Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 prijatelji i pokloni

Go down 
+34
KOMIŽA
pujdo
Gigo
supergirl
MI 2
ĐEKO
nicaze
Tic_Bal.
portulata
Vedran
ivica.milanovic13
ivica
pele
euzebio
F I N K O
domo
angjello
arboret
bošket
Moćun
lord189
DOMENICO
KOBAC
vrca
jere
kain
brabus
Grga Zlatoper
frzelin
YOGI
onix67
PESTI
BATUDA
GRANDE
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptysri svi 04, 2011 1:40 am

Obliću ovi cili forum ko vrane, a i imaju uhoda ode koliko oćeš (dotični gospodin dobro zna) po svemu sudeći pa čuju svaki detalj i onda malo čakulaju o tome i ogovaraju svakoga ponaosob, a i čujen priče da su prije sinjani počeli držali tiće pa onda splićani, sinjski škartovi splitski prvaci, uče tiće sa cd-om, daju mišancu.......bravo susjedi Laughing E ljudi ljudi šta si sve nećete dopustit... i sve to zbog tica i zbog 10 iljada kuna, krađa mušterija itd... Laughing
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptysri svi 04, 2011 1:58 am

Evala tičari"





Što reći na ovo sve --- u svoje im e govorin : meni je brate ovi forum i ljudi na jnemu dosta toga pojasnili što se tica tiče -I zato in hvala ( sami će se pripoznati) , a opet ne znan kako bi funkcionira da je nas sve skupiti na jedno misto pa ajmo diskusija - teško i nikako , pa mi je i za to drago da imamo chat pa moremo mudrovati ili lipo ćakulati opet zavisi od svakoga ponaosob !!!!!!

A što se tiče tih vaših pripucavanja lirska / baritonska - split/sinj i to je sve u sportskom duhu sve dok se no dođe do preosobnih , zlonamjernih vriđanja !!!! A to već nema veze ni sa pticama a još manje sa forumom ---- to su već neki stari kompleksi i dugovi pa predlažem da otvorimo još jedan forum pod nazivom : Nekad prijatelji !!!!!





Nadam se da će ovaj forum i mi sa njim potrajati još dugo -- a gardelina je uvik bilo i biće i dok je tako tema za svađe" nam ne fali !!!!



Salu2
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptysri svi 04, 2011 2:13 am

prijatelji i pokloni - Page 4 000204AE








prijatelji i pokloni - Page 4 Sig
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptysri svi 04, 2011 2:15 am

grdelinaši su uvijek u nekim svađicama kao kad brača dile ostavštinu nikada kraja tim prepirkama.
grdelinaške prepirke bile su i ništa to nije novo samo je sve manje prijatelja.
kod kanarinaša uopče nema nikakvih prepirki zbog toga šta imaju standard i suce dok kod grdelinaša ne postoji sudac pjesme.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptysri svi 04, 2011 3:08 am

Postoji sudac pjesme grdelina, postoji itekako, samo ne u našoj bližoj okolici prijatelji i pokloni - Page 4 Icon_lol
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptysri svi 04, 2011 3:30 am

markoxp je napisao/la:
Postoji sudac pjesme grdelina, postoji itekako, samo ne u našoj bližoj okolici prijatelji i pokloni - Page 4 Icon_lol

eto vam rješenje problema neka on reče čija je ptica pobjednik.

samo tako možete riješiti ovu trakavicu oko tica pjeva grdelina.

ako je moguče volio bi saznat tko je sudac pjeva kod grdelina ja za toga nisam znao da ga imamo u Hrvatskoj.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptysri svi 04, 2011 5:02 am

Surprised


Zadnja promjena: lord189; sri stu 07, 2012 10:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptysri svi 04, 2011 5:15 am

I ja znan jednog sudca pjeva samo ne GRDELINA i mogu vam reć da je nepristrano ocijenio jednog grdelina na nekom forumu.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptysri svi 04, 2011 8:17 am

arboret je napisao/la:
markoxp je napisao/la:
Postoji sudac pjesme grdelina, postoji itekako, samo ne u našoj bližoj okolici prijatelji i pokloni - Page 4 Icon_lol

eto vam rješenje problema neka on reče čija je ptica pobjednik.

samo tako možete riješiti ovu trakavicu oko tica pjeva grdelina.

ako je moguče volio bi saznat tko je sudac pjeva kod grdelina ja za toga nisam znao da ga imamo u Hrvatskoj.

Mislim da samo španjolci imaju sudce pjeva za grdeline... Ali u njih je drugačiji zakon šta se tiće svega tako da netrebamo ni počinjat pričat o sudcima...
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptysri svi 04, 2011 5:59 pm

Posudija sam nick od prijatelja da napišem ovo.Maka san se sa foruma,jer to meni ne treba .
Jučer me prijatelj zovnija da bacin oko na onaj drugi forum da se ima šta pročitat, pa san to i učinija, iako san reka da neću.I stvarno se ima šta pročitat bogami,zajedno sa ovim šta sam jutros pročita.Nemalo sam se iznenadija.Ovo pišen zbog toga šta me se bilo stavljalo u neki kontekst nekih udruga glatkih zija.Ma kakve udruge glatke...sve su to pizdarije,koje nisu za mene...Pa ja san jedan od prvih koji je reka da te glatke zije(liše) nisu ispravne.Ne treba se mene nigdi spominjat...Ne želin pripadat nikakvim "klanovima",a nikad i nisan,ja samo držin tiće za svoj gušt,a to san uvik i radija - I NIŠTA VIŠE.
Koce,ako su sve one optužbe na tvoj račun istinite.....neznam.....
Nisan odavna pisa,pa mi je već dopizdilo.....
Sve skupa ,na obadva foruma,vas pozdravlja Vinko
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptysri svi 04, 2011 9:39 pm


Bog !!!!!


Pošteno -ne znan čovika ,ali vidin da je to to !!!!!



Samo tako moremo naprid !!!!!


Salu2


[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptyčet svi 05, 2011 1:58 am

Ala štete,Vinko u neku ruku imaš prav,ti si pametan,ovo je ludilo.

Znaci angel,angjello i Vinko,svi napuštaju udrugu,asti ga mande Sad . ok

Evo nešto lipo,

pada bura,idemo širitiiiiiiiiiiiii

Gospodo grdelinaši,

danas sam poslom malo sluša grdeline na podrucju Paklenica-Starigrad,znate šta,katastrofa,ljubite cibe.
Bravo,uspija sam popit kavu sa Zadrom i malo procakulat.

Malo sam cita one tamo,i šta kazat,ništa,pametnome dosta,

još jedanput im želim sve najbolje cheers
[Vrh] Go down
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 48
Lokacija : KAŠTELA

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptyčet svi 05, 2011 6:30 am

Evo vratija se Šime, Very Happy Vidim da vam nije dosadno pa ču se malo uključivat,pozdravljam sve na forumu., lol!
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptyčet svi 05, 2011 6:36 am

Zivija Domo.Lip pozdrav,uzivaj na forumu.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptyčet svi 05, 2011 6:46 am

Domo se napokon vratija na forum,

sad mogu priznat gorku istinu Crying or Very sad ,danas smo skupa širili grdeline i mogu vam kazat da je najboji grdelin domin mladac,stabilan,od batude,zija uvik ista,tocka,boja glatka.Ja takvoga nemam ni blizu.

Dome king
[Vrh] Go down
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 48
Lokacija : KAŠTELA

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptyčet svi 05, 2011 7:02 am

Fala Koce,to je velika čast čut tako nešto od tako velikog ptičara i poznavaoca Glatkih ptica, cheers Znači idemo dalje
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptyčet svi 05, 2011 7:05 am

domo je napisao/la:
Fala Koce,to je velika čast čut tako nešto od tako velikog ptičara i poznavaoca Glatkih ptica, cheers Znači idemo dalje

aaaaaaaaaaaaaa haha ha ha ha ha ha study ,

ovo je nešto novo

POZNAVAOC GLATKIH PTICA,

domo,iša si u k.........
[Vrh] Go down
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 48
Lokacija : KAŠTELA

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptyčet svi 05, 2011 7:08 am

Koce Glatke su bile uvik,ja neznam za druge......
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptyčet svi 05, 2011 7:22 am



[b] Bog !!!!!



Dajte brate snimite više te glatke" pa da moremo i mi dalje !!!!!


[i]Salu2 Wink Wink
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptyčet svi 05, 2011 7:33 am

Jadna vam majka glatki jedan drugoga hvalite.

Lako je tako kad nemate konkurenciju pa hvalite jedan drugoga. sunny
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptyčet svi 05, 2011 7:44 am

Ne mogu nisam za takve nagle promjene volim ono šta me ispunjava a šta če neko mislit o tome znaš da me i nije puno briga.ŽIVILE RIZLE..... Very Happy
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptyčet svi 05, 2011 8:39 am

Blago tebi reka sam da sve izbacuješ ka na traku.

Jaja,parenje,učenje stvarno imaš sriče neka drago mi je ali mi nije jasno di si moga tolike tiče sakrit da ja ih ne vidim.

Napiši nam recept ka za kolače tj za učenje velikog broja mladaca.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptyčet svi 05, 2011 9:18 am

Ajme evo još jednog glatkog!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptyčet svi 05, 2011 11:09 pm

Ljudi evo da se pohvalim nabavija sam i ja ticu donija sam je ima po ure nisam moga izdrzat a da se ne pohvalim vrca sad cemo skupa nosit u sinj jer i moj isto piva .
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Emptypet svi 06, 2011 12:00 am

eto pilana sada si nabavio pticu tek če te sada vidit koliko je to lijep hobi.

[Vrh] Go down
Sponsored content





prijatelji i pokloni - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
prijatelji i pokloni
[Vrh] 
Stranica 4 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» SLIKE TIČARA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: