Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 prijatelji i pokloni

Go down 
+34
KOMIŽA
pujdo
Gigo
supergirl
MI 2
ĐEKO
nicaze
Tic_Bal.
portulata
Vedran
ivica.milanovic13
ivica
pele
euzebio
F I N K O
domo
angjello
arboret
bošket
Moćun
lord189
DOMENICO
KOBAC
vrca
jere
kain
brabus
Grga Zlatoper
frzelin
YOGI
onix67
PESTI
BATUDA
GRANDE
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptyned ruj 25, 2011 11:29 pm

Jadna ova tema.

Kako mi je izašlo malo ženkica bija sam u straju za dogodine,ali je Dome spasija

situaciju.Poklonija mi je dvi svoje mlade ženkice,a kako su isto pivanje ka i moje

to mi je vrlo bitno za malo promišat racu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptyned ruj 25, 2011 11:45 pm

GRANDE je napisao/la:
Bia mi je sinoć Debo koju je poštu donija tek sad vidim koliko pojedinci prljavo i lažljivo igraju a da nekažem šta sve neki klanovi pokušavaju... Markiša jeli ti to opet stigla nova POŠTA dobro te MENTOR naučija sigurno je najjači u obmanjivanju i vrijeđanju ......prijatelji i pokloni - Page 8 000203FB

Ajde dado pribaci se na drugi nick imaš poruku Laughing

O duplim nadimcima ima tko razmišljati, a to sigurno niste vi.



Zadnja promjena: markoxp; pon ruj 26, 2011 7:50 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptyned ruj 25, 2011 11:56 pm





Bog !!!!


Ma vidi vraga ,ima tih nickova koliko hoćeš ( mislim reći

koliko tko hoće) !!!!!

Još malo pa Godfather forum !!!


Salu2


[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 7:13 am

GRANDE je napisao/la:
V 8 haha strila ti je vrlina, a nastavak još veći o rizli tvojoj da i ne govorim!! Pričaš o nekim tićima da ti nije bilo tičara neću ga imenovat jer nije član ovog foruma nebi ima šta držat u ćibi....A šta se tiče GIMPLI haha te GIMPLICE lipše pivaju od tvojih šampiona dobija si neki škart i sad se fališ haha odgoji nešto svoje pa se hvali...ali nije ti ni to za hvalu...zato preispitaj svoje znanje vidit ćemo tvoj uspjeh reć će meni SINJANI koliko si pravih RIZLA izbacija....nećeš ni rizlu uspit izbacit ....ZIJA će ti doć na vrđ neće više imat izvedbu rizle a ti voliš takvu izvedbu pa te opet niko neće moć pobjedit ......
A moj jado (dado) šta se ti javljaš i to baštarde šta s njom učiš nisi bio u stanju naučit nego ti je neka curica naučila pa si je pokupio. toliko o peškavanju , čujen da ti i kum dobro peška ove sezone.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 7:29 am

Znamo mi laki ko je kod vas meštar a ko manoval,ko izbaciva i uči a ko samo kupi maslo.
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 7:35 am

Tvojih ima na sve strane više ljudi nemogu ni prodat ni darovat od tebe koliko ti toga naučiš.šta se tiče malovanstva ti si uvik malovan.Srićon imaš više kumova pa možeš ubirat sa više strana.

DUŽINA 1 LIPA BOJA
HAHAHA
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 7:44 am

Je ali je bar lipa boja dobro su ti poštari gluvaši prenili
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 7:48 am

YOGI je napisao/la:
Je ali je bar lipa boja dobro su ti poštari gluvaši prenili
Pošto ti rastežeš kabele uspit ćeš rastegnit i ziju Very Happy Laughing
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 7:51 am

Dragi pojedinci spremite PLET , od merune ovce , onaj sa resama , moraćete se u srid lita pokrivat sa njim , na plus 40 , trsće vas groznica kad čujete šta ste odgojili , hahahaha
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 7:52 am

Prepustit ću to vama vi ste poznati u nategnutim zijama,čak ste i lirskog sinjana imali.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 7:53 am

A I NEĆE BIT LOŠE KAD IH BUDETE PO PODRUMIMA ŠIRILI ; onda će vam ta PLET , olitiga biljac dobro doć da se sa njim pokrijete
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 7:54 am

YOGI je napisao/la:
Prepustit ću to vama vi ste poznati u nategnutim zijama,čak ste i lirskog sinjana imali.
Čitaš li ti šta pišeš posta si brate dosadan.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 8:00 am

eto ti si zanimljiv sa 1 lipe boje
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 8:52 am

Je se lako kitit tuđim perijem!!!! Čovik ti da svoj škart, a ti se hvališ po forumu!!! Šta bi bilo da još valjaju???????Reka mi jedan čovik ostavi se priče s tim tičarčićem on nikad ništa u životu nije drža, samo su drugi držali za njega a on bi doša pokupit maslo.....
[Vrh] Go down
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 5:01 pm

Poštovani forumaši
Držite se teme ili se premjestite na chat za svađanje.Ovo se posebno odnosi na Grandea,Jogyja i Vedrana,jer će se brisati ovakvi postovi koji nemaju veze sa temom,a ni sa zdravim razumom.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 7:50 pm

markoxp je napisao/la:
GRANDE je napisao/la:
Bia mi je sinoć Debo koju je poštu donija tek sad vidim koliko pojedinci prljavo i lažljivo igraju a da nekažem šta sve neki klanovi pokušavaju... Markiša jeli ti to opet stigla nova POŠTA dobro te MENTOR naučija sigurno je najjači u obmanjivanju i vrijeđanju ......prijatelji i pokloni - Page 8 000203FB

Ajde dado pribaci se na drugi nick imaš poruku Laughing

O duplim nadimcima ima tko razmišljati, a to sigurno niste vi.


Ajme izvini Sad
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon ruj 26, 2011 9:42 pm

GRANDE je napisao/la:
Je se lako kitit tuđim perijem!!!! Čovik ti da svoj škart, a ti se hvališ po forumu!!! Šta bi bilo da još valjaju???????Reka mi jedan čovik ostavi se priče s tim tičarčićem on nikad ništa u životu nije drža, samo su drugi držali za njega a on bi doša pokupit maslo.....
Meštre još jedan put ću ti odgovori i kraj.Ja ću donit svoga šta sam ja odgojio a ti svoga i neka dođu svi sa ovog foruma ćut i još da ti kažem da ja ne spominjen svoje tiće ovde.Kod mene igra samo žica tamo možemo pričat a ne yogi hvali tvoje ti kocine,koce i tvoje i yogijove i tako igre bez granica.
pozzz dado
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptyuto ruj 27, 2011 1:00 am

Vedran je napisao/la:
GRANDE je napisao/la:
Je se lako kitit tuđim perijem!!!! Čovik ti da svoj škart, a ti se hvališ po forumu!!! Šta bi bilo da još valjaju???????Reka mi jedan čovik ostavi se priče s tim tičarčićem on nikad ništa u životu nije drža, samo su drugi držali za njega a on bi doša pokupit maslo.....
Meštre još jedan put ću ti odgovori i kraj.Ja ću donit svoga šta sam ja odgojio a ti svoga i neka dođu svi sa ovog foruma ćut i još da ti kažem da ja ne spominjen svoje tiće ovde.Kod mene igra samo žica tamo možemo pričat a ne yogi hvali tvoje ti kocine,koce i tvoje i yogijove i tako igre bez granica.
pozzz dado


...Posteno...evo i ja cu doci iz ZD na dvoboj
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptysri vel 22, 2012 8:57 am

Balta svecano preuzima poklon od prijatelja Dome

GLATKI IDE U ZENICU cheers cheers cheers

svaka cast
prijatelji i pokloni - Page 8 Preuzimanje

[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypet vel 24, 2012 6:01 am

Hvala DOMO !

Dabogda mi ovakve batude uvijek pijevao a Daco i ostali moji prijatelji meni govorili da to nevalja Wink
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypet vel 24, 2012 7:20 am

Nevalja to balta nista Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypet lip 15, 2012 3:21 am

Evo još jedne lipe prijateljske geste,

Jogi je zadovoljan svojim mladim grdelinima,pa je ucitelja poklonija Josipu.

Bravo Jogi,

Josipe neka ti je sa sricom cheers
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptypon pro 03, 2012 3:46 am

postovanje PRIKANE VINKO

sa malim zakasnjem pokazujem tvoj poklon sto si mi pratio HVALA JOS JEDNOM MESTRE VINKO

[img]prijatelji i pokloni - Page 8 Sam1336j [/img]
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptyuto pro 04, 2012 3:47 am

ĐEKO je napisao/la:
postovanje PRIKANE VINKO

sa malim zakasnjem pokazujem tvoj poklon sto si mi pratio HVALA JOS JEDNOM MESTRE VINKO

[img]prijatelji i pokloni - Page 8 Sam1336j [/img]


hahhahaha....maestro....da si mi barem reka da ti pošaljem koju sliku ćibe....pa da nju staviš,možda bi ti ko i povirova...

Evo ti sad par slika,nisam odavna nigdi ništa postavija:
nu ćibe....


prijatelji i pokloni - Page 8 Img20121203131743
klikni na mene...aaaaa....

pa nuuuu...

prijatelji i pokloni - Page 8 Img20121203131809

pa...nuuu....
prijatelji i pokloni - Page 8 Img20121203131857


prijatelji i pokloni - Page 8 Img20121203132025


prijatelji i pokloni - Page 8 Img20121203145054



prijatelji i pokloni - Page 8 Img20121203145243

Ovo dol(ćibu i ćibicu-privjesak) sam voljan pokloniti onom tko od sada.....stavi najbolji video snimak(naravno grdelina) Smile :

prijatelji i pokloni - Page 8 Fotografija00061



prijatelji i pokloni - Page 8 Img20121203150001
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Emptyuto pro 04, 2012 6:53 am

nemoj sada da krijes da mi nisi poslo MESTRE VINKEC .ko sto bi jedan mestar reka Very Happy Very Happy

znam zasto neces da priznas .....da se nebi i ostali clanovi naljutili

bice video klipova .
[Vrh] Go down
Sponsored content





prijatelji i pokloni - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
prijatelji i pokloni
[Vrh] 
Stranica 8 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» SLIKE TIČARA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: