Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+45
JAMES BOND
Markan
bošket
Gigo
lord189
KOBAC
probiotik
ssarava1
gare
faraon
enver
ĐEKO
MONSTRUMO
miro katic
nicaze
Sina BL
rico
PSIHO
grga1
angjello
Grga Zlatoper
kain
PESTI
BOCKA
Škuri tić
CIBO
F I N K O
DjordjeVet
Jandrek
arboret
euzebio
domo
ivica
frickočak
portulata
DOMENICO
frzelin
vrca
ivica.milanovic13
Vedran
Moćun
GRANDE
Tic_Bal.
pele
YOGI
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 23 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyned lis 30, 2011 12:27 am

skopski maestro je napisao/la:
markoxp je napisao/la:
DOMENICO je napisao/la:
gradele su ti one resetke na kojima peces meso na zeravi!

Ma daj damiane luđi si... Laughing

znaci ako smo ludi kao sto kazes,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,nije vazno bitno da imamo dobre ptice Very Happy Very Happy Very Happy ,

nesto nije u redu kad ima stalno rekomentara Question ja cu opet ono moje a to je ,kom je muha na kapi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,i tako dalje,,,,znaci postoi velika ljubomora Very Happy Very Happy Basketball ,,sto nebi trebalo imati ,,,,kad o toga mozete imati koristi Twisted Evil ponesto nauciti Shocked

nemaš dobre tice za moju tradiciju a tvoja me ne zanima Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyned lis 30, 2011 1:11 am

[quote="markoxp"][quote="skopski maestro"]


nemaš dobre tice za moju tradiciju a tvoja me ne zanima :


pa nemoj tako za mene brate markopxe Very Happy Very Happy Very Happy

imaces prilike da nesto vise i vidis i da cujes pa i da nesto naucis study study


strpi se malo ,pa zaboravijo si da sam rekao da je tcumami dosao king Basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyned lis 30, 2011 4:41 am

Prodaji te tsunamije negdi drugo...

Ti mene naučit ništa nemožeš jer o mojoj tradiciji ništa neznaš. Laughing
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyned lis 30, 2011 5:15 am

uvik ista priča,STP protiv svih ostalih,i svi ostali protiv STP... Rolling Eyes budimo ljudi,ovde nema pametnih i pametnijih...svak je pametan za se...pustimo svih da kažu šta imaju za reć,bez omalovažavanja i raznoraznih ukrasnih pridjeva!

FORUM JE ZA SVE I SVIH! cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyned lis 30, 2011 10:34 am

markoxp je napisao/la:
Prodaji te tsunamije negdi drugo...

Ti mene naučit ništa nemožeš jer o mojoj tradiciji ništa neznaš. Laughing

pozdrav brate ,jos nemozes da svatis da tradicija ne pjeva Evil or Very Mad


dali vasa ili nasa nije vazno cija je .ali nek je lipo za sve ..jer sto je lipo i bogu je drago
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyned lis 30, 2011 10:40 am

bariton je napisao/la:
Mene zanimaju ti grdelini i ta tradicija

i ne samo to ,nego i nacin gojenja,prehrana itd

Zašto ne saznat?

Možda nešto i naucimo


epa cim je tako brate .saznaces to sto te zanima Suspect

jer ponekima ne odgovara da im neko dise u vrat


tu smo brate tek sam poceo i ima vremena za sve Basketball samo polako ali sigurno da koracimo .bice svega ali poneki nedaju Basketball
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptypon lis 31, 2011 7:25 am

bariton je napisao/la:
Mene zanimaju ti grdelini i ta tradicija

i ne samo to ,nego i nacin gojenja,prehrana itd

Zašto ne saznat?

Možda nešto i naucimo
Znam ja zašto tebe zanima.Da vidiš ima li u Makedoniji koja lipa zijada,zajeban si ti igrač. Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptypon lis 31, 2011 7:37 am

mozda ima slicna ali kao vasa nema dosad mislim toliko dugacka

jasam iskren i realan a ne kao po neko da neke stvari ne priznaje


ali bice zijade nadam se ove godine
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptypon lis 31, 2011 7:50 am

Ja ni najmanje ne sumnjam da dole ima odlicnih grdelina,

u stvari sam u to siguran.

Ako im zijada je i nije u tradiciji nije bitno,ali logika govori da je nema na

svaki korak jer bi u protivnom i te kako bila u njihovoj tradiciji.

Oli bi nama bila ovakva svetinja ta zijada, da je nekad nije bilo u izobilju,

i meke i tvrde i liše i greze.

Tako i nastaju tradicije,niko ih nije izmislija,nego ih je dala priroda.


Zadnja promjena: bariton; pon lis 31, 2011 8:31 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptypon lis 31, 2011 8:28 am

čekaj malo koce, jesi siguran da doli nema dobrih grdelina ili da ih ima? Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptypon lis 31, 2011 10:24 am

DOMENICO je napisao/la:
čekaj malo koce, jesi siguran da doli nema dobrih grdelina ili da ih ima? Very Happy

pozdrav svima na ovome forumu cheers

nije rec da nema dobrih grdelina Exclamation jer ih ima dobrih ali kad je rec o zijadi stvarno vam kazem da nema dobrih zijadi kao kod vas..jer kod vas su mnogo dugacke.
i kod nas je bitna zijada ali nije kao kod vas toliko bitna .jer grdelin treba jos nesto i drugo pjevati .znaci da jedna lasta ne cini prolece..


ovo nije provokacija ja vi govorim kako je kod nas na nasim turnirima pjeva
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptypon lis 31, 2011 10:49 am

bariton je napisao/la:
Debo je doli bija u vojsci i cuja prave pravcate zijade,

a kako znam njegove kriterije za zijadu,ondaje to to.


i sa tobom se slazem da je nekad imalo pre 30na .ali u to vreme niko nije znao sta treba pjevati jedan grdelin a sta ne treba .jer u to vreme je bilo vazno da mu pjeva i n ije bitno sta je pjevao samo da mu pjeva Twisted Evil
ali kao sto prolazi vreme tako i mi smo nesto izbacili poneke glasove koje su greske u pjevu .
jer kod nas je sad naj bitnije kad pocne pjevati da pocne iz starta da se javlja mislim na agresivno i uboito javljanje .i da zavrsi sa zijadom i tako dalje da ima dobro pletivo itd
nesto sam obesijo na drugi forum mozda ste imali prilike da cujete nesto moje .ja ne kazem da sam br 1 kod nas //jer ima mnogo drugih pticara sto imaju dobre ptice kod nas ...jer kad sam svoje misljenje govorio na drugi forum oni su govorili da sam provokator i da se reklamiram
a da je to tacno pa ja ne bi imao samo 6st ptica nego bi imao kao poneko 100 ili 200 ptica .znaci da ja cuvam samo za mene a ne za komercijalu..za komercijalu moze da bide ako mene mi se ne dopada neka moja ptica mislim da nije nesto naucila pjevati to sto ja zelim i to ja prodajem i klasiram to sto mene mi se dopada ...jer ne zavisim od ptica da bi opstao kao sto ih ima na forumu
[Vrh] Go down
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 62
Lokacija : SINJ

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptypon lis 31, 2011 6:00 pm

ma ti prika dobro pišeš i drago mi je da si s nama
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyuto stu 01, 2011 1:28 am

Koliko mene pamčenje služi Debo je bio u Crnoj Gori u vojsci.

Ali šta Debo govori više nije vjerodostojno isprali su mu njegovi prijatelji mozak GMO.

Mislim da i Debu više nemožeš smatrat tičarom pobrka je sve lončiće.... Idea Idea
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyuto stu 01, 2011 5:18 am

pozdrav svima cheers

imali neko da bar ponesto obesi da i ja cujem nesto vase ako ga imate Question

da bi se bolje razumeli i da vidimo ko sta neguje i voli

isklučivo školovana pjesma a ne ona stara pre 100godina affraid mislim na modernu

mozda i ja ponesto obesim i tako dalje jer ovaj foru je za to
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyuto stu 01, 2011 5:23 am

pozdrav yogi profesore cheers cheers cheers cheers

mislim da ti imas jer vidise da mnogo znas i tako dalje

obesi ti nesto da cujem ti sta imas i koi si igrac Basketball Basketball Basketball
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptysub stu 05, 2011 7:38 am

Polako maestro nete razume ,će se ljudi obese pa ćeš ispast ti kriv da si ih ti nagovaro .he he jedna lasta ne čini proleče.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptysub stu 05, 2011 11:30 am

pele je napisao/la:
Polako maestro nete razume ,će se ljudi obese pa ćeš ispast ti kriv da si ih ti nagovaro .he he jedna lasta ne čini proleče.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy svaka ti čast na komentaru..mislim da smo na istoj frekfenciji

pa neznam kako ih naterati da ponesto obese Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ..jer nisam mislijo kao i ti da bi se oni obesili radi mojih tcunamija Very Happy Very Happy Very Happy ..daleko bilo od nas to ..pa brate pele mislim da se znamo .ali nema veze ...... dobro bre brate zasto i ti nešto ne obesiš bre Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyned stu 06, 2011 8:48 am

pozdrav burazeri i prijatelji cheers Basketball

posto mi niste cestitali kurban bajram ......nema veze

da ste mi blizu ja bi ve pocastio sa baklavama ..ali ste mi daleko..pa ja sam resio da vas nesto pocastim


c


Zadnja promjena: skopski maestro; ned stu 06, 2011 9:38 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyned stu 06, 2011 9:08 am

Ja kako znam sutra je bajram .
ps. Ovo sto si stavio na you tube ne radi mozda ga proguto cunami Basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyned stu 06, 2011 9:12 am

neznam stvarno kako je ovo ispalo ovako...potrudicuse da popravim gresku
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyned stu 06, 2011 9:24 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyned stu 06, 2011 9:31 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyned stu 06, 2011 10:07 am

probajte sada pogledati a posebno moj prijatelj tic bal ili baltic
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Emptyned stu 06, 2011 11:19 am

skopski maestro je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=sRfp33MIFdg

...lipa zija na 0:22
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 9 / 38.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 23 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: