 8:21 am

ci trrr
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 8:27 am

opet ćeš izletit jer nisi za razgovor među ozbiljnim ljudima
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 8:31 am

ci trrrr ci trrrr

ispričavam se gosp.yogi ali di sam se ja vama obratio u ova moja zadnja dva posta u ovoj temi da vi meni pritie pa niste vi moderator,vi ste član kao i ja na ovome forumu tako da bi prije vaša prijetnja meni bila za izbačaj iz zajednice tičara i sa ovoga forumaneznam zašto pritite i sta vam smeta ,znam da ste inače dosta povučeni u kafiću i nista osim toga
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 8:37 am

nisam ti ja pritija ali zašto se stalno vraćaš kad si vać izbaćen s ovog foruma ili se ja varam. uostalom ima i drugih foruma da mene neko ne želi ja se ne bi vraća pod drugim imenom
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 8:38 am

ci trr ci trr

neznan o čemu pričaš Very Happy
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 8:41 am

u redu samo me ne spominji i ja zadovoljan jer sa dicom neman šta prićat
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 8:43 am

ci trr ci trr ci trrrr x50

dicon..?? opet neznam o čemu pričaš..samo bih zamolija da mi se ne obraćaš i lako ćemo Very Happy
[Vrh] Go down
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 62
Lokacija : SINJ

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptysri lis 12, 2011 8:46 am

Mogli bi ste vas dva ubacit koji video u temu ajde dosta pizdarija
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptyčet lis 13, 2011 5:57 am

nepristojan mladic je uvjek nepristojan krije se iza koje kakvih nikova a pristojnosti ni traga dobro ga uce ovi domoljubi varanjem i ponižavanjem drugih normalnih clanova ovoga foruma.
mislim da nije uredu ovako ponašanje ovoga clana da se prijavljuje svako malo na druge nikove i omalovažava druge normalne ljude na forumu jer takva osoba treba hitno potražiti pomoc.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptyčet lis 13, 2011 7:11 am




Bog !!!


Brate stvarno ste dopizdili sa tim -domoljubi - u negativnom

kontekstu !!!!!! Bilo bi vrime da prominete izraz jer ova riječ nema

apsolutno nikakve veze sa bilo čim lošim i neprimjerenim !!!!


Salu2
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptyčet lis 13, 2011 7:44 am

YOGI je napisao/la:
Evo da ja odgovorim mom dragom kolegi,ali na svoj način.Ako ja dođem kod vas slušat tiće i u svih tića ćujem nategnute zijade s nastavkom ili bez sad nije bitno,i vi ostavite mlade s tim učiteljima i onda me zovete dogodine da dođem slušat te mladce ja ću vam to vrlo ljubazno izbjeć.A znate li zašto,zato šta sam ja tićar koji zna šta treba tić pivat i znam da ako ućiš s nategnutom takvu ćeš i izbacit.prema tom profesore nadam se da ste zadovoljni s mojim odgovorom.

Ajde neka bude još jedan odgovor sa moje strane, iako znam da se ne možemo složiti. Po mom dubokom uvjerenju nikada učitelj i učenik nisu imali istu zijadu. Nikada nisam čuo dvije iste, a ni dva potpuno ista grdelina po batudama i veršu. Koliko ih god izađe svi su različiti. Uglavnom su gori od učitelja, pogotovo po zijadi, jer je u prirodi gotovo nestala.
Ipak, zna se dogoditi da mladi grdelin ima bolju zijadu nego učitelj. Čak i grdelin greze zijade može izbaciti grdelina koji nema takvu nego lišu i meku zijadu. Duboko sam uvjeren da je za ispravnu zijadu u učenju mladaca presudan oblik zijade. A to znači da je zijada dovršena i okrenuta, bez obzira na boju. Kudikamo je lakše i bolje učiti sa grdelinom koji već ima pravu zijadu. Tu su nade puno veće, posao je puno jednostavniji. Grdelin učitelj koji siječe zijadu ili je ostavlja nedovršenu nikada ali baš nikada neće naučiti mladca. "Sičena" zijada se lako otpjeva, čak i stari grdelini koji imaju pravilnu zijadu sa uživanjem odu na sičenu zijadu ukoliko je nekoliko takvih oko njih.
Zašto? Zato što im je lakša za pjevati, pogotovo u formi.
Ukoliko se nađe mladac bolji od učitelja treba ga maknuti od njega kada dobro složi pjesmu, jer će inače tijakom vremana i on promijeniti boju zijade i ići na greziju varijantu.
Gospodine Yogi, slobodno mogu reći forumski prijatelju, bar što se mene tiče, niste u pravu. A Vrcini grdelini to i dokazuju. Zijada koja se čuje u jednoga mladca sigurno nije ni nategnuta ni neispravna. Čuje se bar desetak puta, što pokazije da to nije slučaj nego način pjevanja.
A kako to? Kako to da po Vama "nategnuti" grdelini daju dobrog mladca po zijadi?
One mladce su učila dva grdelina. Jedan od njih, onaj stariji, redovno završava zijadu. Mladci vrlo rijetko uzimaju oba grdelina u učenju. Oni se lukavo opredijele za jednoga i njega "skinu" ako uopće uče pjesmu. Onaj mladac koji se čuje u Vrce je napravio upravo to: skinuo je boljeg od dvojice učitelja. Čak mi se čini da je i bolja zijada nego je u učitelja. Dogodi se, već sam pojasnio. Drugi učitelj je lanjski mladac, onaj kojeg je Vrca stavio na forum. Taj mladac, kako se moglo čuti ne završava zijadu kako treba iako i on zna otpjevati ispravnu i dovršenu zijadu. Mladi grdelini koji na snimku malo krate zijadu su njegovi. Ne znam koliko je to forumaša primjetilo.

Naravno, sada možete reći da su sve zijade nategnute i neispravne. Od toga se ne mogu braniti, jer tu obrane nema. Dokazati suprotno ne mogu, jer to nije opipljivo i mjerljivo, nego samo slušno. Treba smoći snage i protivnikovoj ptici priznati kvalitet. Kroz to malo perja ocrtava se čovjek onakav kakav je. Te ptice govore o nama. Čuo sam na forumu dobrih grdelina. Svidio mi se i Domin i Baritonov. Kvalitet ima i Vinkov grdelin. Da ne nabrajam dalje. Najbolje su mi pjevali Badini grdelini. Najdraži su mi moji. Sve te vaše ne bi ni pogleda za jednog moga. Nemojte me krivo razumjeti, nisam rekao da su moji bolji.
Ne želim više raspravljati o ovoj temi. Pozdrav Yogi.
[Vrh] Go down
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 62
Lokacija : SINJ

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptyčet lis 13, 2011 8:02 am

slažem se , a negdi je bilo riči i sprdanja na račun područja zvanog muša.To je nekad bilo puno topola di su pivali odlični grdelini.tada je to bilo državno vlasništvo a mislim da je i dan danas ,samo bez topola i grdelina.Zato se ne rugajte onome u šta ne znate. Ista priča je i sa murterom i molite boga i gospu da se negdi ponovo pojave jedna muša i jedan murter da moremo slušat pravu pismu
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptyčet lis 13, 2011 8:04 am

Pozdravljam svog kolegu.Kao i obićno s nećim se slažem a s nećim ne,i u pravu ste ne mogu ni ja vas ubjedit da su to sve nategnute zijade kao ni vi mene da nisu.Ali kad mi neko reće da je to lipa liša zijada e to mogu i dokazat da nije.Eto do godine vi donesite te vaše lipe zijade i stavite ih kod kocini i dominih(neću spominjat moje ali ako šta bude može i kod mojih)pa ćete onda čut koja je lipa a koja nategnuta.Izvinite ali ima tićara koji to nemogu ocjenit ali kad pivaju oba skupa e onda je to druga prića.Znate li šta onda gazda od ovog grezog kaže:pi... mu materina neznam šta mu je danas sad bi ga ubija,a ja mu kažem tićaru moj on tako piva uvik samo ti to ne čuješ dok ne doneseš tića kraj tića.A znte li šta se triba dogodit da nategnuta zijada izbaci lipu zijadu ja u to ne vjerujem a vi me možete razuvjerit kad dođe vrime.pozzz
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptyčet lis 13, 2011 8:24 am

Tako je profesore yogi! Amen aleluja!
I ja sam se uvjerijo u to, glatki su me preobratili na pravoslavlje!
Bijo sam u Splitu, slušao sam glatke, i je, u pravu su i koce i yogi, to je to!


Zadnja promjena: DOMENICO; pet lis 14, 2011 10:01 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptyčet lis 13, 2011 8:40 am

Svakim novim postom samo me još više uvjeravate da vi nikad pravu zijadu niste ni čuli. Jer, ako su zijade Messija mjerilo prave zijade o čemu ćemo onda pričati? Da ste malo pažljivije poslušali stare snimke tog grdelina čuli bi da grdelin pojedine zijade ostavlja i ne dovršava. One dovršene su solidne zijade, o pravim nema govora. Jedna batuda, verš problematičan, kratak u svakom pogledu. Ja ću opet ponoviti, dobar je to grdelin za ova vremena. Ali ako je to vama mjerilo pravog grdelina, to je otužno. Pravi su grdelini imali barem po tri različite batude sa pravom zijadom. Niste vi to očigledno čuli. Ne želim pričati o svojim grdelinima, niti ću ih nosati na kojekakva natjecanja. Kada dođe vrijeme nosim ih vani i može ih čuti ko god hoće. Kada budu na Hipodromu ili Privozu slobodno donesite, usporediti ćemo. Možda se i iznenadite. Bez ljutnje ili ružnih riječi. Ako su vaši bolji opet dobro.
Ili, gospodine Yogi, ako vi želite, mogu i ja reći da ste u pravu. Ajmo onda svi vikati vaši su najbolji. Nemojmo dalje, dosta je, bar meni. pozdrav.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptypet lis 14, 2011 3:24 am

Moram ja vama odgovorit pa di puklo da puklo.Prvo ja sam se nasluša pravih zijada i u sebe i u drugih i budite uvjereni da ja znam šta je prava zijada a to nije ni mesijeva a pogotovo od vaših sinjana.To je isto da ja vama kažem da vi nikad niste čuli a kamoli imali pravu zijadu jer sam doživija milijon puta da mi vaši sinjani kažu dođi čut iman pravu zijadu a kad dođem čut teška natezača niti srednje dužine.G euzebio zijada može imat cijeli obris i kolombar a nemora bit ispravna ali to vi ne možete razumit i ja to svaćam i to mi je jasno jer niste prošli Splitsku školu u tićima.Vidite s Antom ticom sam bio 30 min ali odmah sam ga sve razumio jer je on ućen od Splitskih tićara.Drugo ja neću nosit u sinj tiće nego vi donesite u Split tiće jer je Split centar svita u tićima a ne sinj.Neću bit toliko bezobrazan ka jedan moj bivši prijatelj koji bi reka :bez ćut ja znam da to ništa ne valja.Ono šta sam ja ćuja to su sve neispravne zijade jedino mi moj prijatelj sinjanin kaže da ima u G Jenjića a to nisam ćuja pa ne mogu govorit ka oni moj bivši prijatelj jer ja sam ipak pristojan .I za kraj ne slušajte poštare jer vam sve lažu a vi imate godina a nadam se i pameti da možete sami prosudit .
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Emptypet lis 14, 2011 5:21 am

Tako je profesore Yogi! Amen
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 7 / 38.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: